Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
30. lis 2010

@danda78 zitra bys mela krasne datum 1.12.2010 😀
jen nuly jednicky a dvojky

ja mam taky vabrane datum pro alzbetku a sice 11.1.2011:)

danda78
30. lis 2010

mishi - díky za uklidnění,takže bych to u sebe viděla podobně..
protože jen tak sedět doma a čekat nevydržřím...
závidím,že už máte hotové vánoční nákupy, nás to teprve čeká,ale letos to opravdu nebudeme přehánět, nejsou peníze, čas, ani chuť někam chodit...takže orpavdu jen maličkosti,ale vidím to až na poslední chvíli..
mishi -koupel si teď dávám 2x denně a maliník piju už min. 3 týdny....
a stále nic..

danda78
30. lis 2010

mishi - že?,? taky se mi líbí, i 2.12. ještě jde... 😉 😉 😉 😉 😉

danda78
30. lis 2010

ale dýl už¨ne....
a tobě by to taky mohlo vyjít, to je jen 2dny před termínem jako jsem dnes já,tak proč ne??

madlinka
30. lis 2010

Hezky si holky vybíráte 😀

Dneska se mi narodila neteřinka Ella 😀 😀 😀 , narodila se v Anglii a tam děti neměří takže nevím, váhu taky nevím bo jsem se švagrovou telefonovala hnes po porodu a oni tam děti váží až později, nechávají je dlouho u maminky....a ještě nenapsala sms

pajinkaa28
30. lis 2010

Ahojky,tak jen na kukandu,budou mi dávat 112.
No,jak jsem psala,že nikdy člověk neví,kdy to příde.
Datumy máte vybrané pěkné,to je fakt.3.12. je taky hezké datum,to jedu na testíkltak mi snad přinese štěstí.
Transfer jsem měla 20.11.2010 a to je taky hezké,tak uvidím.
Asi už testovat nebudu,prostě uvidím,jestli se ve čtvrtek dostaví menzes a když ne,tak to možná zkusím a kdyžtak to nechám až do Iscaru.No,možná mi to zítra nedá a testnu.Určitě písnu.
Mějte se hezky a pa pa

danda78
1. pro 2010

ahoj
tak se jen v rychlosti hlásím po kontrole, v 11.30 k nám přijde odhadce z banky kvůli úvěru,tak musím ještě vytřít a trošku pouklízet...
takže čípek měkčí,ale vzadu, otevřená asi na prst...udělal mi Hamiltonův hmat,ale jen prý tak lehce,ale i tak to dost bolelo a teď špiním.. tak třeba se začne něco dít... pokud ne, mám nástup do porodnice v sobotu 4.12. v 7,30 a zavedou mi nějakou tu tabletku na vyvolání...
tlak jsem měla vysoký, asi 155/91 a bolí mě hlava,tak říkal,že to není moc dobré.. kdyby byl tlak kolem 100 ten spodní stále, tak mám jet do¨porodnice hned a vyvolají to dřív.. tak si půjčím u babičky tlakoměr a několikrát za den to budu měřit..
tak to tady jdu pofackovat, pak k babičce na oběd a pro ten tlakoměr, na nákup a pak nakouknu...
odpolko půjdu ještě na plavčo..
dočtu vás během dne.
d.

danda78
1. pro 2010

teď mi psäla sama od sebe ta kinezioložka, co jsem u ní párkrát byla a co mi vše předpověděla,jsem z toho paf::
Milá DAnčo,mrňous je nachystaný, vidím to zítra, posílím tě. Už by šel,ale bylo negativní naladění lidí,tak vyčkává. Zítra je změna k lepšímu,bude to v klidu. Pá Vlasta...
jsem z toho ko, pokud to fakt vyjde,tak je to mazec, ona sama ví,že jsem ještě nerodila a kdy se to tak chystá.....

danda78
1. pro 2010

no tak na plavčo asi fakt už dnes nepůjdu..
pořád špiním, i trošku krvavě,tak to nebudu riskovat..
a taky mě docela bolí břicho,tak uvidíme,co z toho bude..

baraf
1. pro 2010

@danda78 tak to jsem zvědavá, jestli zítra prcek vykoukne. na plavání nechoď, to nemá cenu si něco přivodit...

