Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
22. říj 2009

Siki super, gratulace veliká 😵

baraf
22. říj 2009

ahoj všem!
Siki-tak oooobr gratulace.
Akty-stále gruntuješ?

sonka.77
22. říj 2009

Ahojky!!!

Siki, tak to je super! Moc gratuluji, to je skvělé! 🙂

Akti, moc to s tím úklidem nepřeháněj. 😀

Tak mám objednanou novou pračku, je to Electrolux na 6kg a je jen 44 cm hluboká. Jupí. 🙂

Holky, co ta Jituš? Nahlásila tu výsledky krve?

sonka.77
22. říj 2009

Eli, tak už pozítří frčíš dom, no ani nemůžu uvěřit, že ten měsíc utekl jak voda. Co spolubydlící? Spravilo se to nějak? Nebo jsi to prostě vydržela?

Takže nakonec tu nebude podzimní vlna, ale až ledno-úroro-březnová. 😀 Tak to se těším. 🙂

sonka.77
22. říj 2009

Baruš, gratuluji ke krásným výslekům cytologie. To je vždycky super číst takové zprávy. 🙂

elana
22. říj 2009

Ahoj, jsem jen na chviličku🙂

Soni, pračku jsi vybrala dobře, myslím že "elinky" jak jim pracovně říkám, jsou dobrý služebníci. Já mám troubu a jsem spokojená.

Uteklo to hrozně moc a se spolubydlící.......prostě jsem to vydržela 😝 (hodně mi pomohlo, že je tu ta Len, protože dopoledne lítám po procedurách a odpoledne lítáme po frantolázeňským okolí, takže se tu nemusím zdržovat).

Jituš se neukázala 😕

A Siki oficiálně gratuluju moc moc moc. Příště už budem gratulovat až k porodu😀

sonka.77
22. říj 2009

Eli, to je super, že tam je Len, jak se jí tam líbí?

Já mám taky troubu a vysavač Elinku, takže bude další přírůstek do rodiny. 😀

aktaka
22. říj 2009

Baruš, už negruntuju, už jsem na to dávno vy... 😀

Soni, je to fuška vybírat spotřebiče, co? já jsem z toho byla na prášky, musela jsem loni naráz vybrat troubu, desku, digestor a myčku a stačilo. šla mi z toho hlava kolem

siki26
22. říj 2009

Holky, děkuji moc 🙂

Soni, paráda, Elektrolux je dobrá značka a když se ti vejde do koupelny, tak je přímo úžasná 🙂

El, užívej poslední dny lázňování. Já jsem dneska tak unavená a hrozně mě bolí hlava, že bych nějaké lázně taky zkousla.

Akty, tobě se zvedá žaludek z ledničky a první co gruntuješ, tak je právě lednička 😖 To já bych se na ni teda vyprdla.

Jituš výsledky nenahlásila... ☹

aktaka
22. říj 2009

Siki, to je určitě něco ve vzduchu, mě bolela hlava hned jak jsem se ráno probudila ☹
jinak to gruntování leldničky je právě prevence proti nevolnostem 😅 teď z ní smrdí max čistící prostředek, tak doufám (snad ne naivně), že až jí zítra ráno otevřu, že zase nebudu přemýšlet, jestli letět na záchod nebo ne. jinak mi to vadí jen ráno, než se najím, s plným žaludkem už toho ustojím víc. ale je těžké si udělat snídani a nevlézt do lednice 😀

katrin32
22. říj 2009

Ahoj holky, elena mě tak navnadila na ty lázně, že si o ně požádám. Po dnešní vynadání od mé šéfové, která ze mě uděla úplného debila se na ně fakt moc těším. Mě z ní jebne. Ani se nedivím, že nemůžu otěhotnět z toho příšernýho stresu v práci.

aktaka
22. říj 2009

Kat, jako bych slyšela mluvit sebe 🙂 já mám taky podezření, že u nás za to mohl stres...

katrin32
22. říj 2009

akty, fakt, já to teď na sobě cítím, že jsem úplně rozhozená, fakt mám krůček k tomu se složit. Jsem z toho fakt na dně. Příští týden jdu ke gyndařce a budu lobovat za lázně. Snad mi je napíše, je to moc fajn doktorka. No a když to dobře dopadne, tak v lednu snad pofrčím. Nový rok nově začít.

aktaka
22. říj 2009

já myslím, že není důvod, proč by ti nemohly vyjít
vidím to na sobě, od té doby, co jsem doma, tak jsem strašně v klidu. a to i dřív než jsem zjistila, že ivf klaplo. já dřív chytala nerva jak mi zazvonil ráno budík, úplně znechucená, že musím zase do toho blázince

sonka.77
22. říj 2009

Katrin, to je super. Já se své gyndařky předběžně na lázně ptala a řekla mi, že při IVF se lázně běžně předepisují, že mám určitě nárok. Tak se nedej.

