Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

petrala
18. říj 2010

já tento měsíc neovuluji☹ Nevím jak je to možne ale dr.říkala že se to někdy stává že si dají vaječníčky pauzu🙂
Tak snad příští měsíc to vyjde a pujdu na IUI..... 🙂

petrala
18. říj 2010

je hezké číst že to takhle vyšlo díky Iscare🙂)
Co je to ten KET ?

baraf
18. říj 2010

@petrala transfer zamražených resp.rozmražených embryí

petrala
18. říj 2010

jaky jste meli problem?my mame pomalejsi spermii....a ted jdu na imunologii....jen nechapu proc me na ni neposlali uz predtim nez jsem sla na laparo??

baraf
18. říj 2010

@petrala mám manžela po onkologický léčbě....

petrala
18. říj 2010

tak hlavne ze uz mate chlapecka a druhe mimi cekate🙂)) 🙂

baraf
18. říj 2010

@petrala tak tak, jsem za to moc ráda

danda78
19. říj 2010

ahoj
tak dnes mi dorazí naši,takže tady min.do zítřka do večera nebudu, spíš až ve čtvrtek...
doufám,že se máte všechny dobře, i mimi že jsou hodné.
přeji pěkný den.-
d.

baraf
19. říj 2010

@danda78 hezky si užij návštěvu rodičů. a opatruj se!

pajinkaa28
21. říj 2010

Ahojky holky 🙂
Koukám že se máte fajn. 😉
@danda78 Tobě přeji hodně brzké vyřešení problémů,ať si pak užíváš mateřství.A snad to bude s přítelem taky v pohodě,je to těžké a je toho na Vás moc.
My to máme doma podobné,manžel chodí do práce na 3 směny a k tomu ještě dělá brigády,takže to musíme nějak přežít,jak málo spí,tak je občas hnusný. ☹
@petrala Vítám Tě tu mezi námi 🙂 Snad Tě to brzy potká taky a budeš mít mimi v bříšku 😉 a budeš psát jen dobré zprávy.
Jinak je tu celkem hezky,vykukuje na nás sluníčko,tak pujdem ven,než se to zas rozprší 😢 a odpoledne jdem k mamce.
Mějte se hezky a opatrujte se.Pa pa

danda78
21. říj 2010

ahoj
tak mám návštěvu našich za sebou..
byli tady od úterý dopoledne doteď..
člověk jak je zvyklý si vše dělat po svém a nikdo mu do toho nemluví,tak to bylo celkem náročné,ale zvládli jsme to..
jinak jsem byla tento týden na krvi, včera na těhu plavču.. dnes na masáži šíje..
počasí už je pěkně sychravé,tak se na tu zimu ani netěším.
v úterý jdu na kontrolu,tak se těším,až zase uvidím prďolku..
příští týden máme v plánu s tchánovcema konečně to malování, dnes jsem objednala tapety,tak ještě pak nechám namíchat barvy a bude to..
pak už konečně snad dorazí i ta skříň s komodou,tak je natřeme a začnu do nich prát věcičky na malého..
no a pak už jen koupit kočárek a ten monitor dechu, zabalit tašku a hurá do porodnice..
včera jsem i na plavču zjistila,že už jsem tam teď první na řadě, bude to teď hrozně utíkat..
1 holčina měla termín 1.12., jen o den dřív jak já a už tento týden porodila,tak já doufám,že ještě malý min. 3-4 týdny vydrží...
jdu si vás dočíst, reagovat ale budu asi až večer, mám tady ještě praní,asi 3 pračky,tak to teď jdu věšet..
mějte se fajn.
d.

amadores
21. říj 2010

Ahojky,
jsme na začátek listopadu objednáni na vstupní pohovor do CARu.Můžu se zeptat, co nás tam ten den čeká,co vše se řeší při vstupním pohovoru? Díky 🙂

baraf
22. říj 2010

@amadores partnera pravděpodobně čeká spermiogram a tebe odběry krve. A dr. s vámi probere celou vaši anamnézu a problém. No a navrhnou řešení. Držím palce!