danda78
1. pro 2010

tak je mi pořád divně, ale jako ne kontrakce,ale spíš mě hrozně bolí ta hlava a tlak taky pořád nic moc -asi 145/89
tak jsem psala gyndaři, zda když mě to nepřejde mám jet ještě dnes,tak uvidím...
možná si zkusím jít na chvíli lehnout,třeba to pomůže..
pejskovi jsem udělala jídlo, přítelovi taky, dala prát ještě prádlo...
tak mám vše nachystané..

pajinkaa28
1. pro 2010

Ahojky holky!
Tak jsem dnes testík nezkoušela,překonala jsem zvědavost 😀
a vše jsem si o den posunula,jak jsem měla zafixováno,že máme jet na test po 14 dnech,tak mi vycházela sobota a den před,že mám 28 den cyklu,ale v sobotu testy nedělají,tak proto jedem v pátek a tím pádem jsem si posunula i cyklus,takže až v pátek mám 28 den.
@danda78 Že by to vyšlo? To by byl mazec.Tak jestli ano,tak ať je vše v nejlepším pořádku a porod ať máš v pohodě 😉

danda78
1. pro 2010

no tak to vypadá tak,že mi opravdu odchází hlenová zátka po tom Hamiltonu..
mám krvavý hlen ..bolí mě břicho...uvidíme..
tlak pořád stejný,ale ta h¨lava teda bolí..
takže pokud se to do zítřka nespraví,tak asi raději pojedu...
ať malému neublížím,ty 2 dny už stejně nic neřeší ne???
nebo co myslíte??
paji -taky jsem byla na ET v sobotu,tak jsem pak na TT jela v pátek,ale kdyby jsme neměli v pondělí pohřeb,jela bych spíš až v pondělí...ale je to asi jedno..
kde máme dneska mishi???
jo vlastně u rodičů co??

baraf
1. pro 2010

@danda78 radši jeď... tím nic nezkazíš. beztak máš zítra termín.

mishi
1. pro 2010

tady jsem🙂

@pajinkaa28 teda ty jsi dobra, ze jsi to vydrzela a netestila. takze zitra mooozna testnes a pak v patek do iscare. no jsme vsechny zvedave, jak to dopadne🙂) ja myslim, ze dobre🙂)

@danda78 to jsi udelal dobre, ze nsji nesla plavat, to by bylo velmi riskantni, navic se ti udelalo spatne...ta sms od kineziolozky - huuuusty🙂)
pises, co mas delat - kdyby mi bylo zle jako tobe, necekala bych do soboty, ale jela zitra do porodnice. domu te urcite nepusti, kdyz jim reknes o tom krvavym hlenu, navic jsi mela cukrovku, tak si te tam nechaji a myslim, ze se zacnes i vice otevurat, nez tam dojedes zitra.
urcite to dobre dopadne, myslim na tebe a preju hooodne stesti a zdrave miminko!!!!!

mishi
1. pro 2010

u hulverta jsem dnes cekala pres hodinu, byl pekne ve skluzu. prxede mnou vychazela zrovna pani, o ktere mi naseptal, ze je prave tehotna a uplne zaril, jakou z toho mel radost, rikalnekolik IVF, prerusene cykly, atd. a podle odhadu ji mohlo byt tak 36.
no nic - tak nam "dceruska" pekne poporostla, docela jsem zirala, kdyz jsem videla 2360g, to je cca 750g vic nez minule 15.11, tzedy 16 dni zpet. rikal, ze jeho hodnoty nameren jsou vzdycky vetsi nez ty doktorky, takze kdybych nebyla u ni , ale u nej, tak ten skok nebude dnes tak velky. i ta hmotznost je relevatni, ale ma pry urcite pres 2kg.
gynekologicky se uvnitr nic nedeje, jeste s e snim uvidim 15.12 za 14dni apak uz jen ty hodiny cekani v podoli na monitorech 😖
a z laboratore mam ne moc dobre vysledky - 3 hodnoty z cholesterolu mam zvysene a jeste jeden ukazatel stoitne zlazy, ale muze to byt vse jen tehiotetsvim, tak se mam hlidat a par meiscu po porodu se stavit na nove odbery a sveho endokrinologa.

