Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

monrougemerise
13. říj 2016

@lussinka88 Já mám 2 až 8 den cyklu a pořád 250.

monrougemerise
13. říj 2016

@salenas ten Inofolic má taky listovku, ale asi obyč. Trojčátka by byly úplně boží! 😵 😀 😀 😀 😀

salenas
13. říj 2016

@monrougemerise jojo,obyč. ty vado, trojčátka, uf :D

monrougemerise
13. říj 2016

@lussinka88 prosím tě, kam chodíš k praktickýmu lékaři?

monrougemerise
13. říj 2016

@salenas A jak vy se máte? 😉

lussinka88
13. říj 2016

@monrougemerise ja chodim daleko - do Rudny to mam jeste z mladiii 🙂) ale nekde tam u nas taky bude nejakej dobrej praktik...

karlos12
13. říj 2016

@monrougemerise no super , snad už to zabere . Prednison ? Já uvidím , něco mi říkala ohledně prednisonu, že by mi ho dala ( imunoložka ) , ale nevím proč , když je všechno v pořádku 😒

lussinka88
13. říj 2016

Tak jsem byla na srovnani patere a ta doktorka co k ni chodim tak mi na sliznici doporucila vlassky orechy alespon 5denne 🙂)

monrougemerise
13. říj 2016

@lussinka88 Aha, tak nic 😃 Je tezky nekoho vybrat, recenze jsou hrozne ruzne. 🙄

monrougemerise
13. říj 2016

@karlos12 Ja ho mam taky spis pro jistotu. 😊

monrougemerise
13. říj 2016

@lussinka88 ja bych potrebovala srovnat vsechno. Dobre, vlasaku mam hodne 😂

lussinka88
13. říj 2016

@monrougemerise ale tak je to jen obvodak. Ja tam chodim jen pro neschopenku a byla jsem tam na tom predoperacnim... jinak tam nechodim 🙂

monrougemerise
13. říj 2016

@lussinka88 Mas pravdu. 😃 Ja tam taky prave budu muset kvuli tomu.

salenas
13. říj 2016

@monrougemerise statečně bojujem 🙂

monrougemerise
13. říj 2016

@salenas Super! A je to lepší? Když jdete na UTZ? 😉

salenas
14. říj 2016

@monrougemerise lepší to snad je, ťuk ťuk ťuk. až 26-10, dlouhýýýý to je 🙂

8karolina4
14. říj 2016

Tak vypsana zadanka dnes a pristi stredu konzultace a jsem zvedava co se mnou budou delat, absolutne se v tom neorientuji 🙂

lussinka88
14. říj 2016

@8karolina4 prvni konzultace? Ke komu jdes? 🙂

8karolina4
14. říj 2016

@lussinka88 jj první. vubec nevim, mam tam prijit, a kdo si me vezme je asi zahada 🙂

monrougemerise
14. říj 2016

@salenas Verim ti. Ale hlavne at je vse v poradku a pekne roste 😍

monrougemerise
14. říj 2016

Tak uz to mam za sebou. Spermiogram byl horsi, ale pry na IUI to snad staci. Tak uvidime. Ted zase jen cekat.

m4rtin4
14. říj 2016

@8karolina4 tak to jsme dvě, kdo se v tom neorientuje :D

lussinka88
14. říj 2016

@monrougemerise jeee v kolik jsi tu byla? 🙂 ja jsem ted v cekarne 🙂))

lussinka88
14. říj 2016

@monrougemerise tak supeeer. My meli u IUI taky horsi spermiogram, mozna to rikaj schvalne 😁. Kdyz jsem se ptala Doktorky tak ta mi rekla ze mam muze pochvalit 😁😁 pritom mel 5,5 mil spermii 😁. U IVF 22mil 🙂

lussinka88
14. říj 2016

@m4rtin4
@8karolina4 to vsechno prijde! 🙂)tady vam vsechno vysvetli nebo vam to vysvetlime my (uz jsme tak na pul doktorantky 🙂 ja osobne mam s ISCARE tu nejlepsi zkusenost! Jsou tady moc mily sestricky i doktori, jsou oporou a snazi se vzdy pomoc! Fakt je to tu moc prijemny... samozrejme ze se tu taky dostavaj spatny zpravy (nam se nepovedlo zatim ani IUI ani IVF), ale vzdy jsem odchazela pozitivne naladena a natesena na dalsi pokus 🙂

monrougemerise
14. říj 2016

@lussinka88 ja byla v 13:40. To je skoda. 😊

monrougemerise
14. říj 2016

@lussinka88 ono to kolisa, takze jednou je dobry spermiogram a pak horsi. Tak snad bude u IVF lepsi.

lussinka88
14. říj 2016

@monrougemerise aha tak ja az v 15:20... tak snad priste 😉

monrougemerise
14. říj 2016

@lussinka88 a uz to mas za sebou? Jak jsi dopadla?

kubistovailona
14. říj 2016

Já byla kdysi v Iscare na umělém oplodnění. Bohužel tam nemám dobrou zkušenost při vyndavání vajíček- zavadili mi o vaječník a pustili mě domů s vnitřním krvácením do břicha i přes to, že jsem po zákroku nemohla bolestí ani chodit. Je to sice zákrok na slepo, ale stalo se. PO 4 dnech jsem skončila v horečkách a absolutní neschopností se hýbat v Chomutově v nemocnici na laparoskopii. Zachránili mi život. Zákrok mi prováděla ukrajinská doktorka..už je to ale cca 10 let