Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

olakolesnikova
24. lis 2016

@karlos12 nevzdavej to! kolik uz mas za sebou pokusu? vis, ja jsem mela 7, prosla jsem pres vsecho mozne, mam za sebou i 2 chirurg. zakroky, malo vajicek, vek, ale povedlo se! kdyz ne ted, tak napriste! jen musis verit. ne tak jako ze fanaticky/hystericky, ale proste musis mit vnitni pocit ze jsi maminkou. drzim palce. )))

8karolina4
25. lis 2016

@karlos12 koho chces videt? 🙂)

karlos12
25. lis 2016

@olakolesnikova moc děkuji , já vzdala jen tento , 1.pokus .Dalšímu věřím 😉 To je hrůza co si člověk musí projít aby měl miminko . Jsi statečná . 🙂

karlos12
25. lis 2016

@8karolina4 nějaký věnec , ne ? 😉

karlos12
25. lis 2016

Takže kočky , ránní test negativný , jak se dalo čekat , volala jsem do ISCARu , naštěstí milá sestřička , přepojila mě na Dr. , ta opět super , ještě jsme se zasmály 🙂 . Koukala na průběh a rovnou řekla že po novém roce dlouhý protokol a že se domluvíme . Prostě zase mám víc energie 😉 Tak držím pěsti alespoň ostatním 🙂

8karolina4
25. lis 2016

@karlos12 jupi jupi jupi 🙂)

8karolina4
25. lis 2016

@karlos12 tady nejaky na ukazku 🙂

karlos12
25. lis 2016

@8karolina4 tak ty jsou super , fakt krásný . Jsi šikulka . To máte v té kavárně ? Ten na dveřích asi ano , nebo máš na dveřích od domečku OPEN ? 😉 Fakt jsou super , ten lední medvěd je dokonalý , myslím i celý věnec .Medvědy mám moc ráda . To jsou stříkné sněhem v lahvičce ? Moc děkuji za ukázku 😲

8karolina4
25. lis 2016

@karlos12 ten open je v kavarne 🙂) ne doma, haha 🙂 doma mame zavreno 🙂 jinak je to sprej snih,, a medved, toho jsem si zamilovala a uz ho mam doma na stole 🙂

karlos12
25. lis 2016

@8karolina4 děkuji , to se nedivím 🙂 Fakt super krásné , šikulka 🙂

lussinka88
27. lis 2016

Tak holky jak jste na tom???? 🙂)

jani1982
27. lis 2016

Ja porad stejne 🙂 Ms mi konci a na testu se mi porad neco ukazuje, tak ja nevim. Pockam az mi to skonci, udelam si znovu test a pokud tam neco bude pujdu ke svymu gyn na krev. Jestli se stane zazrak a dopadne to, tak at si me ta sestricka v Iscare nepreje.... ba ne, ale doktorce bych to asi rekla. A co ty?

jani1982
27. lis 2016

Jo a fotka...

lussinka88
27. lis 2016

@jani1982 to vypada nadejne!!!! Jsem zvedava co z toho bude!!! Moc ti drzim palecky! Kdy myslis ze budes delat dalsi? 🙂

Ja jsem uz propustena z ISCARe a jdu na kontrolu AZ 8.12. 🙂) je to nezvyk, kdyz jsem chodila po tydnu 🙂) vubec to neutika a mam snad i vetsi strach... dneska me uplne prestaly bolet prsa, tak jsem z toho nejaka nesva, ale verim, ze to bude dobry. Je to cely na palici...

jani1982
27. lis 2016

@lussinka88 No ja se obavam, aby to treba nebylo mimodelozni, kdyz mi to takhle ukazuje. Hlavne nic necitim, ani prsa, ani podbrisek, nic. Sama jsem zvedava, co z toho bude, ale dobry je, ze jsem smirena se spatnou variantou.
To ti verim, ze je nto nezvyk 🙂 ja se tesila na kazdou kontrolu 🙂 Urcite to bude dobry 🙂 verim tomu. Moc se pozorujeme, to je chyba, ale je fakt tezky to nedelat 🙂

tinaprofi
28. lis 2016

držím palce, ať to vyjde, té ztráty těhotenských příznaků se člověk nesmí bát, fakt to nic nemusí znamenat. Prsa mě bolely nejvíc, když mě stimulovali na oplodnění, no není divu, to jsou driáky jak prase, aby se tělo připravilo 🙂 otěhotněla jsem a přestaly bolet prsa, nezvracela jsem, nic jsem necítila, bylo to takový prázdný čekání. Měla jsem to i se synem, absolutně bez příznaků. Tak tfuj tfuj 🙂))

