Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
6. srp 2010

LUkymu včera sundali sádru, tak je u nás zas veseleji

siki26
8. srp 2010

Ahoj holky,

Baru, tak to je super, že už máš doma Lukyho bez sádry 🙂
Taky obdivuju, že se necháte překvapit, co čekáte. Já to musela vědět hned a za Natálku jsem si dokonce musela zaplatit, abych to věděla s jistotou 😅

Souhlasím s Akty, taky máme spoustu oblečků, které jsme měli max. jednou na sobě - aby se neřeklo. Opravdu je zbytečné dělat nějaké velké nákupy. Všechno se dá dokoupit až když to mimčo opravdu potřebuje...

Ve středu jdeme konečně na první očkování Hexa. Myslela jsem, že nás snad nikdy neoočkujou 😠 No raději se ještě nebudu radovat, aby nás něco nepřekvapilo, držte palce 🙂

baraf
9. srp 2010

ahoj

baraf
9. srp 2010

ahoj

baraf
9. srp 2010

Siki-tak snad už vás oočkujou.... budu na vás myslet.
jo,jo chcem se nechat překvapit. já jsem normálně docela zvědavá, ale na tohle překvapení se těším.
Luky nesmí ještě 3 týdny na tu nožičku šlapat a to je teda výkon ho udržet....

danda78
9. srp 2010

ahoj holky,
zdravím po víkendu a koukám,že se tady opět moc nekecalo..
baraf dnes jsem se chytla tvého hesla, že raději holčička v modrém jak kluk v růžovém a koupila jsem fleecovou kombinézku světle modrou a dupačky bílo-modré (opět v sekáči,ale jako nové 🙂
jinak v sobotu jsme jeli nakonec až do Jičína za tou paní co dělá návrhy interiérů, a cestou tam jsme se museli narychlo stavit v tom Hradci kouknout na ty kočárky, mají tam totiž v sobotu otevřeno jen od 9.30-12 a my měli být už v 11 u ní... No byla to docela komedie.. Můj chlap na to moc není,ani na netu zatím nic nevybíral.. Vešli jsme tam,tam asi 10-12 lidí, a 2 prodavačky.. Můj prošel všechny kočárky letem světem a že jich tam mají a pak se ¨zastavil u jednoho a říká - jo to je on, ten se mi líbí...zkusil si s ním zajezdit, a já šla k němu a říkám, : to není možné , ten jsem měla vybraný na netu taky.. takže aniž bychom to plánovali tak jsme se kupodivu shodli.. takže zatím vítězí peg perego gt3 trojkombinace... barva java - tj. hnědá se stříbrnou.. za 10 min. jsme byli venku a to ještě stihl okouknout postýlku a vybrat..i s peřinkama.. 😉 😉 😉 😉 😉 prodavaček sjme se ani neptali a byli fuč...
tak co myslíte, je to dobrý výběr,?????? a dá se to sehnat na netu??? sice nám ho budou kupovat naši, takže nemusím hledět na co nejlevnější,ale přece jenom..
včera jsem byla od 2-8 v práci a můj na fotbale, večer doma..
dnes opět práce, odpolko jsem vzala psa a šly jsme do lesa kouknout na houby,našla jsem jich asi 15,ale hříbků, bylo to dost vybrané po víkendu,tak to zkusím třeba ještě ve středu..
baraf je fajn, že lukymu už sundali sádru,... a s tím překvapením,teď už si taky říkám,že když to nevím doteď tak už to ty 3,5měsíce taky vydržím,tak uvidíme...
siki tak ať očkování zvládnete v pohodě a děti jsou potom ok..

