Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
17. zář 2009

dala jsem si kafe a udělalo semi pěkně šoufl, myslím, že už si ho dlouho nedám ☹

aktaka
17. zář 2009

tak já už se pro dnešek loučím, jdu se vyvenčit 🙂

čautě zítra

elana
17. zář 2009

Achoj🙂

Soni, tak to mám radost, že máš dobrý pocit z terapie. Platí se vlastně něco? 😕

Akty, já za sebe, souhlasím s Tvým mužem, určitě bych to řekla hned. Jenže na mě nehleď, já jsem takovej poctivej blbec, co na to pokaždý akorát dojede😀

Siki, já Tě tipuju taky na 2 holky. A Akty na páreček 😉

Baruš, tak u Vás už se chystá vnouče, no to jsou věci 😎

Jinak holky...........smím tu s Vámi zůstat? 😕 😅 My jsme se rozhodli nechat embrya převézt do Pronatalu ve Varech, protože on i ten KET zabere nějaký ultrazvuk atd. a dojíždění do Prahy je opravdu pro nás náročný...takže budu chodit na kontroly tady a jen na zákrok pojedu tam. Mayer tu má další dva doktory, tak ho potkávat nemusím...takže jsem si to udělala pohodlnější.

siki26
17. zář 2009

Ahoj El, samo sebou, že tu můžeš zůstat. Jednou jsi naše a hotovo 😉
Tak to je fajn, že si to můžete tak usnadnit. Hned to příjemnější viď? 🙂 Upřímně jsem ale netušila, že bydlíš tak daleko, že to do Varů budeš mít blíž než do Prahy 😕

elana
17. zář 2009

Siki, do Varů to mám dál a horší cestou...jenže do Varů pojedu jen na KET a hotovo. Všechny kontroly, všechny krve atd. budu absolvovat tady, tak právě proto. A kdyby (snad ne, ale kdyby) došlo na 2.IVF, tak bych sem stejně přešla, těch kontrol během stimulace je přece jen hodně moc.

siki26
17. zář 2009

Hmm, to máš pravdu. Vím, jak nás vysilovalo jezdit 3x v týdnu do Brna.Tak super 😉 a neboj, Ketík bude 100%-ní 😵

elana
17. zář 2009

No, snad jo, jsi hodná 😉 😵

Ale neodchází se mi lehce, v Iscaru se mi moc líbilo (hlavně ten Lighthouse teda🙂). Tohle je prý nějaký malý a rodinný, takže úplně nebe a dudy.

siki26
17. zář 2009

No já osobně bych do Pronatalu už nikdy nešla, ale samozřejmě mám zkušenosti jen z toho pražského. Takže ve Varech může být klidně super, jak píšeš "nebe a dudy" 🙂

elana
17. zář 2009

No, to je jasný, máš špatnou zkušenost☹ doufám, že to bude dobrý. Snad zavést embrya umí 😝

siki26
17. zář 2009

to by pro ně měla být už hračka, když všechno ostatní udělají jiní 😀 Dělám si srandu, třeba jsme kápli opravdu jen na špatnou směnu.Tobě se ketík určitě povede a budeme tu 3 těhule 🙂

elana
17. zář 2009

Já myslím že kápli...nejsem z toho extra taky odvařená, do Pronatalu jsem prostě nechtěla a basta 😝 ale ono se to fakt moc nedalo, nakonec to víš sama. Je to časově náročný a koneckonců i finančně. I když...už neudělám tu chybu, že po KETu pofrčíme hned domů, drandit přes výmoly. Hezky na dvě noci penzion a hotovo 😉

siki26
17. zář 2009

No, El, já nevím, jestli tím něco ovlivníš. Já v Brně přespávala v hotelu a stejně se nepovedlo. Jsem samá pesimistická zpráva co? Ale je to tak. Takže nevěřím, že přespání na místě transferu něco ovlivní. Můj názor je, že pokud se má mrňousek chytnout, tak se chytne i kdyby jsi jela ze sálu rovnou domů.

elana
17. zář 2009

Ne, to nepochybně, já nemyslím kvůli uchycení....ale pořád mám pocit, že mi ta cesta hned vedla k mimoni, že se to prostě celý víc rozhýbalo...

