Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

puckal
14. lis 2011

@pavlinka83 častěji k Jaržembovské 😉 A jak čtu, tak měla pár už úspěchů, tak snad bude pokračovat. Hezky komunikuje a vše vysvětlí, do ničeho nás netlačí, ale má argumenty proč do toho jít, je sympatická 🙂
@bugee
@tina74 Holčiny, díky za povzubezí , snad se nám všem také brzy zadaří. Hezké těhulkování 😉
@pajinkaa28 díky, zkusíme aspon 1 IUI, jinak další nám už rozmluvila, že pro nás tam šance je nižší, takže potom IVF+ISCI, snad to pomůže. Tobě se povedlo po 1 IVF?

pajinkaa28
14. lis 2011

@puckal Ahojky,jj nám se povedlo na poprvé a s jedním vajíčkem,prostě náhoda.Další 2 pokusy už byly bez úspěchu ☹

puckal
15. lis 2011

Dobré ránko, tak to máme za sebou, rovnou jsme zažádálai o IVF na leden, at je to vyřízené, třeba už nebude potřeba 😉

@pajinkaa28 to je mi líto, že potom 2xnic, to znamená, že jsi měla dceru na 1 IVF a další 2 už nic??? A Kolik sji měla vajuch z těch pokusů??? Pokud to půjde, tak bych zkusila také to IUI, není to tak finančně náročné......

Jo a manža měl zase spermio lepší 🙂 Ale i přesto jsme už rozhodnuti do IVF, protože se setjně nevyhnu stimulaci jak na IUI a IVF, tak at máme vyšší šance 🙂

pajinkaa28
15. lis 2011

@puckal Ahojky,máme kluka 😉 Při prvním pokusu to bylo jedno vajíčko,u druhého 4 a u třetího taky jedno ☹
Tak uvidíme co nám přinese další rok,třeba se zadaří přirozeně,prý tam šance je 🙂

pajinkaa28
15. lis 2011

@puckal Ještě jsem zapomněla,moc držím pěsti ať se mimísek zavrtá 😉

puckal
15. lis 2011

@pajinkaa28 promin, jsem slepá...máš syna 😅 Já si myslím, že je šance, i u nás, ale nám se už nechce dále čekat, rpto chceme zkusit další možnost. Myslela jsem že při stimulaci je víc vajíček, někdo má i 10 😕 No jo, s tím nikdo nic neudělá, raduj se ze syna a uvidíš, že časem se na vás štěstí znovu obrátí 😉

pajinkaa28
15. lis 2011

@puckal Nic se neděje 😉 Jj,byly tam se mnou ženský co měli 10-15 vajíček,na mě to prostě nereagovalo ☹
My taky nechtěli tenkrát čekat,když šlo o první dítko.Člověk to pak bere trochu jinak,když už to jedno má.Každopádně držím pěsti a buď v pohodě 🙂

pavlinka83
16. lis 2011

@puckal Tak to mám taky za sebou, tak teď jen čekat. Manžel měl tentokrát spermie na výbornou,ale akorát jsme to včera nepodpořili ☹ byli jsme unavený.

puckal
16. lis 2011

@pavlinka83 ahojky, to nevadí, co se má stát, to se stane 😉 Takže čekáme spolu na dálnice 😵 a pokud dálnice nebudou, užijeme si hezky vánoce a silvestra a půjdeme na IVF 🙂

pavlinka83
16. lis 2011

@puckal Doufám že tam ty dálnice budou ať máme hezký vánoční dáreček. 😉

misha207
16. lis 2011

Ahojky holky 🙂 po delší odmlce jsem tu 😀 a děkuji za přivítání 🙂
Dnes jsme byli u Iliče a trošku mě naštval ... je pravda , že jsem kvůli provozu na silnici přišli o něco později ...
Ale šla jsem tam kvůli cystě a on mě ani nevyšetřil , takže ani nevím jak na tom ta moje cysta je ☹ prej mi to zkontroluje až budu mít výsledky na hor.profil a genetiku a to buď bude koncem prosince a to tam snad už nikdo není ? Nebo začátkem ledna ..
Jinak mám prý zánět podle cyto. vyšetření tak nám dal s přítulkou entizol

mpetula
17. lis 2011

Ahoj holky 🙂 můžu se přidat? Zítra jdu do Iscare na odběr vajíček a příští týden snad transfer. Včera jsem byla na kontrolním ultrazvuku a bohuzel mam málo folíků, tak jestli z toho bude pět vajíček, tak to bude zázrak. Tak mám docela strach, aby bylo vůbec co zavádět ☹

