Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

8karolina4
19. říj 2016

@monrougemerise tak jsem zpet 🙂 dokotrka byla fajn, rekla ze dnes a zitra se mame snazit 🙂 pakłlasicky prubeh, odber krve a IUI ten 10-12 den... zatim nic jinyho nechceme zkouset...uvidime 🙂

monrougemerise
19. říj 2016

@8karolina4 Tak super. Uvidite, treba to hned vyjde. 😊 A u koho jsi byla?

8karolina4
19. říj 2016

@monrougemerise no papiry ma manzel, takze ted nevim, ale super mlada doktorka, nejaka zuzka asi, brejle🙂

lussinka88
19. říj 2016

@8karolina4 asi Burgetova.. 🙂 takova mlada, sympaticka. ta je tam jen ve stredu myslim. Priste se objednej k nekomu kdo je tam nastalo, je to lepsi ze nemusis vsem vsechno rikat znova.

8karolina4
19. říj 2016

@lussinka88 je tam pondělí až středa. Koho doporucujes?

m4rtin4
19. říj 2016

Holky rychlý dotaz: jak hluboko mám s tou jehlou zajet?

lussinka88
19. říj 2016

@m4rtin4 jestli mas tu tenkou, tak celou 🙂

lussinka88
19. říj 2016

@m4rtin4 chytni poradne spicek a bodni spis jakoby seshora - pisou myslim 45stupnu... no proste ne uplne kolmo 🙂))) kdyžtak koukni nikde na video.... Držím palce!!! To zmákneš!

m4rtin4
19. říj 2016

@lussinka88 dík dík dík, už jsem koukala na video. A fakt celou jehlu 😱

lussinka88
19. říj 2016

@m4rtin4 dneska pichas? 🙂

m4rtin4
19. říj 2016

@lussinka88 Jj ve 21:00 mi nakonec pichla ségra. A nebylo to tak hrozný. I ona říkala že to bylo lepší než když pichala tátovi injekce do zadku 😂 v pátek ve 13:00 mám být v iscaru na IUI. Ráno tam má manžel přinést vzorek

lussinka88
19. říj 2016

@m4rtin4 ja uz bych se asi nenechala pichnout od nekoho jinyho 🙂 fakt to neni nic hroznyho ikdyz se pokazdy bojim tak je to v pohode... 🙂 kazdej to ma ale jinak... Tak tfuj tfuj at se to podari! 😉 drzim palecky 🙂 dej pak vedet jak to probihalo, u koho jsi byla a tak! 🙂

m4rtin4
20. říj 2016

@lussinka88 moc dekuju za podporu. Tak to je jasný že dám hned vědět ☺ už se moc těším a hlavně jsem ráda že už se konečně začalo něco dít

m4rtin4
20. říj 2016

@lussinka88 jo a hlavně v pátek po IUI jedeme s těhotnou kamarádkou na chalupu, tak ji musím říct ať mě poplive tím tehotenskym štěstím☺

monrougemerise
20. říj 2016

@m4rtin4 Hodne stesti! ☺️😍 Budes mit hezky vikend.

8karolina4
20. říj 2016

Nejlepsi bylo, jak jsme vcera byli v tom Iscaru, tak uz pak po vsem sedime v ty cekarne a jeste asi nejaky dve pani, takovy vazny, smutny.... a prijde sestra a pta se nas na co cekame, a ja rikam, uz jen na papiry, manzel se zasmal a rika, na DITE🙂 ty dve pani na nej koukli jak na blazna, jedna se teda i zasmala a sestra, ta z nej nemohla🙂 a rika mu, vas si teda fakt budu pamatovat 🙂

monrougemerise
20. říj 2016

@8karolina4 😂😂😂

8karolina4
20. říj 2016

@monrougemerise ja jsem se upln smala, on uz perlil i u ty doktorky a ona, jo, kdyby byl kazdy takovy vtipalek a neresil to, tak je na svete krasne 🙂 takze jak jsem se obavala, tak to byla sranda

monrougemerise
20. říj 2016

@8karolina4 Me na prvni kontrole pobavil primar. 😃 Rekl, ze me prohlidne a udela utz, tak si lehnu do kresla a on se mi diva mezi nohy a rika, jeee, vy jste rodila prirozene a ani nejste nastrihla! Vy jste sikovna! 😂 A pak se me ptal, jestli si nekdy osahavam prsa. Tak jsem rekla, ze nekdy jo. 😂

8karolina4
20. říj 2016

@monrougemerise taky pěkný 🙂

salenas
20. říj 2016

@monrougemerise mě při první návštěvě caru říkal doktor, že tam mají vlastní ornitology :D byla jsem mrtvá smíchy :D

lussinka88
20. říj 2016

@8karolina4 bozi 😂

monrougemerise
20. říj 2016

@salenas 😂😂😂

lussinka88
20. říj 2016

@monrougemerise jako nevedela bych co si myslet 😂😁

8karolina4
20. říj 2016

Sranda občas musí byt 🙂

monrougemerise
20. říj 2016

@lussinka88 No ja jsem nevedela 😂 Pritel se strasne smal. 😃

8karolina4
20. říj 2016

@monrougemerise to věřím 🙂) jsem zvědavá na další návštěvy 🙂 teď na krev a pak až 10 - 12 den cyklu.... ;))

monrougemerise
20. říj 2016

@8karolina4 Urcite budou vsechny v pohode. 😍 Super, ze je tvuj pritel vtipny a bere to s nadhledem. Takove lidi mam rada. Nekdy, je mi uplne lito tech holek, ktere sedi v cekarne a je tam s nima otraveny chlap, ktery tam ani nechce byt. Jako by to byla vec jen zenskych 😒

8karolina4
20. říj 2016

@monrougemerise přesně , ja tam jsem spis kvůli němu 🙂 haha

8karolina4
20. říj 2016

@monrougemerise no manzel vtipkoval i u svatby 🙂