Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
2. čer 2009

Siki, to je jasné, že přišla, když jsem ti jí včera poslala, neee 😀
navíc, já jí mám dnes už slabou, takže jsem věděla, že ti určo dorazila 😀 😀

já jdu příští pátek a jdu k té rusce bezejmenné 😀

siki26
2. čer 2009

Tak zjisti její tajemné jméno, aby jsme jí taky konečně nějaké daly 🙂

Teda ale ty křeče sis mohla nechat, to mě fakt klátí...Jestli je to tím Synarelem, tak tě pic. Já je obvykle nemívám, au au au 🙄

aktaka
2. čer 2009

jj, mrknu na jmenovku, minule ho tam měla, tuším, a raději si ho napíšu 🙂

tak ty určitě nejsou ode mě, to musela nabalit někde cestou, sviňucha 🙄

siki26
2. čer 2009

mrcha jedna 😀 Ale tentokrát jí to odpustím, přeci jen jsem ráda, že přišla 😎

Teda já mám hlad, už bych šla na obídek a máme ho naplánovaný až ve 13h, to nevydržím 😒

Pilně makáš? To je fajn, jen jim to ukaž, flákačům 😀 Já se taky snažím něco dělat. A zatím to celkem jde, ale po obědě to bude asi složitý 😅

aktaka
2. čer 2009

já už mám taky hlad, ale s nikým nejsem domluvená, tak si asi budu muset jen pro něco zaběhnout 😒

doufám, že začnou litovat, že mě nařkli z nějaké flákačství, od rána otravuju na všechny strany, že mi něco nefunguje, že se něco dělá blbě apod. nedám jim pokoj 😀
jj, po obědě je to vždycky těžké

o víkendu jsem si v bauhausu nabrala vzorky barev na zeď, už jsem nám vybrala pro pracovnu a žlutou do chodby. mi se tedy žlutá nelíbí, ale manžel jí tam chce, tak budiž po jeho, hlavní je, že ostatní bude po mém 😀

siki26
2. čer 2009

U nás to funguje tak, že já se přítele zeptám,jeslti se mu to tak líbí (aby neřekl) a on většinou odpoví, že je mu to jedno nebo že stejně ať řekne cokoli, tak bude po mém 😀 Co se bytu a dekorací týče, tak bych to nemohla nechat na něm...

Teď mi mamča volala, že krev mi dopadla dobře, jen štítná žláza je pomalá ☹ Já se z toho vážně picnu, pořád něco...Takže budu brát nějaké prášky. Vím, že ovlivňuje těhotenství, ale nevíš, co přesně?

aktaka
2. čer 2009

tak u nás do toho manžel pořád kecá 😀 já to chápu, je to i jeho, že jo, ale někdy závidím takové chlapy, co je jim to šumák

tjo, jak přesně to vadí, to netuším, jen vím, že vadí. ale netrap se tím, dostaneš prášky a bude to ok. kámoška s tím taky měla problém, zobe a je těhu, tak buď v klidu, určo to bude v pohodě

aktaka
2. čer 2009

tak hlásím, že jsem si donesla bolonské špagety a půlku jsem vyhodila, fuj 😝
ale zato jsem si dala věneček, přinesla kolegyně zákusky, slavila padesátku, tak je mi hned lépe 😵

siki26
2. čer 2009

Tak já jsem si dala smažené žampiony s bramborem, mňam, mňam. jsem plná a šla bych spinkat 🙄

Mrknu se na net, jak moc to těhotenství ovlivňuje. když srovnám jeden hormon, tak mi to ovlivní jinej. Já se z toho fakt zblázním 😠

aktaka
2. čer 2009

snad tak horké to nebude, znám víc takových holek, co mají problémy se šž a jsou těhotné. tady je i diskuze o šž a těhotenství, tak se tam mrkni, co na to říkají ostatní

siki26
2. čer 2009

jj, děkuju, už mě to taky napadlo. myslím, že to téma jsem už viděla. mamka mi řekla, že ji nahodíme rychle, tak snad...Jen mě to trošku zklamalo. když mám radost, že ms přišla tak jak měla, tak mi tu dobrou náladu prostě něco zkazit muselo 😠

Takže ty už rozjíždíš vlastně druhý pokus IUI viď? Co na to manža? Asi byl zklamanej co? no jo, to zklamání si musíme zažít holt všichni. je to pech. Ale co by to bylo za život, kdyby jsme měli vše, co si usmyslíme? 🙂

aktaka
2. čer 2009

no vidíš, musíš mamče věřit, že to bude ok 🙂

jj, teď to bude druhý. manžel ani moc zklamaný nebyl, on je takový realista, a když slyšel, že je šance jen 12%, tak to bral automaticky, že to nevyjde

siki26
2. čer 2009

no ono je to možná lepší. Než se moc těšit a být pak zklamaný. to bolí víc 😒

jen nevím, jestli o té šž mám říct Turkové nebo to neřešit. když mi hormony brali oni cca pře měsícem až dvouma, tak bylo vše v poho. Bojím se, aby neřekla: "no tak to musíme posunout a počkat až bude šž v normě" 😠 To je dilema...

aktaka
2. čer 2009

tak to ti nezávidím tohle rozhodování. já bych jí to asi řekla. hlavně mít s sebou ty výsledky, aby věděla jaké jsou tam hodnoty. třeba je to tak malý rozdíl, že by to ivf nevadilo. ale zase, kdyby vadilo, tak aby sis zbytečně nevyplencala jeden pokus, to by byla škoda

siki26
2. čer 2009

to jo, to máš pravdu. no do pátku času dost, rozeberu to ještě s mamčou, jak je to "špatný".
už jednou se mi stalo, že jsem měla funkci šž sníženou a odběry týden na to už byla v normálu. Tak budu doufat, že je to ten samý případ.

