Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

jani1982
24. lis 2016

Dala jsem na rady a zavolala do Iscare, přiznám se, že mě sestra trošku nasrala-pardon za výraz… Řekla jsem jí, že krvácím a jestli mám dál brát Utrogestan a ona mi suše řekla, ať ho vysadim, že už to nemá cenu a ať jí nadiktuju moje rodný číslo - aby si zapsala, že se nepovedlo. To bylo vše… No a mě to prostě nedalo a zkusila jsem si udělat test… nevím, jestli jsem si to vykoukala, ale já tam vidím ducha…Chápu, může to být biochemické a odejde to s krví, ale teď to ve mě hlodá… Asi se na ni vyprdnu a prostě ten Utrogestan budu brát 2-2-2 to mi snad nemůže ublížit ne? Pak zkusím test třeba v neděli… Jinak musím říct, že pokud se to nepovede, zvažuji odejít do jiného car... Nějak je teď těch negativů na Iscare na mě nějak moc.....Oni my to holky psaly už dřív, ale ke mě se chovali hezky, tak jsem to nebrala v potaz....ale když se podívám zpětně....

lussinka88
24. lis 2016

@jani1982 jezis a s jakou si mluvila??? Ja ji proplesknu 😁... To snad neni mozny, krava... me rikali at dojdu na krev a zvysim utrogestan. Kdyby to bylo biochemko, tak bys za dva dny ducha nemela. Posli fotku! A zkus ty ovulaky, to by se ti ukazaly silnejsi //! A fakt za den je na nich videt pokrok oproti tehu! Urcite to bude dobry, mozna jen embryjko nekde zavadilo o cevku a ta trosku krvaci. Beres anopyrin nebo fraxik??

Heled ted sedim v iscare a sestry tu jsou jak prejety. Mozna se neco stalo. Nic si z toho nedelej... proste si narazila na sestru co ma blbej den... ja taky nejsem pokazdy mila 😁.

lussinka88
24. lis 2016

@jani1982 a s tou zmenou CARu to je na tobe... zalezi jak se tu citis... o nic jinyho nejde. Pece a kvalita je temer vsude stejna. Me prave gynekolog i tata rikali, ze hodne lidi si mysli, ze kdyz se to jednou, dvakrat nepovede, ze je to chyba CARu, ale prej je to o nahode... takze bych to spis nechala na pocitu 😉 ja tu jsem spokojena, chtela jsem to menit po Nevydarenym ET ale uz jsem vsechny ty pohovory, prohlidky nechtela absolvovat znovu...

Ale chapu te...

jani1982
24. lis 2016

@lussinka88 Vůbec nevim jméno, ale vim rozhodně který dvě to nebyly... ty bych poznala.. To je jedno, asi fakt neměla náladu.. Ale taky jsem si pak řekla, že to je kráva 🙂 Já tomu jako moc naději nedávám, ale malinkatou ano.... Nene, je to normální krvácení i cítím podbřišek, takže ms... uvidím, zkusím druhý test třeba za dva dny... víc jich stejně nemám 🙂 Neberu nic, jen ten Letrox.
Je to možný, že se něco stalo a nebo je to prostě dneska nebaví. Tak hodně štěstí na kontrole 🙂 a děkuju

jani1982
24. lis 2016

@lussinka88 Já to neberu tak, že je to jejich vina, jen si teď malinko víc uvědomuji věci, který měly být a nebyly... ale uvidíme...to mě jen tak napadlo. Já jsem tam spokojená taky velice, jen mi připadá,, že je to takový všechno rychlý a kus za kus víš.... Za to, že se to nepovede může moje tělo, ne oni 🙂 Já jen že nám známý doktor nabídl svého známého, co dělal IVF 10 let v Americe a přivezl si veškeré stroje atd a je to kapacita prý... jen je někde v Hradci či kde a nikoho nepřijímá a prý otěhotní i ten kdo nechce 🙂 Tak třebas... Ani nevím zatím jeho jméno...