odpo jsme hlidali neter kacku, byl ji vyzvedavat stepa, dala si s nami obed, pak si hrakla s modelinou, psala ukol, "donutila" jsem ji i cist a puzstili jsme ji andel pane. moc hezky odpoledne🙂)

neodolala jsem koupeli a myti vlasu ve vane, miluju vodu, kdybych mohla, cely porod a den bych byla ve vane🙂)
ale stepan se boji, ze vyvolam to predcasne a koupele mi zakazal, ze musim jeste betynku krmit. pacholek🙂

mishi
1. pro 2010

dneska to tam vypada brutalne, lituju ridice na silnicich....zitra jsem m ela jet busem k rodicum (abych zbytecne neutracela za naftu), ale shodly jsme se se stepou, zte me radeji hodi na otocku autem a penize necht vezme cert.

kolem 4ranio jsem se vzbudila, venku hucela meluzina a desnej vitr, rikam si, to neni normalni, kdyz jsem pak po hodine a pul usnula avzbbudila se se svetlem, ohledala jsem dvere na balkon a zjistila pricinu - spatne nam tesni dvere, fuci nam do loznice, nejenom cvhlad, ale i zvuk, nemmohla jsme spat. zitzra by mel prjit chlapek to omrknout. dneska budu spat asi v obyvaku....

danda78
1. pro 2010

tak jsem se vyspala, sice asi jen půl hodinky,ale pomohlo mi to..hlava trošku lepší, tlak taky, i když stále vysoký..
tak dnes asi ještě vydržím a uvidím zítra..
žádanku do porodnice už mám z dneška napsanou,takže by mě měli přijmout bezproblémově..
mishi- pěkné míry a s tou vanou to opravdu raději nepřeháněj, já si ji dávám až poslední týden -dva..

baraf
1. pro 2010

@danda78 oni by tě přijmuli i bez žádanky.... uvidíš ráno. ale já problémy s tlakem měla u Lukyho a teď mám prášky, tak je lepší jet dřív....

madlinka
1. pro 2010

Jo Mishi to koupání je peklo, já vanu miluju po dětech asi nejvíc 😀 a musím přiznat že v těhu jsem si jí neodpustila......koupala jsem se téměř denně. Hrozil mi sice předčasný porod od 26tt, ale dr. mi řekl že pokud se nebudu máchat ve vařící vodě tak to je o.k.

danda78
1. pro 2010

baraf - já problém s tlakem neměla celé těhu, normálně mám spíš nižší,až dnes při kontrole, 2x mi to přeměřoval a říkal,ať měřím ještě i doma..a kdyby to bylo hodně,tak hned jet..ale zatím ok.
uvidím ráno.
tak já vanu moc nemusím,ale jak mi zakázali po IVF se koupat tak už mi to teď ke konci docela chybělo,tak poslední týden si to užívám klidně i 2x denně a skoro vařící, a stejně zatím nic...
u nás pořád ještě chumelí a z okna to vypadá,že silnice vůbec neudržují,tak by se mi ani vyjíždět teď s přítelem nechtělo..
snad zítra to bude lepší.dobrou..
kdybych se náhodou zítra nenahlásila, víte kde jsem...

baraf
1. pro 2010

@danda78 já právě měla v těhu s Lukym taky pořád nízkej, až po nějakým 32tt se to zhouplo, nakonec je Luky akutním císařem....ale nechci tě strašit, jen bych zítra radši jela, pokud by to bylo stejný

pajinkaa28
1. pro 2010

Ahojky 🙂
Nevím jestli zítra testnu,ale asi ne,to už vydržím,snad.
@mishi Tak to se má beruška dobře a váha taky moc pěkná a jak píšou holky,s tou vanou opatrně,tedy zakázaná není,jen ne horkou vodu.Přesně jak je to po ivf,nevystavujte se vysokým teplotám,takhle nějak je to tam napsané. 😉 To jste si odpoledne užily s neteří 🙂
Venku je to krásné,ale mohlo to být až na vánoce,prý má být bahno a pršet,takže jestli budou bílé,se neví,ale takovéhle by byly krásné.
@danda78 Držím pěsti a myslím na Tebe,zítra určo jeď
Mějte se hezky a dobrou noc

