Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

pajinkaa28
13. zář 2010

Ahoj holky!
Baru děkuji,Luiky je taky fešák. 😉
Kdepak všichni jste?

madlinka
13. zář 2010

Pajinko malej je rozkošnej 🙂

glumbi
14. zář 2010

Ahoj holky, tak u nás posun. nechceme se vzdát bez boje a jít hned na IVF, proto jdeme 4. listopadu k panu doktorovi Kočímu a mezitím do iscare na genetiku a všechny testy 🙂

pajinkaa28
14. zář 2010

@glumbi Ahojky! tak at' je vše v pohodě.Držíme palečky 😉

glumbi
14. zář 2010

@pajinkaa28 ještě máme dlouhou cestu před sebou, na výsledky genetiky se čeká měsíc...ale konečně něco pozitivního. pak uvidíme co řekne pan doktor, jen doufám, že tam v listopadu bude aspon těch pár bojovníčků co ted
( lepší výsledek by byl samozřejmě potěšující 🙂 )

petrala
14. zář 2010

Ahoj vsem snazilkam🙂

petrala
14. zář 2010

Ahojky je tu nekdo koho ceka v rijnu/listopadu IUI?Nebo komu IUI vyslo pozitivne?

pajinkaa28
14. zář 2010

@glumbi Ale ono to uteče jak voda 😎
Taky jsem začla jíst ten zinek,tak uvidíme,aspoň děláme něco pro své zdraví 😀 Když se nezadaří přirozeně a budem muset na ivf.Kámoška jde ted' ve čtvrtek na KET,ta ale jezdí do Podolí,jen aby měla eskymáčky v pořádku.

pajinkaa28
14. zář 2010

@petrala Ahojky!
Vítám Tě tu.Já tedy IUI neabsolvovala,měla jsem rovnou IVF+ICSI
A to máš 1 pokus?

petrala
14. zář 2010

ne,ne uz mam za sebou 2x IUI a neuspesne,ted po roce se vracime do Iscaru a zacneme zas zkouset IUI...

danda78
14. zář 2010

ahoj omlouvám se,že píšu po delší době...
blbnul mi pc,tak jsem ho měla od soboty u známého na opravě... ale už to je snad ok..
u nás nic nového, stále řešíme stavbu, rekonstrukci, papíry, dělníky a vše kolem..
do té prahy jsem nakonec nejela, přítel jel dnes a z prahy rovnou do tábora, ztíra tam má pohovory,tak přijede až dýl..
včera jsem byla na veterině se psem, jen na očkování proti vzteklině, které jí stejně nedělal, říkal,že má pseudograviditu - nateklé cecíky, a teče jí z nich mléko,takže si myslí,že čeká štěňátka, dal mi na to nějakou vodičku ve stříkačce,tak teď jí to musím dávat....a doporučil kastraci, takže nás čeká asi další operace..
taky jsem říakla,že ještě nezhubnula, a to už 3 měsíce žere jen 1x denně a ještě granule light,tak říkal,že to je taky divné,tak to prý vypadá na sníženou funkci štítné žlázy, budou jí muset vzít krev a zjistit to...takže samé radosti..
v pátek jedeme do Jičína za architektkou na interiéry,tak cestou zpět se chci stavit v Hradci do obchodů a nakoupit něco pro mimi - postýlku, peřinky a vše kolem + vaničku, houpátko, fusak do kočárku, deku.... tak snad budeme úspěšní, už budu ve 30tt tak to nechci nechat na poslední chvíli,teď jsme min. měsíc zase nic nekoupili a letí to hrozně...
a taky se snad už konečně rozhodneme který ten kočárek koupíme a objednáme..
dnes jsem se přihlásila na těhotenské plavání,začíná se příští týden ve středu,tak se těším..alespoň nějaká změna..a potkám se i s ostatníma budoucíma maminama, i když tam z nich asi budu už největší vorvaň...
jdu vás dočíst, u toho budu koukat na ordinaci a odbíhat...
zítra mám inventuru v práci a taky tam musím uklízet,uklizečka jede k doktorce,tak budu asi až odpolko nebo navečer...
mějte se fajn.
d.

