Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
14. kvě 2009

Haló, haló, tady se nekecá??? 🙂

Akti, tak co, kdy bude IUI?

katrin32
14. kvě 2009

aktaka: dik, jsem trochu chytřejší, nevěděla jsem, že mě budou prohlížet, tak se na to teda připravím 😅
mají tam aspoň pěknou místnůstku na odběr? v podolí byla úděsná a manžel se z toho opotil 😀

katrin32
14. kvě 2009

jinak jdu k dr.Hulvertovi, je dobrý?

aktaka
14. kvě 2009

halooo, jste tu nekdo?

aktaka
14. kvě 2009

Soni, iui bude v sobotu 🙂 akorát jsem pichla ovitrille (zvladla jsem to hned napoprve sama 😎 🙂 ) a v sobotu dopoledne jdeme na vec. byla to rychlovka tedy

kat, ja nevim, jaka je v podoli 😅 manzel prskal, ze tady to smrdelo desinfekci, ze se stitil kresla a tak... jenze muj manzel je trochu fajnovka a bolela ho ten den hlava, takze tezko rict, jake to tam opravdu je. myslim, ze snad ne tak strasne 🙂

Hulverta neznam, ale mam na nej velice dobre ohlasy, priste se chci objednat k nemu, tak mi, prosim, dej pak vedet, jak jsi byla spokojena. diky

aktaka
14. kvě 2009

jinak mam blbou zkusenost s dr. turkovou. neni neprijemna, ale takova neosobni a celkem drsna. po jejim utz jsem dva dny spinila. dnes jsem byla u jine, je to ruska (poznas ji hned podle rude namalovanych rtu), bohuzel jsem zapomnela jmeno. tak ta sice vysetrovala daleko jemneji, ale zase strasne kunka, musela jsem napinat usi, abych ji rozumnel. nakonec jsem si oddechla, kdyz mi rekla, ze vsechno ohledne iui mi vysvetli sestra 🙂

sonka.77
17. kvě 2009

Akti, tak teď už jen čekat, že? Moc doufám, že se vám to povede! 🙂 U nás stále nic nového, čekám a čekám, ale já se dočkám. 😉

aktaka
17. kvě 2009

jj, ted uz jen cekat. akorat se mi diky tomu protahnou cykly tak na 32 dni, pocitam, ze ms neprijde dokud nevysadim ten crinone, coz mam za 14 dni od iui, pokud nenajdu //

sonka.77
17. kvě 2009

Akti, jsem tůůůůů. 🙂 Takže 14 dní napětí a očekávání?

aktaka
17. kvě 2009

já taky, ale je chvíli, musím jít ještě něco požehlit, jinak nemám co na sebe zítra 😀
zatím to nějak neprožívám, moc tomu nevěřím, otázka je, co bude za týden, že jo 😅

sonka.77
17. kvě 2009

Akti, to je dobře, že to neprožíváš. Nech to být a co se má stát se stane. A těhulka stejně budeš ať teď nebo později. Takže vlastně o nic nejde. Ale stejně držím palce. 🙂

aktaka
17. kvě 2009

jasně, všechny se dřív nebo později dočkáme, to je tutovka 🙂
a díky za palce
a co ty, už se ti ta první konzultace kvapem blíží, co? ja jsem na prvni byla za blbce, nemohla jsem si vzpomenout ani kdy jsem dostala první ms 😅 no stane se, měli jsme v práci akorát audit, tak jsem byla trochu vykolejená ... tedy se na to aspoň vymlouvám 😀

katrin32
17. kvě 2009

ahoj holky, zítra mě čeká s manželem první návštěva, začínám mít trochu cestovní horečku a manžel taky 😀

aktaka
17. kvě 2009

ahoj Kat. budte v klidu (já vím, rada nad zlato 😀 ), první návštěva je brnkačka 🙂

jinak já byla včera na tom iui u Hulverta, byl takový vážný, ale super všechno vysvětlil, takže to budete mít v pohodě. já se příště už objednávám jen k němu, pokud to v rámci možností půjde 🙂

katrin32
17. kvě 2009

akt. takže tě prohlížel a manža dával spermio?

aktaka
17. kvě 2009

Jj,me mudra prohlidla,udelala mi stery z delozniho hrdla (klasicke jsem mela cerstve od sve mudry,tak to nebylo treba) a i utz. Manzel sel na spermio az za par dni,protoze mel 3 dny abstinence a ona chtela 4. Ja jsem tam pak sla 2.den cyklu na krev na hormonalni profil.

katrin32
18. kvě 2009

Ahoj, tak už to máme za sebou. Dr.Hulvert je docela příjemný chlap a sestřičky jsou tam taky fajn, vzali mi krev a za týden jdu na kontrolu a pak se uvidí.

