Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

monrougemerise
7. říj 2016

@lussinka88 ano, je to fakt neskutecny, jak je to kruty.

m4rtin4
7. říj 2016

@lussinka88 Jj přesně jak píšeš. Všichni říkají nemyslet a jet na dovolenou. Noooooo tak to abych byla asi milionarka :D já už na to nemyslím tak rok a stejně prd platný. Hele asi uděláme mejdan na dálku. Jsem taky sama doma :D už jsem sezrala balíček venecku. Zajedla jsem to pytlikem jahodovych bonbónů a zapila kávou :D a ještě to pořád není ono

lussinka88
7. říj 2016

@m4rtin4 taky bych si dala ještě něco sladkýho 😀

lussinka88
7. říj 2016

@m4rtin4 a tu dovolenou jsme minulej rok zkoušeli... 🙂 říkali jsme si že je to třeba poslední dovča na dlouhou dobu, tak jsme letěli na Zanzibar a pak do Tanzanie... prostě dokonalá dovolená, ale dovezla jsem si akorát tak mykózu 😀 ještě ten můj doktor se mi smál, že nám tam asi dost pršelo a jestli to snažení přítel přežil 😀

m4rtin4
7. říj 2016

@lussinka88 :D no tak to je dobrý. my byly letos jen na Orlíku ve smradlavych chatkách. Minulý rok v Chorvatsku ale to jsme měli společný apartmán s kamarády, takže taky paráda. A na příští rok plánujeme dodelani terasy. Takže super vyhlídky

lussinka88
7. říj 2016

@m4rtin4 nic si z toho nedelej ja jeste letos dovolenou nemela 🙂) jen jsem tim chtela rict, ze dovolenou to neni, to uz jsme zkouseli 🙂))

karlos12
8. říj 2016

@monrougemerise to je mi líto kamarádky , to musí být to nejhorší . Ale Své problémy nesnižuj , jen jsou jiné . Práce bude , nebo nebude třeba 😉 . Ale je to sprosťárna . Tady zase na urologii vykopli sestřičku co tu dělá 15 let , vrchní se bojí o místo a ona by mohla být hrozba , ale ona nechce do funkce , jen to byl návrh od primáře . Prostě hnus .

karlos12
8. říj 2016

@lussinka88 není nad dobré rady . Nejlepší jsou od lidí kteří nepřiznají umělé a tváří se že to šlo samo a hned. I takové znám já 😒 . Je pravda že po třech letech poslouchání dobrých rad už je mi to fuk 😉

karlos12
8. říj 2016

@m4rtin4 dovolenou to nebude , leda že bys tam přefikla někoho cizího 😉 , ale kde hledat podobného chlapovi , to je práce 😉 Na terase je super dovča , takové máme běžně 🙂

monrougemerise
10. říj 2016

@karlos12 Diky! S tou praci me to stve, ale asi to ted resit nebudu a pockam po IVF.

Ja mela vikend! 🙄 Jestli to bude dal tak pokracovat, tak se muzu oplodnit sama 😂 Mela jsem tezkou hormonalni krizi, Clostil me uplne zabil. Od patku jsem jenom brecela. 🙄😃 Jako kvuli vsemu, co zrovna me napadlo. A ja takova vubec nejsem, ne teda ze bych normalne obcas nebrecela, ale tohle bylo desivy 😃😃 Chudak pritel z toho byl uplne hotovy 😃 Nedokazu si predstavit, co nudu udelat, az budu stimulovat pred IVF?! 😳 To se asi budu muset nekam odstehovat 😃😃

lussinka88
10. říj 2016

@monrougemerise 😀 koukám, že v tom nejsem sama... 😀 na mě to taky takhle jednou působilo 🙂)) ono to přejde neboooooooj.... hodně sil 🙂

lussinka88
11. říj 2016

Holky tak to je podruhy co tady cekam... uz skoro hodinu... des a zacinaj sem chodit hodne cizinci a šátkovaný :-/ byl tu takovej oslizlej chlap kteryho zavedli do "TÝ" mistnosti 😁 docela by me zajimalo jestli to neni darce 😁😁😁 to bych totiz nikdy do toho nesla... 😁kdyby nekdy naaaahodou tak budu chtit videt fotku

m4rtin4
11. říj 2016

@lussinka88 já tam byla včera a moc lidí tam nebylo. Byla jsem tam teda jen na krev a zachvilku jsem šla domů. Zato příští pondělí si tam asi počkám. Já jdu na ultrazvuk a manžel tam nese ty svoje frajery :D

salenas
11. říj 2016

@lussinka88 tak toho se neboj, dárci musí splňovat hodně těžký kritéria, nejen kvalitu spermii, ale i vzhled, atd :D

lussinka88
11. říj 2016

@salenas no jako tohle byl třeba vysokoškolák s pěti titulama, ale hastroš největší a to nejsem žádná cíťa, ale vypadal jak bezdomovec.... no hrůza 🙂))