karlos12
24. lis 2016

@jani1982 na sestru se vyprdni , sice by neměla být protivná i kdyby umírala , ale né každý má svojí práci rád . Také na testu něco vidím , tak uvidíš pozítří , nebo kdy chceš testit . Jako normálně krvácíš ? Dnes ne mě všechno nějak dolehlo a není mi psychicky dobře , už jsem zvažovala že zatím nechi do práce , ale nevím co s tím , nevím co mám dělat , prostě nic ☹ Tobě držím pěsti , Jo , proč sis dělala teď ten test ? Jen tak ? Nebo z popudu holek ? Jen se ptám

lussinka88
24. lis 2016

@jani1982 vidiiiiiiiiiim duchaaaaa!!!!!

8karolina4
24. lis 2016

duch tam je 🙂

@karlos12 a depka zase prejde a zitra bude lip 🙂)

jani1982
24. lis 2016

@karlos12 Hm, normálně krvácím, ale o něco méně než když jsem to měla dřív... Ve skutečnosti je to vidět lépe, to je jasný. Udělala jsem si ho až potom, co mi řekla sestra...nakrklo mě to, že ani neřekla ať počkám další týden, jako se to říká všem, tak jsem utíkala do lékárny... Říkám, nevidím to valně, ale brát utrouše budu, co kdyby náhodou. Tys vysadila? Nebo jaks to měla ty? Já to zapomněla promiň.

jani1982
24. lis 2016

@karlos12 S depkou jsme na tom podobně, taky to na mě všechno nějak spadlo...tedy už včera večer, prořvala jsem noc.... ani jsem nespala, hlava mi třeští...Ale v půl páty jdu na zdobení věnečků se ženskýma, tak se trochu odreaguju 🙂

karlos12
24. lis 2016

@jani1982 Chápu žes byla nasraná , já vysadila , krvácela jsem sice jeden den , ale mnohem víc než normálně , další den už jen tak malinko , včera téměř nic a dnes mini špinění . Vysadila jsem , nemá to smysl . Myslím že tělo zblbé hormonama dost , tak se nechci ládovat zbytečně další dny . Já přemýšlím jestli zítra test , opravdu jen že jao mám . Pak tam budu volat , doufám že už budou v lepší náladě . Ty pokračuj , když krvácíš míň , to být může 😉

karlos12
24. lis 2016

@8karolina4 děkuji , už aby , to nesnáším . Nesnáším být slabá

jani1982
24. lis 2016

@karlos12 Počkej....tos neměla... mělas pokračovat, všechny centra doporučují 14 nevysazovat, proto mi to bylo divný, šla jsem na Emimino, do diskuze kam chodím a všechny holky mi to potvrdily....Proč sis neudělala test?

karlos12
24. lis 2016

@jani1982 no vidíš , já řvala předtím , tak nějak průběžně celý den . Teď už jen tak občas slzím . Já miluji vánočníé atmosféru a vše kolem , ale letos se mi nechce nic , zrušila bych je a zalezla někam do díry .

karlos12
24. lis 2016

@jani1982 protože to bylo moc silné a vnitřní pocit .

8karolina4
24. lis 2016

@karlos12 ja uz tvorim vence, udelala jsem jich asi 15 uz, vid Luci 🙂) @lussinka88

jani1982
24. lis 2016

@karlos12 Aha, to bych si nelajskla takhle.....Když nemám důkaz, že to tak není...

karlos12
24. lis 2016

@jani1982 jako kdybych měla nějaký jiný pocit , tak bych to nedělala . Ono to nepřestalo ani po navýšení utouše , prostě se normálně rozjela ms , tak jsem to pak nechala být .

