Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
29. dub 2009

Akti, tak to jsou dobré zprávy 😉

A s těmi tampony, to je zajímavé, ještě jsem to neslyšela. Taky jsem je roky používala, pak chvilku vložky (měla jsem nějaký problémy a tampony nechtěla riskovat) a teď už asi půl roku jedu na ms kalíšku. A ten je asi nejlepší.

aktaka
29. dub 2009

Pry je to u tech tamponu tak,ze ja krev nemuze volne odtekat,kdyz je husta nebo je v ni sliznice,tak se ani poradne nevsakne,a proto se muze vratit kam nema a maler uz je na svete.

Jinak jsem ted zvedava,co s nami udelaji v iscaru,kdyz jsme oba v pohode.

elana
29. dub 2009

No, zní to logicky s těmi tampony, i když jsem teda myslela, že krev, která jednou opustila čípek, se tam už nemá jak vrátit...ale holt asi mají zkušenosti jiný, když to říkají, nakonec doktorka nemá důvod kecat, určitě ji neplatí vložkařský společnosti 😝

Co s Váma udělají🙂....vidím to na tolik IUI na kolik budete mít náladu a pokud nic, tak IVF, až se pro něj rozhodnete. Co, bohužel, jinýho 😖

aktaka
29. dub 2009

Zkusim se zeptat jeste na to imuno,treba budeme mit stesti a udelaji nam ho. Mne prijde na hlavu poustet se do iui,kdyz se nam za 2,5 roku nepodarilo otehotnet prirozene a oba jsme v pohode,tak tomu iui taky moc sanci nedavam...

aktaka
29. dub 2009

El,co vas ted ceka v nejblizsi dobe?

aannggiie
29. dub 2009

ahoj Akt tak to je paráda,že mizíš a co to čtu?Tampony způsobují endio?Já je používám celý život a nikdy mi nic nebylo a ani mi nic nikdy nenašli.

elana
29. dub 2009

Aktako, nám imuno udělali potom, co mi nějak nesedlo IUI (břichabol, průjem, slabost)...ale stejně nic nenašli, vše ok. Ale nějak se necukal, i bez toho by mi tu žádanku určitě vypsal.

Jinak máš IP.

aktaka
29. dub 2009

Ahoj Aan
ono to samozrejme neni tak,ze pouzivas tampon = budes mit endometriozu,ale ze tu ta pravdepodobnost je. Ja je taky pouzivam uz hodne dlouho a ty zarodky jsou pry hodne malicke a navic se sami nejak zazrakem vylecily. Takze proste je to tak,ze mohou a nemusi zpusobit 🙂

aannggiie
29. dub 2009

akt-buď ráda,že jses v pohodě a zdravá.To je důležitý

elana
29. dub 2009

Jako fakt je ten, že mi ta averze lékařů k tamponům přijde tak velká, že si myslím, že nějaký důvod pro to mají. Jinak by jim to nakonec mohlo být taky šumák, žejo...ale už jsem se setkala nezávisle na sobě opravdu s docela víc doktory, kterým se protočily panenky, když slyšeli slovo "tampon".

aktaka
29. dub 2009

Aan,to je jasne,ja jsem se radovala jak male decko. Dokonce jsem v tom navalu radostnych emoci zavolala sefovi,ktery me od rana uhanel 😀

taky jsem se s tim nazorem gynekologu na tampony setkala. Tezko rict,jestli je to jen nejaka predpojata averze nebo vedi,co rikaji

aannggiie
29. dub 2009

A-to už tě uháněl do rachoty?

aannggiie
29. dub 2009

Akt-kdy jdeš do Iscaru?

aktaka
29. dub 2009

Do rachoty ne,ale nutne potreboval neco vedet. Trochu mi tim hnul zluci,vlastni mama se mi boji zavolat,aby me nerusila a sef 2x za dopoledne 😠

do iscaru jdu hned jak tam zitra zavolam 🙂 langerova rikala,ze se mam objednat hned jak to budu mit za sebou,nejlepe jeste kdyz budu ted na neschopence

holky,ja tady fakt trpim. Ja vubec nekoukam na ty zenske serialy a porady,takze vcera ruzovka a dnes posta pro tebe 😒

elana
29. dub 2009

Akta, poslední noc, to ještě zvládneš 😉 večer už je u konce a zítra už Ti poví pohádku na dobrou noc manžel 😝

Tak se na to hezky vyspi, já jdu taky zalézt.