aktaka
18. kvě 2009

ahoj Kat, tak super
a manžel spermio byl rovnou dnes?
jj, sestřičky jsou tam moc fajn

katrin32
18. kvě 2009

ne taky ho musíme přinést, 4 dny, no tak uvidíme, jen se děsím, až budu mít svůj den, jak budu nahánět manžela 😀 v práci, chi chi

aktaka
18. kvě 2009

no hele, nedá se. já jsem si taky lámala hlavu, že jak bude s manželem to a ono, a nakonec on sám je akčnější, než bych čekala. prostě je problém, dítě chceme, tak se to musí nějak udělat, aby byl na všechno čas a vyšlo to. a basta 😀

siki26
18. kvě 2009

ahoj, já chodím také do ISCARE v Praze. Zatím jsem tam moc spokojená. V pátek jdu na kontrolu a pak stimulovat. Byla jsem u pana doktora Mayera a paní doktorky Turkové. Oba jsou velmi příjemní. Četla jsem, že v recepci jsou někdy celkem zmatení...Je to pravda, taky nás poslali někam, kam jsme vůbec jít neměli, ale stane se 😉

aktaka
18. kvě 2009

ahoj Siki, vítej 🙂
už budeš stimulovat na ivf?
já jsem u turkové byla jednou, nebyla nepříjemná, ale neměla jsem z ní dobrý pocit. nic moc mi neřekla a já mám ráda, když mi doktor všechno hezky vysvětlí.
s recepcí jse mměla problém akorát při druhé návštěvě, byla jsem objednaná, ale nepočítali se mnou... jinak od té doby klid
siki a v čem je u vás problém, jestli se můžu zeptat?

siki26
18. kvě 2009

Ahoj aktako, já budu stimulovat od začátku června a už se nemůžu dočkat. Mám za sebou už 1IVF+ICSI v Brně, ale bohužel se nepovedlo ☹ U nás má problém přítel, měl autonehodu a je na vozíčku, takže dostat z něj nějaké pilné spermie je problém, proto máme i ICSI metodu. Ale myslím pozitivně a ono to nějak dopadne 😉 Mě Turková vše vysvětlila, ale je fakt, že jsem ji bombardovala otázkama 😀

aktaka
18. kvě 2009

určitě to vyjde, hlavně myslet pozitivně. se to říká, já vím 🙂
mně to taky vysvětlila, když jsem se ptala, ale sama od sebe neříkala nic

siki26
18. kvě 2009

je fakt, že to všechno řekla jako kdyby to bylo jasné, možná tím, že už jsem to jednou podstupovala, tak jsem jí rozuměla. Horší by to bylo, kdybych do toho šla poprvé. Tebe čeká 1.pokus?

aktaka
18. kvě 2009

Ja mam ted v sobotu za sebou prvni iui. Za dva tydny se uvidi,jak to dopadne. Pak zkusime jeste tak dve,a kdyz to neklapne,tak pujdeme do ivf.

siki26
18. kvě 2009

Je dobrý, že máte k dispozici víc různých variant, jak se pokoušet o miminko. My jsme museli přikročit až k té poslední možnosti. Teda ne poslední, pak je snad ještě adopce.Tak držím palečky, aby to dobře dopadlo

aktaka
18. kvě 2009

Jj,taky jsem rada za vic moznosti,jen pri iui je ta sane kolem 12%,tak to zase moc sanci k nejakemu doufani neni. Ale co,nekdo musi naplnit i ty pozitivni statistiky,tak treba nam to nekdy vyjde. Dokud se nenasel zadny problem,tak neni duvod,aby nevyslo 🙂
Pry,kdo vylezl z iscaru,byl tehotny,tak to urci vyjde i vam,jen to chce trochu trpelivosti 🙂

siki26
18. kvě 2009

taky věřím, že to dopadne nejlíp jak může 🙂 trpělivost zatím mám, jen nevím na jak dlouho...přijde mi, že člověk pořád jen čeká a čeká. Takže si všichni zasloužíme už i nějaké to štěstíčko 😉 Přečetla jsem si nějaké příspěvky, které jsi psala výše - jak dlouho se snažíte?

aktaka
18. kvě 2009

Jasne,jednou musi unavit a sednout i na nas 🙂
my uz tak 2,5 roku. Ja jsem docela otalela jit do caru,nejak jsem se s tim nemohla ztotoznit. Pak to ale nade mnou zvitezilo 🙂 Ted uz jsem smirena i s ivf a jsem rada,ze tu ta moznost je.
Obcas to na me dolehne,ze uz je to dost dlouho,ale pak se vzdycky nejak uklidnim a beru to jak to je.
Jak dlouho vy?