Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

m4rtin4
9. lis 2016

@karlos12
@jani1982
@monrougemerise holky moc moc na vás myslím a držím palečky. Já jdu 22.11. Na potvrzení. Jdu k nějaký doktorce od J

karlos12
9. lis 2016

@m4rtin4 Asi Jaržembovská , tu mám moc ráda .Když to teď nevyjde jdu zase k ní . Jinak odcházím z ISCARu 😉

karlos12
9. lis 2016

eď jsem zjistila že 29.11. přijdou holky z úřadu na kolaudaci . Huráááááá . Už nebudu bezdomovec 🙂

8karolina4
9. lis 2016

@karlos12 az tak? 🙂) koho jsi mela do ted? ji?

karlos12
9. lis 2016

@8karolina4 v ambulanci primáře , jenže tam se dovolat je zázrak , tak jsem se na celou ambulanci vyprdla a v centru si mě bral pokaždé někdo jiný . Naosledy jsem byla u Jaržembovské a už se budu obj. jen k ní . Sedla mi jako doktor i člověk . Nemám ráda střídání lékařů . Sice mají zprávy , ale tam není vše .

m4rtin4
9. lis 2016

@karlos12 Jj to bude asi ona. Vím že jsi jí tu moc chvalite, tak jsem na ni zvědavá. Hele teď už to musí vyjít. ✊ fakt v to věřím a moc ti to přeji

8karolina4
9. lis 2016

@karlos12 ja jsem u bergetovy a kdyz pujde k Jarže tak pujdu k ni 🙂

karlos12
9. lis 2016

@m4rtin4 děkuji , už je to nekonečné .Snad už to brzy vyjde 😉

karlos12
9. lis 2016

@8karolina4 ta je také fajn . Ta mi dělala 3 x IUI . S tou to byla fajn trojka 😉

lussinka88
9. lis 2016

@karlos12 jarzembovska je nej!!!

jani1982
9. lis 2016

Me si minule taky stridali a ted jsem byla pokazdy u Nedelkovy....tu chvalila Jarzembovska 🙂 a taky je v pohode... V sobotu mi ma delat Opu naka Musilova, tu vubec neznam...

karlos12
9. lis 2016

@jani1982 také ji neznám , kolik jich tam vlastně je ?

lussinka88
9. lis 2016

@jani1982 tu jsem mela jaaaaa u OPu !!! Je skvela! Rikala mi jarzembovska na kontrole ze tam mam tak 15foliku, ale ze Musilova z toho vydoluje 25vajicek a fakt. Nakonec jich vydolovala 30 😁prej je hodne dobra!

jani1982
9. lis 2016

@lussinka88 No tak to je super zprava tedy 🙂 Tak ja ji jeste reknu at se toho vubec neboji a dokuje a doluje :D

lussinka88
9. lis 2016

@jani1982 to jsem ji rikala taky a ona rikala ze tam nema duvod nic nechavat...

lussinka88
10. lis 2016

@karlos12 v kolik volas? Hned pak pisni!!

8karolina4
10. lis 2016

@lussinka88 ti vysala vse 🙂)

karlos12
10. lis 2016

@lussinka88 ahoj, Ty nás máš zmapovaný. Už jsem volala, všechna miminka se mají dobře. Mám volat zítra kdy jedno ubytují a zbytek pošlou do školky ;) snad jim to vydrží. Hned máme lepší náladu 🙂 Jak je? Všichni se ptáme ostatních a Tebe, čerstvé tehulky nikdo.

8karolina4
10. lis 2016

@karlos12 tak to je parada, lucinka se ma krasne 🙂))) vid? 🙂

salenas
10. lis 2016

@lussinka88 hojda, jak jsi na tom ? vše ok ? 🙂

monrougemerise
10. lis 2016

@karlos12 super! 😍

jani1982
10. lis 2016

@karlos12 Jee to je parádní zpráva :D To mám radost, kéž bych to tak taky měla.... Moc gratuluji 🙂

karlos12
10. lis 2016

@jani1982 moc děkuji, teď to budeš mít lepší. 1. máš jiné hormony a 2. si to už zasloužíš. Nebudeš vědět které vybrat ;)

lussinka88
10. lis 2016

@karlos12 tak to je skvela zprava!! Takze na transfer pujdes uz zitra? Tak to by bylo fajn! Hlavne ze se maj dobre 🙂)

