Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
26. čer 2010

Soni-jo,jo musíme vydržet, už zkouší pacholek kam až může, to víš, má trošku povoleno, navíc jen těch hraček, co už porůznu dostal a určo ještě dostane... 🙂

madlinka
26. čer 2010

Birisko vyjde určo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sonko děkuju, taky doufám že mě ještě dom pustěj, do 7.7 je ještě daleko 😀 😀 😀

biris
28. čer 2010

Báro přeji malému ať mu to rychle uteče a zas běhá jako ďáblík! 😉
Madli:díky za podporu,taky doufám že to výjde!!! 😉
Soni:já myslím že mi OPU dělal taky Hulvert ale mněl roušku přes obličej a čapku,tak vůbec nevím jak vypadal,tak ho poznám osobně 🙂

danda78
28. čer 2010

ahoj holky,
tady se to poslední dobou pěkně fláká,ale to je dobře..
vidím,že jste všechny asi někde venku,když je tam tak krásně....
a má být ještě tepleji..
my jsme strávili víkend s přítelovýma kolegama z práce, měli u nás akci, nejprve v pátek u nás v baru,takže spaní asi až v 5 ráno, v sobotu celý den fotbalový turnaj na místním hřišti a pak diskotéka,té já jsem se už neúčastnila,tak včera jsme spíše relaxovali a nabírali síly na celý týden..
pejsek měl včera narozeniny, byly jí 2 roky, tak dostala dortík z rýže, konzervy a kolem nějaké psí čokoládové kosti, nový pelíšek, hračku do vody a dobrůtky...
dnes jsem byla v práci, v bance, teď teprve obědvám a pak vezmu pesana vykoupat do rybníka..
o víkendu se možná chystáme do Krkonoš, asi od soboty do úterý,na takovou menší dovču, moře si letos nerisknu,tak pojedeme autem i s pesanem... je tam nějaký hotel i s wellness, bazénem,vířivkou, golfem... v ceně tak to se příteli líbí,včera večer tam volal a kupodivu mají ještě volno,tak to máme do dneška zamluvené,tak se musíme rozhodniout..
já z toho teda využiju možná jen ten bazén a masáž leda tak nohou kdyby mi udělali,ale budeme na čerstvém vzduchu, mimo domov, spolu, tak proč ne...
madli ty ještě chvíli vydrž,ale 33tt je krásný..
jak dopadla dnešní kontrola??
bara - tak ať to je den ode dne lepší a brzo ho pustí..
pěkný den..
d,

madlinka
28. čer 2010

AHojky, tak hlásím že dneska u APolináře nějak nic......byla jsem na monitoru, ten je v poho, ale v ambulanci mě nedělal vůbec prohlídku, jen mi meřili tlak, zkontrolovali moč a doktor se mi podíval na břuch a zeptal se co mě trápí.
Takže snad na týden zase ještě doma......

danda78
28. čer 2010

tak to je fajn madli, akorát teda nevím,zda doktor pozná podle oka a tvého břicha, jak moc se ti už zkracuje čípek a zda se nechystáš rodit.... 🙂 🙂 🙂 🙂
tak budeš muset ještě do toho 7.7. vydržet no..

madlinka
28. čer 2010

Dandi to taky nechápu 😕 , ale tak jsem z toho byla překvapená a byla to taková rychlovka, že jsem ani nestačila zareagovat a zeptat se ho proč mě neprohlídne......

baraf
28. čer 2010

ahoj

Madli-asi byl monitor tak ukázkovej, že uznal za vhodný se v tobě moc "nerejt" 😉

Dandi-konečně si odpočineš o víkendu 😀

danda78
28. čer 2010

tak nakukuju jak jsme slíbila..
no baraf určitě tobude jiné než doma ale my jsme akční takže taková pohodička moc nehrozí, už to vidím že se bude celé dny něco dít a přijedu vyřízená...
a ty ceny tady v Čechách v hotelích jsou tedy taky pálka,ale co, k moři se letos nedostaneme,tak pojedeme alespoň na těch pár dní a obětujeme nějaké peníze nejen do stavby ale i do nás..
pak už se nikam nedostanu..
a teď dokud mi je ještě dobře a jsem pohyblivá tak toho musím využít..
pěkný večer všem.
d.

madlinka
29. čer 2010

Teda tady je nějak mrtvolno 😕

baraf
30. čer 2010

hezký den všem,

Dandi-ale budeš jinak akční, než v práci 😉 jo,jo ceny tady v hotelích jsou fakt pálka, ale co se dá dělat... je tajemství, kam jedete?

