Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
17. čer 2009

Siki, neboj, to bys fakt zvládla sama, vůbec nic to není!! já to vůbe necítím. fakt, nekecám. jde jen o to překonat ten blbý pocit. nesmíš s tím sedět v ruce a přemýšlet, to se pak neodhodláš. prostě čapneš špek, píchneš a je to 😉

siki26
17. čer 2009

tak v tom čapání špeku jsem přeborník 😀
Ty nejdeš ještě domů? Doháníš tu ranní absenci? 🙂

siki26
17. čer 2009

Tak já pádím domů. Holky mějte se krásně a zase zítra. papa 😉

aktaka
17. čer 2009

já toho mám teď nějak moc, a právě ta raní absence mi nijak nepomohla ☹

pěkný večer, papa

baraf
17. čer 2009

siki-tak to máš úrodu folíků, já měla tenkrát skoro hyperstim.syndrom..... vajíček bylo přes 20
a ty taky pracuješ někde v kanceláři?

akty-já jsem taky původně účetní.... ale teď nevím, co budu dělat, upřímně,ty papíry už mi lezly krkem......

aktaka
18. čer 2009

šáááááuuuuu

strším tu (jako v robotě) už od půl sedmé 🙄

Baruš, mě ta práce sama o sobě docela i baví, ale nebaví mě tady, když tu jsou takové divné postupy a poměry ☹
ale kdybych mohla, uměla to, tak bych hrozně chtěla dělat něco "uměleckého". třeba aranžovat kytky nebo dělat nebo zahradní architektku, prostě něco s kytkami .... to by se mi líbilo. problém je, že nemám moc fantazii, tak bych asi moc zákazníků neměla 😅

baraf
18. čer 2009

akty- jo,tak kytky to je taky můj sen.... pěkný květinářství a taaaak. dělám si sama vánoční věci(jako věnce a tak) a řezaný kytky musím mít pořád doma..... už jsem uvažovala i o nějakém rekvalif.kurzu.... jo a nebo bych chtěla vlastní kavárnu,ale to jsou jen sny.

tak ať Ti to v práci uteče, já v půl sedmý ještě spala.... 😕 my dnes jedem s Lukášem k zubaři,tak snad otevře pusinku a taky se těší, jak ho dr.sveze na křesle...

aktaka
18. čer 2009

jo, tak kavárnu bych si nechala taky líbit, ale už by mě asi nebavilo být tam upíchnutá od rána do večera...

tak já už se k zubaři netěším ani na povození se na křesle 😀

siki26
18. čer 2009

achojky všichni 🙂

Baruš - jááááá jsem taky účetní 😉 Tak koukám, že do Iscare chodí nejspíš tedy samé účetní. Mně ta práce baví, skvělý kolektiv, ráno se sem dokonce i těším. Ale jsou samozřejmě dny, kdy mi to tu taky leze pěkně na nervy.

Akty - mě bůh fantazií taky moc neobdařil. Teda jak na to. Na blbosti mám fantazie až dost 😀

Dnes jsem byla na předoperačním vyšetření - vše v pořádku. A složit v Iscare zálohu, takže jsem zase o pár tisíc lehčí 😠 No a zítra ráno nástup a šup na to... 🙂

aktaka
18. čer 2009

účetní jsou totiž extra třída, tak chodí do iscaru, to je jasné 😎 😀

Siki, přesně tak, blbostí vymyslím tisíc a jednu denně 😀

tjo, to je fofr ale. těch 14 dní určitě uteče taky sviňskou rychlostí, uvidíš

siki26
18. čer 2009

Snad jo, ale hlavně, aby jejich konec byl veselý 😀

Dneska v práci doháním, co se dá, protože na uzávěrku tu nejspíš nebudu, tak abych měla všechno hotové. Ale v poho, tolik toho tento měsíc naštěstí není 🙂 I když bych byla raději někde venku, když je tak hezky.

aktaka
18. čer 2009

dnes je opravdu počasí na povalování se venku. úplně se vidím na terásce, s nějakým dobrým obědem, pak kafíčko a zákusek, číst si knížku, trochu se slunit... tak zpátky do reality 🙄

jinak jsem s ráno probudila s myšlenkou, že co probůh budeme dělat s tím ucpaným odpadem. pak jsem si vzpomněla, že už je vyřešeno, to byla taková úleva 🙂

siki26
18. čer 2009

Neměla by ses tím odpadem tak zabývat nebo se ti o něm bude brzy i zdát 😝 No hlavně, že se to vyřešilo a můžete si zase bez problémů užívat nového bytečku. A co ta architektka - už poslala nějaké ty návrhy?

já jsem přišla z oběda. Objevili jsme docela hezkou restauraci, sezení venku, dobré jídlo, tak tam asi budeme chodit častěji 🙂

jo, tu terásku a kafíčko bych si taky dala líbit. Teď jsem ale nějak unavená, takže asi spíš nějaké to kanapíčko 😅

aktaka
18. čer 2009

teď už se tím nezabývám, to jen ráno, jsem jsem byla navyklá poslední dny neřešit nic jiného 🙂

architektka zatím nenavrhla nic, protože teprve včera jsem jí poslala nějaké připomínky, co po mě chtěla

taky jsem po obědě, nafurovaná na týden dopředu, to se mi bude super pracovat 🙄

siki26
18. čer 2009

A co sis dala dobrýho? Já měla moravskýho vrabce s knedlíkem. Jen mě trošku mrzelo, že špenát byl listový. Ten já nějak nemůžu, vadí mi, jak se mi v krku táhne a zvedá mi to žaludek 😝

