Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

karlos12
25. zář 2016

@lussinka88 ale práce musí být zajímavá , ne ? Lidi dělaj hodně . Já jsem od Křivoklátu a dělám ve Střešovicích na chirur. Jipu . Takže já s nemocenskou počítám a holky by mě nenechaly chodit do práce . Já mám super partu .

monrougemerise
25. zář 2016

@lussinka88 Ja bydlim na Praze 5 Smichov a jsem marketingovy manager ve spolecnosti, ktera odnaucuje lidi kourit 😀

monrougemerise
25. zář 2016

Vcera jsme byli v kine na Dite Bridget Jonesovy a mela jsem hustou krizovku 😀 Skvely film, vtipny a tak vsechno, ale ja jsem se snazila, abych nebrecela. Uplne to na me dolehlo. Dostalo me to od testu pres ultrazvuky az po porod. Ale snazila jsem se delat ze nic 😀

monrougemerise
25. zář 2016

@karlos12 Ty jsi taky sestricka? Vy jste sikovny holky! 😍

monrougemerise
25. zář 2016

@lussinka88 Jak uz jsem psala, na nikoho se neohlizej! Mysli jen na sebe a sve stesti v brisku! 😍

lussinka88
25. zář 2016

@monrougemerise jeeee tak to bydlime ve stejny casti, ja bydlim na Smichove vedle Malvazinskyho hrbitova 🙂)...

Na ten film musim jit, slysela jsem na nej samy pozitivni ohlasy 🙂) urcite se brzo dockame // a budem prozivat to samy 🙂

@karlos12 molekularni genetika je spis prace s daty... je to obcas dost nudny 🙂)
mam statnice z klinicky imunologie a pres dva roky jsem se ji venovala a to me zaujalo vic. Bohuzel ta laborka kde jsem delala po nekolika letech zacala mit nejaky problemy a kdyz nas prestali platit tak jsem odesla. A pred 2tydnama jsem byla na pohovoru prave na podobnou pozici v imunu kam by me chteli, ale odmitla jsem to nakonec s tim, ze chci jit na materskou... tak snad jsem neudelala chybu 🙂) jinak u nas v praci to nevi. Jsou tam mrchy zavistivi a urcite bych dostala vypoved - to je tam bezny, kdyz zjisti, ze nekdo chce na materskou.. takze asi tak.

monrougemerise
25. zář 2016

@lussinka88 jeeee, to je bozi! To se musime potkat! 🙂 Jo, film je fakt super, doporucuji! Urcite to budes snaset lip nez ja 😀

monrougemerise
25. zář 2016

@lussinka88 Jo, ja bydlim v ulici Na Neklance 🙂

monrougemerise
25. zář 2016

To je tak vsude 😐 Jak se nekdo dozvi, ze planujes materskou nebo si tehu, snazi se te okamzite zbavit :-/

salenas
25. zář 2016

@lussinka88 ja mela petidenni hecovanou,odpocivala jsem a druhy den uz normalne fungovala,jen jsem nic netahala,nebehala

monrougemerise
25. zář 2016

@salenas A jak si vlastne daleko? 😍

salenas
25. zář 2016

@monrougemerise 8+4 a k tomu syndrom mizejícího dvojčete, takže pořád nervy :(

monrougemerise
25. zář 2016

@salenas A co to presne znamena? ☹

salenas
25. zář 2016

@monrougemerise jedna srdeční akce a druhá dutinka prázdná, a jak zaniká, špiním a špiním a špiním ... takže nervíky při každý návštěvě wc, jestli se to nezhoršuje. Víš jak to my ženy máme, když v těhu najdeme na kalhotkách trochu krve, adrenalin všude ..

monrougemerise
25. zář 2016

@salenas Aha, chapu to velice dobre. 😢 Ale co ti rikali? Verim, ze vsechno dopadne dobre.

salenas
25. zář 2016

@monrougemerise nic, čekat a čekat,takže čekám a čekám, beru utrogestan .už mám za sebou 4 ultrazvuky, další od až za 14 dní, tak snad to bude ok

monrougemerise
25. zář 2016

@salenas No cekat je peklo. Ale snad to uz bude jen lepsi! 😍

lussinka88
26. zář 2016

@monrougemerise
@karlos12 holky, tak nakonec mám zamražené 4drobečky kvalita B-čková (druhá kvalita, ale prej pořád dobrá 🙂. Tak kdyby to teď nevyšlo což snad vyjde, tak budou dvojčátka - jsou totiž už zamražený po dvou 🙂.