danda78
24. říj 2010

ahoj holky,
zdravím na konci víkendu..
u nás se včera makalo na dřevě, přivezli nám na provozovnu,tak můj s klukama skládali 16kubíků... já jsem mezitím vařila, prala...pak jsme šly s pesanem pěšky procházkou na fotbal kouknout jak páníček hraje a večer jsme byli doma..
dnes jsem dodělávala papíry k dph, které musím nejdýl do ztířka poslat..
byli jsme na obídku u tchýně...
a teď už jsem doma a budu koukat na tv.. můj jel do práce už dnes, jede až do Benešova,tak aby nemusel vstávat před 4 ráno,vyrazil už dnes večer..
zítra mám opět nabitý - ráno na poštu, pak do 20km vzdáleného města prodloužit smlouvu, pak dalších 10km autem na katastr, do banky, a pak dalších 20km do dalšího města kvůli plynu a bance....
přijedu domů,najím se, jdu na masáž šíje a musím do práce, kde nám pán bude dodělávat elektriku vevnitř, tak tam s ním stvrdnu další min. 2hod.
takže zítra se ukážu asi až navečer..
v úterý jdu na kontrolu,tak se těším,že uvidím mimi a snad mi řekne dobré zprávy, ráda bych taky min. ještě 3 týdny vydržela celá...
tento týden ještě začneme malovat, tapetovat...stěhovat nábytek.. tak nebudu mít tolik času, pomůžu alespoň trošku s úklidem a oblepím a zakryju co se dá..
tento týden mi má taky přijít ta komoda přebalovací a skříň do které budu dávat věci na mrňouse,tak se na to těším, musí se to sestavit, obrousit a natřít... a pak až bude vymalováno se to nastěhuje k nám a už se konečně začne chystat...
kočárek mi psali,že nová kolekce 2011 bude v ČR nako¨nec až na začátku listopadu,tak to snad taky stihnu ještě koupit...
pěkný večer všem.
d,

danda78
25. říj 2010

ahoj holky,
taky poslední dobou moc nestíhám, dnes jsem měla celý den lítání, stále řešíme ten byt, takže po různých úřadech, bankách, katastru...a ješště to není u konce..
od zítřka tady budu mít po odpolednech tchánovce, ve čtvrtek a pátek vlastně celý den a budeme společně malovat a tapetovat,tak se sem moc nedostanu..
nejdřív asi až o víkendu pořádně, až to snad už bude hotové..
a příští týden bych ráda už nachystala oblečky, skříně, postýlku...no uvidíme, plány mám..
přeji všem a´t se mají dobře a jsou tady jen dobré zprávy...
d.

danda78
26. říj 2010

ahoj
tak se hlásím z kontroly..
vše ok, dělali mi poprvé taky monitor, malý sebou pěkně házel a sestřička říakla,že je to jak kdyby běžel nějaký závod, natáčela mě cca.15min.,pak jsem šla na kontrolu k doktorovi..
ten mi zkontroloval čípek, prý trošku měkčí,ale drží a je zavřený, CS mi ale napsal už 3
a dal mi na sebe mobil, teď už bude na telefonu kdyby něco,tak mám volat, přijel by mě odrodit pokud by mohl..
bral mi stěr z pochvy na streptokoka,z krve jsem měla málo železa, tak jsem dostala ještě nějaké vitamíny..
jinak průtoky u nás nikdo snad ani neměří..
další kontrolu mám 10.11., to už bude prý jen monitor bez utz a pak kontroly po týdnu..
pak jsem jela na provozovnu, dovezli nám okna na vršek,tak jsem to musela převzít, zkontrolovat, nafotit příteli...
teď čekám na tchánovce, vyklidila jsem a zakryla v ložnici co se dá a odpoledne pomalu začneme malovat..
dnes mi přišly nějaké tapety, zbytek snad na konci týdne a ještě dnes musím jet objednat barvy aby zítra už byly namíchané...
nakouknu večer..
jo jinak jsem ještě po ko opět volala doktorovi, začala jsem špinit, ale prý je to po tom stěru normální, kdyby to nepřešlo, mám jet do nemocnice, oni mají teď až do pondělí v ordinaci zavřeno...