dvojcata2
9. srp 2010

Ahoj děvčátka jdu vás pozdravit se zatopeného Liberce.Tak jsem dnes byla po druhé v Iscare ale zbytečně.Minule na první konzultaci mně paní dr řekla at přinesu výsledek cytologie a sono prsu a že mi udělají kontrolní ultrazvuk vaječníků a napíše protokol dost jsem se tomu po týdení návštěvě divila že by to šlo tak moc rychle ale říkala jsem si že to je asi v Praze jiné než v Liberci ale není dnes pan dr se moc divil proč sono prsu a proč kontrola a protokol když to není ani schválené u pojištovny.Tak mi napsal ještě doporučení na genetiku a potom se všemi výsledky do Prahy a pak už se budu jenom modlit je to můj poslední pokus.A jelikož jsem kuřák tak jsem hned dostala pokutu 100kč za kouření na černáku 😀 😀 😀

dvojcata2
9. srp 2010

@danda78 tenhle kočárek je úplně suprovej pozor na velikost při skládání do auta složenej má metr je to teleskopický skládání.Dá se regulovat pružení a má ložiskový kola můžeš s ním i do lesa 😉

danda78
9. srp 2010

takže mi ho doporučuješ dvojčato??
no do auta jsme si ho opravdu v té rychlosti nestihli vyzkoušet složit,ale kdyby se tam náhodou nevešel asi jako že ne na šířku pokud má metr.. nevím.. tak ho můžu dát trochu na stojáka ne??
já mám hondu jazz, ta nemá kufr moc veliký, musím to změřit,ale přítel má služebního forda focuse kombi takže když pojedeme někam dál,tak jeho autem,...
já spíš budu jezdit jen přes týden když bude potřeba nebo k babičkám..když přítel je celý týden pryč..

danda78
9. srp 2010

ještě jsme uvažovali nad jané slalom pro,ale spíš tu loňskou kolekci, u letošní se mi nelíbí ani ta hluboká korba ani spor´ták a barvy taky nic moc...
ale u přítele vyhrát ten peg perégo,tak asi ten no..
akorát jediná nevýhoda dle mého je ta,že sportovní kočár se nedá otočit rukojeť nebo korbička tak,aby dítě vidělo na maminku,ale tak snad to tak nevadí..
napište svoje zkušenosti..
díky
d.

dvojcata2
9. srp 2010

@danda78 Jané ne to Perego je lepší.Ten sporták nejde otáčet jenom můžeš vyndat boudu a nasadit ji obráceně abys na mimi viděla ale mimčo bude ležet nejde to do sedu ale to neva ty dětičky se chtěj dívat do světa a v zimě si ho tam pěkně zakuklíš je to velkej sporták..Do fokusu se určitě vejde mám ho taky(to auto)do toho tvýho to nevím ale kdyžtak jde dost dobře sundat kolo tak ti to třeba pomůže.

danda78
9. srp 2010

no jo to je to nejmenší, ppokud vše ostatní bude ok tak do něj půjdeme...
chtěla jsem hlavně nějaký s velkýma kolama, prostorný, nafukovací kolečka, spíše trojkolku, lehce ovladatelný a odpružený...takže snad to splní moje představy.. na barvě mi zase tak nezáleží, ale tato se mi docela líbí, je taková neutrální a alespoň se k ní bude vše hodit... - fusak, deka..hračky..
díky dvojčato..

pajinkaa28
9. srp 2010

Ahojky holky! Tak Vás zdravím,jak jste si užily víkend? 🙂 U nás byla pohoda.

@danda78 Máte s manžou dobrý vkus,oba kočárky se mi taky moc líbí a. myslim že jsou i kvalitní.Tak to co píše dvojče,tomu nemužem konkurovat,ona tomu rozumí 😀

@dvojcata2 Tobě přeji at' Ti vše dobře dopadne a máte veškerá vyšetření brzy za sebou.Hlavně at' je vše v pořádku. 😉
Jo a dneska mi dorazila mrcha 😠 Tak zas nic. ☹
Mnějte se hezky.Pa pa

mishi
11. srp 2010

ahoj holky,

siki, dnes je streda, ´jste na ceste na ockovani??? 😀
baru - tak to je super, ze je luky bez "priteze" .a jak to delate, aby neslapal na nohu? to by me zajimalo, neumim si to predstavit. ted ma sadru moje neter 6 let, v zari jde poprve do skoly a cestou do madarska si v brtislava na houpacce pri seskoku sedla a dala si ruku pod sebe, rovnali ji to v narzkoze, dislokovana zlomenina, od zapesti az skoro po rameno, ale vcera mi vypravela, jak byla stzatecna, ze nebrecela a v nemocnicise ji libilo. no jo, jenze ona tam nebyla jako luky nekolik tydnu, ale 2dny. luky je kus chlapa!!!!