Tak nakonec ty krabice Crinonu užiju 🙂 Naordinovali mi je v Iscare, tak jsem řekla, že ho mám ještě hafo doma...Takže ušetřená nějaká ta korunka 😀 Mám si ho pak zavádět na noc. Do Itálie jedeme přes noc, tak nevím, jak si ho budu v autě zavádět. Asi těsně před cestou, chvíli poležím a pak se uvidí.

aktaka
18. čer 2009

já měla nějaký kuřecí steak s uzeným sýrem a krokety. ne že by to bylo až tak extra, ale měla jsem hlad, tak jsem to do sebe naházela, teď jen funím

jj, oni ho teď dávají všem. i těm, co měly před tím utroš, ten je totiž momentálně nedostatkové zboží, mají nějakou havárku ve výrobě či co.
musíš těsně před cestou, pak jen přeběhni do auta a seď. za tu chvilku nevyteče.

siki26
18. čer 2009

Když jsem ho měla naordinovaný při 1.pokusu, tak jsem si ho zaváděla ráno. Je zvláštní, že v Iscare mám vlastně stejně dlouhý protokol i léky, ale nějak jiné dávkování, utroš brát jinak než minule atd. Každý car, jiný mrav

🙂

katrin32
18. čer 2009

Ahoj holky, jak se tu máte? Já jdu příští týden poprvé k té rusce na kontrolu po ms a domluvit se na IUI, ale manžel mi odjíždí na týden pryč zrovna v době ovulky, tak to asi nepůjde, to by se jeden z toho 😠 Poprvé se splet doktor a ted mi odjíždí manža, tak to se teda načekám 🙂

aktaka
18. čer 2009

jj, každý to má jinak. oni na tom crinonu píšou, že se má zavádět ráno, ale mně přijde logičtější večer, když jsi přes noc v klidu, tak se to nedostane ven

ahoj Kat!
tedy, vy to máte komplikované. ale víš jak, jeden měsíc sem tam už nehraje roli, já už to taky nijak moc nehrotím. lepší je brát to, jak to chodí, jinak se člověk zblázní

kapr
18. čer 2009

Siki mám plnou krabici Crinonu taktéž, požádala jsem nakonec o Utrogestan, takže ti mohu celou krabici darovat. Chceš?

siki26
18. čer 2009

kapr, jsi hodná, ale já mám doma ještě 3 krabice, takže si myslím, že mi ještě zbyde 😝

Katrin, to je opravdu pech. ale neboj, určitě se to jeden měsíc sejde a šupky dupky na to 😉

siki26
18. čer 2009

holky, vy tu nikdo nejste? ☹ Já se hrozně nudím a už bych šla dom....

kapr
18. čer 2009

OK 🙂 kdyby něco, tak ho mám doma🙂 lepší než ho vyhodit

aktaka
18. čer 2009

já jsem zase tuuuuu
dneska nějak makám 🙂

Kap, já se přihlásím, když budu potřebovat 😉

siki26
18. čer 2009

To ne ten je můj 😀

no akty kde se flákáš? 🙂 Za chvilku frčím na zmrzku s kamarádkou, tak už abych vypadla.
A co máš v plánu ty?

aktaka
18. čer 2009

no tak jsem tě moc nezabavila koukám 😅

já už to taky balím, jedu k našim

na zítra držím mooooooooc pěsti!!
v kolik tam jdeš

jinak hezký zbytek dne

aktaka
19. čer 2009

pátečeeeeeeeeeeeeeeeeek!! 😀

hezký den všem

baraf
19. čer 2009

ahoj, taky přeju všem hezký den!

siki-myslím na Tebe, ale teď už to máš stopro za sebou ...... tak držíme palečky, ať jsou kvalitní a oplodní se

akty-já taky nerada chodím k zubaři, ani když mě povozí 😀 ale Lukáš to zvládnul super, takže jemu se to zatím líbí, uvidíme,až bude starší.....

kati-tak snad se brzo dočkáš.....to je teda pech

tak ať vám to rychle uteče v práci, já jsem teď Lukyho nechala u tchánovců (bydlí skoro vedle) a musím vařit,ale vůbec se mi nechce, mám dnes nějakou lenoru....

siki26
19. čer 2009

ahoj holky! tak jsem doma. vše proběhlo v poho, narkoza skvělá 🙂 máme 8 vajíček a zítra po 9h si mám volat, kolik se jich oplodnilo, tak budu celou dobu nervozni 🙂

akty a jak se cítíš?

jinak holky děkuju za držení palců, určitě mi moc pomohly 😉

elana
19. čer 2009

Ahojky🙂

Tak už jsem doma, hurá.

Siki, gratulace k vajíčkům, to je prima počet, tak ať hošíci hezky pracujou, to je stejně zvláštní vědět, že právě v těchto chvílích vzniká možná Vaše budoucí dítě, viď?🙂