Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

monrougemerise
7. říj 2016

@salenas Díky moc. Víš, jak to je, snědla bych snad cokoliv, kdyby to pomohlo, aby to vyšlo. 😀

salenas
7. říj 2016

@monrougemerise je mi to jasné 🙂

karlos12
7. říj 2016

@monrougemerise to je mi líto , já byla v pohodě , jen při ovu mě bolelo břicho jako kráva , tak jsem si říkala jak mám jako dělat děti ? 😉

karlos12
7. říj 2016

@lussinka88 co ta krev ?

lussinka88
7. říj 2016

@karlos12 negativni... takze jedeme dal... co ty?

evcann
7. říj 2016

@monrougemerise pardon ne Pregnyl, ale Puregon nebo Gonal, on by se nemel celkove pouzivat dele, ne jen kdyz nejsou vajicka, teda tak mi to doktorka rikala. Jj 8 IUI a nikdy nic, pak uz jsem to nechtela ani jako vyplneni casu.

evcann
7. říj 2016

@lussinka88 no hele je mozny, ze to zmenili, ja ted Ket nemela, to bylo u prvniho pred 9 lety 😀 , ale bylo to tak. Me se povedlo mrazit, zustalo mi jich tam 18 blastocyst, ale uz jsem je nechala zlikvidovat.

salenas
7. říj 2016

@evcann páni, takový množstí a proč zlividovat ? kvůli stáří ?

evcann
7. říj 2016

@salenas nn, ja uz zadne mimi nechci, tohle navic byly embrya z prvniho pokusu a ja pak se s manzelem rozvedla a druhe ditko mam s pritelem, takze já uz mam vybrano a bylo zbytecne to platit dal

salenas
7. říj 2016

@evcann aha, ale i tak, počet byl tedy úžasnej

evcann
7. říj 2016

@salenas ja mela tenkrat hyperstimulaci, takze 48 vajicek a z toho 30 oplodnenych a 20 jednickove kvality, bylo jich plno a presto kvalitni, ted pri druhem diteti uz to tak valne nebylo, to bylo vajicek 20, 13 oplodnenych ISCI a zustalo jen jedno jedine kvalitní dobre se vyvyjející a to mi ted leze po obyvaku, takze to je videt, ze i s jednim jedinym to jde 🙂

lussinka88
7. říj 2016

@evcann jee ty se mas, ja jich mela 27 a zbylo 5 Béčkový kvality.... dneska na me padla depka tak uz zacinam premyslet o darkyni (ja vim ze me to zas prejde, ale prijde mi to uz nekonecny....)

monrougemerise
7. říj 2016

@lussinka88 Neee, zlato, hlavně to nevzdávej! Určitě to půjde. 😵

karlos12
7. říj 2016

@lussinka88 to je škoda , takže druhý pokus , ten to jistí 😉 . Čekám na výsledky , už jsem nechtěla v mezidobí další IUI .Takže teď je klid 😉

karlos12
7. říj 2016

@lussinka88 teď koukám , nač dárkyni ? Vždyť vajca máš . Neblbni . Kdybys neměla nic , nebo fakt špatný vajíčka . A kdy jdeš ?

karlos12
7. říj 2016

@monrougemerise a jak se máš Ty ?

monrougemerise
7. říj 2016

@karlos12 No žádná sláva. Jsem pořád naštvaná kvůli práci. Teď jsem začala brát Clostik a příští čtvrtek jdu na měření a naplánovat IUI. 🙂
Ty budeš mít výsledky kdy?

salenas
7. říj 2016

@lussinka88 na dárkyni se vyprdni. kup si inositol a vydupej si dlouhý protokol, krátký protokol hold nesvědčí každýmu a opravdu nezáleží na kvantitě, ale kvalitě. vajíček máš spoustu, u tebe je dárkyně fakt k ničemu. i při krátkém protokolu by se mělo stimulovat minimálně 11 dní ! a bohužel, ne každá klinika do dodrží

lussinka88
7. říj 2016

@salenas
@monrougemerise
@karlos12 holky diky, nejak to na me padlo... dneska porodila kamaradka co se snazila Ani ne mesic, dalsi kamaradka porodila pred 2mesicema a snazili se 2cykly... ja uz ani nevim kolik cyklu se snazime my,radsi ani nepocitam kolik penez uz nas to stalo, ale stve me to. Proc se to jinym podari hned a nam ne? V cem jsme tak spatny? Navic mi prijde, ze tyhle holky maj zivot na haku, vsechno jim vychazi jak si naplanujou... dneska mam fakt blbej den. ☹

lussinka88
7. říj 2016

@salenas pila jsi 2sacky denne ty fertiprony?

