Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

biris
14. čer 2010

@siki26 uvidím co mi řeknou v iscare stejně zas budou psát na pojišťovnu tak to zase až tak hned nebude!Přeju mimísku hodně zdravíčka a ať pěkně rostou!! 🙂

biris
14. čer 2010

@sonka.77 sonko já jsem asi blázen a šla bych hned,protože teď po tom co mi to nevyšlo když jsem sama doma tak pořád hledám tady fotky s pozitivníma testama.No jako cvok.Ale ono nám to taky určitě výjde 😉

biris
14. čer 2010

@madlinka uvidím co mi řeknou!Apřeju ti ať mimískové ještě chvíli vydrží v bříšku ! 😉

garp776
14. čer 2010

ahoj holky,
biris..taky je mi to moc líto..pojišťovnu scháví do 3 týdnů..a pak šupky dupky na finální kolo...a zkus si místo testíků hledat kočárek 😉

sonka..co ta vyšetření, už máš nějaké výsledky?

já byla v pátek u své gyn. V ordinaci ultrazvuk nemá, tak jdu za 14 na UTZ někam jinam. Jinak podle pohmatu snad všechno ok, těh.průkazku až za měsíc. Jinak nevolnosti pár posledních dní ustoupily..ale to vedro bylo příšerný.

madlinka
14. čer 2010

holky tady už je zas vedro 😖

biris
14. čer 2010

@garp776 díky,to víš že taky po kočárcích pokukuju!!!! 🙂

danda78
14. čer 2010

ahoj tak u nás od včerejšího večera pršelo, celou noc a ještě celé dopoledne, před chvílí přestalo,tak snad to bude lepší, ale ne nadlouho, možná ještě zítra a pak azse hnus...
tak nevím co je lepší jestli ty vedra a nebo to pršení...
v sobotu jak jsem se vrátila od našich jsem se stavovala ještě na zahradě za rodinou mého přítele, byli tam skoro všichni - babička, děda, tchýně, tchán...jeho teta, strejda, sestřenice s malou - té je 1,5měsíce a taky dali ji do toho černého vypraženého kočárku a nechali řvát klidně půl hodiny než se unavila a usla.. prý to tak dělají i doma, že si jen vynucuje pozornost, tak když ji vozí,tak neusne, tak ji někam postaví kočár a nechají vyřvat až z toho usne... nechápu....
ale moje dítě to nebylo tak co že??
jinak má kočárek mutsy, černý, a přijde mi hrozně malinká ta korbička, ona ji má prý jen asi na 6měs.a v zimě už ji bude dávat do sporťáku,ale já pořád koukám na kočárky, protože mně se mimi narodí na zimu,tak aby byl trošku prostornější..
líbil se mi jané slalom, quinny, x-lander a cam cortina - tam mi akorát vadí to vystrčené kolo přední...
ještě jsem teda nekoukala na chicco, teutonii... tak uvidím..
nemáte některá s nějakým zkušenost??
tak dejte vědět...
díky pěkné odpolko všem
mně se za chvíli konečně vrací přítel z fesťáku,tak ho po týdnu uvidíme, přiveze ale asi jen špinavé prádlo a nají se, odpočine a zítra pojede zase do práce....
dnes jsem se objednala na screening v 2.trimestru,tak jdu 19.7. to budu cca. nějaký 21tt
mám si nechat napsat doporučení od obvoďáka abych za něj už nemusela platit..
ještě tam teda musím jet během 14 dnů na krev která se bere předtím..
a pak s výsledkama ještě naposledy do CARu,takže mě čekají min. ještě 3 návštěvy v průběhu 1,5měsíce v Praze,ale pak už ne...
dnes ráno jsem se vážila a mám dokonce jëště o p¨ár deka míň než před 14 dny, je to možné??? zatím se mi váha už asi 2-3 týdny drží stále na 56kg
večer nakouknu,tak pište..
d.