Akti, my takhle celou kuchyni kupovali před dvěma lety a to teda byla fuška. Každý z pěti spotřebičů mám od jiné firmy. 😀 😀 😀

sonka.77
22. říj 2009

Akti, a teďka si představ, že se do toho blázince vrátíš třeba až za 6,5 roku, když budete mít pak druhé mimčo. No ale mezitím budeš v jiném blázinci. 😀

aktaka
22. říj 2009

Soni, my to máme taky tak. já nejsem moc zastánce kupovat vše od jedné firmy, každá umí lépe něco jiného. tedy asi až na miele, ale to bychom museli být trochu jiná příjmová skupina 😅

neeee, tam už se nikdy nevrátím. hau 😎

aktaka
22. říj 2009

kočky, nestačím valit voči, tohle je můj spolužák se střední 🙂 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

aktaka
22. říj 2009

což mě ovšem utvrdilo v tom, že sem nevyvěsím své foto jasně identifikující jak vypadáme 😝

elana
22. říj 2009

Pěkný večer, jsem grogy, tak jdu na chvíli natáhnout nohy k telce (a k Růžovce, dnes je můj den 😝 ), ale zdravím🙂

Kat, ty lázně bys dostat fakt měla...ony pomáhají dost i psychicky, musíš tomu samozřejmě věřit (přiznávám, je to trochu věř a víra tvá tě uzdraví+bahno a voda pomůžou)...a potom je to fakt relax a paráda, odcházet z procedury a přímo cítit, jak se Ti plodnost zvyšuje😀 (to je samozřejmě s nadsázkou, ale..no vlastně ne tak docela. Kdyby to nefungovalo, tak sem ženský nejezdí, ne?). Tak držím palce, ať se to povede 😉

Akty, to je síla😀 se spolužákem. Mě takhle vyhmátly holky na beremku, musela jsem se přelogovat a tady už fotky nedávám. Snad jednou s prckem, to už mi bude fuk...ale teď ne 😝

baraf
22. říj 2009

taky přeju hezký večer,

El,užij si růžovku, já už jsem taky nachystaná

dnes jsem byla u mudry. vůbec nemám hlas a průdušky jak v ohni, vyfásla jsem ATB,tak snad to brzo zabere. manža se mě 6x ptá, co jsi říkala? a ať prej na něj nekřičím 😀

elana
22. říj 2009

Baru, tyjo..až takhle? Chudáku. Tak snad atb rychle zaberou, ať máš klid.

aktaka
22. říj 2009

El, když já s tím svým deníčkem v albu bych nechtěl, aby mě někdo poznal. a mazat se mi to taky nechce, to je jediný soupis událostí, co mám 😅

Baruš, chudáku, to je mi tě fakt líto. tak se šetři a na manžela nekřič, pište si raději sms, ať šetříš zbytky hlasu 🙂

a já jdu chrnět
dobrou všem

elana
22. říj 2009

Akty, dobrou 😵

baraf
22. říj 2009

Akty-dobrou

baraf
22. říj 2009

El-Tobě taky

ajscha
23. říj 2009

Pěkný pátek všem. Tak mám za sebou první konzultaci u Anušky, jak jí Akty říká, vyšetření, odeslanou žádost na pojišťovnu. Ještě musím zajet na odběry na hormonální profil. Jen prý budu mít vyšší pravděpodobnost HSS, protože i bez stimulace máme hafo folíků 😅 . No, nějak se s tím popereme.

ajscha
23. říj 2009

Siki, gratuluju!

siki26
23. říj 2009

dobré ránko,

Baruš, tak to mě mrzí, brzy se z toho dostaň 🙂 A nekřič pořád na manžela 😀

Ajscha, tak ti gratuluju k prvnímu úspěšnému kroku 😉 Když ti budou OHSS hlídat, tak to bude určitě v pohodě. Holt jsi plodná matka 🙂 Jen tak dál...

baraf
23. říj 2009

hezký den,

Ajscha-tak bezva,první návštěvu máš za sebou. a neboj, oni si ten OHSS pohlídaj

už nekřičím, dneska už vážně jen šeptám. Lukášek se mě ráno ptal, proč mluvím potichu 😀 a manža povídal, že má konečně krásnej den 😎