Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
21. bře 2010

Lentilo, tak uvidíte, hlavní je krev, ale je pravda, že 15 dní po OPU nemá // už jen menší procento těhulek. Ale jsou takové. 🙂

ajscha
22. bře 2010

Ahoj holky,
Ivčo - moc gratuluju a držím palečky, ať je všechno ok
Lentilko - třeba se druhá čárka ještě objeví
Dandi - držím palce na zítřejsí testování! 😉

ajscha
22. bře 2010

Teda to je opravdu super, že se člověk po odeslání příspěvku nemusí prokousávat do diskuze od začátku - pochvala.

madlinka
22. bře 2010

Lentilko to je ještě brzo ztrácet naději..........ještě naděje je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dandi holčina s diskuze z rodinky čeká dvojčátka 32tt a špinila hodně víc jak týden, takže klid 😉
Holkyyyyyy já se dneska stěhuju zpátky domů 😀 😀 😀 ....ještě jdu volat tomu pánovi co nám bude pokládat koberce jestli opravdu dorazí.......

danda78
22. bře 2010

ahoj holky,
tak jsem se dnes ráno naštvala, že pořád špiním, že mě bolí břicho jako ma menzes a prsa, a tak jsem testla, já!! 9.den od ET a co myslíte??? 😉 😉 😉 😉 😉 jsou tam //. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀
sama tomu pořád ještě nemůžu uvěřit, ale je to poprvé v životě, co vidím //,jednou tam kdysi byl stíneček,ale pak zmizel, ale tyto jdou vidět i z dálky....... 😅 😅 nafotila jsem si je mobilem a i tam to jde rozpoznat....
vím,že jsem teprve na začátku, teď v pátek aby byla ok krev, pak srdíčko,..........ale ten 1.úkol k tomu nezbytný jsme zvládli.. že Ivčo???
do pátku bych to ráda vydržela a nikomu neřekla, jelikož přítel je na horách a rodiče a ostatní se mě budou ptát nejdřív v pátek po krvi, tak až pak...
přítel když odjížděl,dělal si legraci, že jedinou mms,kterou přijímá je ta se dvěma //....
tak teď přemýšlím zda mu ji mám na konci týdne poslat a nebo vydržet, dělat že to nevyšlo a až pak přijede,tak mít doma překvápko.... nevím jestli ho dokážu tak trápit.. vracejí se až v neděli nebo v pondělí..
děkuji vám moc za držení palečků a pěstiček, prostě všeho co je, sama tomu pořád nevěřím.. hlavně teď aby sílily..
když si najdete čekatelky na potvrzení těhu po ET - tak tam je jedna holčina,myslím sarik, a takové čárky jako ona 7.den a 8.den ráno mám já teď, 9.den od ET, tak koukněte... myslíte že to je OK????
tobě Ivčo děkuji za dodání odvahy, nebýt tebe, testovala bych asi nejdřív až ve středu nebo čtvrtek, protože jsem nechtěla být zklamaná z /,jako předtím, tak jsem chtěla vydržet co nejdéle...
madli ať je to stěhování příjemné a líbí se vám tam...
ajscho a sonko, madlinko, baruš, ivčo, akty,lentilko....a prostě všechny, ještě jednou díky..
D.

danda78
22. bře 2010

jo a ještě jsem chtěla říct, že nejprve samozřejmě naskočila kontrolní čárka a až potom se začala ukazovat ta testovací,ale to je asi normální že??? já už si to z minula nepamatuju, je to dlouho....ale tak max. do 5 min.tam byla,tak snad to platí..... 😉 😉 😉 😉 😉

sonka.77
22. bře 2010

Dandi, to je skvělá zpráva! Polehounku gratuluju a jen tak dál pěkně pokračujte! 🙂
Co se týká tvého přítele, tak já osobně bych to nedokázala tajit, určitě bych mu to hnedka vyzvonila. 😀

sonka.77
22. bře 2010

Dandi, to určitě platí! 🙂

sonka.77
22. bře 2010

Dandi, tak jsem jukla na ty testy a no to je panečku čára jak Brno. Žádný duch, prostě krásná tlustice! 🙂 Jupí! 🙂

aktaka
22. bře 2010

ahooooj

no co to tu čtu? tady je to samá dobrá zpráva!!! Ivčo, Dandi, gratuluji a ani nedutám, aby ty čáry jen sílily 🙂

