Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
6. říj 2009

El, ta poznámka byla cílena na spoustu jiných lidí 😀

tak kočky uvidíte jak vám to vyjde a jak se vám bude chtít. ono takové novoroční překvápko taky není k zahození 🙂

Baruš, to je dobře, že doma už je lépe, snad už zase bude jen růžovo

elana
6. říj 2009

Baru, to jsem ráda 😵 že to byla jen přeháňka. Zas se posunete o kousek dál.

Takže vidím, že s KETem uvažujem podobně. Prostě uvidím, MS čekám za týden, ale už dneska mě divně tlačí břicho, klidně tu může být do rána, já to mám někdy fakt jak noty na buben. Min. cyklus jsem teda měřila a ovu byla 11.DC a LF krásných 14 dnů, ale jak říkám, tady je naprosto odlišný režim než jsem zvyklá, takže klidně může dorazit dřív. Takže jít chci samozřejmě ve vlastním zájmu co nejdřív, ale když to nevyjde kvůli práci nebo to vyjde někdy na polovinu prosince, tak to vezmu jako znamení a radši to nechám na leden.

elana
6. říj 2009

Akty, to víš že Vánoční nebo Novoroční překvápko by bylo úžasný...ale čistě cynicky, technicky a materialisticky na % je mnohem důraznější ta horší varianta, a to nemálo...takže představa dvojitě ubrečených Vánoc (že jsem měla nastupovat na MD a že zas nic a že nás čeká další komplet IVF) mě fakt nedojímá🙂

aktaka
6. říj 2009

já bych to vyloženě na vánoce taky neriskovala

jinak já jsem třeba měla docela výčitky svědomí, že jsme to nakonec tak uhnali na ten srpen. to byla taková rychlá akce, že jeslti neděláme něco blbě. teď samo vidím, že bylo zbytečné se tím zaobírat. nicméně, je dobré si to načasovat tak, aby byl člověk, tedy ženská 🙂 , psychicky v pohodě. mně to tenkrát trochu hlodalo

baraf
6. říj 2009

El-mě se cyklus po tom potratu konečně srovnal.... ale čekám na tu zprávu od dr. takže teď ten KET určitě nestihnu, tak to nebudu hrotit.... a právě to mám s těma Vánocema stejný-měla jsem mít bříško....

Tak jsem uložila Lukyho a mám klídek. chodí z tý školky úplně hotovej.... přes poledne jim tam nespí,takže pak je unavenej.

elana
6. říj 2009

Akty, přesně tak, člověk tomu musí věřit, ne se rovnou stresovat, že se to nepovede a prořve Vánoce. To bych to radši odpálila na ten leden.

Baruš, to teda cyklu taky trvalo, je to přes půl roku, ne? Síla 😠 Tak Luky začal žít společenským životem a už ho to zmáhá, jo? 😅 aspoň se pořádně vyspinká přes noc.

baraf
6. říj 2009

El-on mi právě v noci začal blbě spát.... začal se bát tmy a chodí v noci za mnou,že je smutnej a že se bojí ☹ jako miminko spal líp.

elana
6. říj 2009

Jo takhle..já myslela, že brzo usne a potom se už neprobudí do rána. Tak to je blbý 😒

baraf
6. říj 2009

ale není to tak hrozný... a hlavně mi teď došlo,že byl úplněk a to blbě spí

elana
6. říj 2009

Ten byl, no..někdy o víkendu. Jak rybí oko🙂

baraf
6. říj 2009

já tady hledám nějaký vánoční dárky.... hlavně teda pro Lukyho a synovce a neteř. už se těším na Lukyho očička. vždycky to obrečím....

aktaka
6. říj 2009

Baruš, neblbni s vánočními dárky, dostaneš mě do stresů 😀

jsem si holky ted pěkně poplakala u zpráv, není nad rozbořené hormony 😅

baraf
6. říj 2009

Akty-nestresuj... já jen nesnáším přeplněný obchody, tak to chci mít dřív. a hlavně, teď je z čeho vybírat, pak ta vetešárna,co se objeví v obchodech mě děsí.....
a co tě tak dojalo?

elana
6. říj 2009

Co bylo ve zprávách? 😅

Jéje, vánoční dárky. Nojo, za 10 týdnů jsou tu jak na koni😀

elana
6. říj 2009

Né, za víc😀😀

aktaka
6. říj 2009

ale, nejdřív o neutanazii. natočili nějakého švéda s rakovinou plic, jak si zajel do švýcarska spáchat asistovanou sebevraždu. i tam bylo natočené, jak se loučí s příbuznými a pije ten sajrajt. děsné docela
a pak o nějaké matce postiženého syna, co jí lidi posílají peníze, aby s ním mohla být v nemocnici, pže VZP jí to nechce platit

já taky nesnáším přeplněné obchody, ale většinou nevymyslím nic dřív jak začátkem prosince 😅

už 10týdnů??? sakra práce, to je na nic vidět to tak černé na bílém

baraf
6. říj 2009

Akty- tak o tom klukovi postiženým už jsem to viděla, to je síla
a dárky vymýšlím hlavně pro děti a neteř už je velká, ta si něco vybere a pak dostane nějaký překvápko... zrovna tu brouzdám po mašince tomášovi a bořkovi stavitelovi....

