Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
12. čer 2009

Teď už se naštěstí umoudřil 😉
Tak nevím, tak to asi nic kloudného nedáváme ☹ A co tě vůbec zajímá za filmy?

Dneska jdu dřív domů, šéfovi se tu taky nechce sedět, tak se nad námi smiloval 😉

aktaka
12. čer 2009

všechno, když to má hlavu a patu a není to romantická slaďárna 🙂

já ještě nevím, kdy jdu. podle toho, kdy manžel vyzvedne auto ze servisu, tak doufám, že to nebude moc pozdě.

siki26
12. čer 2009

Hmm, tak zavři oči a ukaž prstem na nějaké místo na programu kina. A je to 😉

a už tam svítí zase sluníčko...

aktaka
12. čer 2009

tak to si těch pár stovek raději ušetřím 😀

jj, to ale určo bude jen na chvíli zase. dneska je to tedy ukázkově aprílové počasí

mně se chce strašně spát a nemůžu si ani udělat kafe, protože nemám mléko ☹

siki26
12. čer 2009

Taky bych nevypila kafe bez mléka 🙂 Tak musíš ve firmě někoho seřvat, jak to, že tam nemáte mlíko, když ho zrovna potřebuješ 😀

Dneska ráno jsem potkala kamarádku a zakecaly jsme se tak, že jsem málem přišla pozdě do práce 🙂 to je vidět, jak se do práce přímo těším 😀

aktaka
12. čer 2009

to by asi neprošlo, protože tu máme sypkou smetanu, tak by mě asi odkázal kamsi, ať si dám tu a neremcám. chjo, problém je, že já jí nemá ráda 🙄

no ženské prostě, jak můžou, tak krafou 😀

už zase prší ☹

siki26
12. čer 2009

tady neprší 😕

sypkou smetanu - fuj, tu taky nemám ráda 😝

už ses dovolala na imuno? A jak zjišťují, že máš případné protilátky? Z krve nebo nějaké výtěry?

aktaka
12. čer 2009

tedy dnes je to fakt aprílové, už zase svítí sluníčko

na imuno už jsem se objednala, jdu tam 9.7. a zjišťují to z krve
akorát, co jsem rozebírala s kámoškou, bylo by dobré udělat to i manžovi, ale jdu tam sama. takže jestli to pak někdy budou chtít po něm znovu, až nám třeba neklapne ivf, tak mi naštvou trochu

siki26
12. čer 2009

ty jo, to je až za měsíc 🙄 To by ti snad Prjaničniková (snad jsem to napsala dobře 😅 ) řekla, že tam máš jít i s manžou ne?
V pondělí po IUI jdeš do práce? Nebo máš dovču?
to je otázek viď?????????????????????????????????????????????????????????????????????? 😀

kapr
12. čer 2009

Aktako, na imuno je třeba abyste šli oba. Jinak ti protilátky na trofoblast nezjistí.

aktaka
12. čer 2009

měsíc je dobrý, já počítala se dvěma 😅 já myslím, že prjaničnnikova by neřekla navíc nic, co by bylo nezbytně nutné a tohle počítala, že mi řeknou tam 😀
do práce jdu úplně normálně, nehodlám se nijak omezovat, když říkají bez omezení 🙂

Kapr, no já to právě probírala s tou kámoškou, ale když jsem se objednávala, tak nic neřekli. no raději tam zavolám ještě v pondělí, ať tam nejdeme nadvakrát. díky

siki26
12. čer 2009

Tak tam brnkni - pro jistotu. Aspoň nebudeš vystresovaná, jestli je to tak nebo tak. hlavně musíš být v klidu.
Já si ale taky myslím, že by měly porovnat obě látky (jak tvoje tak manži), aby zjistili, zda jsou na sebe "alergický".

kapr
12. čer 2009

Tak to ti říkám naprosto přesně. 🙂
Trvalo mi, než jsem si to vyběhala. Žádala jsem po potratech o imuno a genetiku a paní aniička mi napsala pouze základní imuno pro mne.
Takže jsem si žádanku vzala od gyndařky. Muselo na ní být napsáno, že se žádá o celkové imuno pro oba ☹ .

