Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

salenas
29. zář 2016

@lussinka88 bože babo, to je ještě brzy , nezlob ! švec prtavec zlobí, prostě celej tatínek :D

m4rtin4
29. zář 2016

@karlos12 ne ne tohle byla zrzka. Jak tak na to koukám tak IUI nevyšlo skoro nikomu a všichni chodí na Ivf :(

monrougemerise
29. zář 2016

@m4rtin4 Ahojky! Vítám tě! 😵
@lussinka88 Zlato, klídek, ještě je brzo. A na příznaky podle mě taky. Tak ještě vydrž. 😉
@salenas Jak je tobě?

monrougemerise
29. zář 2016

@m4rtin4 Já budu půjdu ještě na jedno IUI další cyklus a pak to vypadá na IVF. IUI nemá moc vekou pravděpodobnost, ale větší než pohlavní styk a někomu to opravdu pomůže. Ale taky záleží co má člověk za problémy a samozřejmě na štěstí. 😉

karlos12
29. zář 2016

@lussinka88 tak vidíš , proč se zbytečně nervuješ ? Jeď a opovaž se je brát . Držím pěsti ať se u Tebe uzlíčku líbí a zabydlí se . A jak vypadá test za 100 Kč ? Kolik vůbec stojí Clearblue ? Vůbec nemám ponětí .

monrougemerise
29. zář 2016

Jinak já mám dnes narozeniny! 😀 😀 😀 😀 Chtěla jsem si nadělit miminko, ale nic no. 🙄 😀 Tak to bude opožděnej dárek, snad brzo teda 😀

karlos12
29. zář 2016

@m4rtin4 uf , díky 😉 . Záleží na problému . Znám odtud dvě co to šlo po prvním IUI , zaléčená alergie na sperma . Tak uvidíš . Já jsem po čtvrtém IUI a nic , takže do dalšího nejdu a čekám na výsledky . Sice mám období sebeteroru pryč , ale nějaká malá naděje tam vždy byla a pak jsem chvíli byla špatná . Ale zase nemám žádné vyšetření , jen průchodnost a manžel spermio . Hlavně nevěš hlavu předem 😉

karlos12
29. zář 2016

@monrougemerise tak to Všechno nejlepší 😀 😉 , všichni víme co si přejeme , takže určitě brzy 😉

monrougemerise
29. zář 2016

@karlos12 Moc děkuju! 😵 Ano, ano! Přeji si miminka pro nás všechny! 😵 😀

lussinka88
29. zář 2016

@monrougemerise já jeste počkám..., ale je to jak na houpačce 🙂 chvili je to dobry a chvili špatný... dneska mi kolegynka mavala pred oblicejem pozitivnim tehu testem. Zadarilo se jim hned prvni cyklus. Mam za ni radost, ale porad si rikam kde jsem udelala chybu. Tolik nervu a penez a nekdo to ma hned... nejak me to sebralo

monrougemerise
29. zář 2016

@lussinka88 Nic si z toho nedělej. Je ještě brzo. Ale já to chápu. 😉

lussinka88
29. zář 2016

@monrougemerise všechno nejlepší zlato 😘!! Přeju Ti hlavně to jediné 🙂)

monrougemerise
29. zář 2016

@lussinka88 Moc díky! A nikde si neudělala chybu. Jen to je ve skutečnosti tak, že my si nevybíráme miminka. Ale miminka nás. A oni si najdou ten správný čas, kdy se do toho pustí a po dlouhém vývoji narodí v ten pravý okamžik. 😵 Jen prostě musíš počkat, až bude tak pravý okamžik. 😵

lussinka88
29. zář 2016

@karlos12 já vím 🙂 řekla bych vám to samé, ale je těžké se teď řídit rozumem... 🙂 ale budu se snažit. Jinak jak vypada test za 100 vubec netusim... 😁 asi je pozlacenej 😁.. nebo automaticky pozitivni? Jen nevim co mam rict v lekarne: chci test za stovku 😂 jinak ten dogitalni myslim stoji pres 200

lussinka88
29. zář 2016

@monrougemerise
@salenas
@karlos12 holky moc děkuji za podporu 😘

monrougemerise
29. zář 2016

@lussinka88 Já to opravdu chápu na sto procent. Už když jsem ti to teď psala, jsem si říkala, že je to pohled holky, která je zrovna psychicky relativně v pohodě. 😀 Ale když to dostanu a brečím pokaždé, když jsem na záchodě a je mi hrozně, tak si můžu vysvětlovat a říkat, co chci. A nepomůže nic. 🙄 😅 😀

Jinak s tím testem.. On nemusí být za stovku. Jen je důležité, aby měl citlivost 10 mIU/ml. Ten je nejcitlivější. Potom je jedině test z krve... 😉

monrougemerise
29. zář 2016

@lussinka88 Včera jsem si na tebe u zrcadla vzpomněla. Mám tak šílenou pleť, hlavně bradu, že to jsem neměla ani v 15 letech. A vůbec nevím z čeho 😕 Teď jsem žádný léky neměla.

lussinka88
29. zář 2016

@monrougemerise s tim testem vim... ale rikala mi, ze na krev nemusim, jen to mam testnou nejakym kvalitnim testem a prej ne za dvacku 🙂) a vysadit kdyztak leky nebo se objednat za 2tydny...