baru, v jakem jsi tydnu?

dvojce - jak jde koureni s otehotnenim dohromady? ja myslim, ze moc ne? nezkousela jsi prestat uplne? neber to, ze rejpu 😎

mishi
11. srp 2010

dando, drzim palce s vyberem kocarku🙂 dvojce ma zkusenosti z obchodu, radi dobre
a dost me pobavily radky o vasem koukani v obchode 😎

dvojcata2
11. srp 2010

já vím že kouření s tím nejde dohromady ale prostě kuřák jsem a přestanu akorát když mám před IVF.Když jsem otěhotněla poprvé tak jsem hned přestala ale po roce zase začla.Jsem dost silný kuřák a vím že to není dobré ale prostě to tak je. 😒

danda78
12. srp 2010

ahoj holky,
díky moc za vaše názory, hlavně dvojčatě, ta má asi nejvíce zkušeností a ví z obchodu co a jak..
Mám jen takový 1 menší problém.. Má ho tady u nás ve městě 1 paní, dokonce i stejnou barvu, která se líbí nám,to by nevadilo,ale jelikož se spolu bavíme, i když kamarádky ani známé moc nejsme,tak včera když jsem byla s pesanem venku jsem je zrovna potkala, a tak šla s náma i s kočárem.. Tak jsem si to odzkoušela, je s ním prý moc spokojené..jenže...
nevejde se do výtahu,takže jediná možnost je nechávat podvozek někde dole ve společných prostorech a brát jen korbičku nahoru a doufat,že půlka kočárku bude případným zlodějům nanic.. u nás se totiž docela dost krade, hlavně v poslední době...
a druhá věc je taková,že tím jak je ten kočárek opravdu pro mimi prostorný a velký,tak by se mi asi ani nevešel do kufru u auta, protože oni mají o dost větší auto než já a prý ho tam dají jen taktak..
domluvila jsem se s ní,že si to můžu vyzkoušet, bydlí hned ve vedlejším paneláku,tak to nebude problém..
tak teď nevím,zda vybírat nějaký jiný.. a nebo to risknout i s tím,že tedy není moc skladný a vzít ho..
jo jinak dnes jsem se objednala na OGTT - test na těhotenskou cukrovku ,jdu 23.8. v 6 ráno...
nalačno,sebou nic nebrat, oni to prý ředí s vodou, musí to udělat už den předem a pak tam budu 2 hodiny čekat..
dělá se to prý mezi 24.-28.tt a tak mě objednala na toho 23.8. to budu v 26.tt, na kontrolu jdu až 7.9. a gyndař říkal,ať si tam zajdu tak týden před kontrolou,no ale snad to nevadí, když to bude ještě o týden dřív...
jdu vás dočíst.. a pak uklízet a převlíkat povlečení a prát..
mějte se..
d.

madlinka
12. srp 2010

Ahoooooj holky, hlásím že pořád bečíme a zlobíme, tak moc nezajdu.....navíc mám dneska 38,3 a bolí mě pravý prso, tak mám obavu ze zánětu ☹ ☹ ☹