@pajinkaa28 Koukam, že jsi psala, že jsi měla jen jedno vajíčko a máš klučinu 🙂 tak to mi dalo
zase trochu naděje
Jinak je to naše první IVF, vlastně uplně první věc kterou takto podnikáme, IUI nám nerozmlouvali, ale doporučili IVF/ICSI.

pajinkaa28
17. lis 2011

Ahojky holky,
chtěla jsem se zeptat,jestli je u IUI něco cítit,ta se dělá ambulantně že?
Vám čekatelkám moc držím pěsti,já se dozvím 24.11 jestli se zadařilo či ne 😉
@mpetula Ahojky,jen se přidej,tak to moc držím pěsti,ať tam je dost vajíček,pak dej vědět.Transfer bude tak v pondělí,uvydíš

mpetula
17. lis 2011

Jo děkuji 🙂 No jsem na to zítra zvědavá, snad z toho něco bude...

puckal
21. lis 2011

@pajinkaa28 ahojky, no, je to jako když ti dělá doktro prohlídku, dá se to vydržet 😉 Zkuste to 🙂
@mpetula ahojky, tak jak jsi dopadla? A můžeš mi napsat jaké to bylo? asi mě to v lednu také čeká 😉 Jinak držím pěstičky at se hezky vyvíjí 🙂

pajinkaa28
21. lis 2011

Ahojky holky,
budem to řešit až začátkem příštího roku,teď zkusíme ještě vitamínky a čajíky 😉 Jinak děkuji.A jak se cítíš Ty?

@mpetula Jak jsi dopadla?

puckal
21. lis 2011

@pajinkaa28 zatím úplně normálně 😅 Jen včera se mi celý den motala hlava, jako na omdlení ale to asi bylo počasím. Sice beru utrogestan 3x1 a někdo to po něm mívá, ale já ho už beru 3 měsíc, a vždy OK. No uvidíme, jak dopadnu příští týden s testem, se mě doma i manžel ptal, kdy prý budeme dělat test 🤐 Ale spíš počítám s další variantou v lednu IVF, jen zatím zjištuji, že asi budu chtít ty lepší stimulační hormony, i když se za ně docela dost doplácí....

pajinkaa28
21. lis 2011

@puckal Jj,jsou tam bohužel nemalé doplatky ☹ Takže už jseš 6 den po IUI,Můžeš zkusit testnout i dříve.Já očekávám ve čtvrtek mrchu 😠 Ale třeba nedorazí,moc tomu ale nevěřím.

puckal
21. lis 2011

@pajinkaa28 jsou ale co jsem četla, tak je tam lepší reakce na ně, tak když už do toho budem dávat tolik peněz, tak dáme o trošku víc, at ty šance jsou prpstě vyšší 😀 Já vím že můžu zkusit dřív, ale ani nechci......zatím uvidím jak budu mluvit v pátek 😉 Ale moc tomu nevěřím. A ty máš Ms normálně sama pravidelnou??

pavlinka83
21. lis 2011

@misha207 a ten Ilič tam do ISCARU dochází? Mě ted v listopadu před IUI zjistili cystu, pravděpodobně endometriozní, doporučili mi co nejdřív otěhotnět, jinak bych prý musela na odstranění na laparku. Ale nic moc mi k tomu neřekli, tak vůbec nevím. A řekli ti něco k cystě, některé samy prasknou.

pavlinka83
21. lis 2011

@pajinkaa28 já jsem při IUI nic necítila a za pět minut jdeš domů.

pavlinka83
21. lis 2011

@puckal tak co taky čekáš, čekáš 🙂 já budu testovat v úterý 29.11, ty jsi byla myslím o den dřív.

