Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

puckal
9. lis 2011

@jika10 je to jednoduché, tak jak je lékárna, tak ve prostřed je cukrárna a potom vchod do recepce a jsi tam, tam se zapíšeš a jdeš k výtahu a jedeš do druhého patra na recepci a tam už vše vysvětlí. Jen si myslím, že píšu pozdě a už jsi to našla sama, tak dej vědět, jak jsi dopadla 😉

puckal
9. lis 2011

@misha207 ahojky vítám tě, neboj určitě nějakou spermijku najdou při M/T 😉 A potom rovnou IVF, nebo se pletu? S cystou uvidíš, někdy se i vstřebá.

puckal
9. lis 2011

Manža byl jinak dnes na kontrolním spermiu a vyšlo o dost lépe než minule, a prý kvalita výborná. Takže jich má sice pořád mín, ale kvalitní 😉

misha207
9. lis 2011

@puckal
jj ivf ( isci ) nooo akorát mě trochu mrzí , že se to nestihne do Vánoc , ale lepší počkat než něco zanebat.
Puckal a gratulka ke spermijkám 🙂

puckal
9. lis 2011

@misha207 já vím, to už jsem si říkala kolikrát, že to nestihnu do určiého termínu, ale ted už to neřeším, vím že se nám všem to určitě někdy podaří a je jedno kdy 😉 Právě, tím, že si počkáte, tak budou už všechny výslekdy a podle toho budou postupovat, než někde, neudělají hned vše a zbytečně se dělá a platí IVF, i když třeba je problém ještě někde, co nevědí......

jika10
9. lis 2011

@puckal Vubec nevadi, ze jsi psala pozde. Jooo, nasla jsem to v pohode. No jinak pani Babickova je suprova zenska. takovej uzasnej pristup ..... Teda do te doby, nez me zacala vysetrovat a zjistila, ze jsem jak "hrbac" , nastesti rikala, ze se s tim da neco delat, takze ji hned zitra budu volat, abych se objednala na nauceni cviku a tak. Rekla mi, ze mam v tocenou pater a dokonce, ze mi cast patere zasahuje do delohy, takze velmi pravdepodobne v lednu byl potrat kvuli tomu. Nooooo, ale ocasek (kostrc) mam pry krasne rovny, takze to jsem raaaada 😀

misha207
9. lis 2011

@puckal
jj taky to tak musím začít brát , aspoň budu mít Vánoce se šampáňem 😀 . Mohu se zeptat jak si na tom ty ? 🙂

puckal
9. lis 2011

@jika10 vidíš, třeba i v tom je zakopaný pes a vyřeší se to 😉 Hlavně že jsi to našla, a jak budete pokračovat???

puckal
9. lis 2011

@misha207 u nás je to tak, že se snažíme od 7/2010 a pořád nic, zjistilo se že není vůbec ovu, ani pozdě, prostě není, měla jsem jít na laparku s hysterkou, ale zatím, nechci pod narkozu, chci zkusit nahodit trošku mé tělo pomocí hormonů, podle HP mi něco chybí, ted jsem v iscare, clostík dle minula fungoval, dali mi něco na štítnou žlázu manža má sice mín spermií ale kvalitní, tak tetno měsíc jdeme na IUI 🙂 V pátek jdu na ultrazvuk, zda vajucho dorostlo 😅

misha207
9. lis 2011

@puckal tak to držím palečky . Ke komu chodíte ?

jika10
9. lis 2011

@puckal No, zitra bych ji chtela zavolat a chtela bych se s ni domluvit na zakladni mobilizaci (radeji ani nechci domyslet, jak se to dela, uz mam neco nacteneho 😝 ), pak mi ukaze 9 cviku, ktere budu cvicit. Po dalsi MS se k ni zase objednam na castecnou mobilizaci a prida mi dalsi cvik .... No a pak se zase objednam na kontrolu po MS a mysli si, ze by jsme se mohli zacit snazit prirozene. A je pry velka nadeje, ze by se nam to prirozene i povede. tak uvidime. Asi zase tolik nebudu na IVF tlacit, mozna si dam pul roku po tomhle a kdyz se nezadari pak IVF na 100%

pajinkaa28
9. lis 2011

Ahojky holky,
tak po dlouhé době zas nakukuji.Koukám že jsou tu nové tu nové tváře,tak Vás tu samozřejmě vítám 😉
Vypadá to že po novém roce se zas vydáme do Iscaru a zkusíme alespoň IUI.Budu Vás muset dočíst,abych věděla co se tu děje 🙂
ewik84 budete mít IUI? My měli taky mizerný spermiogram a rovnou nás hnali do IVF+ICSI,tak snad nám po novém roce vyhoví s IUI

puckal
10. lis 2011

@jika10 tak pokud to je opravdu v tom, tak to za zkoušku určitě stojí 🙂

@misha207 ono, záleží, jaký den tam jdu 😉 Každý den tam není na výběr ze všech lékařů.........bud k Hulveltovi, nebo Jaržembovská nebo jak se píše.....protože tam musím jít v den, kdy to vychází dle mrchy a na IUI to bude stejné, v ten den, kdo tam bude 😉
@pajinkaa28 ahojky, uvidíš, třeba se zlepší 😉 Manža má menší počet, to je oligos.....nebo jak se to píše, a oproti minule měl ted o 100% víc, prý to ovlivnuje hrozně věcí, a na IUI chceme jít několikrát, je to menší stres pro oba, i když tam není vysoké procento úspěšnosti, ale je vyšší než bez něj 😉

pavlinka83
10. lis 2011

@jika10
@misha207
Vitam vas holky, hezky se to tady rozjelo. Tak snad budem vsechny uspesne. Ja jsem po jednom neuspesnem IUI v ISCARU a ted nas snad ceka druhe.

