Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

jika10
4. říj 2011

@puckal Jeee diky. No ja uz bych mimco moooc chtela, ale ta priroda nam ty plany nejak hati

Treba se v ISCARE potkame, kdo vi. Ted uz premyslim, jak to vubec udelat, protoze prvniho prosince jdu na MRI a tak nevim, jak to bude s nejakyma stimulacema a tak. No uvidim, co mi rekne muj dr pristi tyden v patek

puckal
4. říj 2011

@jika10 Tak uvidíš, o to je MRI??? to neznám 😅 Ale vždyt je začátek října, to možná stihnete 😉

jika10
4. říj 2011

@puckal Magneticka rezonance a davaji mi kontrastni latku, aby videli ty piliny v mozku dobre 😀 😀 Zacatek rijna sice je, ale ted mame zadost ke schvaleni, pak musime pockat na MS abych mohla stimulovat a ono to prave +- vychazi kolem toho prvniho prosince. To vis, kdyz ma nekdo dlouhe cykly jako cca 35 dnu, tak to je nic moc 😖

dvojcata2
4. říj 2011

Ahojky zdravím po delší době přidávám foto s 4D UTZ strašně to letí

jika10
8. říj 2011

@dvojcata2 No teda, to je krasny dobecek ..... 😉

Holky, mam hloupej dotaz. K odberu vajicek na IVF bych mela jit s odlakovanymi nehty. ALe ja si nechavam delat na rukou gelovky, tak nevim, jestli si je proste mam jeden mesic sundat a pak si je zase nechat delat, nebo je muzu mit, ale musim je mit odlakovane. Ja mam vlastne i prusvitny lak na nehtech, nikdy nemam barevny, tak nevim. Asi jsem trouba, ale ja nikdy nebyla ani na operaci, takze to pro me bude krapet novinka 😅

ajscha
11. říj 2011

Ahoj všem, byla jsem bez připojení k netu, takže se zpožděním: v pátek večer 02.09. jsme přijeli do Prahy, abychom v sobotu jeli na srazik, ale místo na srazík jsme v sobotu ráno jeli do porodnice - 03.09. se nám narodilo naše sluníčko Eliška, 3030g, 47cm, 40+1tt. Nemůžeme MUDr. Anušce Prjaničnikové dost poděkovat za tenhle uzlíček štěstí.

pavlinka83
11. říj 2011

@ajscha Moc gratuluji. 🙂

Tak jsme dneska byli v ISCARu a v sobotu nás čeká naše 1.IUI, tak se strašně těším, že se něco dějě. A co vy ostatní nové snažilky jak jste na tom?

zawarska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mv
13. říj 2011

@zawarska asi nechodíš do ISCARU a nikdy jsi tam IVF nepodstoupila, což?Jinak by Ti to stupidní nemohlo připadat...

@jika10 světlej lak nevadí, nápadnej už jo.

bugee
13. říj 2011

@jika10 Nebyl to hloupej dotaz - nejlepší je zcela bezbarvý lak - na všechny zákroky pod narkózou je to poměrně důležité - aby bylo vidět probarvení tkáně pod nehty (kdyby došlo k nějakému problému s oběhovým systémem apod.).

jika10
13. říj 2011

@mv
@bugee Holky diky, necham si udelat normalni francii. Barevny lak jsem nikdy nenosila, takze s tim problem nemam.
Zitra jdeme s manzou na konzultaci, mame spoustu otazek, tak snad z nas dr nezesili. Navic ja mam porad takovy nejaky smiseny pocity, jednou se na to docela tesim a verim tomu, ze to vyjde jako moji segre. A jindy si pripadam jak jalovice a hazim flintu do zita jeste driv, nez se zacne cokoliv dit. Asi jsem prastena, ale asi to bude tim, ze nevim do ceho jdu. Taky jsem se ptala manzi, kolikrat to kdyztak vyzkousime a on mi rekl, dokud se nam to nepovede a nebude miminko 🙂 Takze me potesil a doufam, ze ho to bude bavit 😀

mv
13. říj 2011

@jika10 z vlastní zkušenosti z tohoto týdne: ani barevná Francie nevadí. 😉
Určitě se zadaří a manžela přístup je super, ne každý chlap to takhle vidí, važ si ho... 🙂

