Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

puckal
17. led 2012

@pajinkaa28 ahojky, díky, dnes už jich vydrželo jen 4, ale prý jsou to krásná emrijka 😵 Zítra bude transfer 1 bojovníčka, 3 zamrazit. Tak potom uvidíme za 14 dní.....

jika10
17. led 2012

@puckal Ahoj, mooooooc drzim palecky, aby se bojovnickovi u tebe v brisku libilo 😉 Nas IVF snad ceka v breznu - dubnu podle toho jak vyjde MS. Ted stale cvicim mojzisku a probiha domaci snazenicko 🙂

puckal
17. led 2012

@jika10 třeba domácí snažení a cvičení zabere a už nebudeš muset. Držím také palce a díky 😉

jika10
17. led 2012

@puckal Jelikoz jsem zivotni pesimista, tak uz nicemu neverim. Ale i tak se na IVF docela tesim amozna i diky tomu, ze to mame schvalene, tak jsem viiice v klidu. Kdyby alespon nekdo vedel, kde je problem, tak by nam to zivot asi hooodne ulehcilo

pepajr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajinkaa28
19. led 2012

@puckal Ahojky,tak to máš už mimíska u sebe.Teď se jen zavrtá a za 14 dní najdeš // 😉

puckal
24. led 2012

@pajinkaa28 Ahojky, jo už mám jednoho bobíska od 18.1. 🙂 Od pondělí jsem už v práci ale je to dost únavné, doma jsme padla za vlast, prsa mám pěkně nateklá ale to bude po utroši 😠 Ted jen 14 dní čekání.......jsem zvědavá, do kdy vydržím 😉

khodinkova
24. led 2012

Ahoj,
chtěla bych se vás zeptat zda v Iscaru muž platí za vyšetření spermií a po případě kolik? Nebo je to jen na doporučení od lékaře? Četla jsem o Gestu, že když muž nemá doporučení od lékaře,tak platí 1800, tak jsem se chtěla zeptat jak je to tady. Rozmýšlíme se mezi Gestem a Iscaru a zatím je pro mě asi více pozitiva pro Iscar. Moje gynekoložka mi dala včera kalendář,kde si mám 3 měsíce zapisovat MS,teplotu a sex, taky jste to tak měli? Nevím právě jestli čekat,nebo zajít rovnou na kliniku. Předem děkuju za rady 🙂

evitaa
24. led 2012

@khodinkova Já si myslím, že v rámci IVF se za spermiogram neplatí nikde.

favofrenki
24. led 2012

@khodinkova Ahoj my jsme docházeli do Gestu tam byl manželovi dělán spermiogram a nic jsme neplatili, jen mi nevyhovoval přístup lékařů. Dva měsíce jsem tam chodila několikrát za cyklus a jen mě sledovali nic víc nic míň. Na radu svého gynekologa jsme přešli do Iscaru a byli jsme nadšení. Pan doktor nám dodal optimismus a hned jsem dostala Clostil s tím že pokud na něj zareaguji tak bychom hned ten cyklus udělali IUI. V době návštěvyy Iscaru jsem ale již byla na úplném začátku těhotenství takže jsme se dál nedostali 😉 Kdybych měla doporučit tak Iscare...

pavlinka83
24. led 2012

@khodinkova Ahoj neplatí se nic, ale buď musí mít doporučení od lékaře nebo musíš být ty v ISCARu registrovaná.
Já jsem si zapisovala MS a bazální teplotu po dohodě s mojí gyndařkou, ale to bylo asi po půlročním snažením, to jsme ještě neuvažovali o CARu. Ale jestli se snažíte víc jak rok, tak už bych se do CARu objednala.

pajinkaa28
24. led 2012

@puckal Ahojky,moooc držím pěsti a Ty sis nenechala napsat neschopenku? Přeji Ti aby jsi našla //
Jinak jsem psala do iscaru dotaz ohledně toho 4.ivf a toto mi odpověděli:
Dobrý den,
Pokud vše proběhne jak má a novela zákona vejde v platnost, tak by se měla vztahovat i na vás.
Protože jste měla vždy transfer 1 embrya, měla by jste tak nárok i na 4. cyklus hrazený pojišťovnou.
Což je skvělá zpráva 😉

puckal
25. led 2012

@pajinkaa28 To je skvělá zpráva 😉 Ne neschopenku jsem si nevzala, měla jsem dovolenou. Ted už chodím, nemá fyzicky náročnou práci ale spíš psychicky 😅 , ale aspon pořád nemyslím, jestli se zavrtalo, jsem optimista tak určitě ano 😀
@khodinkova my jsme tam šli na konzultaci a v rámci toho, je už SPg zdarma, ale když jsme docházela k obv. gyn. tak jsme měli žádanku a také nás poslal tam, ale už tam i docházíme😉