pavlinka83
10. lis 2011

@puckal Tak jsem byla vcera na utz a folik jsem mela jenom 11mm tak musim v patek jeste na jeden kontrolni. Ale nasla mi tam dr. nejakou cystu o velikosti 19mm, rikala ze mi zatim nemuze rict nic blizsiho, tak jsem zvedava na to druhy utz a mam trochu strach.

jika10
10. lis 2011

@pavlinka83 Jeeee, diky za privitani. Drzim palce, aby se Vam miminko co nejdriv povedlo 😉

puckal
11. lis 2011

@pavlinka83 tak u vidíš dnes, co ti řekne, cysta se může sama vstřebat, na růst ti nic nedaly?

puckal
12. lis 2011

Ahojky, tak jedno vajucho 16mm, dnes ovitrelle a v pondělí IUI. Jinak jsme se dohodly, že další už nebude, rovnou IVF, protože už budu muset inejkce na podporu vajuch a když je i slabší spermio tak by to s IUI bylo na dlouho......takže v prosinci se zažádá a v lednu bude vyšší šance. Ale ted IUI uděláme stejně, lepší než nic, i když šance jsou nižší 😉

@pavlinka83 dej vědět jak jsi dopadla, snad OK 😉

pavlinka83
12. lis 2011

@puckal Ne na růst mi nic nedali, ale v úterý jdeme na IUI a v neděli si mám píchnout Ovitrelle a kdyby se teď nezadařilo tak v prosinci taky budem žádat a v lednu IVF. Jinak cysta tam je pořád, já mám endometriozu, takže pravděpodobně mám tu cystu od ní.
A ke komu chodíš, já zatim byla u dr.Jaržembovské a Turkové. U Turkový na poprvé jsem z ní měla dobrý pocit, ale ted k ultrazvuku mi nic neřekla ani velikost folikulu.
Za to Jaržembovská mi vše řekla velikost folkulu, sliznice,cysty. Ale přijde moc mladá, ale jinak dobrý.

pavlinka83
12. lis 2011

@puckal Jinak ještě super velikost. 🙂

pavlinka83
12. lis 2011

Prosím ostatní holky nechcete se podělit o názory na doktori?

pajinkaa28
13. lis 2011

@puckal Ahojky,moc držím pěsti ať to klapne 😉

pajinkaa28
13. lis 2011

@pavlinka83 Ahojky,no co jsem tu četla,tak se to asi dost vystřídalo,co se týče personálu,nebo je jich tam více? A ty stálí tam zůstali?

bugee
13. lis 2011

@pavlinka83 Poslední kontrolu před ET mi dělala právě Jaržembovská, pak i ET. Také jsem si říkala, jestli není moc mladá... Nakonec jsem u ní byla i na prvním kontrolním ultrazvuku a byla to ona, kdo mi oznámil, že se zadařilo 😉 Takže samozřejmě doporučuji! Navíc je pořád moc milá a komunikuje.

pavlinka83
13. lis 2011

@pajinkaa28 Měli by tam být Mrázek, Hulvert, Turková, Jaržembovská ( ta je zřejmě nová ani na intern.stránkách není) a ta Pryanichniková vůbec nevím jestli tam je.

pavlinka83
13. lis 2011

@bugee Jj je komunikativní, ale poprvé když jsem jí viděla na chodbě tak jsem si myslela, že to je sestřička. A vyšlo ti to na první pokus?

tina74
13. lis 2011

@bugee Mně přesně tak🙂 Poslední kontrola před odběrem oocytů a první ultrazvuk🙂 To je docela vtipný, že jsme tam navíc byly pár dní po sobě... To byl opravdu úspěšný týden🙂
Taky jsem u ní byla na konzultaci mezi 1. a 2. IVF. A pokaždé jsem z ní byla nadšená. Má velice osvěžující pohled na věc....

bugee
13. lis 2011

@pavlinka83 No, zadařilo se až po 9letech v Iscaru (ale mě neber jako referenci, jsem trochu složitější případ), ale právě u Dr. Jaržembovské.

bugee
13. lis 2011

@tina74 To měla paní doktorka ten týden opravdu šťastnou ruku... 😉 No, tak ať se jí daří i nadále 🙂

pavlinka83
13. lis 2011

@bugee Tak hlavně že se zadařilo, tak hezké těhulkování. 🙂