Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
30. bře 2010

Soni-však jsi taky fešanda 😝

aktaka
30. bře 2010

ja se taky sama sobe libim 😀 Doufam,ze se po porodu dostanu zase do formy jak na te fotce 😀 no ale jsem zvedava,jestli mi to smaznou,kdyz je z toho tak jasne,ze je to nejaka modelka

aktaka
31. bře 2010

čau ženy
venku tak škaredě a tady nikdo? 😕

baraf
31. bře 2010

já tu sem! ale jen na chvilku. tady je teda taky šeredně....

aktaka
31. bře 2010

jéé, tak už mi smazali mojí modelku 😀

aktaka
31. bře 2010

jsem se rozhodla, že bych si mohla pomalu začít sepisovat porodní plán, ale ona to vůbec není taková prča jak jsem si myslela 😅

aktaka
31. bře 2010

Baruš, já bych na to zapomněla než se uvidíme, tak se zeptám tu - jakou jsi používala pro lukyho kosmetiku? myslím takovou tu na mytí, nějaké tělové mléko, krém na prdelku a tak

norisek
31. bře 2010

Danda - ahoj, tak mám taky potvrzené těhu - 778 HCG 🙂 necítím vůbec nic, jen jsem občas utahaná a druhý den cítím v puse po jídle hořko, jak kdyby po pivu...tak doufám, že to není nic mimořádného... Příští pátek jdu na první ultrazvuk, tak bude překvapení, kolik jich tam bude 🙂 Tak držím pěsti ať se drží!!! pa

baraf
31. bře 2010

Norisku-tak gratulace veliká!!!!

Akty-ještě k tý kosmetice. Nivea začala dělat dětskou řadu pro citlivou pokožku-Nivea sensitive(bílej obal-normální je tuším světle modrej)

norisek
31. bře 2010

baraf - moc děkuju 🙂 je to fakt zázrak!!!

aktaka
31. bře 2010

Norisku, gratuluju!!
a pachuť v puse je normální, nemusí to být jen kovová jak se všude píše

Baruš, tak na to taky mrknu, díky. něco prostě nakoupím a uvidí se, co ta naše holka vydrží

jinak se mi poštěstilo si koupit v HM dvě obyč trička, jedno za 200. akorát jsou delší, takže mi super schovají pupek. a prdím na jejich nálepky "těhotenská" móda za velký prachy 😝

danda78
31. bře 2010

ahoj holky,
no norísku super.. kolikátý den dneska jsi??
hcg máš pěkné tak snad bude vše ok..
já jsem si ho chtěla jít udělat taky ještě min. 1x ale u nás ho neberou a jezdit kvůli tomu do 20km vzdálené laboratoře se mi nechce..
prsa cítím pořád, pachuť divnou v puse taky, a břicho mě taky občas bolí nebo píchne tak snad bude vše ok.
jak to že jdeš na ultrazvuk tak brzy??
jinak akty dobrá koupě...
u nás dnes taky pěkně hnusně, celý den ale musím jít s pejskem ven,takže procházka mě stejně čeká...
a co ty ivčo???
jinak já ještě jsem odpoledne docela unavená,ráno a večer mi utroš nevadí,ale po obědě jak si ho dám tak bych si nejraději tak na 2-3 hodinky schrupla.. 😉 😉 😉
samozřejmě to nejde každý den,ale pokud ano, nebráním se tomu..
hezký večer..

sonka.77
31. bře 2010

Norisku, super! Gratuluju! 🙂 Holky, teďka se budu moc těšit na ty vaše UTZ. To bude úrodička. 🙂

Akti, to si teda pospíšili, moc jsme si tu tvojí modelku neužili. 😖

Tady bylo dneska krásně, ale zima hrozná.

Akti, teď je dobrá móda, to co se nosí je vhodný i pro těhule, všechno teď dělaj dlouhý a pod prsama volný. Máte se. 😉 🙂

Dandi jen si pohov, zasloužíš si to. 🙂

madlinka
31. bře 2010

Norisku gratulujůůůůůůůůůůů 😀 😀 😀 .......jéje, tady to těhulí jedna báseň!!!!!!!!!! To je super!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak já byla dneska v poradně, tak už mám CX score 1 😖 , tak bych se asi mohla začít šetřit, nějak se tomu,
že čekám dvojčátka zatím moc nepřizpůsobuju 😅

Zákaz žehlení mi byl v Iscaru taky udělen, prý max. 10-15 minut.......nevím ale proč a zákaz koupelí mě hluboce ranil, stejně asi jako zákaz plesnivejch sýrů ☹

sonka.77
31. bře 2010

Madli, tak jste už za půlkou, tak už se můžeš začít šetřit. Pak tě ještě dvojčata budou prohánět, že se nezastavíš. 🙂