karlos12
24. lis 2016

@8karolina4 ty jsi ďábel 😉

lussinka88
24. lis 2016

@8karolina4 joooo udelala. I krasnej @karlos12

lussinka88
24. lis 2016

@karlos12 ty jsi trdlo s tim utrosem!!! Fakt!! Zenska mela sis udelat test pred tim nez jsi vysadila, ne obracene!! Kdyz vysadis utros, tak ikdyby se zahnizdilo tak ti klesne progesteron a spusti se ti ms... podle me to funguje jak slaba vyvolavacka. 🙈🙈 koukej si okamzite udelat test a kdyztak rychle zacit zobat!! Kasli na vnitrni pocit... ja mela pocit ze nic a vyslo to. Do ted necitim vuuuuuuubec nic. Ani pichani ani bricho. Proste nic a jsem v 8tt... kdybych to nevidela na utz tak neverim. A muj vnitni pocit? Prijdu si "prazdna" a pritom tam je centimetrivy miminko, ktery se ma cile k svetu. Takze vis co ted!

karlos12
24. lis 2016

@lussinka88 ach jo , ale co to silné krácení ? To jako nebylo nic ? I s navýšeným utr., stejně to bylo k ničemu . A teď večer by stejně nebylo nic vidět . Tak já si večer zobnu dva a ráno ten test udělám . Jo ? Po IUI to bylo úplně stejné , proto tomu nic nedávám

karlos12
24. lis 2016

@8karolina4 já ho chci vidět , prosím

jani1982
24. lis 2016

@karlos12 No mě jsi tedy taky dostala s tim pocitem..... Kdyby jsme se měly všechny řídit pocitem, tak nejsme možná těhotná žádná....Já taky krvácim, teď už dost silně, prostě jako vždy o ms.... Přečti si články, nemusí to nic znamenat, samozřejmě může, ale to rozhodně nepoznáš pocitově.

karlos12
24. lis 2016

@jani1982 já právě četla že slabší ms , špinění nic neznamená , myslím špatného , ale krvácení že není šance . Prostě jsem asi srab a hned se vzdávám . A myslíš že bych se neměla řídit ocitama ? Zatím mi to nedělalo neplechu , proto . Máš můj obdiv , já už bych to brala že se nepovedlo , snad ne . Já tomu prostě nerozumím víc a víc 😒

jani1982
24. lis 2016

@karlos12 Ja to taky vzdala, myslim si, ze nadeje neni, ale nemuzu hodit uplne flintu do zita a vykaslat se na to, protoze co kdyby??? Prece proto to delame...

lussinka88
24. lis 2016

@karlos12 je samce. Vzdyt jsem ti psala o ty my kolegyni. Ta mela prej strasny kramy a za 4dny //... kdyz mela ms tak si brala ode me 2ibalginy, jinak bych ji neverila... pocity jsou nekdy ovlivneny nasim podvedomim... proste kdyz uvidis krev, tak to mozek vyhodnoti jako ze je to spatne, proto mas spatny pocit... neni to vnitrni hlas. Proste si rekni, bude to dobry a basta! Dokud nebude 12ty den a test negativni tak si to proste rikej az tomu uveris a ten pocit zmenis. A nezapomen, ze ty pocity ovlivnujou hlavne hormony!!! Proste presvec sama sebe! Ju? 🙂 neztracime nadeji! Jsme v tom spolu 😘

lussinka88
24. lis 2016

@karlos12 presne jak pise @jani1982... udelej ted maximum proto abys vedela ze jsi udelala vse co slo... a neres co by kdyby. Vydrz do toho 12dne. Ten je prej rozhodujici ;) zitra zkus test jestli se na to citis nebo vydrz.

Nevzdavejte to holky!!

karlos12
24. lis 2016

@jani1982 Ty to nesmíš vzdát , vždyť máš ducha a Pregnyl už to určitě nebude .A za sraba jsem tu já , Ty jsi za bojovnici , jasný 😉

karlos12
24. lis 2016

@lussinka88 dobrá , jdu se snažit myslet pozitivně a bojovat . A zítra ráno test .Jinak děkuji za " výprask " , občas ho potřebuji . A to jsem kdysy bývala jen pozitivně naladěná , někam se to vytratilo , po té době 😒