Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
22. kvě 2009

Tak to já se k počítači doma moc nedostanu. Někdy musím překecat toho mýho pracanta, aby mě k tomu taky pustil a navštívit vás i po nocích 🙂
Hlavně všechny ostatní témata už mi přijdou dost zaběhlý, tak se mi tam nechce vnucovat 😅

odpočítávám poslední minuty a mizím... Dneska jsem měla opravdu plodný den 😎

aktaka
22. kvě 2009

já po večer taky moc ne. manžel prská, že jsem závislák. neže by neměl pravdu... 😀
jj, tak nějak. to je takové blbé někam vpadnout, stejně si s nimi pak nemáš moc co říct. já jsem se nedávno pokusila o jeden takový vpát a moc jsem se necítila 😒

jj, já taky, vyplodila jsem pracovní ho*no 😅 😀

siki26
22. kvě 2009

😀 😀 moje řeč 😀

Pročítám si semtam nějaké téma a je fakt, že ke konci už to není ani debata na zadaný téma, takže jim vpadneš do diskuze, o který nic nevíš...Je to na pytel. Měly by se častěji zadávat nová témata.
No ale já si vystačím i s tímto 😉

Dneska jsem si na netu objednala tankiny, abych měla co do Itálie a nevystavovala bříško 🙂 Takže jsem si vlastně už tu radost dneska taky udělala 😵 Jsem nepoučitelná - Honza mi to říká pořád 😅

aktaka
22. kvě 2009

no přesně, pak už se tam ty holky znají, valí o svém a do toho se blbě zapojuje
ale neboj, za chvíli se přesuneme do nějaké těhulkovské diskuse a bude 🙂

co bychom z toho života jinak měly, ale? navíc, ženská prostě musí být kočka a musí se líbit, to by jinak nešlo. si vezmi, že bys chodila pořád v jedněch teplákách, to by se ani příteli nelíbilo, tak ať se nedělá 😀
zvlášť, když chlapi pořád potřebují nové impulsy 🙂

siki26
22. kvě 2009

to je fakt, taky mu tak nějak vždycky odpovím a on mi tvrdí, že bych se mu líbila i v těch teplákách, kecka jeden 🙂 Ale když mi něco opravu sluší, tak se může po.... 😀

Tak se měj krásně, užij si víkend bez mytí oken 😎 a já se pomalu balím. papa

aktaka
22. kvě 2009

jo, přesně tak. jsou všichni stejní 😀

taky hezký malovací víkend, já už to za chvíli taky balím, juchůů 😵

papa

sonka.77
23. kvě 2009

Ahoj, ahoj! Já byla poslední tři dny pořád v luftě. To je super, že jste tu nezahálely. 🙂 Dneska je krásný den, tak tu asi žádná nebudete. Ale třeba jo. 🙂

aktaka
23. kvě 2009

šááááu
jen načumuji, kukám, že se tu nic neděje, tak jdu zahradničit 🙂

sonka.77
24. kvě 2009

Tak koukám, že se tu míjíme. 🙂

aktaka
25. kvě 2009

hola hola
nikde nikdo?

siki26
25. kvě 2009

Tak jsem tu, ufff. Musela jsem něco důležitého zařídit a dalo mi to docela fušku. Když si šéfové neví rady, tak je to na prd 😀

JJ, venku je moc krásně. Vůbec se mi tu nechce sedět.
Celý víkend jsme pracovali, malovali a uklízeli, tak jsem se ven moc nedostala ☹ A příští víkend mě čeká to samé...Ale pak už to snad bude hotové.
A jak jste si vy užily víkend? doufám, že jste odpočívaly? 🙂

ardillas
25. kvě 2009

ahoj, ja´k se vam v pondeli dari?

siki26
25. kvě 2009

Ahojky, mě celkem fajn 😉 Jen bych byla raději někde u vody 😎

ardillas
25. kvě 2009

presne, jen ne u PC v praci.....

siki26
25. kvě 2009

jo, to raději všechno ostatní 🙂

už jsi se objednala?A mluvila jsi s dr.Kočím?

aktaka
25. kvě 2009

já chci taky pryč z práce. asi uteču 🙂

Siki tak jste si mákli, co? u nás se sice okna neumývala, ale pořád se o tom mluvilo, tak mě to v nejbližší době nemine 😝 😒 😀

jinak jsme zahradničili a povlakovali se, takže takový relaxační víkend

a včera mě začaly bolet prsa, stejně jako poslední tři cykly, stejný den, takže mi trochu klesla nálada ☹

siki26
25. kvě 2009

Akty, nevěš hlavu, bolest prsou může znamenat i pravý opak, tak hlavu vzhůru 😉

jj, mákli jsme si. Byla to fuška, ale stálo to za to. Mám z toho opravdu radost 🙂

Dnes jsem si začla stříkat Synarel a čekám na MS, tak už je to taky veselejší. Jen doufám, že se nespozdí, což se po Synarelu stává ☹

Koukám, že máme obě opačný problém, ty nechceš, aby MS přišla a já se na ní přímo těším...Ten život si s námi pěkně zahrává.

