Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

madlinka
12. lis 2009

Nojo, to je náš Pupíček, jdu vložit fotku že včera miláček můj.....

sonka.77
12. lis 2009

No Pupíček je nádhernej. Já bych si moc přála kočičku, ale přítel nechce a taky nejsme nějak moc doma a nerada bych jí nechávala celý dni samotnou. Ach jo. Ale kdyby to šlo, tak ji chci hned.

Madli, jen vygruntuj, asi v tom směru budu taky muset něco podniknout. 😀

madlinka
12. lis 2009

Sonko a to vaše 1IVF neklaplo proč? Nechytli se mimísci nebo potrat? A ke komu v Iscaru chodíte?

sonka.77
12. lis 2009

Madli, naše embryjka nebyla moc kvalitní, dvě mi zavedli, ale nechytli se a ani nic nezbylo na zamražení. Já chodím k doktorce tady u nás ve městě, abych nemusela dojíždět do Prahy na každý UTZ. Původně jsem plánovala 2. IVF teď v listopadu, ale necítím se na to, takže odkládáme až na únor/březen.

Kolik máte mražáčků?

aktaka
12. lis 2009

tak jsem zpět od dr, měla jsem poradnu, a můžu vysadit crinone, juchůůů, už mě to nebavilo 😅

sonka.77
12. lis 2009

Akti, tak to gratuluji, sice osobní zkušenost nemám, ale i podle doslechu sis teda užila, že? 😀 😀

aktaka
12. lis 2009

Soni, člověk si zvykne na všechno, že jo, ale stejně jsem se těšila, až se toho zbavím

copak je s Barčou, už se tu dlouho neukázala, snad je ok

sonka.77
12. lis 2009

Neříkala, že má nějakou dovču?

sonka.77
12. lis 2009

Akti a chodíš už ke své doktorce a nebo ještě do iscare?

sonka.77
12. lis 2009

Holky, jdu na oběd. papa

ajscha
12. lis 2009

Ahoj,
Akty, Siki - super, že je vše OK, pěkné fotečky 🙂
Ahoj Madli - na jaře se nás na IVF sejde z téhle diskuze víc, tak doufám, ze pak posílíme řady Akty a Siki. Krásný macík, ja mám zakrslé králíčky - na kočičku nebo psa nejsem moc doma, ale zakrslíčci si ve dvou docela dobře vystačí.

aktaka
12. lis 2009

Soni, už dávno ke svojí, v iscare jsem byla jen na prvním utz v 8tt, pak mě rovnou odlifrovali k mojí dr
dobrou chut

ahoj Ajschi 🙂

madlinka
12. lis 2009

Já měla po OPU OHSS takže nezaváděli nic, vše máme zamražené, měla jsem 31 vajíček, ale protože potřebujeme ICSI a to bysme se nedoplatili kdyby jsme to nechali udělat u všech, tak jich máme 14, 6 prvojader a 8 emrbryek.

madlinka
12. lis 2009

Ajscho taky jsem mívala zakrslíčky a dokonce jsem měla i malé od nich. To je moc krásný zvířátko.....

siki26
12. lis 2009

ahoj holky,

Madli, taky držím palečky, aby všechno dobře dopadlo, měli jste krásné Vánoce a posílila jsi naše zatím dost slabé řady 😉

ajscha
12. lis 2009

Ahoj Akti
Madli - jsou úžasní, už jsem jich taky pár měla (prvního jsem si koupila k osmnáctinám), jsou to úžasné osobnůstky, každý je povahově úplně jiný, ale jsou to super společníci, takoví malí komedianti.

Tak jsem byla minulý týden na Bobule 2 - docela jsem se nasmála, ale letos se mi z českých filmů asi nejvíc líbilo Líbáš jako bůh - Holubová coby svůdkyně neměla chybu! Ještě se mi líbíl Nestyda.

madlinka
12. lis 2009

Siki děkuju, doufám v to ......... holky pořád se dovídám naprosto opačné názory na režim po transferu.....někdo říká pouze ležet, někdo že ne, že trochu pohybu aby se prokrvila děloha........a taky na pracovní neschopnost........s dr. jsem domluvená že budu po transferu doma týden, že to stačí a spousta holek mi říká že jsem magor tak nevím........co vy na to?