Dvojče já jsem taky silný kuřák, nedokázala jsem přestat při IVF, respektive při stimulce, poslední cigáro jsem měla ráno před tím než jsem jela na transfer 😔 , vím že to není dobrý, ale nedokázala jsem to. Teď už se na cigáro jen třesu, každý mi říká že je škoda zas začít, ale já vím že to nedokážu...... 😒

aktaka
13. srp 2010

ahoj holky
koukám jen tak v letu a vidím, že se tu stejně nijak extra nekecá 🙂

@madlinka vydrž prďka vydrž! 😀 po šestinedělí se to změní. u nás tedy až v osmi týdnech, ale fakt jak mávnutím proutku. bude klid i se víc vyspíš

sonka.77
13. srp 2010

Ahoj holky, všechny vás zdravím! Máme už výsledky z imunologie a genetiky a nic co by bránilo zdárnému těhotenství se nenašlo. Takže dobrá zpráva, ale zároveň příčina nikde. Taky jsem byla na hysteroskopii a našly se tam stopy zánětu dělohy, takže beru ATB, po kterých mě je teda extra šoufl, dneska to vypadá už konečně lépe. Za 10 dní jedu do Iscare k Mrázkovi.

Baru, tak kdypak bude mimísek v pase? Ty ty ty! 🙂
Madli, vydrž, až se zajedete, tak to bude lepší. 🙂
Dandi, radši praktický kočárek než hezký. 🙂

Vítám dvojcata a pájinku 🙂

danda78
13. srp 2010

ahoj holky,
tak zase na chvíli nakukuju a půjdu dočítat,než budu muset opět do práce..
Zítra mají kluci brigádu u nás na stavbě, tak jim budu dělat kuřecí vývar a guláš... do toho pak odpoledne má přítel fotbal, v neděli jsem opět celý den v práci,takže nudit se zatím opravdu nenudím...
madli, neboj to určitě bude ok a brzy se to zlepší, vždy´t jim jsou teprve 3 týdny..
baru, kolikátý tt už jsi?? nechceš si to dát už do pasu,ať víme jak ti to utíká??
sonko, tak to je na jednu stranu dobře, nemusíš na nic čekat a můžeš se vrhnout dál,na druhou stranu nevědí co s vámi,když vám jakoby nic není a stále se nedaří,..........ale Mrázek opravdu umí zázraky, koukni na nás.. jinde by nás už hnali do dárce a taddy u něj se podařillo hned 1.IVF s ním a ještě máme 16 mrazáků...
pěkný víkend všem..

danda78
13. srp 2010

a ohledně kočárku, nechci hezký , právě je spousta jiných které se mi na pohled líbí o moc víc,ale chci praktický a velký hlavně pro mimi a s velkýma kolama a dobře ovladatelný...až potáhnu mimi v kočáře, vedle sebe psa na vodítku,tak ať mě v zimě pěkně utáhne a vydrží..

danda78
13. srp 2010

a co říkáte tomu kočárku cam cortina x3??? možná už jsem se na něj ptala, nevím.. kdybych si místo těch plastových koleček pořídila nafukovací..
já vím,už s tím otravuju,ale když vidím, kolik toho už všechny máte nakoupené a já pořád jen těch svých 5ks oblečků a to ještě vše ze sekáče...
a nebo casualplay s6???
já pořád nevím...
poraďte prosím...
jané slalom pro
peg perégo gt3
cam cortina x3
casualplay s6
nebo ještě jiný???
nevím proč, ale víc mě láká a líbí se mi asi ta tříkolka, než ty malé kolečka vepředu u většiny kočárků...
ještě mají u nás v obchodě značku calimero,ale to neznám vůbec, a x-travel taky vypadají pěkně ale...
tak šup sem s vašima názorama..