8karolina4
28. lis 2016

@karlos12 tak co? 🙂

karlos12
28. lis 2016

@8karolina4 ahoj, co co? Co Ty? Už se těšíš na paní doktorku? Nebude na Karlštejně výstava betlémů? Mám pocit že tam byvala, ne? Kdy že máš ty výsledky?

salenas
28. lis 2016

@jani1982 myslíš,že to bylo biochemické ? Některé ženy krvácí,i když jsou těhotné a pokud to opravdu bylo biochemické,tak chvíli trvá,než se hcg vyplaví. Moc ti přeji,at to tam je !

8karolina4
28. lis 2016

@karlos12 jj na karlstejne uz vystava betlemu je, kazdy den 🙂 zitra krev a ve stredu vysledky, kontrola a dalsi postup 🙂)

jani1982
28. lis 2016

@salenas Prave nevim no :( co to znamena biochemicke? To je mimodelozni? Ja se v tomhle nevyznam, ted jsem zas cetla od holek, ze mimodelozni se nevyplavi :( tak ja nevim... dneska to vypada takhle...

salenas
28. lis 2016

@jani1982 mimoděložní se samo nevyplaví a je potřeba chir.zákrok. biochemické těhotenství je,že se embryo na chvíli chytne,ale odejde s menstruací. Jak koukám na ty testy,ony sílí ?

lagina
28. lis 2016

Ahoj holky 🙂 Delší dobu jsem se neozvala, po první návštěvě Iscaru nás poslali na kolečko testů.
Mimo jiné i na imunologii, chtěla jsem se zeptat mám teď silnou virózu a v pondělí máme jet na krev s imunologii neovlivní to výsledky? Mám raději zavolat a zeptat se?
Naordinovali mi v Iscare odběry ve 2. den cyklu a mě se nedostavila MS. Byla jsem tam minulé úterý, dostala injekci na vyvolání a pořád nic. Tak nevím, co se děje... Testy negativní.
Jsem z toho všeho nějaká rozhozená :(

lussinka88
28. lis 2016

@jani1982 mimodelozni se pozna az pozdeji. To je fakt ukrutna bolest a jak pise @salenas je potreba jit hned na vyndani. Ja byla na UTZ a za hodku uz me operovali. Taky u toho mimodelozniho stoupa a klesa hcg ale nedostane se uplne na nulu. Tak se to pozna od biochemka, ktery se odplavi a hcg vymizi. Ja myslim, ze podle testu sili!!! Kolikaty den jsi od transferu?

8karolina4
28. lis 2016

@lussinka88 to jsou slozitosti

salenas
28. lis 2016

@lussinka88 hele s tou bolestí,dokud to nepraskne,nemusí nic bolet. Myslím,že bude tak tři týdny po transferu,takže odběry krve víc dnů za sebou a ultrazvuk by už asi byly na místě...

lussinka88
28. lis 2016

@lagina ahoj!!! 🙂s tou virozou se radsi zeptej. Mozna bych chvilku pockala az budes uplne zdrava... kam na imuno vas poslali?

A s tou vyvolavackou vyckej. Pokud nejsi tehu, tak myslim, ze mi rikali ze by se mela dostavit do 10dnu. Ono pry zalezi na vysce sliznice. Alespon vzdy pred vyvolavackou mi ji na gynde merily, jestli to ma smysl. Jednou jsem totiz mela zpozdeni mesic a tehu jsem nebyla a ani leky mi na vyvolani nepomohly... nevim cim to bylo. Jakoby dalsi cyklus normalne dosla. Kolik dni mas zpozdeni?

lussinka88
28. lis 2016

@salenas pisu jen vlastni zkusenost. Me to 2dny fakt bolelo hodne. Byl to vikend a nechtela jsem byt za hysterku 😁. Dva dny jsem nejedla a pila fakt sporadicky. Ale uz jsem byla v 7tt.

Predtim na ultrazvuku nic nevideli. Jako rizikova jsem tam chodila kazdy dva dny do nemocnice... Ono to mimodelozni casto neprospiva tak jak ma a na utz nic videt dlouho nemusi...

8karolina4
28. lis 2016

@lussinka88 prej nechtela byt za hysterku, vzdyt jsi 🙂)) i ted .)))

jani1982
28. lis 2016

Holky, ja uz se v tom motam 🙂 dneska jsem 11den od transferu. Zitra zavolam na gyndu....