baraf
14. zář 2010

Dandi-ty se nezastavíš 😉 brzdi trošku a připravuj se na miminko 🙂 aspoň,že na to plavání budeš chodit, to je taky nějaký čas pro Tebe

danda78
14. zář 2010

baraf ahoj díky ...
já vím,zastavím se až s mimi,nebo spíš mimi mi nedovolí dělat a stíhat tolik věcí za den jako te´d...
ale zatím to je ok..
jsem zdravá, nic moc mě nebolí,jen mi nějak v noci brní - mrtví ruce a vždy mě to až probudí..
jo, plavání bude 1hod. týdně jen pro mě..
přeji dobrou noc všem
ztíra nakouknu
d.

pajinkaa28
15. zář 2010

Ahojky holky!
Tak u nás vše při starém,akorát byl Jiřik ted' trochu nachlazený,a už je to pryč.Opět se osvědčil jitrocelový sirup.
@danda78 Ty máš pěkně na pilno a jak píše baraf,měla bys brzdit,už si ve 3.trimestru a aspoň že si dopřeješ relax plaváním.
A až bude mimi,tak to se právě nezastavíš vůbec 🙂
Mějte se hezky.Pa pa

sonka.77
15. zář 2010

Ahoj holky, hlásím se, že žiju, jen si užívám jiných věcí než snažilkování. Snažím se to teď co nejvíc pustit z hlavy, tak se na mě nezlobte, že se tu neukazuju. Všem přeji, aby vše šlo tak jak má a až zas u mě bude něco aktuálního, tak se určitě ukážu.

@petrala , já taky nebyla na IUI, hnedka na IVF.

Pa Sonka.

danda78
15. zář 2010

ahoj holky,
díky že máte o mě starost...zatím to zvládám i když dnes teda byl den blbec...
ráno jsem jela do provozovny uklízet, pak hned dělala inventuru,která dopadla katastrofálně, budeme tam muset při rekonstrukci myslet i na kamerový systém,a´t to tam alespoň trošku ohlídá...
pak hned na oběd, ke tchyni zalít kytky... otevřít nové brigádnici...asi za půl hodiny po otvíračce přišla kontrola ze živnostenského úřadu na kontrolu, tak jsem měla radost.. byly tam asi přes půl hodiny, samozřejmě nic nenašli,ale jen to,že u nás chodí pravidelně a jinde pomalu nebyly,mě vytočilo...tak jsme měli delší debatu.. no budou si mě už asi pamatovat...
a teď jsem douklízela doma a převlíkla postel a peru povlečení...
takže paráda..
ztíra ráno jdu na kosmetiku, na úřad vyběhat nějaké povoolení a odpolko až do večera do práce,takže taky radost...
v pátek jedeme do toho jičína a cestou se snad stavíme v tom hradci a koupíme něco pro mimi,tak se těším že se alespoň na chvíli odreaguju a budu mít dalších pár věciček,kdyby náhodou přišlo na svět dřív, při tom mém tempu......
kouknu na vás a dočtu..
d.

baraf
15. zář 2010

Dandi-jestli k vám ta kontrola nechodí na nějaký udání....to pak musej

danda78
16. zář 2010

ahoj
jen prolítávám..
dnes jsem byla na kosmetice, ve městě na nákupu, v bance, v drogérce, v lékárně, teď si dělám oběd a za půl hodiny valím do práce až do večera...
jsem nějaká ko, protože jsem se v noci budila snad co hodinu, trnuly mi hrozně ruce, tak mě to vždy probudilo ta bolest....máte to některá taky tak??
jinak dnes opět měřím cukr a zatím ok,hodnoty 4,4 tak jsem si na oběd udělala meruňkové knedlíky s tvarohem...
jinak kočářrek casualplay moc pěkný, má ho u nás sousedka, jen ta korbička je docela malá a není moc výběr barev..a to přední kolečko je zdvojené,tak snad to bude ok.. líbí se mi.
my vyrážíme ztíra kouknout,tak snad už konečně něco vybereme nebo rovnou koupíme..
mějte se.
d.

madlinka
17. zář 2010

AHojí holky, nějak teď nestíhám zajít.....dvojčata mi dávaj zabrat, jsem s nima věčně sama, manže je furt v práci a navíc rozjíždí svůj podnik, tak mi moc nepomůže 😖 ......ve středu jsme byli i dr. tak v 8 týdnech máme 5,1 a 5,4 kg 😕 ....... Karolínka má už naušničky....jak budu mít chvilku hodím nějaké fotečky. No a musíme na oční, prdelinka moje malá šilhá víc než je zdrávo ☹ . Tak jsme objednaní 30.9.

