Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
4. kvě 2009

Eli, vůbec nevím, ale nejspíš 2. 🙂

elana
4. kvě 2009

Já si myslím taky🙂

No tak se necháme překvapit.

elana
4. kvě 2009

Soni, voco, že Akty vyměkla a jela znova na nádraží😀

sonka.77
4. kvě 2009

Jo jo, určitě, vsadím se o to moje píchnutí do zadku - určitě ho vyhraješ. 😀 😀 😀

elana
4. kvě 2009

😀😀

aktaka
4. kvě 2009

vy se tu sazite o me beze me, pche :D :D
uz jsem si ho privezla domu, toho sveho pracanta 😎

sonka.77
4. kvě 2009

A čím tě odměnil, za tvojí obětavost? 🙂

elana
4. kvě 2009

Soni, jestli Aktaku ničím neodměnil, tak já mu pošlu tu injekci do zadku, co jsem na Tobě vyhrála😀

sonka.77
4. kvě 2009

Eli, naprosto souhlasím, to by si jí 100% zasloužil. 😀

Děvčata, loučím se, musím jít něco dělat. Tak zas příště. Pa.

elana
4. kvě 2009

Já taky, jdu pacifikovat jahody, co jsme dostali.

Ahoj zítra, Akty, Ty si odpočiň🙂

Papa.

aktaka
4. kvě 2009

Holky,pusu jsem dostala 🙂

aktaka
5. kvě 2009

Halo halo,kde je kdo,dneska se neblafe? 🙂

sonka.77
6. kvě 2009

Já tu na skok jsem, je tu někdóóó?

aktaka
6. kvě 2009

jsem tuuuu, jsi tu jeste?

sonka.77
6. kvě 2009

Akti, ahój! Kdy se chystáš do práce?

aktaka
7. kvě 2009

jej, tak uz jsem te vcera nejak propasla
odpoledne jedu k mudre a kdyz to pujde, tak se necham uschopnit. tzn. v po nastup do rachoty 🙄

sonka.77
8. kvě 2009

Akti, tak jsi uschopněná?

Jinak co je nového? Všechny venku na výletech?

aktaka
10. kvě 2009

krasne nedelni odpoledne 🙂

jak se mame? ja odfrkavam. meli jsme tu o vikendu svagrovce se synovcem. trilety hyperaktivni prcek, krapet rozmazleny. no des. jeste ma obdobi, ze teta je nejoblibenejsi clen rodiny na hrani, takze jsem litala mezi nim a varenim, do toho navsteva prahy, jsem total vyflusla. jsem si rikala, ze dobra antikoncepce 😀 ale jak odjeli, tak jsme si tak s manzelem povzdechli, ze je tu najednou nejak prazdno a smutno, dojak proste 😅 😀

sonka.77
10. kvě 2009

Akti, neboj, za chvilku u vás taky bude běhat takový drobeček a bude rozjívený, rozmazlený a ulítaný a bude to to nejhodnější dítko na světě - vaše. 🙂 Máte v plánu návštěvu CAR nebo zatím necháte na přírodě?

aktaka
10. kvě 2009

jasne, jdu tam hned v utery, uvidime, co nam naordinuji
soni a ty jdes kdy k mudr?

sonka.77
11. kvě 2009

Akti, my jsme objednaní na 27.5., na konzultaci. Tak uvidíme. 🙂

aktaka
11. kvě 2009

tak to uz je za par
ja jdu zitra do caru s vysledky laparky, tak jsem zvedava, co pro nas vymysli dal. uz bych rada i iui, at se to trochu pohne 🙂
jinak jsem dnes byla poprve v praci a docela nic moc, byla jsem celkem unavena. ale to je mozna z toho narocneho vikendu, snad zitra bude lip. a jestli nebude, tak si hodim marod, uz jsem se dlouho nepoflakovala doma 😀 😀

sonka.77
11. kvě 2009

Ahoj Akti! Já byla po operaci taky asi 14 dní unavená, v práci se mi nechtělo nic moc dělat, ale rychle to přešlo. Pomůže i to, že chodíš do práce a zaběhneš se do "normálního" života.

aktaka
12. kvě 2009

tak jsem dnes byla na dalsi konzultaci v caru, byla to rychlovka, jdeme na iui. a protoze cekam za 3-4 ovu, tak to bude jeste vetsi rychlovka. jsem s tim pocitala, ale tak nejak na pristi mesic, nenapadlo me, ze to budou chtit stihnout jeste tento 😅 ale abych nekecala, mne to nijak nevadi, jsem rada, ze se neco deje. a iui mam bez hormonalni podpory, tak to jsem rada jeste vic, ze do sebe nebudu zbytecne nic cpat, kdyz mi telo funguje

katrin32
12. kvě 2009

aktaka: ahoj, já jdu v pondělí na první konzultaci, co tam na tebe vybalili? 🙂

aktaka
12. kvě 2009

Ahoj Kat
juj,tak snad si vzpomenu na vsechno,ta prvni konzultace byl spis vyslech 🙂 ptali se klasika jak dlouho se snazime,jestli mame deti,jestli jsem byla nekdy tehu,kdy prvni ms,jestli je pravidelna,prodelane operace,lecby a nemoci (i ostatni clenove rodiny). Pak me prohledla,udelala utz a stery z delozniho hrdla. Dal byl vyklad,co bude nasledovat,jake jsou metody...to jen tak zevrubne. Manzelovi vzali krev a spermio,ja jsem tam sla na hormonalni profil 2DC. To asi tak vse.
Ke komu jdes?

sonka.77
12. kvě 2009

Akti, jsem tu taky! Hurá!

Tak vy uháníte na IUI! Super, držím palce! 🙂

aktaka
12. kvě 2009

je, Soni, a ja jdu zrovna do hajan ☹ 😀

jj, je to rychlovka ale, ti povim. jsem z toho byla cela zaskocena, pocitala jsem s tim az na pristi cyklus 😀

sonka.77
12. kvě 2009

Akti, tak dobrou noc! No je to možná lepší takhle na rychlo, aspoň na to nebudeš moc myslet a nebudeš nervózní. 😎

aktaka
12. kvě 2009

ale ja jsem zase docela rada, ze se to hybe, kdyz uz na to cekame dva a pul roku, tak at to ted jde aspon raz na raz 🙂
taky dobrou noc a snad se tu sejdeme nekdy brzy v rozumny cas 😀