siki26
12. čer 2009

Tak koukám, že Anička je v tomto celkem mimo 😖

siki26
12. čer 2009

Letím domů. přeji všem krásný večer a ještě krásnější víkend 🙂

kapr
12. čer 2009

No v tomto směru ano. A to nechci zmiňovat, že jsem nedostala žádanku na genetiku kvůli trombofilním mutacím, o kterou jsem žádala, jelikož jsem kdysi prodělala trombózu a tudíž jsem byla tak trochu hodně ohrožená při prvním IVF. ☹
Ale to už jsme si s Ančou vyříkaly. 😵

aktaka
12. čer 2009

no tak to mi ani neříkej, že budu muset obíhat, abych měla komplet imuno? proč to tedy nenapíše rovnou celé?? áž jo, to jsem nakrklá zase celkem 😠

Siki ahoj, hezký víkend

sonka.77
13. čer 2009

Ahojík děvčata! Tak už jsem zpět, ale vy jste zas v čudu na víkendu 🙂 já se taky chystám tak jen zdravím! 🙂
Všem přeji krásný víkend a Siki moc držím palečky na úspěšnou stimulaci. 😉

siki26
15. čer 2009

Ahoj holky!
dneska byla na koníkovi celý den nějaká chyba 😠
Akty, co iui? Doufám, že všechno v pořádku.
Já jdu zítra na další utz a už se prý snad domluvíme na odběr, tak jsem zvědavá. V sobotu tam nebyl Mrázek, ale Prjaničková 🙂 A utz mě docela bolel ☹

aktaka
15. čer 2009

ahoj Siki
zdravím z domu 😎 ale žádná radost to není, ucpal se nám odpad, měli jsme ráno co dělat všechno vytřít 🙄

takže odběr zatím není? snad zítra už to bude ok

já dnes měla na iui taky Anču a taky to bolelo, asi má holka nějaké špatné dny či co. nebo jsme jí přechválily 😀

siki26
15. čer 2009

Ty se máš, že jsi doma, i když ten odpad ti vůbec nezávidím 😒
Takže iui v pořádku? Tak se hýčkej, ať spermijky doputují do cíle 😉
Já doufám, že zítra budu vědět, kdy půjdu. Už bych to taky chtěla mít docela za sebou. pak mě čekají zase nervy, aby se jich oplodnilo co nejvíc...ufff ☹

baraf
15. čer 2009

ahoj holky,

děkuji za přivítání....
nebojte, v ISCARU se rodí děti, však na fotkách z jejiich setkávání jich je 🙂 Držím vám moc palečky, ať se taky dočkáte!

Akty- doufám, že najdeš za 14 dní na testíku //

Siki-nestíhám moc dočítat, ty stimuluješ a jdeš na odběr vajíček? poprvé, nebo už jsi byla? a Mrázek je docela sympaťák, nikdy jsem teda u něj nebyla (před tím jsem chodila k dr.Langerové),ale na nějakém srazu jsem ho viděla i slyšela mluvit 😉

jinak já nevím, jestli bych mohla mít děti přirozenou cestou-nikdy jsme to nezkoušeli, osud to vyřešil za nás... manžel je po onkologický léčbě-tak před tím si byl nechat zamrazit spermijky,takže u nás to jinak prostě nejde.
ale máme krásnýho tříletýho rošťáka a třeba bude jednou pyšnej na to, že je ze zkumavky.... teď jsme měli problém se školkou,ale snad ho vezmou, v pondělí bych se měla dozvědět více...

tak se tu mějte hezky a já zase nakouknu. přeju vám pokud možno příjemný pracovní den (já zatím nepracuju a doufám, že zas nebudu... 😉 )ahojky

aktaka
16. čer 2009

ahoj holky
hlásím nástup 🙂

Siki čekám netrpělivě na zprávy!
a jak se ti vůbec líbil mrázek?

