Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
16. říj 2012

@baraf i ty filutko🙂)) takhle nas tajne pozorovat z ukrytu. to byla ale krasna reakce🙂) udelala jsi mi radost a pobavila jsi me. ty jo, lukymu uz je 6. uz zacal chodit do skoly nebo az napresrok?a filipek, rostak zlobidlo nebo ... 😀 ?

marion14
16. říj 2012

Ahoj! Musím se podělit s včerejší zkušeností s MUDr. Hrazdilovou - je to doktorka snad na MD, takže chodí do Iscare jen na pondělní dopoledne. Setkala jsem se s ní včera poprvé a protože jsem pátrala po názorech na ni a na netu nic nenašla, tak píšu sem.🙂 Je strašně milá, empatická, ochotná, trpělivě mi odpověděla na všechny otázky, zkrátka jsem byla moc spokojená! Většinou chodím k MUDr. Jaržembovské, která je taky skvělá, ale MUDr. Hradilová mě vážně moc mile překvapila, takže ji můžu jen doporučit! Takových lékařů víc...

baraf
16. říj 2012

@mishi Luky až za rok do školy, dostal rok odklad. Chudák, vůbec se netěší, i u zápisu to říkal. No a Filípek je rošťák,ale zlatíčko. Luky je živej,ale ve srovnání s Filípkem vzpomínám, jaký byl klidný batole 😀

elana
17. říj 2012

@mishi já jsem tehdy v Iscaru měla mimoděložní, ale proto jsem odtud neodešla-u nás byla původně pobočka Iscaru, ale vedoucí doktor tam přešel do Pronatalu, takže jsem změnila stáj vlastně jen v tom smyslu, že na výkony se nejezdilo už do Prahy, ale do Varů. Pak jsem šla ještě na KET (zbyli z Iscaru 2 mrazáčci, ale nechala jsem je převézt právě do KV, abych mohla být dál hlídaná doma a nemusela kvůli každému uzv do Prahy), ale tam se embryjko nevyvinulo, zůstala v děloze jen dutinka a v 9.tt jsem byla na revizi. 2. IVF se potom nepovedlo vůbec, ale opět zbyli 3 sněhuláci, 1 se nerozmrazil, 2 mi dali a jednoho mám 😵

elana
17. říj 2012

@baraf Baru, ten mejl/mms jsi mi včera napsala Ty? 😕 Já totiž na Tebe už nemám číslo (ehm víš kdy jsem zničila telefon? když jsem s ním práskla o zem vzteky, že mám hcg zas hrozně nízké, nižší, než tehdy při tom MA 😅 , přitom ten můj darebák tam normálně byl uvnitř).

jinak jestli ještě pamatujete na Sonku (Sonka77)-tak s tou jsem taky v kontaktu. S přítelem, co s ním absolvovala v Iscaru ta IVF, se rozešla, pak byla nějakou dobu sama, ale teď má úžasnýho chlapa, jsou zasnoubený, je strašně šťastná a někdy v létě mi psala, že na podzim se pokusí o miminko, pár měsíců tomu dají a kdyby nic, tak se vrátí do Iscaru. Takže třeba se i další pachatelka vrátí na místo činu-i když je otázka, zda jí to přát 😉 🙂

a já zas nevím nic o Aktace-nepodařilo se jim třeba druhý přirozeně? Ona byla taková kandidátka, vše fungovalo..jen to první dítě prostě nešlo.

danda78
17. říj 2012

@baraf, @elana - zdravím po dlouhé době...
jsem ráda,že se máte fajn a děti taky..
choďte častěji a nejen nakukujte... 🙂
@sonka77 - pokud nás taky čteš,tak se přidej k nám,nebudeš na to sama a bude to hned lepší....

