Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

jani1982
5. říj 2016

@lussinka88 Jasne, to chapu... u me to kazdej vi, takze me to nevadi. To me asi nepoznaaas :D Byla jsem u doktorky Terezy Nedělkové, ale priste se zkusim asi objednat k Jarzembovske, ta mi sedi nejvic. Ty jo, ty na ty recepci nemam rada, chovaj se tak divne povrchne. To by me taky pekne nahlodala, kdyby mi tohle rekla :(

monrougemerise
5. říj 2016

@lussinka88 No tak čekáte prostě na příští měsíc na ty dvojčátka nádherný! 😵 😵 😵 Neboj, oni se správně rozmrazí! 😵
@salenas Díky moc, zjistím a koupím. 😉

monrougemerise
5. říj 2016

Já zítra začínám Clostil a příští čtvrtek 13. 10. jdu k Jarzembovské na kontrolu vajíček. a předpokládám že další pondělí by bylo IUI, ale uvidím, co naměří. Hlavně aby jsme to zase neprošvihli. 🙄 😅 😀 Ale tak jdu už 9. den na kontrolu, takže to bude v pohodě. 😉

monrougemerise
5. říj 2016

@salenas Jak jsi dopadla? 😲 😲 😲 😲

lussinka88
5. říj 2016

@jani1982 myslis ze ne? 😁 jojo k ty chodim ja, je skvela. Jen me ted posledni dobou prijde ze kdyz se k ni objednam, tak mi porad volaj ze se mam preobjednat na jinej termin. Uz se mi to stalo 3x. Zacinam si myslet ze me nechce 😁. Ja bych se ani nedivila... jinak me teda nahlodala! Mam chut se na to vykaslat, pac mame vajicka ty 2. Kvality a delat si plany nadeje nechci. Neni to IVF jednoduchy, ale muz rikal ze do toho urcite jdem, tak jdem 🙂)

lussinka88
5. říj 2016

@monrougemerise snad joooo 🙂) MS se mi brutalne rozjela, tak snad ani na tu krev nemusim volat. Dneska si davam vinko a teplou vanu...

lussinka88
5. říj 2016

@monrougemerise jeeeeeee tak to bychom se tam mohli v pondeli potkat! Podle me uz bych mohla jit na KET

monrougemerise
5. říj 2016

@lussinka88 Prosím tě, jak to myslíš? S čím tě nahlodala? 😕
Jasně, víno a teplá vana jsou boží kombinace! 😵 Odpočiň si a načerpej síly na ty vaše dvojčatka 😵 😀

monrougemerise
5. říj 2016

@lussinka88 Joooo, tak super! Uvidíme, jak to vyjde! 😵

lussinka88
5. říj 2016

@monrougemerise nahlodala s dalsim pokusem. Jsem ji chtela rict ze ty 2KETy nas vyjdou na 21tis tak by alespon 1KET mel vyjit...

monrougemerise
6. říj 2016

@lussinka88 Ale nepochopila jsem, co přesně ti doporučila? Že nemáš chodit na KET? Jsem nějaká natvrdlá... 😅 😀 1 KET vyjde na 10 tis? 😲 To já myslela, že míň teda.

monrougemerise
6. říj 2016

@salenas Halo, kde jsi? Jsi v pořádku, že jo!? 😕

lussinka88
6. říj 2016

@monrougemerise jeden KET stoji 7200 ( a 6000 stoji zamrazeni)... neporadila nic, jen rikala ze se to plati az kdyz se vi ze nejaky embrya k transferu prezili... ale ikdyz se to nepovede rozmrazit, tak platis podle me to rozmrazeni a to je 6000 z tech 7200 (a usetris za echokatetr🙂)

monrougemerise
6. říj 2016

@lussinka88 Aha! Já jsem fakt natvrdlá. Takže kdyby se to nepovedlo, tak za rozmrazení zaplatíš 6 tis a žádný KET nebude? 😕 Tak to je super teda. 😖 A necháš rozmrazit všechny? Nebo to teda uděláte na dvakrát?

