Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
13. pro 2012

@kaijko a to vis, ze to zvladnete do konce se zdravim🙂 neboj, bude to dobry.
zaplatila sis u brestaka i 100 kc za snimky? od hulverta nemam moc pekny

mishi
13. pro 2012

@elana bebe je myslim hezka, ale ne modelka🙂 hlavne zaujmou ty jeji oci, ma je velke a dlouhe tmave rasy a vyrazne oboci odmala. trapi me, ze ji rostou desne pomalu vlasy, driv jsem je zastrihavala, aby byly silnejsi, delaji se ji kudrliny a nez ji narostou do nejakeho holciciho ucesu, to si jeste roky pockam...me nasi strihali az asi do 13let, mama to omlouvala tim, ze rano brzy vstvala a nemela cas a nervy me cesat a upravovat mi vlasy:((( a nikdy jim to neodpustim, trpela jsem i plakala u toho. proto chci bebe doprat vlasy, aby vypadala jako holcicka

mishi
13. pro 2012

@kaijko tak kdepak jsi? dopadlo to dobre, vid? moc na tebe myslim!

kaijko
13. pro 2012

Holky dekuju 😉 Foto v albu 😉 Screening negativni a dr rikal, ze mame pekne miminko 😉 Podle PM jsem 12+5tt, ale CRL 13+1 tt. Merime 7cm 😉 Na pohlavi jsem se neptala. Byla jsem chvilku s mym Jirikem rozhozena..Mejdriv vse v pohode a pak prisla sestra s nejakym vypoctem a musel jeste neco zjistovat pres utz..Ze si to zadaji statistiky..Pak, ale rekl, ze je vse ok! 😀

@mishi Rekli jsme si o CD a doma nasli 8fotecek, tak 4 fotky v pohode. Doktor v pohode a se sestrou jsme se nasmaly 😉 Vysetreni jen ptes brisko 😉 Screening tech 1200 + 100 za fotky..
Taaak a zitra Ty!!!Budu drzet palecky!!!!!!

mishi
13. pro 2012

@kaijko to jsem za tebe moc rada, ze je mimi v poradku a ty take. konecne sis oddychla. ze by sis zacala odted vic uzivat sve prvni tehotenstvi? 😀 😎 a dekuju za info, jak to probihalo. to cd si zaplatim taky, at mam pamatku

mishi
13. pro 2012

@kaijko a na pohlavi jsi uplne zapomnela v tom rozhozeni nebo jsi umyslen jeste nechtela? ja budu zitra teprve 12+1, to tam jeste nic neuvidi mezi nozickama. no hlavne aby byly vsechny testy a mozna rizika co nejmensi. az ted mi dochazi, ze nas treba ceka nejaka spatna zprava

baraf
13. pro 2012

@kaijko tak super! a na pohlaví se zeptáš příště. jestli je to kluk, tak to už by poznat být mohlo🙂

mishi
13. pro 2012

@baraf kdy ti rekli pohlavi kluku, v jakem jsi byla tydnu?

kaijko
13. pro 2012

@mishi Diky!Jak nas vydesil (malem se mi zastavilo srdce), tak uz me pak nic jinyho nezajimalo nez, ze je ok 😉 Doma jsem "studovala" ty vysledky a jsou tam pravdepodobnosti k vyskytu tech nemoci. Dr rekl,ze mozna rizika mimimalni..
Zitra budu cekat na Tvuj vysledek! Verim, ze bude vse ok!!!!

@baraf 😉 snad uz to pujde videt 😉 Jsme zvedavi!!!

baraf
13. pro 2012

@mishi my měli oba kluky jako překvápko, nechtěli jsme to vědět... ale právě spoustě mých kamarádek "odhalili" kluky při tomhle screeningu..

mishi
13. pro 2012

@baraf jejda, takze mozna se zitra neco dozvime? to by teda bylo prekvapko. ja tajne doufam, ze tam zadnej pindik zitra ani pozdeji nebude, ale samozrejme chceme zdrave miminko, i na kluka bych se psychicky pripravila🙂)

pajinkaa28
13. pro 2012

Ahojky holky,
tak je to asi ztracené ☹ Už jsem začla slabě špinit,když se do rána nerozkrvácim,tak testnu.
Iscare máme naplánovaný až tak na rok 2014,máme ještě dost placení ☹
Všem Vám moc držim palečky ať jsou jen dobré výsledky 😉
Zítra dám vědět.

mishi
14. pro 2012

@pajinkaa28 je mi lito co pises. ale treba to neni tak, jak myslis. spineni muze byt i v tehu. jeste nehazej flintu do zita. delala jsi rano test?

ja za hodinu vyjizdim smer hloubetin a brestak na NT screen

pajinkaa28
14. pro 2012

Ahojky holky,
špinim už víc a test negativní ☹ Tak hlavu vzhůru a hurá do dalšího kola.
@mishi držim pěsti ať je vše v naprostém pořádku 😉

kaijko
14. pro 2012

@mishi Porad drzim palecky a cekam 😉

mishi
14. pro 2012

cau holky, vsechno dobry 😀 zaplatpanbuh (a to jsem neverici🙂 CRL 53,8, NT 2mm, srdce 164/min, rizika nizka, screening negativ.o den se lisi ultrazvukem od hulverta,

