Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
19. únor 2013

@aktaka je,to neznam....mrknu se po tom.ja si totiz kolikrat pripadam jako ze jsem uplne nemozna 😀

aktaka
19. únor 2013

@baraf http://knihy.cpress.cz/jak-mluvit-aby-nas-deti-...
To já si přijdu i s chytrou knížkou 😀

baraf
19. únor 2013

@aktaka dik za tip. Zas budu chytrejsi🙂

aktaka
19. únor 2013

@baraf ale jestli to nebude fungovat, reklamace nepřijímám 😀

baraf
19. únor 2013

@aktaka no no,kdyz zaplatim,mam narok reklamovat 😀

aktaka
20. únor 2013

@baraf Baruš, to ale neplatí u rad nad zlato 😀

baraf
20. únor 2013

@aktaka jen aby byla nad zlato 😉 😎

mavo
24. únor 2013

ahoj holky, omlouvám se, že vám vstupuju do diskuze, ale mám takový dotaz... než abych to tady pročítala.... byli jste v Iscare na IVF během února a zadařilo se vám? Byla jsem teď na prvním IVF u Apolináře a nevím, jestli bychom nepřešli někam jinam.... je nás teď v únoru asi 7 co jsme tam byli na OPU a buď k ET vůbec nedošlo, nebo došlo, ale neúspěšně... tak mě zajímá, jestli je to způsobený měsícem, že nám únor prostě nepřeje, nebo jste na tom v Iscare líp? Moc díky za info..

aktaka
25. únor 2013

@mavo to bude asi jen blbá náhoda. Nevím o nikom, kdo by tu teď absolvoval IVF. Já byla na KET a zatím to klaplo.

elana
25. únor 2013

@mavo souhlas s Aktakou...ono je to divný, ale co jsem tak za ty roky vypozorovala na diskuzích, tak skoro v každým CARu to jde ve vlnách...vlna megaúspěšná a pak zas dlouho nic a pak to někdo prolomí a zas se daří. Nehledala bych v tom nic mezi nebem a zemí (pokud samozřejmě vyloženě jim třeba nedojde špatné kultivační médium například)...prostě ta statistika je celkem pořád jaká je, žádný CAR není extra špatný a extra dobrý a zrovna co se Apolináře týče, tak ten si přes své lehce neortodoxní postupy (po ET Utrogestan jen 2 týdny, ne 12 jako jinde; o prodloužené kultivaci rozhoduje pouze embryolog a pokud ji dopourčí, tak ji pacient nehradí atd.) drží s těmi soukromými stále stejou úroveň.

mavo
25. únor 2013

@aktaka tak to držím pěsti! a díky za odpověď
@elana to jsi mě trochu uklidnila, děkuju za odpověď. Budu tomu našemu bojovníčkovi ještě držet pěsti, třeba to do středy vydrží...

baraf
25. únor 2013

@mavo já bych to taky "nehrotila"...jak píše El, jednou to všem klapne a po druhý je to jeden neúspěch za druhým. před pár lety jsem absolvovala KET (neúspěšnej) a z naší KETový diskuze nebyl ten měsíc úspěšnej ani jeden....
Držím Ti palce, ať dojde ve středu k ET. 😉

kaijko
26. únor 2013

@mishi Ahojky 😉 Ja se Vam dari? 😉

mishi
26. únor 2013

@kaijko ahoj, dekuju za optani, ja dobry, obcas me tahne to spodni bricho, nekdy trosku zada, ale je to lepsi nez pred par tydny, ja to mam v nejakych vlnach. jak tak koukam na datum, mame to skoro presne za 4 mesice obe, to leti, vid?
bebe zlobi se spanim, rano se vzbudi treba kolem 4 a cupity dupity do obyvaku na sedacku a tam nas vola a ceka, ze ji dam treba nutrilo. udelala jsem to totiz psrkart, ze se uklidni a poujde s nami dal spat, zabrta,lo to, ale zacala se budit cim dal drive a v zadnem pripade nechce opustit sve mistecko na sedacce....ted mame 2 noci, kdy jsem zavrela dvere z loznice do ovbyvaku a nejak jsme ji u nas v posteli udrzeli (ano, bohuzel k nam v noci chodi a jeste jsme ji to neodnaucili). vecer nastesti usina do pul 9, ale musim ji cist pohadky nebo vypravet, nez usne, jinak by okamzite slezla z postele a utikala k nam, sama by jen tak v posteli nelezela.....takze ja mam vlastne jen obcasne trapeni s bebe, druhy mimino v sobe zatim vubec neresim, to az po porodu🙂

a jak ty? jak se citis? co vam doma pribylo pro Lauru?

