Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

ajscha
25. lis 2009

Madli, drzim palce, at se podari a za 2 tydny se vsechny radujeme z tvych //! 😉

Jsem momentalne na ATB, dva tydny jsem zvladla odolavat, ale ted uz me bacily preprali. Je toho ted vsude kolem hrozne moc a to teple pocasi tomu jeste nahrava.

siki26
25. lis 2009

Madli tak super 😵 Jsou to šikulkové, tak ať se drží 😉

Ajscha, já mám taky strach z každé nemoci 😖 Jenže vím, že se jí prostě nevyhnu pokud se rozhodne na mě skočit... Tak ať jseš brzy v pořádku.

madlinka
25. lis 2009

Volala jsem to manžovi, tak mi s ledovým klidem oznámil že to je přece jasný, že jsou šikovní po něm 😀 😀 😀

siki26
25. lis 2009

Tak to je jasný, všechny klady mají po našich drahých polovičkách 😝

madlinka
25. lis 2009

Jestli budu mít dva kluky, tak mi asi šlehne z tolika chlapů doma.....i ten náš mazlík kočičí je kluk 😕

baraf
25. lis 2009

ahojky,

Madli-tak to je bezva!!! už se těším na tvou zprávu o //

Siki-co krev.testy, v pořádku?

já mám doma manžu s angínou, takže nemocnej chlap....... Lukáš se zatím drží a já taky, mě jen naskočil opar jak hrom. zítra se chystám dělat adventní věnec, ať máme na neděli, tak to už bude Luky každej den "otravovat" kdy že už přijde ten Ježíšek 😀

madlinka
26. lis 2009

Dobré ráno holky, jsem vzhůru od 5 😒 , jsem nervózní jak prase 😒

sonka.77
26. lis 2009

Madli, tak dneska tfuj, tfuj, tfuj. 🙂 Mražáčci jsou šikovní, tak uvidíš, že vše dobře dopadne.
DRŽÍÍÍÍÍM PALCÉÉÉÉÉÉ!!! 🙂

Báro, přítel má taky angínu, všude panika kolem chřipky, ale spíš mají teď všichni angínu. 🙂

sonka.77
26. lis 2009

Siki, tak co výsledky? A kde máme zase Eli?
Holky tady přituhuje, práce se valí, těším se na konec ledna, to si už trošku oddychneme. A pak hrrr na IVF, ať je to na téhle diskusi samá těhulka. 🙂

sonka.77
26. lis 2009

Madli v kolik tam vlastně máš být? Ve 12:00?

siki26
26. lis 2009

Madli, moc na tebe myslím a neboj všechno bude v pořádku 😉

Výsledky zatím nevím, má mi přijít sms, ale zatím nic, tak snad je to jen kvůli tomu, že se k tomu včera doktorka nedostala...myslím, že kdyby bylo něco špatně tak snad hned volají. No ještě vyčkám... 😅

siki26
26. lis 2009

Holky, tak všechny krevní testy jsou v pořádku 😵

ajscha
26. lis 2009

Madli, držím palečky, ať se mimísci uchytí a Vánoce si už užíváš jako těhulka 😉
Siki, super vysledky.

baraf
26. lis 2009

ahoj

Siki-výsledky bezva!

Madli-tak pod stromeček nej.... dáreček 😉

siki26
27. lis 2009

Tak Madli, jsem napnutá jak kšandy, jak vše dopadlo a jak se cítíš???

aktaka
27. lis 2009

ahoj kočky

konečně jsem se sem zase dostala

Madli ty nás napínáš, snad je všechno v pohodě

Siki, gratuluju k necukrovce 🙂 snad to taky přežiju, ještě mám chvíli čas se psychicky připravovat 🙂

Baruš, 10. jedu zase do velvar, co nějaké to randíčko? 🙂

my jsme tu měli tento týden zedníky, přišli nám konečně opravit tu odlepenou omítku. bordel v celém baráku, děsné. v pondělí ještě vymalují a pak klid. aspoň to budeme mít pro prcka hezké nové 🙂

sonka.77
27. lis 2009

Madli, kde jsi? Jak je? 🙂

Akti ahoj!

aktaka
27. lis 2009

Soni jak to jde, co auditi, už u vás řádí? já jsem tak ráda, že se tomu letos (a příští roky 🙂 ) vyhnu. jsem vždycky byla vystreslá jak blázen. tím spíš, že u nás nikdo nic neřeší, ale pak průser padne na mou hlavu

madlinka
27. lis 2009

AHOJ HOLKY, sorry, polehávala jsem, už mam zkouknutou skoro celou první řadu Přátel 😝
Miminka jsou u mě, tak snad se jim bude líbit......cítím se nicmoc, pobolívá mě břicho, ráno jsem měla průjem a urutně mě bolí hlava a je mi blbě od žaludku.......

madlinka
27. lis 2009

a děkuju mocmoc za palečky a přáníčka 😀

sonka.77
27. lis 2009

Akti, auditi dorazí za týden, ale budou prudit až do Vánoc, pak přijdou hnedka po novém roce a budou nás cupovat do konce ledna. 🙂 A všechny průsery padnou na mou hlavu, jelikož tomu šéfuju. 😀

Madli, no tak konečně jsi tu! Držím palce a ať je ti líp. Radši lež, ať to není chřipka nebo tak.