Jinak ja se mam dobre 🙂 v pondeli vecer jsem mela nejaky silny krece v podbrisku, tak jsem v utery skocila k dr. Nabrali mi krev a udelali utz, kdyby nahodou to bylo zas mimodelozni (prej i u IVF se to muze stat). A uz je videt dutinka, ale zatim nic uvnitr (je jeste brzo byla jsme na zacatku 5tt) Tak snad tam bobek je. Od toho uterka beru magnezium a krece uz vubec nemam... tak snad dobry. Prej jak je jeste brzo tak bud je to normalni a muzu mit krece z roztahovani delohy nebo to muze byt pocinajici potrat, ale tak zatim nekrvacim nic, tak doufam, ze je vse ok... Mam prijit zas v utery na krev+sono. A v patek na kontrolu do iscare... tak mozna dostanu 2obrazky jestli vsechno bude ok.
Druhy embryo se taky chytlo, ale odumrelo je tam srazenina... Jinak hcg pekne povyrostlo, tak alespon neco... To vis po predchozich zkusenostech jsem plasila... 🙂 uplne se za sebe stydim 🙈

@salenas a jak se mas ty? 🙂 ty uz jsi skoro v pulce ne? 🙂)

8karolina4
10. lis 2016

@lussinka88 no jo, jsi histerka 🙂)

karlos12
10. lis 2016

@lussinka88 raději plašit. Na transfer uvidím, proto mám volat zítra ráno. Měla jsem radost a teď si zase říkám jestli mají dost buněk, prostě plaším. Ale to by mi řekli, ne? Nemají důvod říkat něco co není pravda. Hlavně že se křeč uklidnila. Hcg roste, to je také dobře. Asi by to druhé nebylo zdravé zlepší teď než někdy dýl. Takhle má prced domeček jen pro sebe a může spokojeně bydlet ;)

lussinka88
10. lis 2016

@karlos12 oni ti urcite nebudou rikat neco co neni pravda. Me doktorka rikala, ze spis pripravujou na horsi zpravu nez davat dobry a pak se neco posere. Me cely tyden co se delili rikali, ze je ani nepocitaj, ze jsou dobry a pak u ETu mi na recepci rekli, ze nebude nic k mrazeni. Umis si predstavit ten sok... na sale mi rekli ze se na ne jeste mrknou a kdyz budou dobry tak zamrazi ty nejlepsi (doufala jsem alespon v jedno) a nakonec zamrazili 4....

Ptala jsem se, protoze ty moje embryjka maj horsi (dvojkovou) kvalitu a ja nevedela co to znamena. Myslela jsem si ze je to spatny, byla jsem ve stresu, ze to proste nema smysl ani transferovat. Ale Jarzembovska mi rikala ze se to rozhoduje na zaklade nejakych stinu, ktery kazdej hodnoti individualne ci co a ze nekomu se nechytne super dobry embryo a to dvojkovy jo a naopak... v nekterejch CARech davaj i trojkovy embrya, ale asi neradi...

karlos12
10. lis 2016

@lussinka88 Tak to se ani na recepci ptát nebudu 😉 Projdu jak duch 🙂 Jsem zvědavá , hlavně že se mají dobře . A Ty už také 🙂

jani1982
10. lis 2016

@karlos12 Mě tenkrát taky řekli, že mám na transfer volat ráno, tak jsem šla normálně do práce a oni mi ráno řekli, ať dorazím :D Tak když půjdeš v sobotu, tak se tam uvidíme ne? 🙂

jani1982
10. lis 2016

@lussinka88 Hele, lepší k doktorovi jít než nejít...já takhle byla v druhém měsíci dvakrát a to jsem jen zašpinila a už jsem letěla...Jsou tu doktoři pro tebe, tak je lepší když se ujistíš...Já budu plašit uplně stejně i tentokrát. Je fajn, že ti to takhle vyšlo, i když tedy jen jedno, ale i tak je to přece super úspěch, tak proč to něčím zanedbaným pokazit 🙂