ja jdu ted na kontrolu v patek, preobjednali me kvuli netekouci teple vode ve ctvrtek, jdu k te doktroce, tak mi snad taky rekne, ze tam je holcicka, budu mit kontrolu🙂

kolik mas kilo nahore? ja 6

baraf
26. únor 2013

@elana Tobě jsem chtěla napsat- ptala jsem se Lukyho (jako každej den),co dělali ve školce-"mami, povídali jsme si o povolání. a nejlepší povolání je...... nejhlepší povolání je mateřská dovolená" prostě chlap 😉

baraf
26. únor 2013

@mishi náš Trpaslíček teď taky zlobí se spaním, je to hrůza. spí s Lukym v pokojíčku,ale musím tam s ním počkat, než usne a ve většině případů končí k ránu u nás v posteli. vstává po 5.hodině, po obědě nespí a usíná kolem 20h....
držím palce, ať se Bety spaní zas upraví.

aktaka
26. únor 2013

@mishi
@baraf naše drahé dítě spí úžasně dobře, pokud se ji podaří nasackovat k nám do postele 🙄 a uspávat musím pořád.

@baraf to spí takt tak málo jo? Sára 19-6:30 a já si pořád říkám, jestli to není málo 😅

baraf
26. únor 2013

@aktaka tsss, ty máš zlatou holčičku 😉 já akorát přišla z pokojíčku, uuuuf už spí a OBA 😀

elana
26. únor 2013

@baraf 😅 , nojo, Lukes prostě nezklame, jestli ten z toho někdy vyroste, to se budu moooc divit 😀

teda, to máš ale s Trpaslíčkem pořádnej zápřah, ufff. Ondra vstává kolem 7, ale do 8 ho ještě většinou udržím v postýlce-čte si knížky. Pak v 11 po svačině chodí spát a spí jak kdy, většinou průměrně 2, někdy ale i 3 hodiny (někdy taky jen hodinu a půl) a pak teda v půl osmý koupem a v osm spí. I tak mi to přijde dost záhul ráno těch pár hodin a pak večer, když přijdem v pět z venka...jak si neumí hrát sám a musím u naprosto všeho asistovat, tak je to náročný, takže kdyby ještě ani nespal přes to poledne, tak nevím nevím.

aktaka
26. únor 2013

@baraf no ale budíček v pět, to jako fakt? to je brutus, pro mě v šest je brzy 😅 no ale co naděláš

aktaka
26. únor 2013

@elana to já mám tak se Sárou, taky u všeho vyžaduje mou asistenci a když nespí, tak někdy jsem fakt vyřízená. ale to spíš psychicky, protože jinak je naštěstí klidná, že se spokojí s čtením, kreslením atd, prostě činnost vsedě

baraf
26. únor 2013

@elana no jo, no Lukáš 😀 čte si knížky v posteli po ránu? co to je? u nás se ovze "mamiko míko udělat" a po vypití se definitivně vstává.. když po mě tuhle chtěl mlíko ve 3 ráno, radikálně jsem to zavrhla 😎 chvíli protestoval,ale pak ještě usnu.
@aktaka ano,ano po páte hodině 🙄 a jak je živej, víš...koneckonců,zítra to uvidíš opět v reálu 😀

aktaka
26. únor 2013

@baraf jj říkám to dnes Sáře, že s vámi jdeme na kafíčko a ona se mě ptá, jestli bude Trpaslíček zase utíkat. a já, že nevím, že třeba bude hodný. a ona: ale ne mami, určitě bude zase utíkat 🙂
Jinak my jsme asi drsní, ale když se někdy vzbudí dřív, dostane křupky, vodu a pohádku na tabletu a dospáváme 😅

baraf
26. únor 2013

@aktaka já bych byla taky drsná,ale jemu je to fuk, uteče z postele a vím já, kam poleze? 😠

aktaka
26. únor 2013

@baraf to jo no. můžeš se utěšovat, že jednou na to přijde, že spát je dobré. to už ale asi nebude bydlet u vás 😀

baraf
26. únor 2013

@aktaka tak tak, ále co,hlavně že je zdravej-klepu na dřevo 😉

aktaka
26. únor 2013

@baraf to víš. ale tak člověk si občas postěžovat musí, aby si to pak mohl říct, že hlavně, že jsou zdravé 🙂

elana
26. únor 2013

@aktaka
@baraf jo no, to si říkám furt, že jsou ty děti jak prdlý-co by za to za pár let dali, kdyby je někdo "nutil" spát ráno do osmi a chodit si zdřímnout po O 😀

aktaka
26. únor 2013

@elana že jo? já bych byla tááák hodná 😵

baraf
27. únor 2013

@aktaka
@elana i ja bych byla vyjimecne hodne dite,co se spani tyka🙂