Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

katrin32
15. kvě 2010

Ahoj sonko, gratuluji, mě to čeká v pondělí, tak jsem zvědavá jak dopadnu. Mě to asi bude dělat Anuška, tak snad bude šikovná a odebere co nejvíce 🙂

sonka.77
16. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem teď volala a máme šest embryek. Mám volat v úterý, kdy bude transfer. Tak ať jsou mimísci pěkně silní a vytrvalí. 🙂

Biris, já myslím, že do břicha to nemůžeš píchnout blbě, zmáčkneš špek a bodneš kolmo jehlu a je to. Neboj to zvládneš! 🙂

Katrin, držím ti na zítra palce, určitě budete mít spoustu krásných vajíček. 🙂

mishi
16. kvě 2010

sonko - hezke cislo🙂), nezapomen na nas a dej vedet, kolik jich je oplodnenych - drzim pesti,,at je jich co nejvice.
nechas si PK 5 dni??

garp - ten hnedy hlen nemusi asi znamenat to nejhorsi, co jsem uz nacetla (as ze toho nebylo malo 😀 ), byva to bezne na zacatku tehu. anuska na tebe mrkne a rekne ti, ze to je vse ok, mozna budes muset vice odpocivat.
jestli ti to pomuze, ja mam taky strach,spineni nemam, ale znepokojuji me ty bolesti bricha, ktere se stridaji....nemuzu se dockat toho utz, jenze ten bude az za 10dni....je tpo nekonecne, chtela bych vedet, na cem jsem.
dnes jsem se nasnidala a je mi nejak divne od zaludku...ze by prvni ranni nevolnosti? 😨

biris - menopur mi prvni injekci pichla sestricka 13,15 a tak js musela pichat i dalsi dny ve stejnou dobu. menopur byl v pohode, ten jsem zvladla velmi dobre, injekce k tomu maji pidi jehlicku
horsi byl pro me orgalutran (antagonosta) - ten mel jehlu silnejsi. nekdy se mi stalo, ze pich do bricha a jehla neprojela, tak jeste jednou...ale da se to vydrzet, trav to jen nekolik dni.....holt pro IVF s emusi neco obetovat 🙂 to vime vsechny

mishi
16. kvě 2010

soni, tak jsi me predbehla!! 6 je velice uspokojive 🙂 super

katrin- at dopadnes stejne dobre jako sonka!!!

sonka.77
16. kvě 2010

Ahoj Mishi, jo pokud to půjde tak chceme PK. Sestřička řekla, ať volám v úterý, že už budou vědět, jestli bude transfer v úterý nebo ve středu nebo ve čtvrtek. Minule nám PK nevyšla, tak snad tentokrát budou mimísci silnější.

Gratuluju k nevolnostem, to je dobré znamení. 😉 🙂

mishi
16. kvě 2010

sonka ten ET 3.den ti doporucila hlavni embryolozka nebo to tak chces ty?
ptam se blbe proto, ze jsem se setkala spis s 5dennim

sonka.77
16. kvě 2010

Z těch jedenácti byla dvě vajíčka nezralá, takže se oplodnilo šest z devíti. No ale na nějaké mražení to bohužel ani tentokrát nevidím.

mishi
16. kvě 2010

no uz jsi mi zase odpovedela mezitim co ja jsem psala🙂)

sonka.77
16. kvě 2010

Mishi minule jsme chtěli PK, ale třetí den nám řekli ať přijedeme na transfer, mimísci byli nekvalitní a PK by nevydrželi. Teď uvidíme, doufám, že to budou bojovníčci a PK bude.

sonka.77
16. kvě 2010

Já jsem nějak napřed. 😀

mishi
16. kvě 2010

drzim ti moc pesti sonko!!!! at ti ta PK vyjde a at ti vyjde i prani na kryo

sonka.77
16. kvě 2010

Mishi a taky bereš Crinone, že? Jak dlouho po aplikaci ležíš?

mishi
16. kvě 2010

kdepak, jak jsem v te studii, jtak jsem mela vse nalajnovane🙂)
menopur, orgaluztran a utrogestan 3x200 zavadet tobolky to pochvy. zadny crinone.