lussinka88
26. zář 2016

jo a pokud jsem si myslela, že mám pleť samej bolák, tak jsem byla na omylu, ted jsem jeden velkej jebák.... horší jak v pubertě.... hrůza, už mě ten obličej bolí...

monrougemerise
26. zář 2016

@lussinka88 Tak super, že jsou 4 mrazáčci. Pro jistotu. 😵 Ta pleť je hotová z těch hormonů, mě stačil clostil, pregnyl a provera a byla to katastrofa. A šíleně jsem zadržovala vodu a byla jak balon. 😢

lussinka88
26. zář 2016

@monrougemerise ani mi nemluv... já mam asi o 4kila navíc, ale vodou to jen není 😀 pořád něco musím žrát a pak mě pořádně bolí žaludek... takovej vlčí hlad jsem snad nikdy neměla... zachvíli neprojdu dveřma... ale je dobrý, že mám dobrou kožní řasu na píchání injekcí 😀

monrougemerise
26. zář 2016

@lussinka88 😀😀😀😀😀 Ja to asi taky nebudu mit uplne vodu 😂

m4rtin4
29. zář 2016

Ahoj holky. Taky se k vám přidám. S manželem se o mimco snažíme 3 roky a zatím bez úspěchu. Po roce jsem zašla za svým gynekologem a ten manžela poslal na spermiogram. Tam zjistili že máme v sobě nějakého bacila tak prý proto to nejde. Napsal nám spoustu vitamínů a dietu částečně bez lepku a cukru. No děs. A začal slibovat že zachvilku to bude dobrý. No už tam jezdíme 1,5 roku a nic. To už jsem se naštvala a změnila jsem gynekolozku. Ta mi hned vzala krev na hormonální obraz a udělala ultrazvuk. hormonální obraz byl super i ultrazvuk byl dobrý. Ale pro jistotu mě poslala na laparoskopickou operaci průchodnosti vejcovodu. Tak mi ji dělali právě v iscaru. No a tam zjistili že mám neprůchozí levý vejcovod ale to prý vůbec nevadí. No a teď tam jdu znovu na krev na hormonální obraz a pak na 10-12 DC na ultrazvuk a manžel na spermiogram. No a dr. Říkal že by sme rovnou zkusily IUI. No tak jsem na to zvědavá. Jinak jsou tam všichni strašně příjemní a já věřím že už se nám to konečně podaří

salenas
29. zář 2016

@lussinka88 ahoj, jak je ?

lussinka88
29. zář 2016

@salenas ahojky, ja jsem 5. Den po ET a test belejsi jak bilej 🙂) navix zadnej priznak, tak nevim. Pockam do 10. Dne a kdyztak vysadim utros... a budu se tesit na KET no 🙂 co ty? Mrnous te nezlobi?

lussinka88
29. zář 2016

@m4rtin4 vitej! 🙂 u koho v iscare jsi byla? 🙂 a kdy jdes na IUI? drzim palecky at se co nejdriv zadari!

m4rtin4
29. zář 2016

@lussinka88 byla jsem nejdříve u paní doktorky od f. Přesně si to nepamatuji ale odešla na mateřskou takže jsem u dr. Lachety. Tak to nevím přesně kdy jdu. Ale asi to tak vychází na 14-17.10. Podle ovulace. Moc děkuji

karlos12
29. zář 2016

@m4rtin4 ahoj , koukni na jméno , protože jestli mi odešla tmavovlasá s brýlema tak už tam nejdu 😉 . IUI je pohoda , teď čekáme na výsledky imunol. a pak do IVF . Hodně štěstí 🙂

karlos12
29. zář 2016

@lussinka88 a kdy se má dělat ? Netestuješ dřív ? To bych se asi zbláznila . Držím pěsti 😉

lussinka88
29. zář 2016

@karlos12 mě říkala dneska sestra, že ho mám zkusit 10. den nějakým dražším testem 😀 prej mám dát za něj alespoň 100Kč 🙂)))) jako nevím co tím myslela. nechce se mi vyhazovat prachy za clearblue digital, když na normálním testu nic není.... tak nevím. Už jsem nějak smířená s KETem, ale třeba se to ještě změní a já budu příjemně překvapená. To čekání už mi přijde dlouhýýýý.... zkusím test až v neděli nebo pondělí. Jedu zítra za drahým na chatu a testy nechávám doma zamčený ve skříňce ať si ten víkend prostě užijem a pak se děj vůle boží....