S tim akne je to des, vypadam jak oslintanej pubertak 🙂) to delaj ty hormony nadeje 🙂) akorat kdybych takhle vypadala porad, tak me nikdo nechce oplodnit 😁😂

m4rtin4
30. zář 2016

@monrougemerise ahoj, děkuji

m4rtin4
30. zář 2016

@monrougemerise :/ to je fakt takový na prd no. Budu držet palce ať se poslední pokus zadari 🙂

m4rtin4
30. zář 2016

@karlos12 já si právě říkám že nám už to konečně vyjde takhle. :D o to horší bude zase první MS po IUI když se nezadari :/

evcann
30. zář 2016

@lussinka88 ahoj, holky snad nevadi, ze jsem nakoukla, ja jak vidim Iscare tak vzdycky kouknu, je to srdcovka, mam od nich obe deti 🙂 . Testovat 5. den je jeste brzo, ja mela ted naposledy 8. az asi po 10 min. hodne hodne slabounkeho ducha co na fotce ani nebyl videt a byl to 10tkovy test, takze 5. je brzo. A to jsem pak i na odberech mela hodne jednotek v krvi.

Drzim vam moc palce a nebojte ja taky vzdycky cekala, u prvniho teda dyl, ale ono to jednou prijde, jen u nekoho driv a u nekoho dyl. Jak tu bylo receno miminka si na vybiraji. Jinak ted jsem chodila k MUDr. Jaržembovské, je suprová, můžete jí řict cokoliv a pochopi a jeji pristup je uzasny.

lussinka88
30. zář 2016

@evcann diky moc!! Ja chodim ke stejny doktorce. Je skvela, citim se tam fakt . Jen obcas si rikam, ze me musi mit za histerku 🙂) ale vzdy byla mila 🙂 tak to mam jeste nadeji, budu testovat az v pondeli tak dam vedet 🙂

evcann
30. zář 2016

@lussinka88 nema te za histerku neboj, ona je zvykla a navic hodne empaticka, ja ji volala kdyz mi potvrdila tehotenstvi, tak se pak jeste chodi k nim a ja zacala spinit coz jsem u prvniho neznala a tak ji cela vydesena volam a ona at klidne hned prijedu, ze je v praci a uz mela koncit, ale cekala na me. Uklidnila me a i pri stimulaci jsem ji rikala, ze mam vysokou bun. imunitu, ze mi to zjistili pri prvnim a ona mi hned nasadila leky, abysme neriskovali, ze se to treba kvuli tomu nepovede, coz mi jiny lekar nikdy neudelal a jen me odbyl.

lussinka88
30. zář 2016

@evcann dala ti na tu bun. Imunitu prednison? Ja ho beru uz od prosince a vubec se mi ty vysledky nelepsi. :-/ a taky jsem narazila na doktora, kterej mi rekl, ze ma vyrazna "alergie" na sperma a trofoblast (o 40% oproti normalu) neresi a neni to duvod k tomu proc jsem mela tolik ZT a nemuzu otehotnet... pritom na imunologii mi rekli, ze je to k indikaci IVF... jo mas pravdu je skvela, vzdycky rika, ze pokud budu neco potrebovat nebo neco vedet tak at zavolam. 🙂 nastesti nic zatim nebylo tak vaznyho abych toho musela vyuzivat, ale kdyby bylo tak muzu byt v klidu. 🙂 diky ze jsi me uklidnila!! Zas jsem si uvedomila ze jsem v dobrych rukou a ze to nejak zmaknem! 😉 jinak jak jsi psala ze prvni ditko se podarilo po delsi dobe... jak moc dlouha doba to byla? A vis kde byla pricina?

evcann
30. zář 2016

@lussinka88 ta imunita je strasne dulezita, ja kvuli tomu mela neuspesne 4 pokusy (vcetne ketu), tenkrat jsem mela doktorku, ktera je dnes v Genetu a take je uzasna, poslala me prave na tu imunitu driv nez byla standardni doba (tenkrat po druhem neuspesnem IVF), zjistili mi vetsi bun. imunitu na embryo (laicky receno), takze i kdyz se to povedlo tak to telo vypudilo. Prednisonem ji uplne utlumili a povedlo se. Ted prave i Jarzembovsky jsem ji to rekla a ona mi ho dala rovnou a jeste me poslala znova na imunitu, kde to zase potvrdili, ale jelikoz doba objednani a vysledku na imunu trva a lecba Prednisonem je take dlouha tak mi ho dala hned aniz by cekala na vysledky. Je teda fakt, ze jsem mela brat pulku prasku, ale ja brala od zacatku cely, nerekla jsem ji to 🙂 Ted se syn povedl na uplne posledni pokus co jsem mela a povedl se, tak pak jsem ji to rekla :D. Jinak prvni trval 2,5 roku a to nepocitam to budu rok pred co jsme zkouseli prirozene. U ni jsi stopro v dobrych rukach.

monrougemerise
30. zář 2016

@lussinka88 😀 😀 😀 No já to maskuju několika vrstvami makeupu, aby mě někdo oplodnit chtěl! 😀 😀 😀 Teda myslím tím mého přítele. Nevím, jestli chce ještě někdo jiný! 😀 😀 😀
@evcann Ahoj, jasně že nevadí. 😉
@m4rtin4 Díky moc, já v druhý IUI už nedoufám. Ale doufat budu, až budu čekat, jestli to vyšlo nebo ne. 😀 Ale psychicky mě uklidňuje, že potom bude IVF a aspoň mám nějaký plán. 😉

lussinka88
30. zář 2016

@monrougemerise 😁 cos dostala k narozeninam? 😁

monrougemerise
1. říj 2016

@lussinka88 Od přítele 2 parfémy a sadu krémů od Lancome. 😵 😵 😵 Mia mi donesla dvě jedničky a ještě jednu s hvězdičkou 😵 A Mariellka mi vyrobila několik kabelek z papíru. 😀 😵

lussinka88
1. říj 2016

@monrougemerise no ty vado ty se nemas spatne! 😁