Ahoj.

sonka.77
29. dub 2009

Akti, my v nemocnici telku vůbec neměly. Ale ani moc nechyběla. 🙂

sonka.77
29. dub 2009

Elano, tak taky bez drénu? To bylo fajn, že? Ono je to s ním totiž pěkně hnusné. 😖

Akti, tak zítra se už dočkáš! Super!

sonka.77
29. dub 2009

Já mám kalíšek už skoro rok a je to fakt super, ale s tou endoškou už mě to taky napadlo, jestli to nemůže být na závadu, že tam ta krev zůstává. Ale říkám si, když spím/ležím, tak ta krev taky úplně volně neodtéká. No raději ho vyměňuju častěji než by stačilo.

sonka.77
29. dub 2009

Holky, tak vy už jste šly spát. ☹ Tak příště pa a dobrou noc.

aktaka
29. dub 2009

Ahoj Soni
El,dobrou noc

Holky,ja uz pocitam hodiny. Nejhorsi je,ze se mi nechce vubec spat,bude dlouha noc. Ukecam sestricku na nejake mejdlo 😀

aktaka
29. dub 2009

Neee,ja jsem jeste tady! 😀

aktaka
29. dub 2009

Nevim o jakem drenu je rec,ja muzu dat k dobru jen ten po laparce a nic moc tedy. Vyndavani krapet neprijemne,ale da se. Nejvic mi vadilo to omezeni pohybu,ze jsem s sebou musela tahat kabelku 😀

aktaka
30. dub 2009

holkyyyy, co je to tu za stagnaci, kde jste vsechny???? 😲 😲 🙂

jinak ja uz valim sunky doma

elana
30. dub 2009

Akty, já a Sonka jsme nahlásily jen odpo/večerní směnu🙂.....z práce nekoníkujem, aby nás někdo nevyhmát 😝

Jak je doma-parádička, co?🙂

Ad drén, my mluvily o drénu po laparce, že jsme ho ani jedna neměly. A ani o něj nestojíme😀

aannggiie
30. dub 2009

Akt-budeš mít prima počasi na to válení 😉

tinariso
30. dub 2009

Ahojte aj ja som bola v Iscare ale v Bratislave a som v 4tyzdni tehotenstva tak uvidime ako to dopadne.Napiste aj vy skusenosti s iscare.Pa a drzkajte sa. 🙂 😀

sonka.77
30. dub 2009

Akti, tak tě vítám doma! Vypadá to, že jsi úplně v pohodě, já měla ještě dva dny po propuštění teplotu, až tak čtvrtý den po operaci jsem se cítila normálně.

Tinariso, gratuluji a držím palce, aby vše dopadlo OK!

Angie, nezkoušela jsi už testovat?

aktaka
30. dub 2009

jste tu ještě někdo? taky se hlásím na večerní směnu 🙂

tinariso, tak ať to klapne 😉

ann, právě jsem odpo koukala na počasí a hlásí na příští týden pršení, tak nevim nevim 😖

soni, fakt jsem to zvladla docela dobre. zvysenou teplotu jsem mela akorat druhy den vecer, jinak nic. dokonce mi sestricky "nutily" injekce na bolest a ja nic nechtela. tak jsem nakonec byla jeste chvalena, jak jsem statecna 😵 😀

jinak k tomu drenu jeste, nijak prijemny mi nebyl, ale ja byla rada, ze ho mam. tak me to nejak uklidnovalo, ze se mi tam nic nesrazi

holky, nechodila jste nektera k dr. Langerove? resp. nevite, co s ni je? dnes jsem volala do iscaru, chtela jsem se objednat k ni, ale rekli mi, ze "uz tam neni". tak jsem se ptala, jestli jako uz vubec nebude, tak nejdriv, ze uz vubec a pak, ze v kvetnu ne a cerven se nevi. tak me to docela mrzelo, zvykla jsem si na ni a byla jsem s ni spokojena ☹

sonka.77
30. dub 2009

Ahojky Akti! Já kecám na Gennetu. 🙂

Já mám dr. tady u nás, takže nevím, třeba je dr. Langerová těhule. 🙂

Mě dr. řekl, že mi nedal drén, že je to prý lepší kvůli případným srůstům. Nevím proč, ale řekl to tak. Jinak drén mají snad úplně všichni, teda ještě kromě Elany. 🙂

aktaka
30. dub 2009

Soni, ty jsi se vlastne objednala i do gennetu, ze? jestli si to tedy s nekym nepletu, mam v tom obcas trochu hokej 😅

no tak doufam, ze mi to tam ted vsechno nesroste 😠
jinak mi moje mudra rekla, ze mam vevnitr vsechno tak ukazkove, ze by se na me mohli ucit 😀 😀