mishi
2. pro 2010

ahoj holky, hlasim zmenu, do rodneho mesta nejedu. vyspala jsem se v loznici, v noci nehulakala meluzina pres dvere, ale zjistila jsem neco jineho, zacala jsem spinit:( neni to krev, ani s plodovou vodou to nema nic spolecneho, jako kdyz mi tehdy zacinala menstruace, tak par dni predem, svetle hneda barva.
no snad to neni po tom koupani!!! vanu si davam tak 2x tydne, ale rozhodne ne varici a nejsem tam pul hodiny. vcera tam stepa prisel a rekl A VEN, vis, ze bys to nemela.....mozna ve spojeni s tim vaginalnim utz a palpacnim vysetrenim, nevim.....

kazdopadne zustavam doma.....radite mi si lehnout a nic nedelat?
doufam, ze to prestane......mam radeji zavolat hulvertovi a poradit se?

vy uz jste zkusenenejsi, napiste mi,. co si myslite. diky moooooc!!!!

@danda78 tak jak ti je dnes? pojedes si dnes odrodit vaseho drobecka?

baraf
2. pro 2010

@mishi může to být tím vyšetřením... ale taky se můžeš začít otvírat... zavolej si raději k dr. a poraď se...

když jsem ležela s Lukym na riziku, tak jsem taky začala špinit (nakonec to bylo po vyšetření), ale říkali, že to může být i začínajíci porod....
Odpočívej, držím palečky!

danda78
2. pro 2010

ahoj
tak se jen hlásím,aby jste věděly,že jsem ještě celá..
noc ok, nic mě nebolelo, na záchodě asi 3x
teď jsem se vrátila z procházky se psem a z města..
chvíli budu doma, přijdou nám montovat rohovou skříň a pak půjdeme s pesanem k babičce na oběd..
odpolko už budu odpočívat..
hlava lepší jak včera, tlak taky kolem 142/80
tak uvidím,zda se to dnes rozběh¨ne, zatím to moc nevypadá..
jen ráno jsem měla ještě narůžovělý hlenovitý výtok, asi stále zátka..
přestalo chumelit,tak je to lepší,ale cesty jsou hrozné..

danda78
2. pro 2010

mishi - raději si tam zavolej, taky se mi to stalo a bylo to po vyšetření u doktora,ale volej,ať máš jistotu..
a dnes raději spíše odpočívej... určitě to bude dobré.
paji- tak co zkoušela jsi dnes testovat???
myslím na tebe.

danda78
2. pro 2010

nedáte mi někdo na vás telefon abych vám mohla napsat až se bude něco dít nebo bude mimi na světě???
díky

mishi
2. pro 2010

holky diky za nazory. hned v 8,30 jsem volala sestre, nechala vzkaz hulvertovi, ale byl znaeprazdneny, tak mi volala kolem 10h ona zase zpet, ze spineni byva nasleddk vysetreni, ze by to melo do 2 dnu ustat, ze se to stava a je to norlamni, at mam klidnejsi rezim (no v po obede chce jit stepa na malinkou prochazku) a ze to bude jsite v poradku. tak jsem rada. ono me totiz nic jineho neboli ani netrapi......

stepan kdyz jsem mu tro rano rekla, tak: a nechtela by sis radeji tu tasku do porodnice pripravit? jako ze ji muzu mit prichystanou klidne mesic🙂)) tak me pobavil. no seznam mam a vsechny veci ze seznamu doma, jen to nahazet do tasky, teda 2 tasek, do 1 se to nevejde, kdyz tam budou i veci pro alzbetku. blbej zupan zabere tolik mista, crocsy taky

mishi
2. pro 2010

@danda78 teda, tak zatim nic. ja myslela, za rano pojedes🙂)) no tak si zajdi na obidek k babicce🙂) a jeste si to uzij do te soboty, kdy mas nastoupit.

rada ti poskytnu telefon a pak to sem lipnu slovo od slova🙂)

774091303