Lentil, je mi moc líto, jestli to neklaplo ☹ A držím moc pěsti do dalších bojů

lentilka81
22. bře 2010

Dandi to je super 😵 😵 😵 moc ti to přeju a mám z toho obrovskou radost 😵 ....je to pro mě taková naděje, že i nám se to jednou podaří 😉

ivca81
22. bře 2010

Ahojky Dandi,
tak to je skvělá zpráva moc moc gratuluju, ani nevíš jakou z toho mám radost, když jsem si to četla tak mi úplně běhal mráz po zádech 🙂 jsem moc ráda, že jsi testla už dnes 🙂
já dneska testila znova (pro jistotu) a dneska už je ta druhá čárka silnější než včera....
taky mi nejdřív naskočí ta kontrolní čárka a pak teprve během asi minuty se tam začne objevovat ta testovací.....
už se nemůžu dočkat pátku, abysme to měli oficiálně potvrzené....

baraf
22. bře 2010

krásný jarní den,
jo,jo jaro přišlo a s ním i pozhitivní zprávičky 🙂

Dandi-tak potichu gratulace,super!!!! jo, a já bych tu mmsku taky poslala 😀

ivca81
22. bře 2010

tak přemýšlím, že Dr.Mrázek a termín 13.3. nám oběma přinesl štěstí 🙂

ivca81
22. bře 2010

mmsku určitě pošli, uvidíš jak se bude pak těšit domu 🙂
já jsem v sobotu ráno v 7hodin naklusala do postele s pozitivním testem, přítel ještě spal, tak ani moc nevnímal, z čeho jsem tak nadšená, ale asi za 10minut přišel do obýváku a říká: já jsem ti to říkal, že to vyjde hned napoprvé 🙂
jeho klid bych chtěla mít.....

aktaka
22. bře 2010

a já jsem taky pro poslání mms 🙂

baraf
22. bře 2010

Ivčo-já mám doma podobnýho "flegmouše" ....

madlinka
22. bře 2010

Dandy jéééééé já mám takovou radóóóóóóst 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super, já tomu u tebe věřila!!!!!!!

Jo a tu mms bych poslala a to hned...... 😉

danda78
22. bře 2010

holky
díky moc vám všem, zatím si to vůbec nějak neuvědomuju a nepřipouštím, kromě vás to nikdo neví, takže pst.....
tak jo,mms mu tedy pošlu, ale až ke konci týdne, pokud čárečka bude sílit, škoda že neuvidím jeho reakci, tak dlouho jsme se na to společně těšili a teď když to konečně po 5,5 letech snažení snad konečně přišlo, tak není doma.....
asi to tak má být...
moje mamka měla toho 13.3. narozky, tak asi to bylo šťastné datum pro nás obě..
doufám v to a věřím že už to půjde tak dobře jak to začalo dál...
tak se tam ivčo v pátek potkáme a můžeme chvíli i pokecat?? uvidíš jak vám to bude vycházet, já tam budu určitě kolem té 8.45-9 jelikož pojedu vlakem od nás v 6.15
sonko,tak tlustice to určitě není, ale je vidět pěkně, jediné co mě znepokojuje je, že naskočila až tak do 5min. úplně celá zbarvená,ale doufám,že to bude ok, taky jsme teprve 9.den od ET,tak co bychom chtěly že???
díky ještě jednou všem a brzo ahoj
D.