ajscha
12. lis 2009

To máš naprostou pravdu - někdo je 14-dní doma, někdo vyrazí druhý den do práce s tím, že neschopnost nutná není, naposledy jsem to četla teď někdy, tuším že dokonce na on-line poradně Iscare - taky by mne to zajímalo - ale mám pocit, pokud si dobře pamatuji tuhle diskusi zpatky, že Siki šla více méně hned do práce, Akty snad byla doma a těhulky jsou obě 😉 Tak maminy, jak je to? Jak to máme udělat, abysme vás dohnaly? 😀 😀 😀

madlinka
12. lis 2009

Jojojo, holky přiznejte barvu 😝 ...... a ještě mi povězte co jste měli za léky? Jen utroš? Já už teď jím calibrum babyplan a listovku.......

Mě dr. Hulvert řekl, že vajíčko se uhnizďuje cca 3 den a tak týden doma stačí, pak že je lepší jít do práce, protože člověk přijde na jiné myšlenky, než sedět doma a přemýšlet o těhotenství a chodit každých 10 minut kontrolovat zda nekrvácí.

siki26
12. lis 2009

No já jsem při 1.IVF ležela poctivě doma 14dní a nepovedlo se. Při 2.IVF jsem si řekla, že už to prožívat tak nebudu, byla jsem doma 3dny po transferu a pak už jsem šla do práce a vyšlo to 🙂 Takže moje zkušenost je, že nezáleží na tom, jestli jseš na neschopence nebo ne, když se to má chytnout, tak se to prostě chytne. Samozřejmě jsem ale přestala sportovat a nedělala takové ty těžké domácí práce - mytí oken, tahání nákupu...

madlinka
12. lis 2009

Je to asi tak....když to má být, tak to bude......ale člověk to stejně řeší, mám strach něco zanedbat......

siki26
12. lis 2009

To je jasný, to chápu, ale opravdu nemá smysl se kvůli tomu delší dobu omezovat...Prostě dokud je ti dobře a nic tě nebolí, tak dělej co hrdlo ráčí 🙂

aktaka
12. lis 2009

já jsem zůstala na PN ještě před ET, kvůli ohss. do práce jsem stejně neplánovala chodit, kvůli stresům. rozhodně jsem ale neležela, normální provoz, jen jsem nedělala nic, u čeho jsem měla pocit, že by se mi namáhalo břicho

sonka.77
12. lis 2009

Madli, dělej co ty uznáš za vhodné. Jestli si myslíš, že pomůže ležení, tak lež, jestli ti víc vyhovuje normální režim, tak dělej vše jako normálně. Jde o to abys byla v pohodě a neřešila jestli něco děláš špatně.

madlinka
13. lis 2009

Dobré ráno holky!!!! Přeju hezký pátek!!!! Mám dovču, takže 5 dni před sebou, ale když di představím co mě čeká.......ale zas bude na vánoce čisto a budu mít klid když bych náhodou byla těhu.......

aktaka
13. lis 2009

čau babky 🙂

tady to zase žije

Madli, tak úklid ti nezávidím ani trochu 😅

sonka.77
13. lis 2009

Ahojky! Madli, gratuluji k dovče, od zítra se k tobě přidám. 🙂 Ale uklízet asi moc nebudu, leda bych chytla uklízecí mánii, ale to je u mě nepravděpodobný. 😀

sonka.77
13. lis 2009

Akti, co vlastně teď celý dni děláš?

madlinka
13. lis 2009

Sonko a co máš v plánu na to volno??? Já jsem si to krásně rozdělila, každý den jedna místnost 😀 😝

aktaka
13. lis 2009

Soni, tak různě, třeba tento týden jsem se pořádně nezastavila, až dnes. byla jsem v práci, na sreeningu, v úterý celý den na návštěvě, ve středu u truhláře kvůli skřínce do koupelny, potom sraz s kámoškami, včera ráno poradna, odpoledne návštěva u babi. sem tam zajedu s někým z práce na oběd, pořád mám něco, ani se moc nenudím 🙂 ale je fakt, že jak takhle pořád někde poletuji, nedávám si po obědě dvacet, tak v osm večer usínám u tv totál grogy 😔