Tak můj miláček už je zdravej, tak se nám snad už budou nemoce vyhýbat. Totéž přeji všem, hlavně těhulkám.

madlinka
27. lis 2009

Sonko dík, na chřipku to ale nevypadá, to bych poznala...snad mi bude zítra dobře.

Tyjo tak to ti taky nastane krušnej čas v práci teď 😖

sonka.77
27. lis 2009

Jo jo, vůbec se na to netěším, ale zase jakmile to pomine, tak půjdem na IVF, takže je na co se těšit dvakrát tolik. 🙂

Madli, jak stará embrijka ti dali?

siki26
27. lis 2009

Madli, tak super. Šetři se, ať se prckům u tebe líbí 😵 Takže celý víkend nic nedělat, sem tam procházka a ať je ti brzy líp. Bříško a hlava tě bolet můžou, aspoň mě bolely...Tím ti ale nechci nic přivolávat.

Akty, kdy máš další ultrazvuk? Mě čeká v úterý, už se nemůžu dočkat až zlatíčka zase uvidím 😵

Zítra, pokud mi bude dobře a nebudou mě bolet záda, se jedeme konečně podívat do Brandýsa do porodnice...Zatím nám do toho vždy něco vlezlo, tak snad zítra to konečně vyjde 🙂

Teda Soni, ten "vánoční" audit vám vůbec nezávidím, já jsem moc ráda, že v dubnu v práci už nebudu, jelikož to je jejich "vopruz" čas u nás v práci. 😝

sonka.77
27. lis 2009

Siki, tak už jdete prohlídnout porodnici! No však už se to valem blíží, my tu budem teprve těhotnět a ty už budeš rodit.

Pa pa, jdu vařit.

madlinka
28. lis 2009

o jé to já nevím jak staré mi dali.......když jsem byla na utz tak říkal dr že zamražené máme moruly ale víc nevím

siki26
29. lis 2009

Ahoj holky,

tak porodnice super a cesta trvá jen 15min. V klidu ale budu až budu tak v 35tt, protože kdyby se mimča nedej bože narodila dřív, tak je budou převážet, jelikož tam na nedonošená miminka nejsou vybaveni, což je škoda ☹ Ale to jsem samozřejmě věděla...Jinak se mi tam moc líbilo 🙂 Včera tam měli jen jednu rodičku, takže se nemůže stát, že by mě poslali jinam z důvodu, že mají plno. To se jim prý ještě nestalo...Z toho jsem měla největší strach. Tak držte palce ať vydržíme až do poradny v 36tt 😉

Dneska mi mamča umyla všechna okna - ještě, že jí mám 😉 Takže už mi svítí svícen v okně. Je to krásný, já miluju Vánoce 🙂

Krásný večer

madlinka
30. lis 2009

Jojo, taky momentálně pracuju na výzdobičce.....miluju ten baráček plnej vánočních cetek a venku světýlka 😀

siki26
30. lis 2009

Dobré ráno,

madli, přesně tak, taky se celý rok těším až vyzdobím celý byt 🙂
A jak se vůbec cítíš? Kdy vlastně testuješ?

aktaka
30. lis 2009

ahoj holky

Soni, to je tam máte tak dlouho? my máme audit vždycky týden na podzim (předaudit) a týden po novém roce a bohatě mi to stačí
jinak jsem to myslela tak, že já nemám z vlastní vůle šanci u nás něco ovlivnit, ale když je pak nějaký průser, tak se to hodí na mě. kdybych si tomu mohla šéfovat a dělat věci podle svého, tak to beru taky jinak

Madli, tak to ti asi dali i ty moruly, to je dobré. tak drž plody. bolení hlavy i břicha jsou úplně normální

Siki, další KO mám desátého, taky se těším, už by možná mohlo jít i vidět, co nosím, budu končit 17tt 🙂
jinak v brandýse jsem se narodila já 🙂

vánoční výzdoba.. zrovna jsem si včera říkala, že bych s tím asi měla začít... ale jak se znám, vy... se na to 😀