salenas
6. říj 2016

@monrougemerise ahoj ahoj, ležím a ležím, začala jsem krvácet, ale včera na ultrazvuku to bylo ok. To mizející dvojče mi fakt dává zabrat :(, teď už to ze mě neteče proudem, ale je to hodně silné tmavé špinění, tak se musím modlit, aby to prcek dal. mám jen utrogestan a ascorutin, prý víc nejde ....

monrougemerise
6. říj 2016

@salenas Jejda! Prosim te, lez a ani se nehybej! Pokud byl UZ dobry verim, ze to bude ok! Drzte se! 😍😘

lussinka88
6. říj 2016

@monrougemerise na dvakrat... mame dve pipety a tam jsou zamrazeny po dvou! Ale tak snad kdyz se jim nepodari rozmrazit jedny tak snad rozmrazi ty druhy.... nevim jaka je praktika... jinak krev je negativni... coz jsem teda vedela no

monrougemerise
6. říj 2016

@lussinka88 Aha, tak snad se budou rozmrazovat hezky eskymáčci. 😵 Tak nedá se ☹ Naštěstí je tu hned za chviličku KET a eskymáčci už se chystají! 😵 😵 😵

lussinka88
6. říj 2016

@monrougemerise no snad jo

lussinka88
6. říj 2016

@monrougemerise ty mas dneska prvni clostik! 🙂

monrougemerise
6. říj 2016

@lussinka88 Ano, určitě! 😉 😵
Ano, dnes první den. Mám 1-0-1- 🙂

lussinka88
6. říj 2016

@monrougemerise ty joooo 🙂 to mas teda konskou davku... ikdyz ja vlastne taky naposledy mela 1-0-1.... mě po něm bylo vždycky takový horko 😀

monrougemerise
6. říj 2016

@lussinka88 já ho měla v týhle dávce 6 měsíců, pak mi vždycky píchla Pregnyl a měli jsme se snažit, ale stejně to nepomohlo. ☹ Takže tomu moc nevěřím, že to pomůže. I když u IUI je větší šance než u klasickýho sexu.

evcann
6. říj 2016

@lussinka88 já teda platila jen kdyz se povedlo rozmrazit, jinak vubec nic

@monrougemerise tak to preji hodne stesti, ja mela IUI 8x a vubec nic a to jsem byla stimulovana Pregnylem apod.
Clostik se nesmi brat dele jak 3 mes. ne? jinak nema ani ucinek, ja ho teda mela 3 mes. 2-2-2 ale vajco ani jedno 😒

monrougemerise
6. říj 2016

@evcann 8x IUI? 😕 😕 Pregnyl není stimulace. Jen to jen vyvolání ovulace.
Tak nedoporučuje se to kvůli tělu. Spíš záleží jak na to tělo reaguje. Nemá to účinek je myšleno tak, že pokud po třech měsících tělo nereaguje, tak to už nemá cenu. Ale já vajíčka měla v pohodě, ale stejně nic. Ale teda 2-2-2 to je teda šílená dávka.

lussinka88
6. říj 2016

@evcann fakt?? Ja to prave od ty recepcni pochopila tak ze 6000 se plati za rozmrazeni a sledovani cyklu a 1200 za ten katetr tak jsem pochopila ze budu platit 6000 tak ci tak. A nejaky se jim nepodarilo rozmrazit?

monrougemerise
7. říj 2016

Dobré ráno všem! 😵 Mě bylo včera z toho Clostiku tak blbě. 😖 Strašně mě bolela hlava, bylo mi strašné vedro a točila se mi hlava. Ale zaspala jsem to, naštěstí. Tak dnes to snad bude lepší. 🙂

lussinka88
7. říj 2016

@monrougemerise hm ☹, to me mrzi! Snad uz se to nebude opakovat! taky jsem to takhle jednou mela, ale pak to preslo ☹( hlavne se teple oblikej pac to fakt zvysuje teplotu a venku je zima

monrougemerise
7. říj 2016

@lussinka88 Děkuju! 🙂 Jako já už chodím v zimní bundě! Počasí je katastrofální. 🙄

salenas
7. říj 2016

@monrougemerise mě po něm bylo taky zle to jsem měla jeden denně, myslela sjem, že zešílím, jak mě bolela hlava, takže s tebou soucítím, drž se