Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
23. lis 2016

@salenas boziiiii!!! Uz vite co to je? 🙂)) jak ti je? zavidim. Ja ted zacala 8tt a nic necitim, zadny priznaky. Prijde mi, ze mi v CaRu ukazovali obrazek nekoho ciziho 😂... no zitra jdu na kontrolu do CARu a pristi tyden asi uz na screeningovou krev na gyndu. Domluvime se prej podle toho na kolikaty tt a den to zitra odhadnou... zas me prepada pocit strachu, ale snad to bude dobry... hlava vi, ze nic vic se delat neda a ze to clovek nezmeni, ale srdce veri, ze je a vse bude v poradku...

lussinka88
23. lis 2016

@karlos12 ja u prvniho taky od zacatku vedela ze nic. A fakt vubec nic. Ted u druhyho jsem pochybovala uz od 4dne a uz tam byl duch... vnitrni pocit je dulezitej, ale nekdy nas dokaze zmast...

No joo... ach jooo ☹ zkusis jeste IUI pred dalsi stimulaci?

karlos12
23. lis 2016

@lussinka88 nemám to v plánu , IUI nevěřím, 4 x a ani houby.Raději bych to nechala chvíli bez hormonů a hned jak to bude možné další IVF . Uvidím jak se domluvíme na kontrole .

jani1982
23. lis 2016

Holky asi je to v haji, papir celej syte ruzovej :( rekla bych, ze se mi rozjizdi ms :( pritom mela prijit az za 5 dni... ach jo, uz nedoufam :(

lussinka88
23. lis 2016

@jani1982 to muze byt po hnizdeni nebo se zahnizdilo dyl. Klid!!! Ms ma jeste cas!! Drz se kocko!! 😘 drzim palecky!!

jani1982
23. lis 2016

@lussinka88 Myslis? 😥 Ja jsem z toho cela rozhozena a to jsem si myslela, ze jsem v pohode :(

karlos12
23. lis 2016

@jani1982 jéžiš , hlavně klid , vždyť nás nemůže být tolik . Určitě to bude nějaká přeháňka a bude to dobrý . Držím pěsti a doufám že to bude v pohodě , moc !

lussinka88
23. lis 2016

@jani1982 myslim, ze hodne lidi to tak ma ze spini, krvaci... neverila jsem tomu, ale moje kolegyne mela silnou ms a za 4dny mela //. Mozny je vsechno. Ja ms mela az 9den po ETu... ty jsi 5den? To je jeste brzo. Zitra zavolej do Iscare a zvys davku utrose na 2-2-2 jestli mas nizsi...

Snaz se myslet pozitivne. Vim, ze to nejde, ale zkus to. Povidej si s nim, bez na prochazku... ono to dobre dopadne. At tak nebo tak. :-/ bohuzel to neovlivnime. Maximalne jim pomuzem tim, ze nebudem ve stresu...

Udelaly jsme vsichni maximum, tak ted je to proste na nich.. snaz se mu verit, jsi jeho/jeji mama - a ta to proste nevzdava! Drz se 😘

Vzdycky kdyz me popadne panika, tak zkousim dychat... zhluboka 2x vydech nadech... docela to pomaha. 😉

lussinka88
23. lis 2016

@karlos12 to je rozumnejsi. Mozna bych klidne zkusila IUI bez stimulace (jestli jsi mela se stimulkou) kamaradka byla vzdy s clostikem a nepodarilo se a jednou bez stimulace jen s pregnylem a je ted v 5. Mesici. Mozna nahoda, mozna ne... tezko rict. Zkusit se ma vse a mas jeste 2pokusy...

Jinak ja pila predtim aloe vera a myslim, ze mi to taky hodne pomohlo... pac jsem mela problem s imunitou a 9mesicu jsem brala prednison a do te doby zlepseni o 3% (mela jsem hodnoty o 50% mimo normu) a pak po dopiti jsem mela hodnoty v norme a zadaril se KET. Tezko rict jestli to bylo tim. Ale minimalne ti to procisti telo a me se hodne zlepsila pokozka, plet a nebyla jsem tolik unavena. Zkus se kouknout na netu. Ja mela od LR, na heurece je k mani kolem 400/litr. Ale vyrobcu je vic, jen jsou vic naredeny.

