Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
20. říj 2009

Tak to máme dobrou posloupnost tady😀

Jak je Ti? Vzala sis nějaký Coldrex?

katrin32
20. říj 2009

Ahoj Jitule. TAky jsem měla jenom jedno vajíčko, a nepodařilo se. Takže musím na všechno znovu. Oběhám si různá vyšetření a uvidím. Počítám tak leden, únor znovu. Je to hrozné, pořád čekat.

baraf
20. říj 2009

El-stojí to za starou bačkoru. to víš, že tu mám čajíčky a paraleny a tak..... i slivovici 😀 akorát, že tu si můžu dát až přivezu odpol.Lukáška.

elana
20. říj 2009

Baruš, to je práce, že to na Tebe tak vlítlo.

Tak odpočívej.

Jdu šlapat😀 papa.

baraf
20. říj 2009

El,tak si to šlapání užij 😀 a odpočívám,odpočívám. vylezu až odpoledne 😎

ajscha
20. říj 2009

Ahoj vsichni, tak koukam, ze zacatkem roku bude opravdu mit Iscare jedno IVF za druhym 😀 😀 😀 Tak at jsme vsechny uspesne a pristi rok si v tuhle dobu otevreme novou diskuzi "maminkovani se zkumavcickami a eskymacky"

elana
20. říj 2009

Ajschi, nojo, už by to chtělo něco hodně pozitivního 😉

aktaka
20. říj 2009

ahoj holky
koukám, samá špatná zpráva dnes ☹
holky, je mi to moc líto. vybrečte se a po novém roce tu bude vlna úspěšných druhých pokusů, to už je prostě tutovka, se budete přehánět s pozitivními testy 😉

a vítám Ajschu 🙂

siki26
20. říj 2009

Dobré ráno holky,

Katrin, Jituš, moc mě to mrzí, ale jsem ráda, že všechny uvažujete pozitivně, protože další IVF nebo Ketík určitě vyjde, moc tomu věřím 😉

Dneska jsem byla na ultrazvuku. Všechno v pořádku, vážíme už přes 300gramů a holčička je snad opravdu holčička 😵 Tak jsem moc ráda.

aktaka
20. říj 2009

Siki, tak to je super, že je všchno v pořádku 😵

ajscha
20. říj 2009

Akti, dekuju za privitani.
Siki, parecek je super, hlavne ze jste vsichni ok.
Pozitivne se na to musime vrhnout vsichni, psychicke naladeni je prece hodne dulezity faktor - a zrovna jeden z tech, ktere muzeme ovlivnit, tak prece si nebudeme samy snizovat sance na uspech 🙂
A hlavne - Iscare ma prece uspesnost cca 50%, coz znamena, ze minimalne napodruhe se to povede 😀

siki26
20. říj 2009

Ajscha, přesně tak, já jsem tím živým důkazem (i když 1.pokus byl jinde) a Baruš tu úspěšnost ještě zvedá 🙂

Nechala jsem si udělat fotečky, tak až budu mít chvilku, tak je dám do albíčka 🙂

aktaka
20. říj 2009

Siki, to je fakt super ten páreček, to je úplně nejlepší jak vám to mohlo vyjít, všecho jedním šmahem 🙂

siki26
20. říj 2009

jj, to je pravda, jsem ráda, že nebudeme muset IVF podstupovat po třetí a máme to všechno jedním tahem 😀

Jituš, já jsem 4.11. 🙂

baraf
20. říj 2009

Siki-tak to je bezva,že je UTZ v pořádku.a že snad opravdu bude páreček 😉

aktaka
20. říj 2009

udělala jsem si k obědu špagety a dala jsem si do té omáčky nějak moc česneku, mně je tááák blbě ☹

elana
20. říj 2009

Siki, gratuluju k párečku 😵

Akty, jéje☹.......tak snad to rozdejcháš.

jitule
20. říj 2009

Katrin: já měla jen jeden folikul a v něm jen jedno vajíčko, takže mě to čeká taky vše od úplného začátku, takže taky leden/únor druhý pokus....máme to očividně na stejno. Bududržet palce.

Jinak holky nevíte, jestli mám stále dávat ten Crinone gel, když už mám MS? Díky

elana
20. říj 2009

Jitu, asi to nemá cenu (hlavně je to o zánět, kdo užívá Utrouš, tak když dostane MS, tak mu to změní na polykání)...ale v CARu by Ti nejspíš řekli počkat do krve...tak nevím.

elana
20. říj 2009

Jinak můj osobní názor: já bych s tím sekla. Pokud bys náhodou těhu byla, tak v tuto dobu si progesteronu už samo vytváří 1000x víc než mu dodá jedna trubička Crinonu. Ale jak chceš...nebo zavolej do CARu.

katrin32
20. říj 2009

Ahoj jitu, tak to se tam sejdeme 😀 Jinak jsem si naplánovala už mraky vyšetření, tak snad to vyjde. Dokonce jsem ukecala Podolí na kratší termíny kontroly na imunitu. 😀

elana
20. říj 2009

No Kat, tak to je na metál😀

Jdu na mikrosraz se dvěma kočkama (a dvěma dětma a jedním plodem)😀 z Koníka, bydlí tady nedaleko, tak máme jedinečnou šanci se vidět 😉

Tak zatím.

baraf
20. říj 2009

Akty-tak co,už je po česneku lip?
Kat-tak hlavně,ať ta vyšetření dopadnou co nejlíp.

já volala na gyndu,cytolku mám v pořádku, tak po novém roce hurá na KETík 😎

aktaka
20. říj 2009

jsem se prospala, je mi trochu lépe, ale žádná sláva

Jitul, já bych ho vysadila

Baruš, gratulace veliká, teď už jen můžeš čerpat pozitivní energii 😉

aktaka
20. říj 2009

Siki nenapínej a ukaž fotku 🙂

aktaka
20. říj 2009

že já sem zasednu vždycky, když tu nikdo není 🙄

baraf
21. říj 2009

nazdárek ženy 😎

teda tady nikde nikdo?

aktaka
21. říj 2009

hoj hoj
já tu jsem, ale jen na skok, mizím za chvíli do prahy, jdu s kolegyněmi na oběd. jdu se vyvenčit 😀

co nového Baruš?

elana
21. říj 2009

Já tu🙂......ale dosud nikdo nebyl🙂

Jak je po těle, už dobrý? A co Luky, nechytil to taky?

aktaka
21. říj 2009

to je vtipné, jak tu všechny jsme, ale nikdo se neozve, protože tu nikdo není 😀