jika10
13. říj 2011

@mv Ja si svyho manzela vazim za dalsi spoustu jinych veci. Je to muj andel strazny a kdyz me dochazi humor, tak jemu rozhodne ne. Navic uz mame jedno spatne oznameni diagnozi za sebou a taky nam to vztah nerozbouralo, ba prave naopak 🙂 Takze ja si ho hyckam a nikomu ho nedam. Je to mozna divny, ale i po 10 letech ho miluju 😵

mv
13. říj 2011

@jika10 jen hýčkej a divný to není, já svého miluju i po 20 letech a jsem s ním den ode dne radši.. 🙂

jika10
13. říj 2011

@mv Juuu, tak jsem rada, ze v tom nejsem sama. Kolegye v praci mi rika, jak muzu svymu manzelovi do telefonu rict, ze ho miluju .... Oni si to uz po 5 letech totiz nerikaji 😅 A vy se snazite o mimco???? Jestli jo, tak moc moc drzim palecky, aby byl brzicko mimisek v brisku 😉

mv
13. říj 2011

@jika10 my spíše už pomalu končíme se snahou...když nic,počkáme si už na vnoučata... 😉

jika10
13. říj 2011

@mv No ja bych na vnoucata taky klido cekala, ale jeste nemam od koho. Noooo, mozna ze bych od synovce, kterymu uzz bude patnact 😀 Drzim palce, aby se snaha povedla a byl drive mimisek nez vnoucek 😉

mv
13. říj 2011

@jika10 no, my brzo začli a jak to tak vypadá,tak i skončili...díky, vám taky

jika10
13. říj 2011

@mv 😀 😀

bugee
13. říj 2011

@jika10 @mv Holky, přála bych vám, aby se zadařilo. Mě z Iscaru propustili po devíti letech pokusů před 5 týdny, včera jsem podstoupila screening, vše OK, tak doufám, že to už konečně dopadne a také se dočkáme našeho 13 let vytouženého mimi 🙂 Držím vám palce!

jika10
13. říj 2011

@bugee Diky, diky diky. A ja drzim palce, aby jste to dotahli do zdarneho konce a hlavne preju hroooozne moc zdravicka 😉

pajinkaa28
14. říj 2011

@ajscha Moc gratuluji a přejeme moooc zdravíčka 🙂

pajinkaa28
14. říj 2011

Ahojky holky,
moc Vám přeji aby vám to vyšlo.Jak tu píšete o tom manželství,tak jsme na tom taky stejně po 8 letech 😉 Kámoška říká že je to moc hezké.Já si připadám jako by jsme včera spolu začli chodit.Tak ať to všem vydrží co nejdéle 😉
Těším se na další pozitivní zprávičky.Snad z nějakými taky brzy dorazím.

puckal
17. říj 2011

Ahojky, u nás nic nového manža stále nemocen, snad už někdy bude konec, a můžeme zkusit IUI nebo rovnou IVF... ☹ Jinak my to máme mezi sebou jako před 10ti lety 😀 Každé ráno volá, jak se mám, jak jsem dojela do práce a že mě miluje, a já jeho také, jsme spolu přes12let 🙂

Je nějaká nová těhulinka z Iscare, aby nám přidala na lepší náladičku???

mv
17. říj 2011

Já chodím hlavně na Emimino do soukromé skupiny holek z ISCARU a tam od června kromě jedné holčiny všechny pokusyIUI i IVF skončily bez //.Tak snad se ta smůla už prolomí,už je to moc dlouho.. ☹

pajinkaa28
17. říj 2011

@mv Pane jo,to snad ani není možné aby byla jen jedna těhulka ☹ Snad se to brzy otočí 😉

bugee
19. říj 2011

@mv
@pajinkaa28 Neplašte, asi jsou holky z Iscaru v jiných diskuzích - např. tady na Koníkovi jsem třeba já (OPU 30.7.) nebo @tina74 (o tři nebo čtyři dny jinak než já), a to jsme byly obě dost zapeklité případy... 🙂 Takže hlavu vzhůru! Držím všem pěsti!

mv
20. říj 2011

@bugee určitě choděj jiné holky i do jiných diskuzí,proto jsem psala, kam zrovna chodím já,a tam je realita taková...
člověk musí věřit,že se to změní... 😉

lenka1302
21. říj 2011

chodila jsem do Iscare a díky nim jsem po druhé těhotná 🙂

pajinkaa28
21. říj 2011

@lenka1302 Ahojky,no to je super zprávička,ani jsem to nepostřehla.Moc gratuluji a držím pěsti ať je vše v naprostém pořádku 🙂