mishi
17. říj 2012

@elana no ty sis prosla fakt peklem....neumim si predstavit, muselo to byt hrozne, ze jsi byla nekolik tydnu tehotna a pak BUM. embryo se nevyviji. to zjistili az tak pozde, ze je dutinka prazdna? nebo melo normaln srdecni akci (viditelnou od cca 6tydne) a pak se to cele zvrtlo? mozna se ptam moc, tak promin, ale zajima me to

jestli si pamatuji dobre, mela jsi driv na profilu fotku s kulichem a slun.brylemi? a pan bryndacek - aspon prvni pismeno jmena prozrad🙂)

mishi
17. říj 2012

@elana jasna sonka, pamatuju moc dobre, dekujeme za info o jejim soukromi, prejme ji to vytouzene mimco s tim spravnym chlapem!!! treba se stane zazrak a nebude muset do iscare. bylo by moc fajn, kdyby se tu mezi nami objevila, jestli muzes, napis ji o nas, ze ji moc zveme!!!

mishi
17. říj 2012

dneska zase duch //, ze by to nejak sililo, to teda ne.....no nemuzu chtit zazraky, ze jo....uz se nemuzu dockat patku odpo, az si budu volat do iscare na hcg....dnes jsem volala k sestre od hulverta a objednala se za 2 tydny na UTZ, zo uz mi nam mohl neco potvrdit....teda klepu si na zuby, ze snad bude mit co potvrzivat...bojim bojim

mishi
17. říj 2012

@kaijko tak jdes zitra na tu krev? ziztra mas vlastne 2 tydny po ET. urcite nam sdel vysledek, budeme na tebe myslet!!!

elana
17. říj 2012

@mishi to nebylo peklo...jsou tu mnohem horší příběhy 😖 ...já si prostě jen počkala a stálo to za to 😵 Pan Bryndáček je Ondra 😅 a s ikonkou máš pravdu, ta krása nesmírná jsem byla já 😀 Ten MA...to bylo od začátku špatně...hcg bylo nízký, ale hlavně moc nestoupalo (u malýho bylo prvně ještě nižší, ale prostě to skákalo nahoru jak mělo, brzo byla dutinka, včas srdíčko atd.), po asi 3 nedělích se v děloze objevila ta dutinka, ale embryjko tam nebylo a nikdy se neukázalo, takže ani srdíčko ne. Ale dávali tomu hodně času, protože kdyby se náhodou stal zázrak. Takže proto jsem šla na revizi až v 9.tt, ale reálně ten stav odpovídal sotva 5.tt.

kaijko
17. říj 2012

@mishi jj, zitra ;) I 5.test vysel pozitivni ;) Ale dnes me nejak vic boli brisko,citim vajecnik..Snad to nic neznamena ;( Ty uz jdes v patek,vid?! Budu drzet palecky ;)

danda78
17. říj 2012

@kaijko -tak zítra nahlas prosím hodnotu HCG, těšíme se, super...neboj je to normální, mimi už si bude dělat místo v bříšku....
@elana - tvůj příběh není zrovna z těch nejjednodušších,ale věřím,že už sis svoji dávku neštěstí vybrala a te´d je a bude jen dobře
@mishi - hlavně že tam jsou... a myslím,že hodnota HCG bude taky ok,moooc jsem zvědavá na páteční hodnoty...

kaijko
17. říj 2012

@danda78 jsem dneska trochu popobehla na prechodu,tak mam bobecky, ze je to z toho... ;( nebo spis ;) asi se ted budu hodne pozorovat..

mishi
17. říj 2012

@kaijko to je normalni, ze se budes hodne pozorovat, prece jsi jeste nezazila , jake to je, kdyz se ti neco deje v brisku. me ty uplne prvni tydny taky vydesilo vse mozne, ale jak pisa danda, deloha uz zacina reagovat a zvetsovat, takze nejake mensi bolesti jsou v poradku, proste se to ton tam zacne napinat a napinat

mishi
18. říj 2012

@kaijko
Tak jak??????????????

kaijko
18. říj 2012

@mishi Ahojky, tak hcg mám 1093 nebo možná víc ( jak jsem byla nervózní, tak jsem si po ukončení hovoru zapamatovala, že to je přes tisíc) Jsem hroznej plašan 😀 .. Hulvert mě tedy potom prohlídl, ale říkal, že je ještě brzy a objednal mě za dva týdny na uzt, takže zase čekání. Sliznice se mu líbila a měl radost ze mě 😀
Zítra je řada na Tobě 😉

mishi
18. říj 2012

@kaijko to je uzasna zprava,mam z tebe radost!!! To je hezky cislo pres 1000.ja jdu zitra jen na tu krev.k hulvertovi mam
termin 31.10 ve st odpo.to bych mohla byt 6tt a nejaky den k tomu a mohl b neco videt.pa dobrou zitra nahlasim honotu po 15h