danda78
26. říj 2010

malého mám hlavičkou dolů a prý na mé pravé straně břicha má zádíčka, proto to tam je asi tak vyboulené často...

aktaka
26. říj 2010

ahoj holky
dandi už 35tt? to letí, to je horzné
CS3 jsem měla v 33tt a 36+0 jsem rodila, tak už se ti to možná blíží 🙂

baraf
26. říj 2010

@danda78 držím palce, ať ještě nějakou dobu vydržíš "pohromadě" ať stihneš v klidu vše nachystat.

pajinkaa28
27. říj 2010

Ahojky holky! 🙂
Tak mi to nedalo a zavolala jsem si do Iscaru.Máme to od pojišťovny schválené,teď jen čekám až se dostaví menzes.
@danda78 Tak už to máš za pár,moc moc držíme pěsti a ještě chvíli vydrž,myslíme na Tebe 😉
Mějte se hezky a opatrujte se.Pa pa pa 🙂

baraf
27. říj 2010

@pajinkaa28 tak bezva. bude dáreček pod stromeček 😉

mishi
28. říj 2010

@danda78 ty jooo, uz hjsi v 36tydnu, to uz muszes skoro rodit🙂)) myslim na tebe!
pravdepodobne mas u sebe tchanovce a budeme malovat, tapetovat. doufam, ze se budes jet koukat a davat povely🙂

ja byla na kontrole vcera, malicka je momentalne taky hlavou dolu, pater na me leve strane bricha, tak ji tam mam zrcadlove jako ty mas simona. hulvert mi rikal, ze se jeste muze otocit anebo zustane, ze uz tam nemusi mit moc mista. v pasu mam dnes uvedeno 77 dni do porodu, rada bych, aby to nebylo driv, radsi kulatoucke mimi prenasene nez drobecka pod 3kg.
ted ma beth podle telesnych rozmeru 1400g, je velikostne tyden dopredu a kdyz bude nadale pokracovat timto tempem, vychazi to na 3600g kolem 13.1.
hulvert mi doporucil nabrat celkme max 13kg, ted jsem kilo ujela, uz mi zbyva jen 5.asi trochu zmenim jidelnicek. jsem v posledni dobe vic hladova, telo si zada vic, ale ja se musim drzet, jinak ze me bude koule. pri mluveni mi dochazi kyslik, nastesti v praci se to blizi do finale. jeste zitra, pak st-pa a 4 dny bude jn cistit disky, lotus notes,vyklizet stul,skartovat nepotrebny veci ze sanonu a nechat si jen to, co se vejde do velke ktabice a schova se do suterenu v bance

mishi
28. říj 2010

@pajinkaa28 drzim palce, at zacnes cyklus ivf co nejdriv a dopadne to na jednicku s *🙂)

mishi
28. říj 2010

@baraf jsme nejake 3-4 tydny od sebe, pupik roste? napis nam neco noveho z kontrol, jak ti je, co luky, jak se tesi, snasis lepe ted to druhe tehu nez prvni s lukym?

baraf
28. říj 2010

@mishi pupík roste... svoje kalhoty už dávno nenosím, musela jsem si koupit těhu džíny,bo to co jsem nosila za Lukyho se nosit už nedá....
Těhu je stejný v tom,že nevolnosti byly hrozný u obojího, teď mě to možná drží i dýl... jinak mám proti minulýmu těhu šílenou pleť, hrozně mi padaj vlasy.... Jako ze začátku jsem měla jiný starosti, jak byl Luky ve špitále,pak ještě ty triply špatný, ale teď už si to začínám trošku užívat.
Lukáš se těší moc a jednoznačně chce sestřičku, tak jsem zvědavá, jestli mu přání splníme 😉 byl se mnou naposledy v poradně a viděl mimi na utz, tak byl v sedmým nebi.