mishi
14. čer 2010

ahoooj garp! to jsem rada, ze ses taky ozvala. dobry zpravy, skoda, ze ti nedelali utz. tak se pak musis hlasit za 14 dni a oznamit nam nejake novinky🙂) uz ses objednana na screening? ja jdu 12.7. do pronatalu tady v pze

biris - je mit o lito, ze to nevyslo.....a pokud jsi stimulovala, muzes jit hned po schvaleni leku na dalsi IVF??? mne lekari rikali, ze se doporucuje 6 mesicu pauza, aby si telo odpocinulo od tech hormonu, je to neprirozene ho zatezovat tak brzy. neco jineho je KET, to se pry muze za 2 mesice, protoze neni nutna stimulace

sonko - drzim pesti, at najdou jen treba nepatrnou odchylku, ktera se da resit!!!!

mishi
14. čer 2010

my jsme byli v osobotu na svatbe, prazaci se museli presunout do nesuchyne, ale bylo to tam moc hezky a siroke spektrum zabavy od beach v.ol., bazenu, whirlpoolu,velka trampolina,....nic z tech aktivit jsem si neuzila kvuli tehu, ktery tajim.....v nedeli odpo jsme doma vytuhli a navecer jeli grilovat ryby ke svagrovi, to jsem si dala tajky jen trochu, kdyz se ryby v tehu nedoporucuji🙂

sonka.77
15. čer 2010

Holky, ta vyšetření jsou na dlouho, na genetice nám vzali krev a výsledky budou až za dva měsíce a na imuno jdeme teprve v půli července a výsledky taky budou trvat. Tak nebojte, až budu něco mít, tak vám povím. 🙂

Mishi, ryby se v těhu nemají jíst? Já myslela možná jen lososa a hlavně uzený ryby, ale pečený proč ne?

Moje kamarádka byla včera na ET, měla dvě vajíčka a z nich dvě krásný blastocysty, tak myslím, že má velkou šanci, že to klapne. Tak držte palce se mnou. 🙂

madlinka
15. čer 2010

Mě řekl Hulvert i můj gyndař že mám jíst rybu každý týden, že je to důležitý nan vývoj mozku u mimi......

danda78
15. čer 2010

ahoj tak vás mám dočtené..
já se ryby snažím jíst taky alespoň 1x za týden,je to zdravé pro mimi i pro mě ne??
jinak teda jím převážně ovoce, zeleninu, jogurty, mléko..
maso moc nemusím..
jinak dnes jsem byla ráno vyřizovat věci ve městě, teď jsem doobědvala, ale nic moc...
a za chvíli razím do práce, budu tam od 2-8 pak musím vyzvednout pesana takže se sem dostanu asi až ztíra, a to až odpolko,protože dopoledne dělám inventuru v práci...
tak přeji pěkné odpolko všem..
mějte se

mishi
15. čer 2010

z netu:

Ryby: Mořské ryby mohou obsahovat rtuť, sladkovodní bývají kontaminovány pesticidy a dalšími toxiny. Toxiny bývají především akumulovány v tuku, takže je vhodné omezit především příjem tučných ryb.

ale: - kvůli vývoji mozku je nezbytný také jod, který je obsažen například v mořských rybách

suma sumarum, asi bude lepsi ryby jist, ale ne v syrovem stavu (napr. sushi si musim odeprit🙂))

baraf
15. čer 2010

ahoj všem!

v těhu se spíš nedoporučujou mořské plody (mušle a pod.) a syrové.... ale myslím si jinak, že pokud se jí všeho s mírou je to O.K. koneckonců v prvním těhu mě to aspoň dr.tvrdil.....