Hlavne si odpocin. A po novem roce se do toho zase vrhnes a my ti budem strasne fandit!! Moc verim, ze zivot je spravedlivy a nam vsem se splni prani stat se rodicem.

jani1982
24. lis 2016

@lussinka88 Děkuju moc 🙂 Jsi hodná, že mě takhle povzbuzuješ...ale cítím, že je to marný. V noci se mi ms normálně rozjela, i mě bolí břicho. Dneska je to 7 den po ET, nevím, jindy mi chodila na den přesně. Volat do Iscare ani nebudu, Utrogestan jsem si zvedla, tím snad nic nezkazím . Kdybych špinila, tak bych ještě naději měla, ale takhle ne :(

Kam se vůbec ztratila Moungoumerisse nebo jak se to píše? Ta už jsem nějak nechodí....

tinaprofi
24. lis 2016

@jani1982 taky jsem krvácela asi 8 den po transferu, první co mě napadlo "je to v prdeli"...testy jsem si dělala 12 a 15 den a bylo to tam, nechci ti dávat plané naděje, sama nejlíp ucítíš co s s tebou děje, jen chci říct, že krvácení se stává a nemusí to nic znamenat, člověk nikdy neví kdy to vyjde

8karolina4
24. lis 2016

@jani1982 Uz ji to s nama asi nebavi 🙂

lussinka88
24. lis 2016

@jani1982 kdyby to neprestavalo tak tam zavolej. Naberou ti alespon krev a podle toho uvidis. Ale Jak jsme ti psali, ms nic nemusi znamenat...

My ji asi fakt nudime 🙂)

8karolina4
24. lis 2016

@lussinka88 no proste jsme nudny a trapny 🙂))

lussinka88
24. lis 2016

@8karolina4 presne

karlos12
24. lis 2016

@jani1982 Ty taky ? Ach jo , já teda zítra zkusím test , ale jen tak , protože mi to řekl doktor a aby to bylo ofiko zakončené . Utrogestan jsem zaké zvýšila a bylo to k prdu . Asi to pak nahlásím , jestli není slabý , jiným udrží ms na uzdě a já od začátku nic . Tak třeba se Ti ještě ukážou , nezbývá než držet pěsti 😉

karlos12
24. lis 2016

@lussinka88 děkuji , stimulaci jsem před IUI nikdy nepotřebovala , ale utrouš mi dělával psycho neplechu . Proto bych to nechala bez, ale třeba Jaržembovská bude jiného názoru a tou se nechám ukecat , mám k ní nepochopitelnou důvěru a to jsem jí viděla 2 x .

karlos12
24. lis 2016

@tinaprofi a jak dlouho jsi krvácela ?

lussinka88
24. lis 2016

@karlos12 ja taky 😁 ona proste dobiji baterky! ;)

8karolina4
24. lis 2016

@karlos12 k ni jdu ve stredu 🙂 tak jsem zvedava....

karlos12
24. lis 2016

@8karolina4 se těš , já už se také těším 😉

8karolina4
24. lis 2016

@karlos12 snad bude vse v pohode 🙂 u nas vsech

karlos12
24. lis 2016

@8karolina4 uvidíš že bude 😉 Ona to snad jinak neumí 🙂

8karolina4
24. lis 2016

@karlos12 no hlavne zalezi na mojich vysledcich 🙂

karlos12
24. lis 2016

@8karolina4 ty už budou v pohodě , ne ! 🙂

8karolina4
24. lis 2016

@karlos12 no verim tomu, ale ta stitka je svine 🙂

karlos12
24. lis 2016

@8karolina4 to je , ale je malá a Ty velká a Ty jí porazíš 😉

8karolina4
24. lis 2016

@karlos12 no ted velka fakt jsem, uz ted vypadam jako tehotna 🙂))))

karlos12
24. lis 2016

@8karolina4 Ty jsi prdlá 😀 Alespoň jsi připravená 😉 Teď už jen to miminko a je vymalováno 🙂

8karolina4
24. lis 2016

@karlos12 presne, jen to uz chybi 🙂)))