El- až za 11 týdnů 😀

elana
6. říj 2009

Akty, to se Ti nedivím, tohle je vždycky smutný 😖

Tak 11 týdnů, to je času moře😀

baraf
6. říj 2009

tak se tu mějte... jdu do sprchy a pak zalehnu k telce. musím využít toho volného večera.dobrou noc!

elana
6. říj 2009

Ahoj a dobrou noc. Taky využiju volného večera😀 (spolubydla odkráčela na tah s kamarádkou od stolu 😅 ) a dám Ordinaci🙂 papa.

sonka.77
6. říj 2009

Ahoj holky! Tak už tu nejste?

No já už kariéru nedělám, myslela jsem, že to bude fajn na využití času a vydělání pár peněz, ale nešlo to. Musela bych tomu věnovat hodně času a to při normálním zaměstnání a snažení se najít psychickou pohodu pro plození teda nejde. Takže peču na práci a radši relaxuju. I tak toho mám v práci teď víc než dost, minulý víkend byl pracovní, tento týden fúzujeme tři společnosti a přes příští týden nastupují auditoři. A to nejhorší v lednu nás za chvilku čeká.

Tak Vánoce už za 11 týdnů! Týjo, to abych začla schánět dárky, taky nesnáším davy a hlavně nakupování ve tmě. Hrůza, to mi na vánočním čase nejvíc vadí - tma!

Akty, kdy tam zítra jdeš? Musíš hned napsat, budem tu strašně napnutý, jestli teda jedno nebo dvě. Moc držím palce!

Baru, to jsem ráda, že je to u vás lepší.

Holky, včera mi volala dr., že mám v Praze schválené léky. Musím pro ně dojet. Ještě nevím, kdy půjdem, za asi dva dni přijde MS, takže tu další bysme prubli. Nevím ještě jak to vyjde, možná až tu další, což by vyšlo jako na ty Vánoce, ale já beru radši uplakaný Vánoce, protože budu moct brečet doma, než ubrečenou roční účetní závěrku v práci, kde na mě budou útočit auditoři ze všech stran.

Eli, no tak to nějak se spolubydlící přežijte a co příští víkend? Hodila by se ti Soní návštěvička? Nebo mám volno i ten další, tak by se dalo jedno odpoledne domluvit.

siki26
7. říj 2009

Dobré ránko,

Akty, tak coco? jsem napnutá 🙂 No teď tam nejspíš teprve jste...

koukám, že už tu koluje téma Vánoce...Vůbec mi nedochází, že jsou už za dveřmi. Já se na ně těším o to víc, že po nich už do práce nepůjdu 🙂

elana
7. říj 2009

Dobré ráno🙂

rychle zdravím před cvičením, Akty je asi ještě u doktora.

Soni, příští víkend (jako tento) mám naplánovanýho manžu...ale ten přespříští nemám zatím nic a budu moc ráda, když se Ti podaří přijet🙂 Žádný další už není, ten 24.-25.10. už jedu domů (odjedu v sobotu, sice se to správně nemá, ale všichni jezdí a je to s takovým tichým svolením; v neděli už nejsou procedury stejně a v sobotu se můžu klidně balit celé dopoledne i kus odpoledne a ještě si v neděli vyperu🙂) Tak uvaž, kdy by se Ti to hodilo nejvíc, mě by asi vyhovovala neděle odpoledne, ale spíš podle Tebe. Plnou mám jen sobotu dopo.

Tak já jdu huntovat tělo.

siki26
7. říj 2009

El, tak krásné huntování 😀

Holky, už cítím pohyby mnohem víc než před týdnem 🙂 Sice to ještě nejsou úplně ty jasné, ale je to stejně paráda 😵

katrin32
7. říj 2009

Ahoj holky, dneska ráno jsem se probudila s pěkným knedlíkem v krku a rýmou na nose. No jsem z toho nadšená, teď když nemůžu moc brát nějaké léky. Takže čajíček a priznitzový obklad. Je to na nic ☹ Ještě mě začli bolet záda a břicho.

baraf
7. říj 2009

Dobré ráno,

taky jsem napnutá,co Akty

Siki-tak to je bezva, že o sobě mrňouskové dávají vědět čím dál víc.
El-příjemný procedurový den....
Katrin-tak odpočívej a kurýruj se
Soni-je lepší být v pohodě bez stresu,viď? a super, že máš ty léky, za chvilku tu bude další těhulka 🙂

aktaka
7. říj 2009

čau babky 😎

elana
7. říj 2009

Čau, tak co, jeden nebo dva😀

baraf
7. říj 2009

čau, tak co, jsou tam 2? 😀

aktaka
7. říj 2009

no takže...... kdo hádal dvě, tak............................to projel na celé čáře, je tam jedno 🙂 ale je krásné, tlouklo mu srdíčko jak o závod 🙂
resp. byl tam i druhý gestační váček, ale očividně prázdný a o dost menší, takže syndrom mizejícího dvojčete
akorát je ten náš bobeš asi nějaký pomalý, má jen 9mm, což by odpovídalo 7tt a já už jsem 8tt. tak snad to dožene a neznamená to nic hrozného