Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
3. srp 2009

no jasně,ještě akty! takže 4

elana
3. srp 2009

Akty už bude mít porozeno, ne? Ta od června🙂

sonka.77
3. srp 2009

No, to je fakt, Akty půjde asi už v září, ale kdo ví, třeba podlehne naší přesile a půjde v listopadu. 🙂

baraf
3. srp 2009

asi joooooooo........máš pravdu 😉

elana
3. srp 2009

Baruš a Lukyho vyvolali (nebo šel CS) nebo ses prostě rozrodila?

baraf
3. srp 2009

no nic, jdu s lukym chvilku ven. tak zatím papa

elana
3. srp 2009

Čau čau🙂

baraf
3. srp 2009

eli luky je CS-úplně neplánovaně..... prostě mi řekli teď se jde na sál a za 3/4hoďky byl venku

elana
3. srp 2009

Akty bude předkoule😀

Tak tos to měla teda narychlo🙂, no, lepší než být ve 42.tt pořád 2v1 a nastupovat na řízenou vyvolávačku 😝

sonka.77
3. srp 2009

Báro, čauky!

Eli, já za deset minut frčím na to cvíčo, jdu poprvé na trampolínky. To jsem zvědavá, jak budu znavená. Přes měsíc jsem nic nedělala.

sonka.77
3. srp 2009

Jo, jo Baruš, lepší rychlovka než se sáhodlouze připravovat a furt nic. 🙂

Když Akty bude předkoule, tak co potom bude Siki??? 😀

elana
3. srp 2009

Siki bude dvojkoule😀

Tak si užij cvíčo, já čekám na manžu až mi doveze auto a pojedu nakoupit.

Tak pápá, dnes už asi nebuud.

sonka.77
3. srp 2009

Jo, dvojkoule, to je hezký! 😀

Tak papa, užij si odpoledne.

danda78
3. srp 2009

ahoj holky,
tak co tady nového?? za chvíli dočtu, teď jsem si dala úkol uklidit ptákům klec, nechala jsem je včera na balkoně přes noc a jak byla bouřka, tak to mají celé promáčené 😖
jinak jsem teď byla se psem 1,5hod.venku, u nás je dnes příjemně, tak se to dalo....
začínají mě bolet prsa jako před menzes, mám to dostat ve čtvrtek ale já mám delší cyklus, tak to vidím tak na víkend 😒 no nic, asi ke konci týdne začnu testovat 😕 😕 😕
dnes jsem 7.den od ET když nepočítám den ET. Ale měla jsem jen 4bun.embryo po 2denní kultivaci, tak by se to asi na testu objevilo až dýl ne???
Taky vás po tom gelu Crinone svědí tak dole??? Víte kde?? 😅 😅
Večer opět břicho nafouklé, do rána vždy splaskne, tak nevím........ 😕 😕 😕 😕
No, nic jdu něco dělat, večer kouknu...
Žehlit už můžu ne?? Mám tady asi 4 vyprané pračky prádla tak bych se do toho pustila u TV.....

sonka.77
3. srp 2009

Ahoj, Dandi, to je škoda, my právě mizíme, tak snad jindy. 🙂

Jo, na testík je ještě brzo, počkej až tak na víkend a to už pak bude jistý. Moc ti držím palce, aby to vyšlo!

A už mizím, busík jede. 🙂

elana
3. srp 2009

Ahoj Dani, ještě nakukuju. Mě to pro Crinone nesvědilo, teda vlastně jo...ale to proto, že se uvnitř držely ty ee zbytky. Zatni zuby, zavři oči a vylov to ze sebe...a nelekni se. Je to fakt humus 🙄

Jasněže můžeš žehlit🙂

Měj se prima, držím palce.

aktaka
3. srp 2009

ahoooooooooooooj
vůbec vás nestíhám ☹

co je nového? doufám, že jen samé dobré zprávy 🙂

u mě nic zatím, zítra jdu k turkové, tak se uvidí, co a jak dál
jinak to vypadá ale, že ivf se posunulo až na říjen, chceme jet na dovču, jenže manžel může až v druhé půlce září, a to já už bych měla píchat. takže to asi odsuneme na říjen

aktaka
3. srp 2009

áž jo, tak já mám jednou za uherák čas a tady zase nikdo není ☹

jsem ráda, že jsem byla pasovaná na předkouli. ale jak to vidím s tím naším posouváním dál a dál, abych nakonec nebyla zakoule 😀

aktaka
3. srp 2009

Danda, jak píše El, musíš ten crinone vylovit. to svědí ty cucky, co jsou v tobě. a protože jsou to cucky, tak nejdou samy ven. je to hnus, ale musíš to vydolovat, pak to nesvědí

aktaka
3. srp 2009

siki tak už máte vybraná jména, koupený kočár a tak? 😀

aktaka
3. srp 2009

El jak to vypadá s těmi tvými lázněmi?

sonka.77
3. srp 2009

Akti, to sis pěkně pokecala, co? 😀

Tak říjen, ju? Tak to už je blízko naší podzimní iscarevlny. 😀

Holky, já snad začnu mít z toho Crinone noční můry! Jak mi to bude chtít dr. napsat, tak začnu hystericky křičet a kopat nohama. 😀

sonka.77
3. srp 2009

Teda, ty trampolínky mi daly pěkně do těla. Nedá se divit, nemám žádnou fyzičku po dvou měsících flákání.

