Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
14. říj 2016

@monrougemerise tak ma dojit jeste v utery, ale vypada to na anovulak... 😁 no kdyztak alespon pojedem na dovcu..

lussinka88
14. říj 2016

@kubistovailona jee tak to me mrzi. Nevis jak se ta doktorka jmenovala? Jedna cizinka tam je a ma nejak vic titulu 😁 jinak to krvaceni z vajecniku je docela bezny. Kamarad dela vedouciho lekare v Podoli a rikal, ze pacientek s krvacenim z vajecniku tam maj nekolik tydne a bohuzel je to vaznej stav. Ale bohuzel je to prej zpusobeny tou stimulaci, telo neni zvykly na takovej pocet folikulu a ty folikuly jak jsou vyhnany ze jsou strasne krehky, prekrveny.. neni to chyba pdberu ale toho ze jsme se nechaly stimulovat - proste je to riziko... nez jsem na to sla tak me na to upozornoval ze muzou nastat takovyhle komplikace ktery nejsou az tak nebezny... navic u me hrozil hyperstimulak, ale nastesti to dobre dopadlo 🙂 koukam ze uz deti mas, takze se vam to nakonec povedlo! Mate je pres IVF?

monrougemerise
14. říj 2016

@lussinka88 Tak aspon bude dovca ☺️ A kam uz vite?

m4rtin4
15. říj 2016

@lussinka88 já právě koukám že by ste tu z fleku mohly dělat doktorky :D ale je fajn si o tom popovídat a vědět do čeho člověk jde. Jinak já odtamtud taky odcházím s dobrým pocitem a usměvavá jako sluníčko. Ani na tu laparoskopii sem se nebála

lussinka88
15. říj 2016

@monrougemerise nevime 😁 jeste se uvidi v pondeli jestli naaaahodou 🙂

monrougemerise
15. říj 2016

@lussinka88 jasne. 😉

lussinka88
15. říj 2016

@m4rtin4 stejne nejvic zalezi na tom, ze mas duveru k doktorum. Myslim, ze vsechno ostatni je pak o nahlde 🙂

lussinka88
15. říj 2016

@m4rtin4 nahode

lussinka88
15. říj 2016

@monrougemerise teda v utery 🙂)

kubistovailona
16. říj 2016

@lussinka88 Bohužel už je to dlouho a vůbec si nepamatuji jméno. Děti mám dvě a přirozenou cestou 🙂. Tehdejší manželství nevydrželo, ale s novým partnerem šlo vše jako po másle...i děti 🙂

lussinka88
16. říj 2016

@kubistovailona tak to je dobre... 🙂 myslim, ze cele to blaznovstvi s neplodnosti hodne proveri vztah. My jsme spolu 13 let a je to nekdy dost zahul, ale drzime se... snad se to jednou povede 🙂 a tobe gratuluju, snad si na tuhle spatnou zkusenost uz zapomnela.

m4rtin4
17. říj 2016

Ahoj holky, tak už jsem se po ultrazvuku. Folikul 16,2 a na manzelovo výsledky ze spermia čekáme. a v pátek v13:00 se mám dostavit na IUI. ve středu si mám píchnout injekci.... Bojím bojím

lussinka88
17. říj 2016

@m4rtin4 tak super!!! Dali ti ovitrelle? To bude v pohode uvidis nic to neni! Jen tu kuzi musis poradne zmacknout a bodnout. Kdyby neco tak ti poradime

m4rtin4
17. říj 2016

@lussinka88 Jj ovitrelle. Nato že mám už tři kerky tak injekce se fakt bojím. Zaukolovala jsem manžela,že mi to musí píchnout on ☺. Před dvěma lety měl operaci kolene takže si taky musel píchat, tak to snad zvládne. Musí :D

monrougemerise
17. říj 2016

@m4rtin4 Super! Tak hodne stesti! Neboj, to zvladnete pichnout. Ja mela Pregnyl.

lussinka88
17. říj 2016

@m4rtin4 urcite bys to zvladla i sama... ja jsem hrozna cita a tohle fakt nic nebylo, jen chce u toho dejchat 🙂)) ja zezacatku zadrzovala dech u vypousteni a vic to bolelo.. pak uz clovek najde grif a neboli to vubec 😉

m4rtin4
17. říj 2016

@lussinka88 tak si to asi pichnu sama. Manžel se na to moc netvari a když jsem mu říkala jak to bude píchat tak jsem z toho byla nervornejsi než on. Takže to radši udělám sama. Tukových zásob mám hodně :D tak by to nemuselo bolet. Vím že je vše jen o zvyku a cviku ale jde o ten první krok. Jinak dneska byly v iscaru docela odmereni. Jiná sestra než jsem zvyklá a pro mě nová doktorka. Nějaká Milerova