Holky, naštěstí nežehlím (teda jednou dvakrát za měsíc ano), tak teď už jen abych byla těhulka a mohla ten zákaz vesele dodržovat. 🙂

madlinka
31. bře 2010

Sonko to máš teda pravdu.............s obojím 😀

danda78
31. bře 2010

a jo norísku, vždyť jsi psala už předtím že jsi byla na ET stejně jako my s Ivčou,takže včera to bylo 16.den od ET že??
a jak to že si tě pozvali už takhle brzy na utz a nás až za 3 týdny?? raději bych taky šla dřív, moje hcg nebylo zrovna nejvyšší a teď vůbec nevím co se tam děje...

norisek
1. dub 2010

ahoj holky, moc děkuji, ale jsem stále při zemi. Nemám zrovna "ideální" dělohu - samý mymom, tak je to zázrak, že se to podařilo. Mně stimuloval můj gynekolog, ale odběry a ET se dělal v Iscare. No a sestra mě vzala na ultrazvuk takhle brzy asi i proto, že beru dost léků, tak doktor říkal, že se rozhodne až podle ultrazvuku... nevím...snad tam bude něco vidět. Teď bude největší překvapení, kolik jich tam bude 🙂 Holčičky šetřete se a všem snažilkám moc držím pěsti!!!

aktaka
1. dub 2010

ahoj holky

Madli, tak se koukej šetřit! Siki taky pořád byla hrdinka a začala se snad někdy v 23tt otvírat. holky jedny nezbedný 😀

jinak ale já jsem v poradně nedopadla o nic lépe ☹ odešla jsem s CS3, prý ideální nález pro 36tt, jenže já teprve končím 33tt. takže mám předepsané magnesium a klidový režim. na další kontrolu jdu už do porodnice. tak doufám, že se slečna umoudří a přestane se cpát na svět, musí vydržet do května. má povoleno maximálně o dva týdny dřív! 🙂
každopádně tedy jdu pohnout s tou výbavou a začnu i prát 😅

baraf
1. dub 2010

Akty- nebooooj,tolik holek strašili s CS a nakonec přenášely. no a nebo dopadneš jako já, tak s tou výbavou pohni 😉 už máš tu kosmetiku? 😝

Madli- a ty se koukej opravdu šetřit!

Norisku-tak schválně, kolik broučků teda UTZ odhalí 🙂

madlinka
1. dub 2010

Holky rozkaz, ještě příští týden mám náročnej, ale pak už začnu hódně odpočívat 😉 !!!!!!!!!

Norisku jsem moc zvědavá a držím palce!!!!!!!!!!!!!! 😀

madlinka
1. dub 2010

Akty a ty za mě pohlaď bříško a vzkaž malé ať je moudrá!!!!! Ještě je tu zima, ať se sem necpe!!!!!!!!!!!

aktaka
1. dub 2010

Baruš, samozřejmě, že nemám, na co že jo 😀
náhodou, jsem dnes v lékárně koupila líh na pupík 😅 ale příští týden chci všechno doobjednat a začnu prát

Madli, odpočívej hodně i ten příští týden, právě proto, že bude náročný

baraf
2. dub 2010

Akty-haha, abys to stihla 😀

aktaka
2. dub 2010

Baruš neprovokuj! 😝
my jsme se se slečnou dohodly, že dřív jak dva týdny před termínem nevyleze 😀
akorát tedy rušíme zedníky, necháme to až někdy na podzim

aktaka
2. dub 2010

jsem si dala novou fotku, ale tohle mi asi taky smažou 🙄

baraf
2. dub 2010

moudré rozhodnutí..... však jo, jen ať se slečna hezky dopejká 😀 ale už se na ní moc těšíme, to jí vyřiď 😉

aktaka
2. dub 2010

my se taky těšíme, ale zase to neznamená, že má vylézt předčasně 😅

chceme jet na víkend na moravu za manželovo rodinou. myslíš, že můžu takhle cestovat, když nebudu řídit? mě to ani nenapadlo, že bych nejela, ale máma tchýně trochu vyšilují...

baraf
2. dub 2010

pokud se cítíš dobře, klidně jeď. akorát častěji zastavujte a ty se trošku projdi..... jinak bych jela.

aktaka
2. dub 2010

cítím se právě úplně normálně. spíš mě ještě ubíjí, že nic moc nemůžu 😅
každopádně zastavujeme často vždycky, mám teď wc za věrného kámoše 🙂
trochu jsem googlila a zjistila, že CS3 v 33tt není nic strašného. mám pocit, že moje dr je spíš jen trochu moc opatrná