právě si si udělala kafčo. jsem nějaká mrtvá a pracovní nasazení opět na 0 😅 je to semnou těžký. alespoň mě tu nikdo nekontroluje, tak nevidí, že se flákám 😀

aktaka
2. čer 2009

tak třeba to bude teď to stejné. ono to může záviset i od toho, jestli jsi nejedla něco blbého, možná

já jsem taky ospalá. dnes zalezu v devět do postele a vylezu až ráno. tak! 🙂
mě asi někdo kontroluje, ale peču natu, stejně tu s tebou krafu 🙂 ale jinak makám, jsem dnes pilná jak včelička 😵

siki26
2. čer 2009

Tak jsem tě chtělo o trochu toho pracovního elánu okrást, ale raději ti ho nechám, aby si na tebe nemohli došlápnout 😉

jj, mamča to taky říkala, že je možný, že jsem něco špatného jedla. Včera večer mi bylo pěkně špatně od žaludku, ale to bylo až po tom odběru, tak nic... 😒 No už to nebudu řešit, je to otrava.

Koukám, že holky s námi zase neka 😠 Vím, vím, chodí sem až později, ale vyčíst se jim to musí 😀

aktaka
2. čer 2009

jéé, ty sis založila album, super 🙂

jj, neřeš, když zatím nevíš nic určitého, jak je to vážné, zbytečné si s tím dělat hlavu

to víš, jsou to poctivky, makají až se z nich kouří 😉

já bych si dala něco dobrého. přinesla nám kolegyně zákusky, ale takové ty maličké, tak už jsem měla větrník, věneček a koňakovou špičku. ale klidně bych zvládla ještě něco 😀

siki26
2. čer 2009

Koukám, že si dopřáváš sladké zákysky...my máme v mrazáku z nějaké akce magnumy, tak si nejspíš jeden dám. Jen bych raději ten s bílou čokoládou (tu já miluju), ale bohužel ten zrovna není ☹

jj, snažila jsem se si album založit, jen ty fotečky tam chybí. ale nechce se mi tam nic dávat, když vlastně zatím není co. Každopádně ty máš taky album 🙂 Tak hlavně, aby se fotky rozrůstaly o nějaké to miminko 😉

aktaka
2. čer 2009

tak a opustila mě pracovní nálada 😅 🙄

já bych si dala klidně i s tou mléčnou. necheš mi jeden poslat? 😀

jj, já jsem ho zakládala hlavně, abych si někde psala, co náme za sebou a co nás čeká, a tohle mám přístupné odkudkoli

siki26
2. čer 2009

jj, takže volám kurýra a posílám. Snad dorazí dřív než z něj bude bláto 😀

Taky bych si měla do albumu něco dopsat. MS dorazila, takže jdu si ho aktualizovat 🙂

aktaka
2. čer 2009

tam budeme aktualizovat takové blbosti jako ms. jen doufám, že u toho nezůstaneme až do přechodu a žádné foto dětí 😀

elana
2. čer 2009

Ahoj🙂

Siki, gratuluju k MS a negratuluju k šž, já mám subklinickou hypo, zobu denně Letrox, snad by to mělo být kompenzovaný. Mám se tam ukázat, tak zítra se skočím objednat.

Akty, já už se natvrdku objednávám jen k tý "pani doktorce, co mluví rusky a je hrozně hodná"...paní na recepci se smála, řekla, jasně, paní doktorka P. (a já to nerozuměla😀 nějak jako Poplakovičová😀) a objednala mě k ní🙂

siki26
2. čer 2009

no, to taky doufám 😉

ten kurýr ne a ne dorazit 😅 Další flákači...asi se zmrzkou poběžím a doručím ti jí sama 😀

elana
2. čer 2009

Jů zmrzka. My tuhle nakoupili celý mrazák bílých jahodových Mrožů 😝 tak asi půjdu jednoho-dva ztrestat🙂

siki26
2. čer 2009

Ahoj El!

a podstupovala jsi přes to i IVF nebo IUI nebo čekali až se ti to srovná?

aktaka
2. čer 2009

ahoj El

mi ukrutně bolí hlava. už od včerejška. ani ibalgin nezabral 😠 😠 😠

holky, já se léčila někdy ve 12 se šž. mám strumu (zvětšenou). dostala jsem nějaké prášky, brala jsem to dva měsíce, pak jsem sama usoudila, že to nemá cenu jen tak brát prášky a sama si naordinovala vysazení a k endo už jsem nikdy nešla. teď jsem se trochu bála, jeslti jen to nezanedbala, ale dobré, krev mám naprosto v pohodě. tak nevím, jestli pan dr automaticky dávkoval prášky každému příchodímu 😒 navíc mi tenkrát vůbec nebral krev, naordinoval mi to jen na základě pohmatu krku! 🙄 😠

El, ona je milá, jenže já jí moc nerozumím, co kuňká, tak se mi s ní to ivf nechce moc řešit. no uvidíme, třeba to na ní nakonec zkusím 🙂

Siki, stopni taxána, čekám tě u vchodu 😀 a ne že jí budeš cestou zahřívat! 😀

siki26
2. čer 2009

Akty: tak jdu na to, za 2min mě čekej. hodím ti ji z taxíku za jízdy, ať se moc nezdržuju a aby mě v práci nepostrádali 😀

aktaka
2. čer 2009

jasně, ale házej dobře, já moc neumím chytat 😅 😀

siki26
2. čer 2009

no tak to je naprd, snaž se 😎