Madli-no jo, je tu trošku prázdno, ale myslím, že holky s mrňatama si užívají venku a nestíhají a ty,co pracujou toho mají plný zuby, myslím těch veder.....

no a my .... Luky je hotovej z těch veder,bo v Motole je teda šíleně-velký okna, je tam jak ve skleníku. já tam za nima dnes zase pojedu....ale teda jsem taky hotová. je mě zle, zvracím kdykoli během dne.... ale musím. 😉

madlinka
30. čer 2010

No však já se tu za pár dnů taky asi sotva ukážu 😀

danda78
30. čer 2010

ahoj
dnes jsem měla dopolko pracovní den,odpoledne jsem zavezla babičku s dědöu na zahradu,tak jsem tam s nima zůstala i s pesanem, lenošili jsme na dece ve stínu a navečer si opekli špekáčky.. před chvílí jsme přijeli,bylo to fajn...
jdu dočítat..
pěkný večer všem...
d.

natalka2108
2. črc 2010

ahoj všem maminkam dnes jsem byla na odběru vajiček v praze a nevi to co bude dal ?

baraf
2. črc 2010

ahoj všem....¨

natalko-teda promiň, ale tobě neřekli, co jako bude dál po odběru vajíček? předpokládám, že je dneska oplodnili a zítra si máš volat na výsledek,ne? a podle stavu embryjek určí, kdy bude transfer.

no a teda to tady fakt žije 😀

natalka2108
3. črc 2010

@baraf -dik že se nekdo ozval,dneska jsem volala na výsledky a šve je ok..v pondeli si mam zalovat a obědnat na transter.

stefanka
3. črc 2010

zdravim je někdo kdo si by chtěl psat o iscare atd.

natalka2108
3. črc 2010

@natalka2108 tak to je ok ne at ti to dopadne potom se ozvi

baraf
3. črc 2010

@natalka2108 držím palce!

pajinkaa28
4. črc 2010

Ahojky,zdravím všechny holky s Iscaru 😉
Se k Vám přidám,jestli mohu.Moc jsem Vaše příběhy nepročítala,tak zatím nevim,ale určo se do toho dostanu.ítra jedu na testík,ale od pátku mám mrchu,tak to bude asi k.o.

pajinkaa28
4. črc 2010

Jo,má tam být zítra

madlinka
4. črc 2010

Vítám nové holky!!!!!!!!

A jinak umírám, jsem mokrá jak myš, nemůžu dýchat, mám pořád bolesti.......prostě naho...... ☹

pajinkaa28
4. črc 2010

Ahoj madlinko! Děkuji za přivítání a koukám že to máš za pár,ted' už to uteče.Hlavně at' je vše v pohodě

baraf
4. črc 2010

@madlinka -ale buď ráda, že máš broučky ještě u sebe! budou velcí a krásní.

aktaka
4. črc 2010

ahoj ženy 🙂

koukám, že nemám co dočítat. Jste strašně ukecané 😀

vítám nové bojovnice

Madli věřím, že v tomhle vedru to musí být hrozné, ale udrž prcky, co to dá. Každý den navíc se počítá.

madlinka
4. črc 2010

Holky děkuju 😉
Vím že každý den v bříšku je super, ale je to náročný ...... ale není nic co bych pro broučky nevydržela 🙂

sonka.77
4. črc 2010

Ahoj holky! Vítám nové Iscarandy. 🙂

Madli, však do středy už máš jen krůček! 😀

Pajinko, mrzí mě, že to nevyšlo, držím palce do dalších bojů. 🙂

natalka2108
4. črc 2010

@madlinka ahoj tak at ti to vyde ja si mam zitra zavolat a obědnat na trasfer

pajinkaa28
4. črc 2010

Sice to mám,ale je to jiný než normálně,bud' je to těhu,nebo je to těmy hormony co do sebe člověk napíchal.
Sonko,Tobě taky hodně síly.Je to první cyklus?

pajinkaa28
4. črc 2010

@natalka2108 Ahojky a kolik máte vajíček? Pak písni,kolik je embryjek 😉