madlinka
17. zář 2010

Holky nemáte někdo zkušenost s Nutritonem nebo nějakým jiným zahušťovadlem UM??? Potřebuju něco aby mi ty děcka vydrželi trochu dýl mezi jídlama.....bo mi někdy řvou hlady už po 1,5 hodině a co s nima když se UM nemá dávat dřív jak za 2,5 až 3 hoďky 😒

danda78
17. zář 2010

ahoj
jen hlásím že žijeme...
včera jsem byla v té práci, dávali fotbal takže domů jsem přijela až kolem 23.30, dnes ráno jsme v 7 vstávali, šli přihlásit mimi na matriku - teda spíše taťku jako otce nenarozeného dítěte, pak jsme jeli do Jičína za interiérovou arichitektkou a cestou zpět se stavili v Hradci v John Nellu - kočárek jsme se ujistili že chceme ten peg perégo gt 3, měli tam i teutonii,ale říkali,že dodací lhůta je cca.3měsíce,tak to už bychom nestihli, a taky že nemá nafukovací kola a ty jsou lepší.. apřítelovi se stejně líbil víc ten peg perégo...
tak jsme tam vybrali postýlku - laura, bílo - hnědá, matraci - kokos-molitan-kokos, polštář + peřinku z dutého vlákna, povlečení s kačenkama - béžové + mantinel + nebesa k tomu, zavinovačku, pár plínek, 2x osušku, žínku,vaničku a lehátko do ní, deku do kočárku - fleesovou + polštářek a ještě 1 deku - španělskou na zimu, zimní fusak od emitexu - 3v1 letošní kolekce s vločkou-hnědo béžový, kolotoč nad postýlku, a ještě lehátko - houpátko od chicca- sea dreams, tak to měli zrovna v akci takže vyšlo ještě levněji než na netu, i ten fusak, jen postýlka byla o něco dražší....
celkově jsme platili přes 14tisíc a to nás čeká ještě koupě kočárku, sedačky, sporťáku, a pak ještě přebalovací komoda, monitor dechu + kosmetika a ještě pár věcí...
jsou to pálky,ale něco přispějou rodiče,tak z toho mám dnes dobrý pocit a radost,že konečně něco máme..
zatím jsme to odvezli ke tchánovcům,ještě tady budeme muset vymalovat a pak to teprve vše nachy¨stat...
všem přeji krásný víkend, nakouknu zítra, dnes jsem už ko...
dobrou.
d.

pajinkaa28
17. zář 2010

@madlinka Ahojky! Tak to krásně rostou bobánci.My jsme nutrition dávala,ale ten je proti zvracení,protože nám Jiřik vždy vyzvracel celou lahvičku mlíčka,připadalo mo že to vubec nepomáhalo,akorát vyhozený peníze a to jsme dávali Nutrilon. ☹ Pak jsme vyměnily mlíčko a byl klid. 🙂 Jsou mlíčka co víc zasití,ale nevím od kterého měsíce,jestli se mužou dávat už tak brzy.Těšíme se na fotečky. 😉 Pa

pajinkaa28
17. zář 2010

@danda78 Ahojky! Kočárek jste vybrali parádní.Jsou to pálky,hlavně když je to první mimi u toho druhého už to neni takové,to většinou dědí po prvnim.A Vy budete pořizovat ještě sport'ák? Ten máte v kompletu ne.
Jinak si užijte víkend.Tady u nás je ted' vinobraní,tak zítra dopolko se jsem juknout,pak kdyžtak hodím fotky 😒
Mějte se krásně a opatrujte se.Pa pa

danda78
18. zář 2010

ahoj madli,
mimi krásně rostou a s tím jídlem nevím,musíš se zeptat zkušenějších,...těšímse na fotečky,.. a aťdobře pořídíte u doktora.
paji, jo ten peg perégo gt3 snad bude ok a budeme brát přes net celou trojkombinaci,ttakže i s autosedačkou a sporťákem, taky kolem 20tis.
jo jsou to pálky, hlavně když doma nic nemáš a ségra moje měla děti před 10 lety a přítel má jen mladší bráchy...
přeji krásný víkend všem..
já valím do práce, přijede servisák něco opravaovat tak tam musím být na 9, pak na nákup a domů vařit...
odpolko mám volné,ale večer jdu opět makat..
mějte se.
d.