salenas
7. říj 2016

@lussinka88 kazda mame narok na nejaky splin.ano,dva sacky denne anebo ten cistej inositol

m4rtin4
7. říj 2016

@lussinka88 tak tohle si říkám přesně taky. Proč zrovna já :/ všechny kamarádky z party buď čekají nebo už děti mají. A ještě přijdou a řeknou "Tyjo zase na první pokus" to fakt hodně zaboli :/ ale co. Vážně jim to přeji a jsem šťastná za ně, ale už je toho nějak moc. Pak si vždycky obarvim nebo ostriham vlasy. Prostě udělám nějakou změnu která není dobrá a začnu myslet nad tím co jsem to zase vyvedla :D a zaměřím se na to.:D

lussinka88
7. říj 2016

@m4rtin4 díky za tebe, alespon si neprijdu jako jediná tak trošku závistivá... 🙂 já jim to taky přeju, ale přesně jak píšeš, zabolí to... jedna z těhle kamarádek nedávno prohodila, že nechápe ty holky co to pořád řeší že nemůžou otěhotnět, že stačí na to nemyslet, jet na dovolenou, neřešit to a takový kecy.... no prostě v tu chvíli se mi otevírala kudla v kapse... 😀 myslela jsem si, že jsem křehká duše, ale za tyhle laciný útěchy bych dokázala vraždit...

monrougemerise
7. říj 2016

@lussinka88 Ja od ty prihody v praci se taky citim hrozne. Vsechno se mi sere. Porad si rikam, jestli se na to nemame vykaslat. Kdyz to nejde. 😢 Ale snad se z toho vyspim a zitra bude lip.

evcann
7. říj 2016

@lussinka88 nad dárkyni nepremyslej, ja mívala stavy, ze jsem přemýšlela nad adopci, ze uz to jinak nejde a vidíš nakonec mam dvě svoje.
@lussinka88 to si říkáme všechny, ja uz mela období, ze jsem jim to ani nepřála a úplně tyhle zprávy nenáviděla. Ani děti jsem nechtěla vidět. Holky nebojte ono to prijde, opravdu jo 🙂
@m4rtin4

monrougemerise
7. říj 2016

@lussinka88 Muzu te uklidnit, ze takovych holek moc neni. Center reprodukcni mediciny je plna republika a jsou narvany k prasknuti!

lussinka88
7. říj 2016

@evcann tím nepřejícím obdobím jsem si prošla taky, shodou okolností mě to nejvíc zasáhlo u tý holky - švagrový, co říkala, že dovolená a ty ostatní věci pomáhaj... přestala jsem se s nima jednu dobu vídat (což švagrový se těžko vyhneš), protože poslouchat pořád jak budou dělat tohle a tamto s malou a tak jsem prostě nezvládala. Teď už je to v pohodě, ale jsem k ní taková zdrženlivější stále 🙂. já vím, že mě to zachvíli přejde a budu se těšit na našeho prcka, ale je to teda velká zkouška a boj s trpělivostí... 🙂 ale stále věřím, že to vyjde ať tak nebo tak... Díky!

@monrougemerise taky čekám, že to zítra bude lepší.. naštěstí jsem dneska sama doma tak si půjdu zas dát vanu, víno a chipsy 😀 zachvíli budu mít 100kilo tímhle stylem, ale na nervy to docela zabírá 🙂)

monrougemerise
7. říj 2016

@lussinka88 Ani mi to nerikej, jak ja zeru! 😳😃

monrougemerise
7. říj 2016

Prave jsem si precetla rozlouceni moji kamardky na FB, ktere dnes po dlouhe nemoci zemrela devitileta dcera. 😢 Uplne me to probralo. A pak ze ja se mam spatne a stezuju si. 😭

lussinka88
7. říj 2016

@monrougemerise to je hrozný ☹ život je prostě ku...a