lussinka88
11. říj 2016

Holky jinak já jsem po kontrole, nevím kolikátej den cyklu jsem (páč tak nějak kontinuálně špiním a nevím od kdy už to je MS 🙂). Každopádně nemám žadnej dominantní folikul, tak se počká ještě do pátku jestli nějakej nenaroste a kdyžtak se KET přesune na listopad... Kdyby proběhla OVU tenhle měsíc, tak to vypadá na KET někdy kolem 22.10. Jinak Prej embryjka jsou ve skvělý formě, dvojková kvalita prý vůbec nevadí - někomu se prý nechytne jedničkové embryo, ale dvojkové jo a nebo naopak.... je to prostě náhoda. jsem úplně nabitá pozitivní energií, já tu doktorku fakt žeru... ikdyž jsem tam čekala dvě hoďky, ona se určitě ani nestihla najíst kolik tam bylo lidí, tak se usmívala a byla strašně příjemná a povzbuzující... 🙂 Taaaaakže jsme v dobrých rukou! 🙂

monrougemerise
11. říj 2016

@lussinka88 Já teda do žádnýho darovanýho spermatu nejdu! 😀 😀 A od bezdomovce už vůbec! 😀 😀 Fůůůjjj! 😀

monrougemerise
11. říj 2016

@m4rtin4 frajery... 😀 😀 😀 😀 😀 Jde na spermiogram? A ty jsi byla na hormony?
@salenas No ale co když je má nějaký kvalitní sperma? 😲 😀 😀 😀

monrougemerise
11. říj 2016

@lussinka88 to je super, že jsi pozitivně naladěná! Mám radost! Ať už se datum KETu naplánuje na kdykoliv, určitě to dobře dopadne! 😵 😵

Já konečně dobrala Clostik, vybrečela jsem všechnu vodu z těla... 😀 😀 😀 A hned je mi líp. 😀 Na kontrolu jdu ve čtvrtek k doktorce Jarzembovské, tak jsem zvědavá, co mi poví. 🙂

lussinka88
11. říj 2016

@monrougemerise jéééé tak to se minem, já jdu k ní v pátek 🙂) prý budu poslední před její dovolenou... fakt je skvěláááá 🙂)

ve čtvrtek ti naplánuje IUI? 🙂

monrougemerise
11. říj 2016

@lussinka88 Jeee, to je škoda! 🙂 Já vůbec nevím. Jdu teprve 9. den cyklu na kontrolu. Kvůli tomu, že minule jsem 13. den už byla po. Ale předtím mi IUI dělali 16. den. Takže jak to mám nepravidelně vůbec netuším, co objeví. 😅 😀 Ale vychází to pěkně debilně na víkend. Tak jsem zvědavá. 😕

lussinka88
11. říj 2016

@monrougemerise uvidííííš 🙂 víkend by taky nevadil. neboj ona ti to dobre naplánuje 🙂.

monrougemerise
11. říj 2016

@lussinka88 Věřím, že ano. 😵 Byla bych ráda, kdybych měla 2 folikuly. Aby byla trošku větší šance. Ale uvidíme. 🙂 😉

m4rtin4
11. říj 2016

@monrougemerise Jj jde. Ale my chodíme každý měsíc k urologovy a tam dává taky vzorek takže víme že on je ok. A já byla na hormonech asi před 2měsíci a taky ok. V iscaru si to ještě chtějí ověřit. Prý mají lepší přístroje :O :D

lussinka88
11. říj 2016

@monrougemerise tak uvidiss!! 😉 nakonec z toho budou dvojcatka! 😉

lussinka88
11. říj 2016

@m4rtin4 no oni ty hormony posilaj jinam do laborky... 😁 a ten spermiogram pocitaj tam pres mikroskop 😁... mozna v tom mikroskopu maj lepsi zarovku 🙂)) spis to chtej mit overeny v karte 🙂 tak to neni nikdy na skodu 😉 mozna i berou pohlavni nemoci, ale to si nejsem jista. To mi mozna brali az na sale pred OPU

m4rtin4
12. říj 2016

@lussinka88 aha, takže taky přes mikroskop. Já myslela že na to mají nějaký přístroje. No tak třeba umí líp počítat :D vím že to bude znít blbě ale co je OPU? Já už se v těch zkratkach nevyznám :/

evcann
12. říj 2016

@m4rtin4 OPU je odber vajicek, je stimulace, pak kdyz uz maji dostatecnou velikost se odeberou pod narkozou vajicka a ty se oplodni a ten odber je OPU 🙂

evcann
12. říj 2016

@lussinka88 Jaržembovská je suprová, má všechno co je k téhle práci potřeba 🙂

karlos12
12. říj 2016

Ahoj spolubojovnice , tak máme výsledky Imuna . Oba jsme OK , ani alergie .Tak jsem byla trochu mimo , kdyby se zjistila příčina a mohla se řešit , ale nic. Tak jdu příští pátek do ISCARE domluvit IVF . Další rok už čekat nebudu . Už mi není 20 😒 . Držím Vám pěsti a s elánem do boje 😉