mishi
18. zář 2010

ahoj po delsi dobe, stiham vas jen cist, ale ne psat
dnes jsme byli asi 4,5 hodiny v zoo, zrovn tam byl nejaky detsky den od naklad.egmont a tak vsude spousta deti a kocarku, lepsi nez precpane veletrhy🙂 a tak jsme po ocku okukovali🙂) zalibil se nam casualplay s4, maxi cosi, mozna jana slalom. nicmene jak pises dando - korba,sportak,autosedacka kolem 20tis. takze v pomeru uzitek/cena vychazi pro nas nejlepe ten x lander, kdy za 16tis mam komplet sadu i destnikem,fusakem,taskou,dekou,.... on nasich jsme dostali 20tis na kocarek, takze mame jeste rezervu na monitor dechu a par "volovin"
a dando nejsi v tom sama - taky vsechno kupujeme nove, jen to obleceni nejake dostavame

zdravim te soni, urco sem pak pridej nejake akutaliy, az dobers prednison!!! a nelekej se hmotnostnoch prirustku, je to normal

baru - nedas uz konecne do pasu uzivatele aspon ten tyden teho, at vim, kde se nachazis? zajima me to, a nejen me🙂)

mishi
18. zář 2010

taky jsme byli u kamosky, ma 6tydnu emcua vyzvidali prakticke veci. takze uz vime, ze ponozky nesklouzavaji od mothercare, fajn doplnkove zbozi ma emitex a tetra osusky nesaji vlhkost po koupani, fuknci frote jemna osuska je od firmy lodger, i zavinovacku stahovaci fleece do kocarku ma vyhovujici.
no mohla bych psat a psat, ale to vy uz znate, pac vy uz zkusenosti s mimi mate🙂)

danda78
18. zář 2010

ahoj mishi
díky za cenné rady..
ten casualplay s4 se mi taky líbil,ale příteli moc ne, hlavně to zdvojené přední kolečko a malá korbička..
a jané slalom je ok, ten byl taky náš favorit,jen se mi víc líbí ta kolekce 2009 má prostornější sporťák i korbičku a hezčí barvy..
tak emitex jsme koupili ten zimní fusak, myslím si,že ok..
a houpací lehátko od chicca,to bude taky dobré..
jen jsem teď našla tu postýlku co máme + komplet vybavení - tj. povlečení, mantinel,nebesa, prostěradlo, držák na nebesa, kolečka.... + navíc zavinovačku, fusak, kapsář a spirálku na postýlku skoro o 1800,-kč levnější než jsme koupili my, protože toto je komplet a my to kupovali každé zvlášť....takže mám trošku mrzení..
jinak x-lander paní v obhcodě taky chválila, říkala,že to je sice polská výborba, ale tento je docela kvalitní a za tu cenu má v sobě hodně věcí...
měli tam od x-landeru takový jakoby sportovnější s velkýma kolama vzadu, tříkolku a vypadal dost dobře...
pěkný večer, valím do práce..

danda78
19. zář 2010

ahoj holky,
mám vás dočteno..
včera koukám všechny skoro měly náročné,ale pěkné dny..
já jsem byla taky večer v práci od 20-3 do rána... to mi nevadí,ale jak jsem přišla domů,tak poprvé jsem měla oteklé nohy a bolely pěkně..
v noci mě pěkně párkrkát pozlobilo zase to brnění rukou, nevím co na to, beru folgravid - vitamíny už od začátku těhu,ale asi budu muset přidat nějaké magnézko nebo něco... nebo jít k doktorovi, je to čímdál horší...
to mně všichni říkají,že není možné že už jsem v 7.měsíci,ale pupek mám min. 1x takový...
u nás taky hezky, já musím jít dělat papíry do práce,ale odpolko budu lenošit a asi i ta procházka dopadne..
kouknu večer
pěkný den všem
d.

madlinka
19. zář 2010

Dandi mě to brnění v noci taky v těhu moc zlobilo, budilo mě to několikrát za noc 😠 , doktor mi doporučil pít iontové nápoje, trochu to pomáhalo, tak to zkus......

petrala
19. zář 2010

Ahojky vsem...Koukam ze jste tady skoro vsichni tehu,muze se vas zeptat jak se vam zadarilo?Mam za sebou 2 x IUI neuspesne a od zari opet zaciname ...dekuji za odpovedi