Garp-super, že je vše v pořádku

Dandi- s tím nechat mimčo vybrečet... ono to prostě někdy jinak nejde, jsou děti, který si opravdu vynucujou jen "pozornost" a člověk se pak stane otrokem. tím tady nechci vystupovat jako nějaká macecha, ale ono to fakt funguje. na druhou stranu dát dítě do přehřátýho kočáru a nechat ho tam uřvat, to je teda síla.... to jo, myslím, že se musí posoudit okolnosti. a ke kočárkům - já měla tady k nám do terénu kočár s nafukovacíma kolama od ABC design,-do terénu super, ale jinak šíleně těžkej. pak jsem ještě měla jane nomad (nějak nemám k trojkolkám důvěru) a ten byl super lehkej. spousta mých kámošek má jané slalom a jsou super spokojený. jediný, co u týhle značky zlobí jsou brzdy, ale to se mohlo za ty roky změnit.

Soni- držím palečky s tebou! a to čekání je teda dlouhý, ale snad přijdou na to, co maj řešit.

My dnes byli v ZOO, moc jsme si to užili a pak jsem ještě Lukyho musela obout na léto, tak jsme ještě sháněli boty, ale sehnali. Luky chtěl moooc žabky, tak hlavně ty máme, šel s nima i spát. 😀
tak zatím pa.

danda78
16. čer 2010

ahoj
včera dlouhý den, spát jsem šla až někdy v 0.30 a stejně nemůžu ráno spát, šla jsem na záchod v 5 a od té doby jsem vzhůru...
tak jsem si udělala snídani a jdu dočítat...
dnes na 8 jdu na nehty, pak do práce dělat inventuru,tak to zase rychle uteče..
navečer se tady ukážu,nebojte..
ryby se snažím jíst alespoň 1x týdně jak jsem psala,ale ne vždy se mi to podaří.. sushi jsem nemusela nikdy,takže to nedělám ani nekupuju,i když přítel to rád..
a mořské plody jsou taky jeho specialita..
s tím mimčem a vyřváním,i když jsme na něj čekali tak dlouho, nechci aby bylo rozmazlené a vím,že já ho rozmazlovat nebudu, od toho tady budou babičky,dědové..
ale toto bylo moc, venku vedro jak kráva, oni ji dali do toho vypečeného černého kočárku a prý ať s ní nikdo nejezdí, že usne i když kočár stojí,akroát jí to teda trvalo min. 30min.ustavičného brečení... a to je jí teprve 1,5měsíce.
sonko, taky jsme byli na imunu a genetice, výsledky nám trvaly přes 2 měsíce,ale stojí za to vědět zda není problém třeba ještě tam, věřím,že pokud něco najdou, bude to jen banalita a rychle se přeléčí...
baru,závidím zoo, ta se určitě lukymu líbila a nové žabky,které si vzal i do postele, to mě vážně po ránu pobavilo..
mishi a garp už vám tam taky pěkně naskakují ty týdnu - 10 a 11tt to to letí...
madi ty jsi taky šikula, vydržela jsi už do 32tt tak už nejhorší máš za sebou..
na ty kočárky budeme muset jet někde kouknout až bude chvíli čas,ať vybereme dobrý,.. my tady taky máme kopce, takže chci větší kolečka,ale zároveň lehký kočár, skladný do mého auta.....
pěkný den všem,nakouknu dýl.
d.

mishi
16. čer 2010

luky a zabky🙂) ja zabky miluju, mam asi 4x🙂 hele baru a nevadi mu ta guma mezi prstama? "chlapi" to nejak nemusi, aspon v mem okoli🙂))

dandi - co se tyka kocarku, mne se uz nekolik let libi kolekce od x-landera, i kdyz o diteti jsem zacala premyslet kolem tricitky a stejne me na to navedl az manzel🙂
nekolik mych znamych meli nebo maji xlandery a jsou spokojeni - bezpecny,lehky, sportovni,za rozumnou cenu

baraf
16. čer 2010

mishi-Lukymu to vůbec nevadí.... měl je už vloni (taky jsem měla strach a v pohodě) a celou zimu otravoval, kdy koupíme nový, tak včera přišla jeho chvíle 😀

x-lander je docela dobrý,jen mě přišla malá hluboká korba...