lussinka88
17. říj 2016

@m4rtin4 AHA, tak tu neznám, já jdu taky k nějaký nový. Myslím, že se jmenuje Dr. Nedělková (předtím pracovala na IVF v Motole). Mám na ní doporučení od tý naší Dr. Jaržembovský. Ta mě vždycky když tam není objednává k Dr. Lachetovi, ale teď říkala, že tahleta je taky dobrá a oblíbená. Tak jsem na ní zítra zvědavá... 🙂 já už bych se od někoho jinýho píchnout nenechala (mimo sestry/doktora), protože takhle si to reguluju sama a fakt to nic není. Je to jen tak ty říkáš o prvním kroku... koukni kdyžtak na nějaký videa na netu... 🙂 Hlavně se neboj 🙂

salenas
17. říj 2016

@m4rtin4 hele my zkušené, břicho i zadek rozpíchané, tu ti vždycky někdo poradí 🙂 já třeba chytla špíček a pomalu zajela do špeku, bez bolesti atd :D

kubistovailona
17. říj 2016

@lussinka88 už je to pryč, teď při dvou dětech ani nestíhám myslet na jiné věci 😀

monrougemerise
17. říj 2016

@m4rtin4 Ja jsem to udelala radeji sama, dala jsem si pivo na kuraz a bodla hned rychle 😃

monrougemerise
17. říj 2016

@lussinka88 Zitra dej vedet! 😉 Ja na IUI byla u nejaky, co spatne mluvila cesky.
Jeziss, me to cekani tak rozciluje! 🙄😃 Je to horsi nez minule.

lussinka88
17. říj 2016

@monrougemerise to byla ta ukrajinka podle me. Je i jinak oblecena ne, v takovym plasti 😁me delala taky IUI ale byla takova divna... 😁 joooo tech 10dni je jeste dobrejch 🙂))) pak budes cekat jeste 9mesicuuuu 🙂)

jani1982
17. říj 2016

@lussinka88 Nedelkova je super, da se s ni krasne mluvit. Prvni jsem byla zaskocena, ze ji neznam, ale pak jsem byla rada.
Tak ja ve ctvrtek picham prvni injekci, ale mam tentokrat dlouhy protokol, tak me cekaji tri tydny injekci, snad to bude mit dobry vysledek....uz ted se bojim, jak to dopadne...

jani1982
17. říj 2016

@lussinka88 Jo to je Pryachnikova... me delala ET a jednu kontrolu, nekdo na ni ale dost nadava, me nevadila.

aandrejka2
17. říj 2016

chcem sa podelit o skúsenos s Iscare-chodila som tam cez rok (po 4 rokoch snaženia), 2x IVF, 1x KET, až na nejakú komunikačnú chybu všetko ok. Ale bez úspechu. Stále som mala vysokú sliznicu delohy a oni to považovali za dobré, že sa vajíčko lepšie uchytí. No a po presťahovaní sa do Brna mi dr. doporučila kvôli tej sliznici kyretáž. Po 3 mesiacoch som spontánne otehotnela. Toto je vec ktorú v iscare vôbec nevedia/neberú do úvahy, takže ak máte podobný problém, tak určite to stojí za skúšku, je to malý zákrok a môže byť zásadný!

lussinka88
17. říj 2016

@jani1982 jeee to to uteklo, co? 🙂) tak jsem zitra zvedava na tu Nedelkovou 🙂 me ta Pryachnikova vylozene nevadila, ale prisla takova zvlastni. Na neco jsem se ji ptala a ona cosi zamumlala a odesla na sesternu pro dalsi kartu... v tu chvili jsem nevedela co mam delat jestli pockat nebo jit, nakonec jsem sla a ona uz si vedlA dalsi pacientku...

Jen me tak napadlo... delali ti nekdy stery? Ja prave myslela ze mam ovulacni hlen ale test je uplne bilej takze asi fakt anovulak... nevim tedy jestli nemam nejaky zanet. Nevim jestli ji mam rict o ster pro jistotu (driv jsem trpela na ureaplasmata :-/)

monrougemerise
18. říj 2016

@lussinka88 Ano, to bude ona. Taky mi prisla divna. 😃
@jani1982 Drzim palce, at je to co nejlepsi! 😍

monrougemerise
18. říj 2016

Vcera jsem mela dobry vecer. Kolem pate jsem si dala Utrogestan a v devet jsem si dala sklenku piva. Byla jsem totalne sjeta! Ale tak, ze jsem si z poslednich sil vycistila zuby a usnula ve vterine. Jeste jsem vam psala zpravu, kterou jsem nasla rozepsanou a ani to nedavalo smysl. 😃😃😃

8karolina4
18. říj 2016

jezis, jsem zvedava ke komu pujdu ja _)) da se nekdo zvolit? 🙂