Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
24. říj 2016

@karlos12 muzes jit pak ke komukoliv 🙂 ten protokol neni danej, mozna ti ho jiny doktor jeste zmeni. Zalezi na tom kterej doktor ti vyda leky tem 2DC. Ikdyz myslim ze u prniho IVF davaj ted vsem Ovaleap a Orgalutran

karlos12
24. říj 2016

@lussinka88 moc děkuji, snad tam bude ta naše oblíbená. Jinak mám Puregon pero, tak asi bude i ta samá náplň ;)

lussinka88
24. říj 2016

@karlos12 ovaleap je stejnej jako puregon. 🙂jen to dela jina firma. Jen pry byl levnejsi (mozna zdrazil...) tak to uz mas zachvili kdyz ti dali peri

karlos12
24. říj 2016

@lussinka88 jo , asi tak týden , možná necelý . Říkala že jedna ampulka by měla stát kolem 300 - 400 Kč , cenu si nepamatuji . Ale už se strašně těším .Neprozřetelně jsem to řekla mamce a ta už plánuje kam dá postýlku , je to blázen 😉

lussinka88
24. říj 2016

@karlos12 tak to já jsem doplácela asi 8korun za ampulku a měla jsem dvě. Ale je fakt, že před OPU jsem dostala ještě jednu ampulku s polovičním množstvím a už stála 500, tak možná mezitím podražili. tak fajn, je hezký že se mamka těší! 🙂 Já už jenom dva dny a už jdu na KET 🙂)

karlos12
24. říj 2016

@lussinka88 to je super, kdy je rozmrazí? Je to nějak dřív? Nebo jak to funguje? Budu držet pěsti ;)

lussinka88
24. říj 2016

@karlos12 ve středu ráno. V osm mám volat jestli to přežili. Mám docela strach, ale věřím, že se to povede a bobánci budou v pořádku 🙂

lagina
25. říj 2016

Ahoj, dnes jdu na první návštěvu do Iscar, jsem hrozně nervozní, nemůžu spát 🙂
Snažíme se o miminko už od prosince 2014 a stále nic. Jsem zvědavá, co mi řeknou. 😨

8karolina4
25. říj 2016

@lagina iscar je super, taky jsem se bala a uz vcera druha navsteva, prvni s manzelem, vcera krev a 2 jdu znova na ultrazvuk a uvidime co se mnou bude 🙂 neni se ceho bat 🙂

salenas
25. říj 2016

@monrougemerise ahojda, tak jak ? vydržela jsi netestovat ?

monrougemerise
25. říj 2016

@salenas Ahoj, vydrzela. Asi z toho nic nebude. Tobe drzim palce zitra! 😉

salenas
25. říj 2016

@monrougemerise proč myslíš ? dostala jsi měsíčky ?

salenas
25. říj 2016

@lussinka88 tak jak ? ok ?

jani1982
25. říj 2016

Holky, tak já už mám za sebou pátou injekci Decapeptylu - ještě 16 :D Tyhle mi nějak dělají problém s píchnutí, se jich bojim. Zlatý Puregonový pero 🙂 Přitom to nic není a stejně se pak druhý den bojím. Holky, škoda, že se tam nějak nemůžeme potkat všechny najednou :D

lagina
25. říj 2016

@8karolina4 Ahoj, no my jedeme až z libereckého kraje, tak doufám, že tam nebudu muset lítat moc často 😀, mám toho už dost za sebou - mám PCO, jsem po lapa, chlap je vyšetřený, mám dva měsíce s Clostylbegitem a pořád nic, tak jsem zvědavá, co mi dnes poví...
Koupila jsem si na to nové boty 😀 :D

jani1982
25. říj 2016

@lagina Ty jo, to jedete pěkně daleko. U vás nic není? To si piš, že tam budete lítat často :D My u prvního cyklu říkali, že jsme tam víc než doma :D Aspoň sis udělala radost botičkama, to je správně 🙂

8karolina4
25. říj 2016

@jani1982 no to jo, tomas z ruky, ja minuly tyden, tento, a dalsi 🙂))

8karolina4
25. říj 2016

@lagina to teda bylo pro tebe: no to jo, tomas z ruky, ja minuly tyden, tento, a dalsi 🙂))

8karolina4
25. říj 2016

@monrougemerise ona urcite jen mlzi a keca a uz v ni roste 🙂))

lagina
25. říj 2016

V Liberci je Genet, ale už když jsem tam volala se objednat, dali mi termín za 2,5 měsíce a sestra mi řekla do telefonu co si jako myslim, že mají tři doktorky a jsou vytížený.. tak jsem si říkala, že se úplně nechci svěřovat někomu, kdo se tak chová... Stačí, že za poslední měsíce nepamatuju návštěvu u gynekoložky, kterou bych neobulela...

jani1982
25. říj 2016

@lagina No to koukám tedy, já takovejhle přístup vůbec neznám, mám perfektního gynekologa a v Iscare jsou taky super, takže jsi dobře udělala.

karlos12
25. říj 2016

@lussinka88 to zvládnou. A kolik jich rozmrazí? Berou všechny? A po rozmrazení je zavedou kdy? A kolik jich zavedou a můžou se znovu zmrazit? Jsem děsná, co? Omlouvám se za otázky, ale jsem zvědavá. Já s natesenim čekám na MS, kdyby to někdo řekl před třema rokama 🙂

karlos12
25. říj 2016

@jani1982 a proč by se tam nešlo sejít? Jako základna a pak na kafe, ne? ;)

lussinka88
25. říj 2016

@karlos12 zamrazeny mame 4. Zitra rozmrazi 2 a zavedou dve. Uz jsou pripravy po dvou v tech mrazicich zkumavkach. Kdyz se rozmrazi tak uz se nedoporucuje ji znovu zamrazovat

lussinka88
25. říj 2016

@karlos12
@jani1982 ty by z nas meli radost!!! 🙂)) ja se tam potkavam s jednou pani z OPU a jednou nam sestra rikala at si to klidne dopovime ze pak mame prijit 😁😂

8karolina4
25. říj 2016

@lussinka88 fakt jo? 🙂)

karlos12
25. říj 2016

@lussinka88 a jo, vždyť už jsi psala že bydlí po dvou. Moc díky. Radost neradost, hlavně že bude sranda ;) já jsem tam potkala kamaradovu sestru z Chomutova, ale nebyla moc nadšená, je mladá a asi se stydí, ona je trochu tupá, nebo spíš blbá blondýna ale bruneta.

monrougemerise
25. říj 2016

@salenas zadne priznaky a tehotne se necitim.

salenas
25. říj 2016

@monrougemerise jako kdybys nevedela,ze to nic neznamena !

jani1982
25. říj 2016

@karlos12
@lussinka88 Tak já to spíš myslela, že škoda, že nemáme někdy všechny stejně termín 🙂 Radost neradost, stejně je tam vždy plná čekárna :D Třeba jsme se tam už potkaly, ani to nevíme 🙂
Mě právě hrozně mrzí, že jsem se více neptala - na jméno - paní co se mnou byla na OPU i na ET :( Vůbec nevím, jak dopadla....třebas už teď bude za měsíc-dva rodit, jako jsem měla já... Teď je mi to fakt líto, že jsem nebyla drzejší...