mishi
16. čer 2010

korby asi u vetsiny kocarku budou ted mensi, pokud se teda nezamerit na jine typy kocarku.-
mne asi bud stacit - pokud se mi narodi dite zacatkem roku, bude male, vejde se tam i fusak a az povyroste do leta, bude mu 6 mesicu, zacne snad sedet a pololezet a "prehodim " ho do sportaku
mam to vymyslene pekne, ale co realita 😀 🙂

danda78
16. čer 2010

taky se mi ten x-lander líbí h¨lavně sporťák , hluboká korbička mi přijde malá,určitě menší než u jané,ale jak píše mishi,snad už v tom další zimu nebude a tak když bude maličké,vejde se tam...
ještě uvidíme,ale i tady u nás jich jezdí docela dost, tak jsou asi oblíbené...
jsem dnes nějaká ko, to ranní vstávání,celodenní lítání, inventura, teď jsem doma ještě uklízela , prala, dělala zeleninový salátek.... tak asi odpadnu u tv..
pěkný večer..
d,

aktaka
16. čer 2010

ahoj holky
nestíhám vás ani dočítat. Sára byla poslední dny nějaká protivná, když byla vzhůru, tak jen řvala. nakonec se z toho vyklubalo nějaké nachlazení, chudák hrozně chraptí
hodila jsem do alba pár fotek
snad budu mít chvíli, abych vás dočetla

baraf
16. čer 2010

Akty-kde je to nedonošený miminko? 😉 tý jo, ta už je veeeliká, je to slaďoučká holčička... a ať se brzo uzdraví

aktaka
16. čer 2010

Baru žádný nedonošený miminko, pažravec to je 😀 jestli bude držet takové tempo v přitírání, tak za chvíli jí vozím jen v kočáře, pže jí neuzvednu 😅

aktaka
16. čer 2010

v přibírání mělo být

sonka.77
16. čer 2010

Akti, je krásňoučká! No a jinak, to víš, je po rodičích (pažravec 😀 )

madlinka
17. čer 2010

Akti je sladkáááááááá 😀 😀 😀 😀

baraf
17. čer 2010

ahoj holky.....

omlouvám se předem, že jsem vás neinformovala průběžně, ale prostě jsem si to tentokrát chtěla nechat pro sebe a slíbila jsem si, že až bude srdíčko, tak vám napíšu.
stimulaci jsem měla přesně týden před Sonkou,takže dnes jsem byla na utz. srdíčka jsou, ale 3, takže v červenci mi Mrázek bude dělat redukci....
takže tolik zatím od nás...
já sama jsem z toho dost "vyplesknutá" tak se teď hlavně modlím, ať to je O.K.

garp776
17. čer 2010

baruš!!!! to je teda zpráva roku! gratuluju a držím moc moc palce ať se to dobře vyvine..třeba nebude redukce ani potřeba..

já sem nakukuju co je nového..u mne nic..v pondělí jdu na utz..jsem zvědavá, jestli jsou tam ještě 2 😕 Jinak po skvělém utogestanu jsem už přibrala 6 kg! Tak nevím co budu dělat...mám pocit, že mám furt hlad..dnes už jsem si koupila mrkev, kterou budu v krizích chroustat

biris
17. čer 2010

baruš já taky moc gratuluju a taky přeju vše nejlepší!Ok to bude určitě!!!

madlinka
17. čer 2010

Barůůůůůůůů no to je překvápko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulujůůůůůůůůůů, mám ohromnou radost!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

danda78
17. čer 2010

baru moooc gratuluju, a chápu že jsi nás neinformovala...
tak to je zpráva týdne, co týdne,snad i celého měsíce.... 😉 😉 😉 😉
a on ti mrázek dovolil zavést 3 že jich máš tolik?? mně říkal,že teď už se přiklání spíš k 1 max. 2 embryím...
uvidíš jak se to do té doby vyvine, třeba si příroda poradí sama..
ale dvojčátka by jsi už brala ne???
neboj, určitě to bude ok a mrázek je šikovný...
ten si poradí.
pěkný veččer.
d.