kaijko
18. říj 2012

@mishi Tak hodne stesti zitra ;) Budes mit 11.den, vid? Ja jsem objednana na 1.11., to bude zase dlouhy cekani!
Dobrou

medvedinka
19. říj 2012

Ahoj holky, tak i já byla včera poprvé v ISCARE. Všichni moc milí, byla jsem u paní doktorky Ďurechové, starší paní ( tak 50 let), SLovenka, je tam tak jednou do týden. Podivovala se nad přístupem mé gynekoložky, udělala ultrazvuk, kde přišla na cystu na levém vaječníku, která by se snad měla rozpustit, pak udělali manželovi spermio a je v normě. já jdu příští týden na hormonální profil a znovu na utz, jestli je po cystě a pak na utz 12. den, jestli je ovulace.
@kaijko moc gratuluju.

hanicinka
19. říj 2012

@kaijko Moc blahopřeji. U mě asi dorazí mrcha, ach jo. 😢

kaijko
19. říj 2012

@hanicinka Dekuji,ale jeste i cekam na utz, aby bublina byla tam kde ma.. Proc myslis,ze dorazi mrcha?! Boli Te brisko?To me kazdy den a dost, ale dr rikal, ze je to i kvuli endometrioze..Prej i spineni je normalni! Kolikaty den mas?

kaijko
19. říj 2012

@medvedinka Ahojky, diky.. Ta slovenka mi delala ET, tak zatim to vypada,ze je sikovna ;) A to si Tvoje gynda nevsimla ty cysty? Drzim palce at Ti zmizi!

medvedinka
19. říj 2012

@kaijko no, ona tam asi ještě nebyla, vypadá to, že je to tzv. funkční cysta, která se utvoří, když nedojde k prasknutí folikulu a ovulaci. a podle ovulačních testů, které jsems i tenhle měsíc dělala, jsem asi fakt neovulovala. Je to prý dutina, která se naplňuje vodou ( mám ji 3 cm velkou) a během mrchy by se měla vstřebat. No, a když nezmizí, tak dostanu antikoncepci, aby se nějak srovnala hladina hormonů. Doktorka se spíš podivovala nad tím, že nemáme s manželem udělaný základní vyšetření, že mi během tří měsíců, kdy jsem brala Clostilbegyt a Duphaston, vůbec neudělala folikulometrii, ale zato už jsem byla na laparoskopii.
Jo a to je super, že vidím, že je to dobrá doktorka 😉 Jediný, co mě teda u nich trápí, že tam nemusí být vždycky ten tvůj doktor a zvlášť, když jsem teĎ měla paní, se kterou jsem spokojená a je tam jen jednou týdně. Ale třeba se najde někdo ještě lepší.

danda78
19. říj 2012

@kaijko - tak moc gratuluju... číslo nádherné, já měla jen něco málo přes 100j a jaký je z toho rarášek... 🙂
a dnes budeme čekat na @mishi - ale tam to bude taky určitě ok
super holky...

kaijko
19. říj 2012

@mishi Ahojky, tak jak jsi dopadla? já doufám, že nejlíp 🙂 Dej vědět 🙂

mishi
20. říj 2012

231,8 tak jsem doopravdy tehotna asi.prozattim.beru to s velkou pokorou.suzuje me obrovska unava a usazena ryma nekde vzadu.tak se snazim jen inhalovat pinosol kdyz nemuzu leky.mame dma problemy s wifi,tak pisu aspon kratce z tlf.uatim cau holky.jdu spat

hanicinka
21. říj 2012

@kaijko Já to tušila moc dobře, už se červená rozjela a testík nagativní. Drž a moc ti ti přeji ať si v pořádku papa. 😉

kaijko
21. říj 2012

@hanicinka To je mi moc líto ☹ Ještě máš ale 6mrazáčku? A to sis pěkně užila.. Už je Ti alespoň líp?

kaijko
21. říj 2012

@mishi Tak to je super, ne? To Ti je tak špatně? Zníš poprvé, tak negativně.. :( snad už je Ti lépe 🙂