Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
5. čer 2009

Ahoj🙂

My jí máme rády, já k ní chodím programově🙂...jenže jí nemůžem přijít na jméno, chudince. Budem jí říkat Anna, to je hezčí🙂

kapr
5. čer 2009

To je fajn že jí máte rády 🙂 tak jo, říkejte jí Anna, nebo Anička, to bude nejlepší 🙂 Já to její jméno taky nikdy neuměla vyslovit 🙂

elana
5. čer 2009

Tak vidíš😀

A snahu nám nikdo upřít nemůže 😅 ale já to nedokázala ani přečíst na tý cedulce u ordinace🙂

aktaka
8. čer 2009

dobré ránko pondělní

jakýpak jste měly víkend?

já jsem přežila další oslavu, tak hurá do roboty 🙄 se mi nechce ale vůbec ☹

siki26
8. čer 2009

Ahoj holky!

Eli, děkuji ti za podrobné vysvětlení ohledně té sliznice. už jsem zase o něco chytřejší 🙂 Je pravda, že mluvila o tom, že nejsem ještě pořádně "utlumená" 🙂 Dnes tam jdu na 14h, tak držte palce. Snad mi řekne, že už jsem připravená na stimulku...kéž by...

Akty, takže oslava se povedla? Tak to jsem ráda. Já měla víkend na pytel ☹ S přítelem se pořád dohaduju, takže jsem v sobotu i v neděli utíkala pryč z bytu, abych měla klid. V sobotu za babičkou a dědou na návštěvu a v neděli s mamčou po nákupech. Nás čeká oslava v sobotu. mamča a děda slaví narozky. Doufám, že budeme mít hezký počasí. Chceme grilovat na zahradě.

aktaka
8. čer 2009

Siki, moc držím pěsti, aby to dnes bylo už ok!! vrátíš se ještě do práce?

oslava dobrá, švagr jako obvykle nepoznal svou míru, takže po příchodu domů zaběhl objímat mísu, ale to už by asi nebylo normální, kdyby to jednou vychytal, že by se nic nedělo 😀
tedy, co ten tvůj přítul blbne, co se pořád dohadujete, ať netrapčí, když máte před ivf 🙂
snad se to počasí nějak umoudří, teď je to tedy docela na prd. já nemusím mít vyloženě vedra, ale aspoň trochu slušně by mohlo být 🙄

siki26
8. čer 2009

ne, do práce už nemusím 😀 Tak si asi skočím na solárko, pokud tam budou mít volno. Nějak se mi nechce domů 😅
Jo jinak - tankiny sedí perfektně. Tak teď už jen, aby ta Itálie vyšla 🙂 Potřebuju vypadnout víc než kdy dřív... 🙄

aktaka
8. čer 2009

Siki, tak moc držím pěsti a zítra ráno čekám hlášení jak jsi dopadla 🙂

tankiny super, budu doufat s tebou, že to klapne, ať si hezky odpočineš 😉

aktaka
8. čer 2009

nikde nikdo 😕 😨

siki26
9. čer 2009

ahojky! tak jsem dopadla dobře 🙂 Sliznice ok a včera jsem si píchla první Gonal, takže se to rozjíždí a v sobotu kontrolní utz 🙂

aktaka
9. čer 2009

ahoj Siki

juchůůůůů, dobrá zpráva!! 😵
tak už je z tebe stimulantka 🙂 ještě, že ne simulantka 😀

a jak jinak, jak sis užila volné odpoledne?
nám dnes přijde zahradní architektka, tak mizím brzy. jsem zvědavá, co na ten náš plácek velikosti obýváku vymyslí za zázraky 😀

siki26
9. čer 2009

včera to bylo super, zašla jsem si na solárko, po dlouhé době...No jinak ale doma to ještě pořád není ok, ale to se spraví.

jj, stimulantka 🙂 konečně. jen mě děsí jedna věc a to, že dnes je to 8.den ms a stále mě ještě neopustila 😠 Doktorka Prjamičniková (nebo tak nějak 😅 ) řekla, že se to po Synarelu stálá, tak uvidíme...Ale už mě to pěkně vysiluje 😠

Tak to jsem taky zvědavá, jak to tam budete mít krásné 🙂 prosím tě, kolik stojí takový architekt, který vám poradí co a jak?