Ale děkuju za názor, vážím si ho!

baraf
17. zář 2009

El-no jasně,že tu s náma můžeš zůstat, to je jasný. a je fajn, že sis to mohla udělat pohodlnější 😉

aktaka
17. zář 2009

mno El, ne že tu s námi můžeš zůstat, ty tu s námi prostě musíš zůstat a basta 🙂
jednou jsi iscaračka a jiné už to nebude 😉

aktaka
17. zář 2009

ale je jasné, že si to tak chcete usnadnit, o tom žádná

s tím mimonem tě chápu, já bych si to na tvém místě asi taky vyčítala, tu cestu. raději být přehnaně opatrní než to podcenit. takže hned ten první ketík to jistí, to je tutovka 😵

aktaka
18. zář 2009

pááááááááááááteček
ne že mně by na tom záleželo, ale tak jsem chtěla udělat radost pracujícím 😀

siki26
18. zář 2009

Díky Akty, jsi hodná 😀
dneska musím vše uzavřít a zítra tradáááááá 😵

Holky objevila jsem další příznak mého těhu. Včera jsem přišla domů a měla jsem kotníky jak balvany. Takže super, ještě mi budou otékat nohy 😝

aktaka
18. zář 2009

už zítra frčíte, jo? tak si to hezky užij, relaxuj a nohy hore, ať neotékají 🙂
mě to určitě čeká taky, mně otékají i normálně, ani nemusí být extra vedro, stačí, že celý den sedím

baraf
18. zář 2009

ahojky,

taky přeju všem pracujícím rychlé uběhnutí pátku a hurá na víkend

Siki-hezky si tu dovču užijte.... a ty tvoje otoky, až půjdeš do poradny, tak jim to řekni (jestli se tě na to neptají) ono to k těhu patří, ale jen do určíté míry. mluvím z vlastní zkušenosti,Luky se narodil dřív kvůli preeklampsii.měla jsem nohy jak konve a ruce jak "mišelínek" určitě tě nechci děsit,jen jsem napsala jak to bylo se mnou.

aktaka
18. zář 2009

holky, mě začalo nějak divně píchat v podbřišku. jako asi to bude jen svalové, protože to píchne jen když se protáhnu nebo nějak napnu břicho. a je to i cítit, že to je takové povrchové, ale stejně mě to trochu vyděsilo. naštěstí je to pokaždé na jiné straně, tak snad to není mimon. leda, že by se každý embrouš uhnízdil v jednom vejcovodu 😀

baraf
18. zář 2009

Akty-nestraš a neděs se..... píchání je normální.

no nic, jdu se naložit do vany a trošku si udělám relax.tak zatím papa

aktaka
18. zář 2009

já bych taky relaxovala, ale já jsem táááák strašně líná,, že bych si ani tu vanu nenapustila 🙂
je to děs se mnou fakt, dnes se musím donutit něco udělat

sonka.77
18. zář 2009

Ahojky lenoško a ostatní pracující. 😀 Jo jo páteček je pohoda, už se moc těším na víkend!

Eli, za tu psycholožku se neplatí, pokud máš, což mám, doporučení od dr. Když jsme se dostali k jednomu mému problému z minulosti, tak říkala, že se dá ještě udělat nějaká hloubější terapie se zjišťováním příčin z dětství, ale to, že se prý platí. Neptala jsem se kolik, ale když to nebude nějak moc drahé, tak bych do toho možná i šla. Uvidím.

Akti, píchání je normální, obzvlášť já to musím vědět. 😀 😀 😀

Eli, jestli ti připadá správné v KV přespat, tak to udělej, podle mě je nejdůležitější, abys ty byla přesvědčená, že je to správné. Aby psychika byla OK. Mě je třeba od začátku hrozně sympatický Gonal. Nevím proč, ale tak nějak tuším, že pro mě bude tou nejlepší volbou. Je to iracionální, tak uvidíme, jestli to fakt bude fungovat.
Jinak o tématu, jestli tu smíš zůstat, když přecházíš do Pronalatalu se teda vůbec nehodlám bavit. 🙂 Ba co víc, za tu otázku ti vynadávám a dělám prstem ty ty ty!!!! 😀

Siki, přeju krásnou dovču ve čtyřech, nožky drž nahoře. 😉

aktaka
18. zář 2009

ahoj Soni

tak ať ti ten dnešní pracující den rychle uteče

já se jdu asi přemístit do horizonální polohy 😅

sonka.77
18. zář 2009

Dobrou...... 😀

aktaka
18. zář 2009

já nespím 😎

aktaka
18. zář 2009

halooooo
nikde nikdo?
Baruš neříkej, že pořád relaxuješ ve vaně? to už bys musela být úplně rozmočená 😀

baraf
18. zář 2009

Akty- už jsem tu. ale dělám jablečnej závin.... 😀

aktaka
18. zář 2009

jéžíš, ty mi dáváš, nejdřív hraběnčiny řezy, te´d jablečný závin... sakra
že bych taky šla něco upéct na víkend.... no ale jsem lenora líná, tak to moc nevidím 😅