puckal
21. lis 2011

@pavlinka83 jo jo, já to risknu v pondělí 😉 Čekám....ake na zázraky už nevěřím 😅 Proto už zjištuji info ohledně IVf, at to už mám srovnané 😉 Držím palce 😉

pajinkaa28
21. lis 2011

Jj,menzes mám pravidelnou poslední 4 cykly,předtím jsem to měla hrozně rozházené.Když už jsem chtěla jít k dr aby mi to srovnala,tak se to srovnalo samo 😉

kaculkadraculka
22. lis 2011

ahoj holky, jsem tu nová, nenapsala byste mi nějaké info o ISCARE? Jaké to tam je? Jaký doktoři jsou fajn, na jaký si dát pozor atd? Nechce se mi číst celá diskuze 😝 .
Vysadila jsem HA a nedostávám vůbec MS. Snažíme se od srpna.
Mám už šestiletýho lumpa, tenkrát jsem chodila do GESTU a podařilo se nám napoprvé díky IUI. Teď právě zvažuji jestli jít opět do GESTU nebo do ISCARE, ale ISCARE mám blíž. Díky moc.

kaculkadraculka
22. lis 2011

Ještě jsem zapomněla napsat, že mám PCO -polycystické vaječníky 😖

mpetula
22. lis 2011

@pajinkaa28
@puckal Ahoj holky, tak dnes mám za sebou ET. To že se vajíčko oplodnilo mi řekli už v sobotu a že ET bude v pondělí, ale ať si ještě zavolám. A včera mi řekli, ať si zavolám dnes. Když jsem dnes ráno mluvila s embryoložkou, tak mi řekla, že embryo neni uplně kvalitní, ale k zavedení je. A pak přímo před ET, už na sále řekla, že se omlouvá a že je krásé. Tak říkám té sestřičce, jestli to mám chápat tak, že se ráno spletla a ona mi jen řekla, že je opravdu krásné. Tak nevím 😒 ale budu jim věřit 😉 No tak teď už jen čekat. Jinak jsem tam byla dnes jak břídil 😀 na pokoji se mnou byly ještě dvě pani a jedna měla šest dobrých embryek a ta druhá taky docela dost a to měly od odběru nějaké ztráty a já tam hrdě s jedním 😀 😀 ale doufám, že o to větší to bude bojovník 😉
Jina holky, co máte za sebou ET, bolelo vás pak břicho? Mě né že by uplně bolelo, ale docela ho cítím. Ale snad je to normální a já mám docela dost břicho citlivé, každou ms šílenou, každou prohlídku cítím ještě celý den atd. mám tam křečové žíly, tak třeba je to tím....

puckal
23. lis 2011

@mpetula Ahojky, tak to ted držím palce 😉 Určitě bylo krásné, jinak by to neříkala 😉 Asi se předtím spletla, to se občas stává. A není důležitý počet ale kvalita, a uvidíš, že se zadaří 😉 Hezky odpočívej. K těm bolestem, já ještě na tom nebyla ale co jsem četla, tak to může být, po téstimulaci tělo reaguje, určitě to přejde. Jen nemohla by jsi mi napsat do IP, čím jsi stimulovala a koliv vás to celkem vyšlo?? Já totiž nevím, kolik mám pořádně počítat za injekce atd. (ceník jsem viděla)..... Jsi doma na PN nebo chodíš do práce?

pajinkaa28
23. lis 2011

@mpetula Ahojky,tak to moooc držím pěsti.Je možné že ráno tak kvalitní nebylo a do ET se vyvinulo 😉 Nechala sis vystavit neschopenku? A kolik si měla při odběru vajíček?
@puckal A co Ty? Kdy přesně testuješ?
@kaculkadraculka Ahojky,vítám Tě 🙂 Já jezdila do Iscaru ke konci roku 2007 a začátkem 2008.Nejspíše se tam chystáme v příštím roce a to jen na IUI,3 pokusy už máme za sebou ☹

mpetula
24. lis 2011

@pajinkaa28 Ahojky, no to mě taky napadlo, že třeba ráno bylo horší a pak to ještě dohnalo. Já měla právě jen jedno vajíčko, tak jsem z toho po odběru byla docela smutná, moc jsem nevěřil, že vůbec dojde k ET. No tak teď ještě aby zabojovalo a udrželo se 🙂 Ale ty jsi tady myslím pslala, že jsi měla také jen jedno a máš synátora, tak to mi dávalo a dává naději 😉 Jo a na neschopence jsem, dělám krátký/dlouhý týden, ale až do večera a domu jezdím ve 21:30, tak jsem zůstala raději v klidu doma.
@kaculkadraculka Ahojky, prosim tě, to ti neporadím 😒 já tam k dr. nechodím, byla jsem tam jen na zákroky, jinak mám doktora jinde.