khodinkova
25. led 2012

Ahoj, děkuji všem za reakce 🙂
favofrenki já jsem právě četla, že v Gestu se doktoři hrozně střídají,já bych byla radši,kdybych měla jednoho doktora na celý proces, a co jsem koukala,tak Iscar je v Holešovicích, vypadá to, že to mám hned naproti práci, což je fajn 🙂, a koukala jsem,že tam jsou i v sobotu,což je taky dobré,protože přítel moc ve všední dny čas nemá.
puckal děkuju,já tam tedy zkusím zavolat a zkusit se obědnat na konzultaci,na gyndu se mi znovu nechce,když mi řekli ať se tři měcíce měřim teplotu a zapisuju MS a až potom pošlou přítele na SPg,tak jsem právě myslela,že bych si to rovnou domluvila nějak v tom Iscaru.

pavlinka83
25. led 2012

@khodinkova Akorát ještě budeš potřebovat od svojí gynekoložky poslední cytologii.

eliskah
25. led 2012

Ahoj všem iscare praha vřele doporučuji 😉 😉

khodinkova
25. led 2012

pavlinka83 aha,tak děkuju, to jsem nevěděla, vlastně nevim nic, co budu potřebovat 🙂 no jelikož to mám kousek,tak se tam zaběhnu podívat a optat se, co budu všechno potřebovat.

pajinkaa28
25. led 2012

@khodinkova Tak to držím pěsti ať je vše v pořádku.Ono je to pak docela časově náročné,oni tam sice v sobotu jsou,ale nejvíce se dělá přes týden.Manža si taky dost musel brát dovču ☹ Záleží taky na Tvém cyklu,kdy bude ovulka atd.

puckal
30. led 2012

Ahojky, tak tam jsou // 😵 Zítra ještě jedu na krev, protože jsem v pátek začala špinit, ale už je to OK, a dnešní test stejně silný jako kontrolní 😵 Foto mám jen z 26.1. a 27.1 ale hodím ho sem 😉

leeena_4
30. led 2012

@puckal člověk aby byl sherlok, aby se dozvěděl, jak pokračuješ 😀.

Omlouvám se, že vám sem lezu, jen tady někomu držím pěsti. Hodně štěstí i vám ostatním 😵

pajinkaa28
31. led 2012

@puckal Ahojky,no to je krása,moc gratuluji a ať je vše v naprostém pořádku 😉
@leeena_4 Nic se neděje,taky jsem celá napjatá čekala na výsledek 😀

puckal
1. únor 2012

@pajinkaa28 Díky snad, bude, včera jsem byla n akrvi a dnes odpo bude výsledek, potom se uvidí až dle utz. Ale snad bude vše OK 😉

jika10
1. únor 2012

Ahoj holky, zitra bych si mela zacit strikat do nosu Synarel. jdeme na nase prvni IVF a chtela bych se zeptat, jak je to s testama na imunitu??? My zadne nemame a trochu se bojim neuspechu 😖

jika10
1. únor 2012

@puckal Stale drzim palecky a gratulka obrovska

puckal
1. únor 2012

Ahojky, výslekdy z krve 31.1.- HCG 750 jednotek 😀 Já jsem asi už opravdu těhulka 😵 je to 13 dní od ET 🙂 Dnes už zase nešpiním, mám brát dál utroš, odpočívat a 16.2. na utz 😉

@jika10 já jsem žádné testy v Iscare na imunitu neměla a zadařilo se 🙂 Už na nic nemysly, jen na růst vajíček, nenervuj se, Dr. určitě vědí, co dělají 😉

jika10
1. únor 2012

@puckal No moooc ti gratuluju tehulko. Uzivej si tehulkovani a zachvilku se ti zacne kulatit brisko.

No a diky, porad nad tim dumam, asi budu muset prestat zkoumat na netu a zabavit se jinak. Zitra zacinam strikat 2x za den Synarel, takze kolotoc se rozbiha 😅

pajinkaa28
1. únor 2012

@puckal Ahojky,to je krásné,třeba tam budou dvojčátka 😉 To uteče a pujdeš na první utz

baraf
6. únor 2012

@puckal velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! držím palce,ať je všechno dobré i nadále.

baraf
6. únor 2012

tady je fotka těch našich ISCAREátek 🙂 Filípek oslavil rok (hrozně to uteklo) a s Lukym jdem v pátek k zápisu.....

tak všem snažilkám držím pěsti!

pavlinka83
6. únor 2012

@baraf Krásné dětičky, taky se snad dočkám, teď si procházíme 1.IVF