sonka.77
9. čer 2009

Siki, super zpráva, gratuluji! 😉
Jdu vás jen na skok pozdravit, taky dneska razím domů dřív, už za deset minutek. Jupí! 🙂
U nás nic nového, mrcha by měla přijít za tři týdny a šup na to. 🙂
Holky už vám Elana říkala, že jsme naplánovaly na červen 2010 sraz Iskarátek (myšleno dětiček) v Praze u Aktaky? 😀

siki26
9. čer 2009

Ahoj Sonko! Tak to je pro mě novinka 😀

sonka.77
9. čer 2009

Siky, to nevadí, hlavně, že to do té doby všechny stihnem. 😀

sonka.77
9. čer 2009

Tak já už musím. Zatím pa a já se tu objevím až o víkendu, což tu nikdo nebude, takže pa v pondělí! 🙂 Siki, ať to všechno dobře pokračuje a v pondělí chci hlašení - a jen samé pozitivní zprávičky. 🙂 Ahojky!

aktaka
9. čer 2009

co to tu čtu, o nás bez nás? 😀 já asi v červnu 2010 nebudu doma 😀 😀 😀

Siki, to věřím, že je vysilující. ale to je asi proto, že ses na ní tentokrát tak těšila, tak dělá fory a zůstává dlouho 😀

Soni, kam mizíš, máš dovču či co?
já o víkendu možná mrknu, když vyjde chvilka

siki26
9. čer 2009

Tak se měj Sonko krásně a užij si dnešního volňáska 😉 V pondělí se ozvu, jak jsem dopadla.pa

Akty, co ten architekt? Kolik si za ty svoje rady říká?

aktaka
9. čer 2009

jo tak kolik si řekne, to nevíme, je to první informativní schůzka, tak doufám, že to s námi nesekne až tu cenu poví,. aby na ten náš prcek nebyl dražší návrh jak samotná realizace 😅 no zítra podám info

aktaka
9. čer 2009

se ti to včera zalíbilo a zabalila jsi to taky dnes už po o, co? 😀

siki26
9. čer 2009

tak jsem zase tu 😠 Musela jsem trošku pracovat, už se nám zase rozjíždí období, kdy budu muset zabrat 😒
to víš, že by se mi líbilo zabalit to dřív jako včera, ale bohužel...

Vůbec si totiž nedokážu představit, kolik ten architekt tak nějak stojí. Ale myslím, že asi dost co? No hlavně, že to tam budete mít krásný 😉

A tebe už v pátek čeká další konzultace ohledně IUI viď? Tak to budu držet palečky.
Nevím, jestli jsi to četla, ale ta ruska se jmenuje myslím Prjamičniková 😖 Kroutí se mi pusa, když si to říkám 🙂 učila jsem se její jméno naspaměť, když jsem na ní čekala. Ale jestli je moje paměť dobrá, to nevím... 😅

aktaka
9. čer 2009

já taky te´d budu mít záhul, musím dodělat jednu závěrku za 2008, mám na to týden, tak to bude veselé 🙄

já taky netuším. manžel typuje, že na ten náš pidi nic pozemek to bude pár tisíc, max pět, ale podle mě to bude dražší. no uvidíme

jj, v pátek utz. letí to jak blázen 🙂
tak to je dobrý jazykolam 😀

tak já to balím, aby na mě architektka nečekala, zítra podám zprávu
papa

siki26
9. čer 2009

tak zatím čusky 🙂

aktaka
9. čer 2009

není tu někdo? mám pár minut než přijede manžel z rachoty 🙂

elana
9. čer 2009

Akty já tu jsem tak napůl🙂 a program lautr stejný jak Ty-už volal, že vyráží🙂

elana
9. čer 2009

jak jsi pochodila u archy?

aktaka
9. čer 2009

můj už taky volal, že je doma za deset min, tak to moc nepokecáme sakra 🙄

všechno super, holka hrozně příjemná a ukecaná, akorát manžel nebude mít radost z ceny. návrh 6tis, což je ok, ale on počítal realizaci tak 30tis, slečna říkala do 50tis, tak to nevím jak se na to bude tvářit. ale samozřejmě záleží na výběru druhů rostlin a jak budou vzrostlé

co u tebe, nějaké novinky?

elana
9. čer 2009

U mě vše při starém🙂

No, to moc nepokecáme, ale můj je tu taky do deseti minut, trvá mu to většinou přesně 30 a volal v sedm.

No, cena dobrá...brácha si takhle taky nechával poradit s bytem, spočítal jim to na čtvrtmega jen rekonstrukce elektriky v celým bytě a koupelny, bez kuchyňský linky...takže se s nim rozloučili.

siki26
10. čer 2009

Ahojky!

Akty, tak co manža na rady architektky? Jdete do toho?

U mě nic nového. Ms už je zase o něco slabší, ale pořád je, tak doufám, že se semnou v brzké době na hodně dlouho rozloučí 😀

terezka.h
10. čer 2009

Ahoj holky, prosím Vás moc.Neměla byste některá zbytek Puregonu?Moc byste mi pomohly. Dyžtak prosím do IP. MOckrát děkuji. Pěkný den Terka. 🙂