Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
8. črc 2009

jsem dnes brzy zdrhla z práce a zničila se na cvičení, tak jen koukám než zase pofrčím pro manžela

Baruš, já čučám jak blbka, s kým jsem si to tu povídala, že tu ikonku neznám, pak až mi to došlo 😀
a Luky se vám povedl, kouká mu z očí taková správná čertovina, to mám ráda takové děti

Soni, jak je, všechno dobré?

El v práci to zvládáš v pohodě?
jinak o ivf zažádáno ještě nemáme, posunula jsem to až na září/říjen, chceme ještě v klidu odjet na dovolenou. navíc mám to nového kolo, tak ho musím pěkně otestovat 🙂

aktaka
8. črc 2009

a koukám, že poslední příspěvek v 18:19, tak to už tu asi nejste ☹

baraf
8. črc 2009

akty-já tu ještě jsem. jdu uložit Lukyho, už je vykoupanej, tak jen pohádka a pak tu budu 😀
a díky za pochvalu, čertovina z něj nejen kouká 😉

aktaka
9. črc 2009

hola hola
je tu někdo?

jsem se vrátila z caru, musím v sobotu ještě na jeden utz před další iui, takže vplány na víkend v čudu, chtěli jsme jet na moravu k tchánovcům
jinak mi anuška oznámila, že zažádáme o ivf, tak jsem z toho taková rozjuchaná, že jako mě to asi fakt nemine 🙄

baraf
9. črc 2009

já tu jsem

akty,tak uvidíš, teď se to povede a IVF se nebude muset dělat.... držím palečky, moooc. a v sobotu jdeš na utz a na iui kdy?

já se chystám vypeckovat ty višně a naložit višňovku..... ať máme na zimu...

ty máš tchánovce na moravě, kde?

aktaka
9. črc 2009

no kéž by se teď povedlo, to bych byla fakt ráda
nechápu ale jedno, proč mě minule poslala na imuno, když bez ohledu na výsledek už zažádala o ivf... anuška je nějaká divná

jj, v luhačovicích

baraf
9. črc 2009

ono je to tam vůbec teď takový divn¨ý... řekla bych, že před těma 4 lety jsem byla víc spokojená. to jsem chodila k dr. Langerový a ta byla super. mě teď přijde, že se to tam hemží prac.silami z východu..... prostě už to nemá tu úroveň, za kterou se to vydává...

aha, já jezdím k příbuzným do Olomouce

aktaka
9. črc 2009

já jsem u langerové byla na první dvě konzultace a faktu super baba, byla jsem z ní nadšená, takže velké zklamání, když jsem zjistila, že už tam není
ale musíme myslet pozitivně, snad i tihle umí dělat děti 😵

baraf
9. črc 2009

jo, to je jasný.... ale dřív mi to tam přišlo takový jiný... ale zas jdu radši k anči než k turkové, fakt /takže si trošku teď protiřečím) jako nic proti cizincům,fakt...ale už mě otravuje,že kam vlezu tam na mě mluví rusky nebo slovensky.....

a děti uměj, sedí proti mě a modeluje a modeluje,až se z něj kouří 😀

aktaka
9. črc 2009

jj, to já jdu taky raději k anče, turková mi stačila jednou a dost
hulvert je prý dobrý, já u něj byla jen jednou, na první iui, od té doby tam nikdy nebyl, když jsem se potřebovala objednat. a přišel mi fakt v pohodě, i hodně vysvětloval. ajuška dělá sice celkem citlivě utz, ale jinak nepoví nic, pokud to není nezbytně nutné

jj, to je následek iscaru, tam taky modelují děti 😀

baraf
9. črc 2009

no, on je vůbec takovej můj modelář. někde vyštrachám fotku, jak pekl cukroví a pak ji tam dám 😀

ajuška právě když už mluví tak potichu a na všechno jsem se musela ptát............. ale je fakt,že když jsem tam přišla po tom potratu, tak ji to zaskočilo.... prže věřila tomu,že se to udrží..

sonka.77
9. črc 2009

Ahoj děvčata, tak máme 5 oplodněných bojovníčků, mám zas volat v sobotu ráno. Holky, pět je fakt dost, ale jak to pořád klesá, já začínám být fakt nervózní. 😕

Jak jste to mely vy s těmi počty?

sonka.77
9. črc 2009

Jinak, jak jsme byly včera tři na OPU, tak ta jedna holčina mluvila právě o té rusce, že k ní nechce chodit, že jí vůbec nerozumí. Tu rusku jsem v životě neviděla, ale byla jsem díky vám v obraze. 🙂

aktaka
9. črc 2009

ahoj Soni
zachovej klid! pět je super. a nejvíc jich odpadne hned na začátku, pak už se to stabilizuje 🙂

aktaka
9. črc 2009

anuš je milá, hodná, ale prostě nic pro mě, když potřebuji dostávat vyčerpávající informace o všem 😀

sonka.77
9. črc 2009

Akti doufám, pět mi úplně stačí, jen aby vydržely. 🙂

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, na ET nabízejí za 900,- nějaký kontrastní katetr (ECHO) pro přesnější zavedení embrií. Víte o co jde? Stojí to za to?