jinak my odpad vyřešený nemáme, přijdou až zítra 🙄

Baro, já taky doufám, že najdu // 😅 no uvidíme, teď už to tolik neprožívám jak poprvé

sonka.77
16. čer 2009

Ahoj Báro, vítám novou diskusnici! 🙂
Akti, tak ty už jsi po druhém IUI!? Téda to letí! To bude příští rok na jaře miminek! 🙂
Siky, držím palce a hlaš jak jste na tom. 🙂

aktaka
16. čer 2009

ahoj Soni, co ty tady takhle brzy? 🙂
jj, už druhé, fakt to letí. tak doufám, že uletí teď ty dva týdny 🙂
a co u tebe, nějaké novinky?

sonka.77
16. čer 2009

Ahoj Akti, já mám dneska takový volnější den, tak nakukuju. 🙂 Ty dva týdny budu odpočítávat s tebou, protože za dva týdny začínáme se stimulkou. To bude. 🙂 Strašně to uteklo, zdálo se mi to tak daleko a ono je to tu! Dneska jsem se objednala na předoperační vyšetření.

siki26
16. čer 2009

Ahoj holky!

Baru, tak to budu moc držet palečky, aby ten váš rošťák měl brzy bratříčka nebo sestřičku (nebo že by obojí 😉 ) Ano, snad už brzy (doufám, že dnes mi řeknou kdy) půjdu na odběr vajíček. Už jdu na 2.IVF, takže už aspoň tak trošku vím, co mě čeká 🙂

akty, Mrázek tam v sobotu na konec nebyl, byla jsem u Prjaničnikové 🙂 A utz mě bolel, dnes jdu k Turkové (ve 13:40), tak jsem zvědavá, jestli bude taky bolet nebo to bude ok. určitě dám zítra vědět, jak jsem dopadla, protože dnes už do práce nepůjdu 😀

Sonka, takže brzy začínáš stimulovat? tak to je super, aspoň v tom nejsem sama 😉

sonka.77
16. čer 2009

Holky, to teda koukám, že tam od každého UTZ bolí. To jsem zvědavá jak na tom budu já. Můj dr. mi při některých vyšetřeních říkal, "teď to zabolí" no a já nikdy nic necítila. 🙂 Tak jsem zvědavá na doktory z Iscare. 😀
Siky, než já začnu stimulovat, tak ty už budeš těhulka. 😉 No jsem ti ale na stopě! 🙂

siki26
16. čer 2009

Já doufám, že už budu těhulka 🙂 kéž by...

Akty, jak se vůbec cítíš po iui? doufám, že je vše v nejlepším pořádku.

Holky, ani nevíte, co se mi v pátek stalo. měla jsem si píchnout poslední dávku Gonalu a v so na utz. jenže jsem zjistila, že jsem si ve čtvrtek omylem píchla dvojitou dávku a na pátek už mi nic nezbylo 😠 Zjistila jsem to v 18:30 večer, takže ani nebyla šance něco někde sehnat. naštěstí jedna holčina z koníka mi dala číslo na jejich nonstop linku v caru a s jejich pomocí jsem zjistila, že dávkování Gonalu je jiné než s Puregonem, který jsem si píchala při 1.IVF. Tak jsem byla celou noc nervózní, co mi v Iscare řeknou, ale Prjaničniková nad tím mávla rukou a řekla, že je vše v pořádku, tak se nic neděje. Ani nevíte, jaký kámen ze srdce mi spadl. já si prostě ty nervy dělám sama 😝 😅

aktaka
16. čer 2009

Siki, já se tě vlastně na toho mrázka už ptala, jsem nějak mimo trochu dneska 😅 no nejen dnes.
a po iui se cítím v pohodě, bolelo mě to tentokrát, jak si tam nastavovala to zrcadlo, tak nic moc, ale jinak všechno v pořádku
tjo, si měla tedy napínák s tím Gonalem. ještě, že to dopadlo dobře

Soni, to je fakt rychlovka, za dva týdny stimulace a pak za měsíc // 😉

jinak já jsem na první píchání ovitrelle byla doma sama, takže jsem to musela zvládnout píchnout sama. teď byl manžel doma, tak mu říkám, že bude píchat. když jsem vytáhla tu jehlu a ukazovala mu jak na to, tak podotkl "jau jau, to já nemůžu tě píchnout" a musela jsem to opět zvládnout sama 😀