sonka.77
22. bře 2010

Ahoj holky, pokud se vám stejně jako mě nelíbí název Nedobrovolná bezdětnost, tak můžete hlasovat o novém názvu v sekci Modrý koník, diskuse Název skupiny "Nedobrovolná bezdětnost".

ajscha
22. bře 2010

Dandi, to je super zprava, tak gratuluju a držím palce!!!
To jaro se nám začíná krásně vybarvovat 😉

aktaka
22. bře 2010

Soni, tobě ta nedobrovolná bezdětnost nějak nedá spát 🙂 ale abych nekecala, já z toho taky nejsem nějak odvázaná 😅

aktaka
22. bře 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nova-pra... jsem zjistila, že nám asi všem smažou fotky v pase 😀

sonka.77
22. bře 2010

Akti no nedá. 🙂 Mě se to fakt nelíbí, je to hrozně pesimistické a negativní - "ne" a "bez" a pokaždý když to vidím, tak cítím tu negativitu. My jsme prostě snažilky, kterým ta cesta za miminkem trvá déle. Bezdětný je podle mě ten, kdo už žádnou reálnou naději na mimi ani na adopci nemá a to my nejsme, že? 😉 Snad to změní, jedno jak, ale tohle označení je nejhorší.

No koukám, že budem muset změnit fotky, protože bez nich se na diskusi blbě orientuje.

aktaka
22. bře 2010

Soni já to chápu, mně to přijde zase takové strašně definitivní 😒

s tou fotkou mám zase problém já. jak mám v albu celé to story ohledně neplodnosti, tak se mi moc nechce mít tu nějakou poznávací fotku. už jsem tu takhle objevila jednoho spolužáka a svou kadeřnici, tak nechci, aby někdo objevil mě a naši cestu za prckem. a i kdybych si to smazala, tak přeci jen pořád chodím sem a náhoda je blbec, že jo

elana
22. bře 2010

Ahoj, tak Vás musím taky pozdravit v nové verzi...dokud se poznáváme, když přijdem všechny o fotky😀

K tématu...mně teda víc drtí to slovo Neplodnost, příliš to zavání Nemocí, Neschopností, Ne Ne Ne vším možným a nic pěknýho🙂...víc reálný mi přijde ten pojem Bezdětnost, prostě to tak je, děti nejsou. Kdo potrácí, tak není neplodný, ale bezdětný ano. Ale nechce se mi to tam psát, mám pocit, že za chvíli se to zvrtne stejně v napadání a zesměšňování🙂 Já bych byla pro Asistovanou reprodukci, stejně tam narvali víceméně vlákna CARů.

aktaka
22. bře 2010

ahoj El
to je dost, že se taky občas ukážeš 🙂

jeslti tam jsou jen diskuze o carech, tak asistovaná reprodukce by bylo asi nejlepší. ale vždycky se najde někdo, kdo bude remcat, takže jsem zvědavá, co z toho nakonec bude. nakonec budou "snažilky" a "snažilky, které neotěhotněli do roka" 😅

elana
22. bře 2010

No nejsou, psala jsem si s Mmmk, dala tam i např. trombofilii apod...jenže mě nenapadá prostě výraz pro to, kdy pomáhají s početím nebo donošením doktoři 😅 tak když v tom případě odhlídnu od slovíčkaření, vychází mi AR ještě tak nejlíp.

Já se neukazuju, ale v četbě jsem činná 😅

aktaka
22. bře 2010

to by pak museli udělat ještě jedno vlákno, kde budou ty, co mají nějaký zdravotní problém. tzn. snažilky, AR a "diagnozy" nebo já nevím jak. ale určitě mě chápeš 🙂

aktaka
22. bře 2010

tak jsem ted chytla titulky tech zazraku zivota nebo jak se to jmenuje a cucam,on to sponzoruje iscare. akorat nevim,jestli je to dobra vizitka 🙂