aktaka
13. srp 2010

soni, to je super, že vám nic nenašli! i když na druhou stranu, nám taky nikdy nic nezjistili a občas jsem si říkala, že by to možná nebylo špatné. měla bych aspoň hmatatelný důvod, proč to nejde 😅
a antibiotika budeš brát ještě jak dlouho? snad už tě moc trápit nebudou

dandi já z těch, co jsi psala, bych byla pro akorát jané. i když ten má taky své ale... bývá poruchová ta jejich kotoučová brzda a reklamace jsou prý dost na dlouhé lokte
jinak všechny na můj vkus mají dost malá kola, ale přiznávám jsem zaujatá, teutonka má extra veliká 😅
cam cortina na mě působí dost fórově, casualplay je podle mě vyloženě městský kočár, designový kousek. mně se líbí moc, asi ze všech kočárů nejvíc (akorát ne s6, ale s4), ale nepřijde mi extra praktický. navíc ten sporťák má dost nízkou opěrku zad
a ze svých zkušeností, co bych ti doporučila, ať je ten sporťák polohovatelný úplně do lehu, to je celkem důležité (většina kočárů je polohovatelná, ale nemusí to být do lehu), ruční brzda je super věc, zvlášť pokud budeš často chodit z nějakého kopce, odpružení kol taky není k zahození, za prvé to neskáče jak šílené a druhak se s tím dá i trochu houpat. což je všeobecně u těchto kočárů problém. no a pak ta velká kola. i kdybys chodila jen po chodnících, tak ve sněhu je to s malými na prd. dobře přístupný košík, uvidíš, že by ses navztekala až až, že tam nenacpeš nákup 🙂 to je tak co si v rychlosti vzpomenu

danda78
13. srp 2010

právě že já chci taky velká kola, a ta cam cortina, jané slalom i peg perégo je mají ne??
nebo ty znáš ještě větší a lepší??
a ty máš akty jaký??
teutonii spirit??

aktaka
13. srp 2010

@danda78 jj my máme spirit. Já tedy na něj nedám dopustit, jediný splnil všechny mé požadavky. A kola má ještě větší jak jané, hlavně i širší, čímž jsou stabilnější

danda78
13. srp 2010

to máš tu teutonii spirit s3?? teď jsem na ně koukala, jsou taky moc pěkné...
ale celý set se nedá asi sehnat co?? jen sporťák s hlubokou korbou a dokoupit autosedačku viď???? tak to vychází taky pak kolem těch 22-23tisíc ne??
a dodací lhůta je tak dlouhá jo??
10-14 týdnů???
ty jo, to abych se opravdu rychle rozmyslela..
není ta korbička moc malinká??
Potřebovala bych ho vidět v reálu a zkusit si to,stejně budu muset někam jet, kde mají všechny tyto značky co chci a odzkoušet to..

danda78
13. srp 2010

myslela jsem,že jsem rozhodlá,ale teď váhám...

aktaka
13. srp 2010

jj spirit S3
autosedačku mají i svou, ale podle mě častěji si k tomu lidi dokupují adaptéry na maxi cosi nebo romer sedačky. my máme maxinu
i s taškou na madlo a zimním fusakem do korby (oboje po dvou tisících) nás vyšel na 24tis
korba má vnitřní délku 74cm. tohle máš ale problém u všech korb, jsou prostě malé oproti klasických hlubokým kočárům. proto je pak důležité mít úplně polohovatelný sporťák, abys mohla dát prcka tam a neřešit, že ti z korby vyrostl. kámoška má prosinčátko a vozila jí v tom do půl roku
mně říkali dodací lhůta těch 14 týdnů a přišel za 8
a jak píšeš, určitě si je zajeď všechny vyzkoušet, bez toho nekupovat nic 🙂

aktaka
13. srp 2010

tu nechci působit jak dealer teutonky, ale já jsem fakt max spokojená, žádný jiný kočár nesplnil to, co jsem chtěla

madlinka
13. srp 2010

Ahoj holky, tak dneska jsem byla s dvojčaty zas u dr., tak říkala že přibývají víc než by měli 😀 máme už 4kg a 3,6kg

Jinak začínám střídat krmení, jednou sunar, jednou kojení, bo kojit chtějí po 1,5 hodině a dr. mi dneska řekla že nemůžu jen kojit když je to v tomhle intervalu, protože ty děti potřebujou mámu, ne trosku ....... což už skoro jsem bez spánku.....

No a mám horečku 38,6, zánět v prsou jako kráva, tak jsem dostala antibiotika...