Teďka peču rybízový koláč dle mojí ségry, tak doufám, že bude mňam, mňam. 🙂

danda78
4. srp 2009

ahoj holky,
no díky za radu.... tak jsem včera dolovala a vydolovala!!!!Je to ale hnus, musím si ho zavádět každou noc, takže pak můžu celý den dolovat..... hlavně že už to tak nesvědí, bylo to k nevydržení 😝 díky.
jinak se mám dobře, včera jsem teda 2 hod.žehlila, myslela jsem, že mě od toho odradíte, že to nesmím 😀 ale nikdo nic...... ale vysávat jsem ještě nezačala, to by se prý nemělo,tak buď to už těch pár dní vydrží a nebo se do toho bude muset opřít přítel.... 😀 😀 😀 😀 😀
udělala jsem si nějaké resty, na které jinak nemám čas, tak se snažím to čekání nějak vyplnit, než příjde ortel......alespoň toho nebudu muset potom tolik dohánět.
jinak u mě vše při starém, ráno břicho splasklé, do večera o 3-4cm větší, sem tam mě někde píchne v podbřišku,začaly mě bolet i prsa jako před menzes.... 😲 😲 bojím,bojím.......
zítra si asi nakoupím testy a ke konci týdne to pomalu začne...
navečer se ukážu, tak pište vaše připomínky a názory, zážitky....vše.... hezký den.

siki26
4. srp 2009

ahoj holky,

Dando, moje příznaky byly úplně stejné a nebyla to známka ms, i když jsem si to myslela. Tak držím palce 😵 Mě crinone teda dosud vůbec nesvědí, ale to jak leze ven, je opravdu hnus

😝 Akty, jména budu asi vybírat jen já, protože Honza chce Standu po svém dědečkovi, kterýho hrozně zbožňoval a to mně se nelíbí 😅 Pak říkal, že je mu to jedno, tak to asi bude na mně 😠 Dost mě tím zklamal. Vždycky jsem si představovala, jak jednou budeme sedět u kalendáře a vybírat jména a teď u něj budu sedět sama ☹ No ale něco jsem už vybrala: Lucinka, Natálka, Honzík a Tadeášek. Tak uvidíme...

baraf
4. srp 2009

ahojky

jo,jo, akty si tu včera "pokecala" 😀

soni-jak se povedl koláč? a jak je ti dnes po těle po tom sportování?

dando-já taky měla stejný příznaky a bylo to těhu, tak držím moooooc palečky

siki- my vybírali jméno den před porodem a ještě jsme navíc losovali 😀

jinak na mě asi něco leze (a chlap to nejni 😝 ) tak dnes brzo zalehnu-teda nejdřív v 8 až půjde lukáš.

elana
4. srp 2009

Ahojte🙂

Siki, však on se přítula ještě porovná, zatím je celý těhu pro něj moc abstraktní věc🙂...počkej až se břuch bude klonit k zemi, ještě sám s tím kalendářem přijde🙂

Dando, souhlas s holkama, příznaky těhu a MS jsou fakt naprosto stejný, mě třeba před MS prsa nebolí, ale tak jakoby pálí ty prsní dvorce a přesně totéž jsem měla v těhu.

Akty, já zítra teprve nesu žádost na pojišŤovnu, stíhám jen Po a St a min. týden jsem nemohla a včera jsem byla líná čekat 20min na bus. Tak zítra.

siki26
4. srp 2009

Já vím, taky si říkám, že třeba až ucítí mrňousky kopat, tak na to bude koukat jinak. No uvidíme... 🙂

El, takže lázně jo? Taky bych si dala říct 🙂 Člověk si tam musí krásně odpočinout, když ho nikdo neotravuje a věnuje se jen sám sobě. To ti budu tiše závidět 😉

Baruš a nechytla jsi to od Lukyho, když byl marod? Jestli si to náhodou nepřehazujete jak horkou bramboru 🙂

baraf
4. srp 2009

siki-asi jo, a nebo je to tím horkem a studeným pitím 🙂 však je luky u babičky a přijde sem jen spát a zítra tam půjde zas.....

elana
4. srp 2009

Siki, no já z toho zas v takový euforii nejsem, hůř se seznamuju, tak to bude takový moc "nový" pro mě, ale ono to uteče a zatím každá, která tam byla, tak byla moc spokojená a pochybuju, že všechny tam jely extrémně natěšený 😎

Teda dneska je zima 🙄