Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

m4rtin4
27. říj 2016

@karlos12 já taky držím pěsti. No právě už aby. Ale už to neprozivam tak jako na začátku, kdy jsem každou MS obrecela. nejhorší je že všichni okolo do toho vlitnout hned a my pořád nic. No ještě že máme toho psa. Jo a pěkně jsme si ho rozmazlily :D

karlos12
27. říj 2016

@m4rtin4 to je pravda, někteří se ani nedohodnou že chtějí miminko a už je to, nám to prostě jen trvá. Pejsek je taky miminko, my máme kocoura a je to pěkně rozmazlený zmetek. Nenechá nám místo na spaní, spí v nohách a budí mě kvůli jídlu i 3 X za noc. Ale je to televize a antidepresivum ;) Takže vím o čem mluvíš. Už se blížíme, věřím tomu 🙂

8karolina4
28. říj 2016

@karlos12 Jj jdu pro Vyskedky krve a uvidíme 🙂) snad se srovná ovu a půjde iui. ,co ty?

karlos12
28. říj 2016

@8karolina4 právě jsem se vrátila z ISCARu , super , jsem nadšená . Paní doktorka super , zvýšila mi dávku hormonů , připsala Prednison , jen malinko a anopyrin , také trošku . Sestřička také super . Fakt jsme si parádně pokecali i s manželem . Jen se mi dnes zdálo že jsem oblékala cvičné miminko ( panenku ) do starého bodýčka Adidas a hrůzou jsem se vzbudila že to mu dávat nemůžu a musím koupit nové . A to začnu píchat až dnes , co budu vyvádět za 14 dní ? Chudák manžel 😉 Určitě bude krev v pohodě a spustí se to , uvidíš 🙂

salenas
28. říj 2016

@karlos12 koupila si nějaký ten inositol ?

karlos12
28. říj 2016

@salenas zatím ne , v lékárně jsem byla ještě trošku rozklepaná , najednou je to nějaké rychlé , ale doma jsem ještě něco našla , mám z května .

lussinka88
28. říj 2016

@karlos12 me to taky najednou prislo rychly. Nez jsem si to uvedomila tak byl odber

monrougemerise
28. říj 2016

@karlos12 super, ze to bylo dobre a mate dobry pocit. To, ze se citis dobre a pozitivne urcite pomuze. 😊

monrougemerise
28. říj 2016

@karlos12 a co to bylo za doktorku?

karlos12
28. říj 2016

@monrougemerise Jaržembovská , nebo tak nějak , byla i viděla jsem ji prvně . Ukecaná blondýnka 😉

karlos12
28. říj 2016

@lussinka88 právě , dlouho nic a teď fofr . Jak jsi bojovala proti hyperstimul sy ? Četla jsem že hodně pít a bílkoviny , tak jsem si vzala pár nutridrinků z práce .Ještě něco ?

karlos12
28. říj 2016

@monrougemerise doufám že jo , ale pocit máme skvělej , oba 🙂

monrougemerise
28. říj 2016

@karlos12 tak nikoho lepsiho si chytnout nemohla. 😊

olakolesnikova
28. říj 2016

@karlos12 jarzembovska marika - mam od ni 2 nadherny chlapecka ))) schopna, mila a pecliva doktorka. vzdy mi dodavala sily a odvahu.

lussinka88
28. říj 2016

@olakolesnikova mam stejnou zkusenost (az na ty chlapecky 🙂) ve stredu mi delala KET, tak doufam, ze mela stastnou ruku. Diky ni z toho tentokrat mam tentokrat dobry pocit a hodne tomu verim! 🙂 tak snad nebudu zklamana 🙂

lussinka88
28. říj 2016

@karlos12 ja si koupila Nutridrink protein z lekarny - pry je tam vysoka koncentrace proteinu a navic jsou strasne dobry (mela jsem cokoladovy). Mela jsem velkou sanci, ze se mi hyperstimulak rozjede, protoze jsem mela 30vajicek...jinak Jarzembovska je nejlepsi, dobije baterky a mas s ni pocit, ze se to proste podari a zadny jiny vysledek si nepripoustis... mela jsem ji ted u KETu 🙂) tak snad uz 🙂)

karlos12
28. říj 2016

@olakolesnikova
@monrougemerise moc děkuji, teď mám snad ještě lepší pocit. Blahopřeji ke klučíkům, už aby se povedlo. Jsme plná energie ( to jsem přijela z práce) a elánu 🙂 Děkuji moc 🙂

karlos12
28. říj 2016

@lussinka88 komu jsi vzala vajíčka? Já jsem právě zatím vzala dva a pak si koupím. Sice se asi v čekárně nepotkáme, ale budeme mít miminka od jedné doktorky, to nás také spojuje, ne ;). A určitě měla šťastnou ruku

karlos12
28. říj 2016

@monrougemerise a co Ty ? Už ? kdy jdeš ?

monrougemerise
28. říj 2016

@karlos12 ted uz bude vsechno dobry 😊

monrougemerise
28. říj 2016

@karlos12 ja nic. Netusim. A ani nejak porad nemam naladu.

olakolesnikova
28. říj 2016

@lussinka88 drzim palce )))

lussinka88
28. říj 2016

@olakolesnikova diky moc. Muzu se zeptat po kolika pokusech se zadarilo? 😉

olakolesnikova
29. říj 2016

@lussinka88 celkem mam za sebou 7 pokusu, 3 a stasny posledni v Iscaru. ))))) podari se ti to, verim tomu!

jani1982
29. říj 2016

Holky, tak jsem konecne dostala ms, akorat ted nevim, dostala jsem to vceta v deset vecer, mam pocitat prvni den cyklu vcerejsek nebo az dnesek? Rano jsem se objednala do Iscare na kontrolu a dokonce mi recepcni dala vybrat jestli chci k Pryachnikove nebo Nedelkove, ta je super, tak jdu k ni v utery ve 14:40 🙂

8karolina4
29. říj 2016

to je super, at uz to mame vsichni za sebou 🙂)

monrougemerise
29. říj 2016

@jani1982 super! Ja bych pocitala az dnesek jako prvni den cyklu. 😊

karlos12
29. říj 2016

@jani1982 jak se člověk na tu mrchu těší , že ? Počítej dnes první , mě řekla když to dostanu odpoledne , je to nultý den , první až ten další . Říkala mi to sestřička v pátek .

karlos12
29. říj 2016

Holky , je možné mít brutální návaly po první dávce horm. ? Málem jsem šla k zemi . A to nejsem žádná cíťa .

8karolina4
29. říj 2016

@karlos12 no tak toho se taky bojim tech hormonu 🙂