sonka.77
9. črc 2009

Akti, já jsem stejná, potřebuji vědět vše. Pokud bych šla na ET v sobotu, tak bych na ní mohla narazit, jinak v pondělí tam bude zase Mrázek. 🙂

aktaka
9. črc 2009

ono ve své podstatě stačí, aby to zvládl jeden v příštích devíti měsících 😉 nebo dva, jestli bys ráda dvojčata 🙂

tak to vůbec netuším. vím, že se katetrem zavádá konstrastní látky (třeba při zkoumání průchodnosti vejcovodů), ale kontrastní katetr slyším poprvé

baraf
9. črc 2009

soni, neboj,však vydržej, držíme s Lukym palečky 🙂 já tě se svými počty zatěžovat radši nebudu.... měla jsem dost vajíček, 2 embryjka mi dávali a 7 zamrazili.....

já jsem ten katetr platila při KET a nikdo se mě ani neptal, jestli ho chci nebo ne......

sonka.77
9. črc 2009

Baraf, takže až půjdete znova, tak jen na KET? To je fajn, ne? Máte krásnou úrodičku. 🙂
No jak to vidím, tak nám na zamražení možná nic nezbyde, ale nebudu je dopředu podceňovat, naše embroušky, budu věřit, že všech 5 bude bojovat ze všech sil. 🙂

No a k čemu to je ten katetr? Jaký je rozdíl, když ho použijí a když ne?

sonka.77
9. črc 2009

Akti, jo jo, jeden zakousnutý embroušek mi úplně stačí, to je jasný. 🙂

baraf
9. črc 2009

soni, já fakt nevím, já si nepamatuju, jak to bylo před 4 lety....takže fakt nevím, jaký je v tom rozdíl 😔
jo,jo půjdem ještě jednou na KET-pokud budou po rozmražení schopný... 😎 😀

aktaka
9. črc 2009

Soni, podle mě jde jen o to, že jim se to s ním bude lépe dělat, jestli je nějaký kontrastní, že si budou víc jisti, že správně umístili... ale to je čistě dedukce laika 🙂

baraf
9. črc 2009

no oni pak stejně kontrolujou, jestli ty embryjka zavedli.... ukazovali mi norm. utz

baraf
9. črc 2009

no nic, musím jet nakoupit (už teď je mi z toho zle....), ale máme v lednici 2 jogurty a jednu vakuovanou krůtí šunku, tak fakt musím........ tak se zatím mějte papa

aktaka
9. črc 2009

baruš, pebné nervy, mě to dnes čeká taky, budou u nás nocovat na zítra švagrovci (odlétají na dovolenou, tak aby nemuseli jen brzy ráno z moravy rovnou na letiště, přijedou už dnes) a taky mám totálně vyluxovanou lednici

elana
9. črc 2009

Ahojky🙂 hezkou odposměnu.

Soni, ten echokatetr dávají, jak píše Bára, automaticky. Je lepší, protože když vypustí embryjko, tak se rozsvítí světýlko, takže dr. přesně vidí, kam to dala (že ne např. na myomek atd.). Samozřejmě, kdyby někdo dělal velký dryje, tak určitě ho mít nemusí (pokud vím, tak u Apolináře dělají ET bez uzv, zavádí úspěšně a děti maj🙂), ale co je necelý litr proti těm ostatním pálkám 😉 (navíc můžeš děti hned pozdravit😀)

Jinak já měla 13 vajíček, 11 embryjek, 2 zavedli, 2 zamrazili.

Já musím jet taky nakoupit...v lednici to vypadá podobně jako u Báry (akorát že šunka byla švarcvaldská a právě jsem ji dojela🙂)

Jo a jinak máme dneska 4. výročí svatby. Slavit nebudem, chtěla jsem být těhotná, měla jsem být...a prdky. Já vím, že toho, jestli máme dítě nebo ne, se výročí jako takové nedotýká, no, manžel dostane pusu, poděkuju mu za krásné roky, popřejem si dalších...ale žádný víno (a) pila bych sama, je na ATB b) akorát bych se litovala) se konat nebude. Tak😀

aktaka
9. črc 2009

čau El
my výročí svatby neslavíme vůbec, max si tak pár dní po vzpomeneme: je hele, my jsme měli výročí... to je tak všechno 😀
každopádně tvé důvody chápu 🙂

elana
9. črc 2009

No, my ho taky nikdy nějak bouřlivě neslavili🙂, ale tak jako posedět večer jsme zvyklí byli.

Navíc vlastně jsou to dnes taky 2 roky, co jsme si ofiko řekli, že teda se dáme do toho mimina, což v tomto kontextu vyznívá oblzvlášť tragikomicky 😝

Ale už jsem to překousla, jdem do McDonalda na něco nezdravýho😀

baraf
9. črc 2009

taaaaaaak jsem zpátky a jdu si honem udělat kafičko (asi lattíčko) páč to je na mě fakt moc...... ale co, zase 14 dní nemusím fakt níikam....jen pro pečivo a to chodím tady do obchůdku 😀

el-co ti mám povídat, já měla narozky a taky jsme to neslavili, prostě to nějak ve mně hlodá... teď bych byla nějaký 15tt..... takže tě taky chápu

no nic, koupila jsem lukymu nějaký hadříky v tescu ve výprodejích a on tu už půl hoďky skáče, že to vyzkoušíme, tak jdu na něj, na modela...

ale nakukovat budu