aktaka
25. kvě 2009

no já vím, ale víš jak, když se to opakuje v cyklech, kdy přijde ms, tak se těžko věří, že by to teď bylo najedno z jiného důvodu

a malovali jste nějak barevně? nás to čeká někdy v létě, ale už se těším, zase to tam bude takové veselejší, teď máme ještě všechno bílé

no to fakt si zahrává, já ti klidně pošlu tu svou, aby se ke mně nedostala a k tobě připlula co nejdřív 😀

siki26
25. kvě 2009

😀 Tak fajn, ale stejně ještě 6dní počkej než mi jí pošleš jo? 🙂

Pracovnu jsme nechali bílou, to je Honzovo království, budoucí "dětský pokojíček" (to je zatím moje království) je žlutý a příští týden nás čeká ložnice a ta bude zelená. Taky jsem se zamilovala do barev 🙂

Máš pravdu, já zase poznám, že když mě bolí vaječníky, tak cca za týden přijde MS. No uvidíme, necháme to koňovi 😉

aktaka
25. kvě 2009

ložnici chceme taky zelenou. ale jedna zeď bude potapetovaná, taková bílá se zelenými rostlinkami.
pracovna bude tyrkysovo béžová
děcák budeme řešit až se bude zabydlovat, zatím je to jen skladiště 🙂
a ještě musíme vymyslet obývák, to zatím nevíme jak

já už jí nechci vidět nejmíň devět měsíců, mrchu jednu sviňuchu 😀

siki26
25. kvě 2009

Ložnici budete mít krásnou 😵 To je moc dobrý nápad - zkombinovat to. my necháme jen strop a na každý stěně proužek u stropu bílý.
Teď tam máme pořád hrozný bordel. najednou nevím, kam všechny ty dám 😅

aktaka
25. kvě 2009

my zase máme nějak moc skříní 😅 teď máme šatnu, tak jednu starou budeme muset zlikvidovat asi. pže jinak by chudák dítě mělo v pokoji jen samé skříně 😀

já už normálně počítám minuty do odchodu domů. strašně mě to tu dnes nebaví 😠

siki26
25. kvě 2009

Mně to tu nebaví žádný den, když je venku tak hezky. Večer jdu do kina na romanťárnu, tak se mi snad trošku zlepší nálada 😉
právě psal šéf, že se tu už zítra objeví nás zkontrolovat 😠 Je tu takový klídek, když nás nikdo nehlídá...I když on je hodný, takže tu chvilku nějak vydržíme, na celý den to nevidí 🙂

Moc se těším na to, až budeme vědět, že se to podařilo a začnu zařizovat dětský pokojíček 😵 Jsem docela na detaily, ale pak to nemá chybu. Ty máš nějakou představu, jak jednou bude vypadat pokojíček vašeho mrňouska?

aktaka
25. kvě 2009

Siki, tak podobě. já jsem od té doby, co jsem se vrátila po laparce, totální nemakačenko 😅 😀
já tu mám šéfy dva, pořád, ale naštěstí otravují jen velice výjimečně, tak se to dá

jak přesně netuším, akorát vím, že to nebude klasický dětský pokoj s bordurou medvídka pů, páč nemám ráda ani bordury ani medvěda 😀 (to jako nic proti, když se to někomu líbí, proti gustu). ale líbila by se mi pro holku kombinace šedivorůžová a pro kluka šedivozelená a k tomu obojímu bílý nábytek.. no ale to se uvidí, třeba budu mít v těchu chutě nakonec právě na toho půa 😀

siki26
25. kvě 2009

😀 Hezký...Já jen vím, že to chci hodně barevné, aby to bylo veselý. k dětem mi to tak nějak patří. No jo, už aby to bylo.

Koukám, že jsi tu zaregistrovaná od roku 2006. proč jste se rozhodli pro IUI až po 2,5 letech?

aktaka
25. kvě 2009

já to chci taky veselé, ale zase nějak nejsem moc příznivec obrázků kreslených postaviček, to ať si je děti raději pak hledají v knížkách 🙂

to jsem ale byla registrovaná na beremese, kvůli svatbě, na koně chodím jen chvíli. i když je pravda, že o mimi se pokoušíme stejně dlouho 🙂 mně strašně dlouho trvalo, než jsem se dopracovala do stadia car, pořád jsem věříla, že nám to vyjde přirozeně. já vím, že se to může zdát jako blbost, že když to po roce nejde, že tedy asi někde je problém... ale já jsem to prostě tak cítila, potřebovala jsem se s tím smířit. teď už jsem připravená i na ivf 🙂 a zase částečně ten pocit měl pravdu, žádný problém nám nezjistili...

siki26
25. kvě 2009

Aha, tak to jo...mě taky nikdy nenapadlo, že budu muset všechno tohle podstupovat. V pátek mi Turková řekla, že jsem stejně stará jako její dcera, tak jí mrzí, že musíme do IVF. Ale teď, s odstupem času, jsem se s tím smířila natolik, že mě to už nijak netrápí. Jediné, co mě opravdu mrzí je to, že nemůžu partnerovi připravit to krásné překvapení, že čekáme miminko 🙂 Je to daný, za 14dní testuju a buď čekáme nebo ne...
Pokud se to nepodaří, kolikrát chcete ještě do IUI jít? Nezkusíte pak rovnou IVF s vyšší šancí?

ardillas
25. kvě 2009

siki26: jsme objednani na cerven ke dr.Kocimu a ja se objednam tento tyden na prvni konzultaci.
Holky, je nekdo komu bych se mela v iscare vyhnout, kdo na vas treba neudelal dobry dojem?

siki26
25. kvě 2009

Ardi, Já jsem byla zatím jen u dr.Mayera a Turkové. Mám s nimi zatím dobré zkušenosti, ale někdo tu psal, že dr.Mayer na dost na holky 🙂 Tak pozor na něj... 😀

ardillas
25. kvě 2009

to snad ani nevadi 😉