a jakou aplikaci myslis? po tom utrogestanu, tedy tvym crinone?

sonka.77
16. kvě 2010

Aha, ty máš Utrouš. Crinone je gel, takže se zavádí do pochvy takovým aplikátorem. Tak jsem chtěla vědět, jak dlouho ležet, aby to nevytékalo.

sonka.77
16. kvě 2010

Mishi pěkně sis změnila svůj pass. Tý jo už 7tt. To je super. 🙂

mishi
16. kvě 2010

nemohla jsem si leky vybirat, proste mi byly pridelene.
utrogestan jsem brala do odberu krve, pak uz mi nic nedali, taky me to udivilo, vsude jsem cetla, ze se bere do 12tydne tehu, ale v te studii to je proste jinak

a po utrogestanu jsem nelezelea primarne, normalni denni rezim, v polozeze u tv, sezeni u pc, pak varit, mala prochazka, atd

po OPU me teda pekelne bolely vajecniky, to jsem lezela a byla rada, ze jsem rada, ale druhy den to uz bylo klidnejsi

mishi
16. kvě 2010

ve ctvrtek zacal 6.tyden od poesldni MS, dnes jsem nejak 39MC, jeste neni co slavit
abych se priznala, mam strach jak nikdy

baraf
16. kvě 2010

Soni-tak bezva, tak držím palce, ať jsou to bojovníčci!

mishi
16. kvě 2010

tak to jsem to spatne napsala, uz mam za sebou 5 tydnu a 4 dny 😀

sonka.77
16. kvě 2010

No mě to včera bolelo docela dost, myslím, že minule ta bolest byla o dost menší. Dneska už je to docela dobré. Zítra půjdu do práce.

Mishi, tvůj strach naprosto chápu a moc držím palce. Hcg jsi měla krásné, tak proč by mělo být něco špatně. 🙂

mishi
16. kvě 2010

baraf, ahoj, nekdy ptred úar dny jsem mela na tebe dotaz, ale nedostalo se reakce... co ty a dalsi IVF ci KET? nevim, co mas v planu. prozradis?

sonka.77
16. kvě 2010

OK, takže 6tt.

Baruš díky! 🙂

mishi
16. kvě 2010

i ten utrogestan se rozppousti a samozrejme vyteka....bylo to neprijemne, ale co se dalo delat, nic 😉
osobne si myslim, ze lezet nemusis po te aplikaci crinone, ale precti si navod (teda jestli jsi k tomu dostala)
a jak casto se aplikuje?

sonka.77
16. kvě 2010

V návodu to právě není, prostě aplikujte a basta. Bere se to jednou denně ráno.

mishi
16. kvě 2010

no mas pravdu, asi jsem teda v pulce 6tt

mishi
16. kvě 2010

no mozna budou casem reagovat i ty, co taky braly crinone a poradi ti lepe nez ja...

mishi
16. kvě 2010

fakt si ale myslim, ze lezet nemusis, to bys musela lezet cely den a nepohnout se, aby to neslo ven 😀

sonka.77
16. kvě 2010

Dneska jsem ho vzala poprvé a ležela jsem cca 10 minut. Víc teda ne, snad to stačí. Za tu dobu co jsem u PC nic nevytéká, tak asi pohoda. 🙂

biris
16. kvě 2010

mishi:ty sis taky píchala menopur a pak ti dali ještě olgarutran?Mně zatím řekli 3 až 6 den píchat menopur a 7 den na ultrazvuk tak jsem si říkala že to bude všechno,doktorka mi řekla že 12 až 14 den bude asi transfér.Ale bylo mi to divný že bya to bylo nějak rychlý když mi napsala dlouhý protokol.Tak jsem zvědavá!

mishi
16. kvě 2010

biris - se mnou se moc neporovnavej, jak jsem jiz nekolikart psala, jsem ve studii a tam je vse presne a prisne dane!!
ja jsem zacala menopur 3MC a pak po 5 dnesch stimulace pridala orgalutran. 12MC jsem si pichla ovitrelle a 14MC bylo OPU