@kaijko my platili jen tu stovku, tak jsme jeste usetrili. divila jsem se, ale v mailu to maji nepresne napsane, ze to nelze pochopit, moje pojistovna to hradi

mishi
14. pro 2012

tady jsem vam vybrala z dneska jednu fotku

kaijko
14. pro 2012

@mishi Takze, super!! Zase jsme "dal" 😉
Ja mam vzp..No, nevadi..hlavne, ze jsme ok 😉
Krasna fotecka 😉

elana
14. pro 2012

@mishi krásnej prcek a jak hezky už mává 🙂 Gratuluju! na pohlaví jste se neptali?

elana
14. pro 2012

@pajinkaa28 je to škod...ale jak říkáš, hlavu vzhůru a do dalšího kola, jednou se to podaří, když to šlo poprvé, půjde podruhé taky 😉

mishi
14. pro 2012

@baraf
@elana

jelikoz me bara navrtala, ze kamosky uz videly kluky z NT screen, tak jsem ho zeptala. ukazal nam ten hrbolek, ze ho maji v tomhle tydnu vsechny mimina a potvrdil mou domnenku, ze 14-15tt by hulvert mohl neco videt. takze moooozna na dalsi kontrole 2.1 (to budu 14tt+6) se dozvime vic. to vite, ze jsem desne moc zvedava, vic nez u betynky

mishi
14. pro 2012

@pajinkaa28 to jste to ted zkouseli prirozene? to je dobry, ze mate sanci. zkus se tomu nepodavat, je to dobry znameni, za nestu uz neco bylo. bude zase priste, uvidis. preju vam hodne stesti, at nemusite cekat dlouho

mishi
14. pro 2012

asi se budete smat nebo si klepat na celo, ale resim jedno dilema
zda jit na koncert me oblibene alicia keys 15dni pred terminem porodu 😀 😀 😀 samozrejme listky na sezeni
vcera jsem objevila, ze bude jaro/leto v evrope na turne, uz jsme na ni byly i pri minule navsteve prahy.
proc nemuze byt v prazetreba 2 mesice pred porodem? 😎 nekam letet za ni taky tehotna nemuzu, to bych neriskla

kaijko
14. pro 2012

@mishi Noo, vzhledem, ze jsi Alzbetku rodila 14dni pred TP, tak bych asi neriskla kupovat listky 😀

mishi
14. pro 2012

@kaijko no ja jsem si ten porod mozna trochu sama vyvolala 😀 😀 😀 stepan mi zakazal uplne vanu v poslednioch mesisich, ale kdyz me upozornoval, ze 4.1 musi jet do frydlantu, nechtela jsem riskovat, ze zrovna bude treba pryc, kdyzto na me prijde. takze jsem si dala vanu, umyla vlasy a druhy den rano na silvestra mi odesla hlenova zatka, tehdy jsme si mysleli, ze to je polodvka, byla uplne cira, jeli jsme do podoli, tam jsem stravila dopo na porodnim sale, ale nic mi nebylo, zadne kontrakce, piustili nas domu a navecer jsem si dala zase vanu a povesila pradlo a uz jsme jeli podruhe se zacinajicima kontrakcema🙂)
3 dny predtim jsem byla v poradne v podoli a vubec nic nenasvedcovalo tomu, ze se chystam k porodu.

ja bych ty listky riskla, a chovala se kolem dne koncertu zodpovedne, abych nemusela do porodnice (ty by podoli bylo stejne zavreny kvuli malovani)
jeste to mjusim probrat s hulvertem, kam jinam by me doporucil jet

elana
14. pro 2012

@mishi to měla Bára pravdu, mně na NT právě už kluka řekli 🙂 Tak uvidíš za ty dva týdny, chápu, že jsi zvědavá, poprvé je to vlastně jedno, ale podruhý už třeba má člověk nějaký preference, někdo chce druhý do páru, jiný zas radši to, na který je zvyklý.

kaijko
14. pro 2012

@mishi 🙂
A myslis, ze to treba nemuze vyvolat ten ramus a decibely? 😉
Podle crl mam dokonce TP 19.6. Tak se asi rovnou domluvim s Hulvertem kam jinam..Pro me by byl super pak Apolinar, je to kousicek ode me (pod kopcem)
Jee, a co ta Bebe u screeningu? Bylo to v pohode? 😉

pajinkaa28
14. pro 2012

@mishi tedy to bys byla asi trochu blázen jet 14 dní před termínem na konzert.Když budeš poslední měsíc v pohodě,tak to risknout můžeš nebo budeš ve zprávách,že jsi tam porodila.

pajinkaa28
14. pro 2012

elen,kluka máme z Iscaru.O 2 mimi se snažíme už 3 roky a v tom jsme měli i 2x neuspěšné IVF.Máme v záloze ještě jeden pokus,protože jsme u prvních dvou měli po jednom embryjku.
Šance na přirozené otěhotnění tam je.manža má špatné spermio,pomáháme tomu Macou,vitamínem E a kotcičníkem,tak každý měsíc tak nějak doufám že se ty // ukážou.

elana
14. pro 2012

@mishi a já bych klidně na koncert jela...jako to není žádná cesta letadlem nebo výlet na Mars...prostě kdyby něco (praskla voda, dostala jsi kontrakce), tak se normálně zvedneš a odejdeš, však porod není (většinou) náhlá příhoda břišní, že by hrozilo, že na koncert půjdete dva a odejdete tři 😅 Neřeš a jdi do toho, v nejhorším lístky prodáš.