danda78
28. říj 2010

ahoj holky,
tak se hlásím po 2 dnech...
no u nás se maluje... jde to pomalu,protože jsem si vymyslela samé barvy, pruhy,... tak se to musí 1x natřít nechat zaschnout min. do odpoledne a teprve odpoledne druhá vrstva nebo něco vedle..
takže zatím máme hotovou jen ložnici - ale bez tapety, ta má přijít až zítra nebo v sobotu, a chodbu...
to je zatím vše..
no pracuju taky, zadělávám lišty tou páskou aby vše nebylo zasrané, oblepuju radiátory, čistím vypínače, dělám dodělávky malým štětečkem..takže jen takové šolichačky.. ale i tak jsem po celém dnu ko..
vypadá to,že to budeme dělat ještě min. 3 dny, zbývají nám ještě 4 místnosti..
přítel byl včera i dnes doma,ale ten si dělal včera svoji práci, pak byl na stavbě, dnes odjel ráno v 8.30 a ještě není doma...
dělali s klukama dřevo, pak jel něco zařizovat..
takže až se domaluje, mám v plánu seestavit tu sskříň a komodu + postýlku pro malého - asi v příštím týdnu a pak teprve prát věcičky a chystat vše do porodky..
takže bych potřebovala,aby tak min. 2-3 týdny ještě vydržel...
snad ano.. špinění už ustalo, tak ¨to bylo asi opravdu jen z toho stěru jak mi bral v úterý.
¨myslím na vás všechny, jak válčíte...
pokusím se dočíst co půjde..
a zítra nebo v sobotu se zase ozvu.
mějte se.
d.

pajinkaa28
30. říj 2010

Ahojky holky!
Tak nevím jak to bude,ale propočítali jsme to a asi nemáme dost našetřeno,tak to budu muset asi odložit ☹
jen nevím jak to je,když mi to už pojišťovna schvália,tak na jak dlouho to mužu odložit.Jdu spinkat a dočtu Vás zítra.
Pa pa a dobrou noc 🙂

baraf
31. říj 2010

@pajinkaa28 myslím, že 2 nebo 3 měsíce....

sonka.77
31. říj 2010

Pajinko, záleží jakou máš pojišťovnu. Já jsem u OZP a u té platí žádost celý rok, ale jiné mají třeba jen tři měsíce. Ale i tak to nevadí, žádost by prostě propadla a zažádalo by se znova, nic se neděje.

Holky pěkně se nám tu kulatíte, už se těším na miminka. 🙂

danda78
31. říj 2010

ahoj tak jdu jen nakouknout..
za poslední dny jsem ko..
od středy pořád malujeme, ráno tak od 9-19,máme hotové 4 místnosti a ještě 2 nás čekají,asi příští víkend.
jde to hrozně blbě,vybrala jsem si barvy, které se musí nanášet min. 2x takže se čeká než to uschne.. jediné co je hotové komplet je ložnice, takže tam zítra můžu dát záclonu a převléct povlečení..akroát světlo tam ještě chybí, zatím jsme na žárovce..
zítra taky přijedou naši, takže si opět neodpočinu,budou tady uklízet, dodělávat drobnosti, montovat asi přebalovák a skříň a já můžu začít konečně prát věci na malého.
od úterý do čtvrtka mám ještě ten kurz v porodce,tak to bude opět náročný týden..
ale snad během týdne - dvou už to bude hotové a vše nachystané,ať si před tím porodem ještě teošku odpočinu.
tento týden musím už objednat ten kočárek, je nejvyšší čas..
pak ještě zbývá přebalovací podložka, monitor dechu a to je tak vše..
myslím na vás všechny,ale dočtu asi až zítra..
dobrou noc všem.
d.