Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
20. led 2010

Siki-jo,jo stačí to,taky nám to tenkrát v porodce říkali.... nestresuj se...
termín ms mám 30.ledna-to je v sobotu 😉 a to chci testovat

aktaka
20. led 2010

já jsem si myslela, že se má přijet do hodiny.... i když ono stejně teď porodů, které začnou prasknutím vody, je daleko méně než co se rozjedou rovnou kontrakce, ne?

tak Baruš drží hezky až do soboty, ať má pořádnou dálnici a nemusí luštit stíny 🙂

baraf
20. led 2010

ale až příští sobotu 😉

madlinka
20. led 2010

já testovala 7 dní po transferu 😅

baraf
20. led 2010

já to zkusím vydržet 😉

aktaka
20. led 2010

Barus,to je jasne,ze az pristi. Ted bys tam prave mela jen ten stinek 🙂

madlinka
20. led 2010

Tak jsem se konečně dokopala a dala si do alba fotečky z utz z minulého týdne 😀

Barů jsem zvědavá dokdy vydržíš 😀

aktaka
21. led 2010

ahoj holky
jak se dnes máte?
mě chytla ráno ukrutná křeč do lýtka, ještě teď mě bolí ☹

dnes máme třídní sraz ze střední, tak jdu štachat šatních, musím najít něco pěkného, měli jsme tam samé modelky, tak ať nevypadám jak chudá příbuzná s pupkem 😅

Madli, krásní prckové, celá maminka 😵 jo a změň si v pase, že nečekáš miminko, ale dvojčátka 😉

baraf
21. led 2010

Madli-hezký fotečky 😉 a zatím jsem rozhodnutá,že vydržím 😀

Akty-tak ať se sraz vydaří...

aktaka
21. led 2010

koukám, že neumím psát štachat šatních = štrachat šatník 🙂

Baruš a jak je? nějaké pocity? 🙂

baraf
21. led 2010

Akt-neboj, já tomu šatníku rozumněla 😀 Těhu tě omlouvá 🙂 jinak mě bolí břicho jak před ms.... klasika. tak uvidíme 😉
teď jsme byli s manžou na procházce se trošku vyvětrat.

aktaka
21. led 2010

bolení na ms je dobrý 🙂
já jsem taky byla venku, jen tak půl hoďky, akorát jsem došla nakoupit, a tedy nic moc, byla mi celkem kosa 🙄

baraf
21. led 2010

my teda byli asi hoďku a půl, zmrlý jsem měla akorát tváře....

aktaka
21. led 2010

já jsem dneska zmrzlina, jsem nevyspalá, tak to je mi pak vždycky druhý den zima
jsem se v půl čtvrté vzbudila a hodinu čučela do stropu. vlastně ještě jsem pozorovala slečnu, jak mi vytváří boule na břiše 🙂

baraf
21. led 2010

A bude hůř..... ale to vydržíš, no ne? když dělá alotrie v bříšku, bude pak hodný miminko 😀

aktaka
21. led 2010

jasně, že vydržím, to bych se do toho jinak nepouštěla 🙂
to jsi mě ale moc nepotěšila, ona totiž právě normálně není moc akční 😅 já jí za celý den necítím se hnout, lenocha 🙂 vždycky akorát ráno a večer

baraf
21. led 2010

třeba budeš mít výjimku potvrzující pravidlo,jako já 😉 Luky byl línej a pohodovej v bříšku a pak taky. byl fakt hodný miminko.....

aktaka
21. led 2010

no kéž by, je to mé vroucné přání 🙂 ale třeba se holčička ještě rozdivočí

baraf
21. led 2010

však uvidíš.... třeba se rozdivočí až se narodí 😀 😝

madlinka
21. led 2010

Akty změnu jsem dle rozkazu provedla!!!!!!!!!! 😀

Barů a chceš vydržet až do testu v caru??????

baraf
21. led 2010

tak a je to slušně řečeno v hajzlu.... (doma jsem našla i jiný výraz)... začala jsem špinit ☹ 😒

siki26
21. led 2010

Baruš, takže až do příští soboty jo? Klobouk dolů 😉

Madli, krásná miminka 😵 Počkej později, to už ti je ani celá nezaberou, jak porostou.

Tak u mě se holčička mrská celý den a chlapeček je lenoch (asi po tatínkovi 😉 ) Jen teď zase pozoruju, že mi víc tvrdne břicho když ležím než když jsem na nohách. Nemělo by to být opačně...?

sonka.77
21. led 2010

Baruš, ale to je spíš dobré znamení. Špinění dlouho před MS (tu máš mít až tu další sobotu, že?) může znamenat zahnizďování. Hoď se do klidu a vyčkej. 🙂 😉

baraf
21. led 2010

Soni-jo,jo až př.sobotu. jo,jo, snažím se být v klidu. jen mě to trošku rozhodilo 😠

sonka.77
21. led 2010

Madli, krásné fotečky! 🙂

Siki a bude hůř. 🙂 No ale zbývá ti už jen šest týdnů a to už uplyne jak voda. Možná to bude i méně. 🙂 Mysli na to jak dlouho jsi o mimísky bojovala. 🙂

sonka.77
21. led 2010

Báruš a jak stará embryjka ti dali? Já bych to fakt viděla spíš pozitivně, z čeho jiného bys teď špinila než ze zahnizďování, časově to odpovídá. 🙂

sonka.77
21. led 2010

Já teda taky myslela, že jak praskne plodovka, tak šup do porodky, tak to je fajn, že to má čas. 🙂

Ty Flexi passy totiž platí taky ve zdravotnických zařízeních, kdybych chtěla operaci očí nebo plastiku, tak by to platilo. Nevím proč ne zrovna IVF, když v seznamu jsou, že je v Iscare berou. No ještě to budu zjišťovat přímo na místě.

baraf
21. led 2010

Soni-ty jo,to já nevim 😠 4denní asi... já vím, jsem pako,ale mě hlavně zajímalo,jestli jsou kvalitní...

aktaka
21. led 2010

Barus,kliid. Vzpomen na me,ja taky tak brzy po transferu zaspinila a jak to dopadlo. To je tutovka,ze je to dobre znameni 😉

baraf
22. led 2010

Akty-já vím, že jsi špinila.... však uvidíme. jaký byl srazík?