Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

karlos12
17. srp 2016

@monrougemerise Ahoj , moc tomu nevěřím , ale jak jsem psala výš , bude pojistka 😉 .Co byteček ? Už něco máte ? Asi to není tak lehké , co ?

lussinka88
17. srp 2016

@karlos12 chichi 😀 jen si to uzij 🙂) ja uz ten vejcovod nemam pres 3roky... Tak nevim... Napis pak jak to s tebou vypada 🙂)

karlos12
17. srp 2016

@lussinka88 jo , sranda to byla .Sanitář bral opakovaně za kliku a já z toho měla ho... 😉 Prostě nejsem stavěná na sex v práci . Ale jinak splněno .Pak napíšu . Doktorka říkala že spíš úspěšné bývá 4 a 5 IUI , asi nás chtěla dotlačit do dalšího . To by Ti měl už fungovat , jestli nekecaj 🙂

monrougemerise
18. srp 2016

@karlos12 Jasně, ale člověk nikdy neví, každá snaha se počítá. 😉 😀 😀 😀 Tak hlavně že jste splnili úkol. 😀 😀
Byt zatím nic. ☹ To jsem zvědavá, kde skončíme. 😖 Ještě máme měsíc, tak snad se něco objeví. A já ještě musím najít práci. 🙄

monrougemerise
22. srp 2016

Ahoj holky! Právě jsem přišla z kontroly domů a hned vám musím napsat 😀 Kontrola byla v pořádku, takže dnes si večer píchnu Pregnyl a ve středu máme IUI. 😵 Jsem z toho úplně na nervy 😀 😀 😀 Ale pro vás už to není nic nového co? 😉 🙂 Asi mi dochází, že se konečně něco děje. Nejhorší mi přijde pořád to čekání. 🙄 😀 Jako moc si nedávám naděje, ale člověk nikdy neví. 😵

lussinka88
22. srp 2016

@monrougemerise chichi 🙂) pockej to IUI je chvilicka a pak te ceka dlouhyyyyych predlouhych 14dni... Clpvek kdyby mohl ten cas zkratit behem tak je ultramaratonec 🙂) kazdopadne gratuluju!! Kolik foliku a kolik meri?

monrougemerise
22. srp 2016

@lussinka88 Díky moc! 😀 No právě těch 14 dní bude peklo! 😲 😀 Folík jen jeden, nebrala jsem ani žádné léky. Taky mě napadlo, že kdyby mi dal Clostyl a bylo by jich tam víc, tak by byla asi větší šance. Měřil 19mm.

nita1984
22. srp 2016

@monrougemerise Mě čeká ještě 7 dné čekání, dnes jsem 7 dní po 2. IUI... měla jsem dva folíky 14 a 18 mm....
Teď beru utrogestan 2-0-2 a čekám a modlím se.... ale vůbec to neutíká

europa00
22. srp 2016

holky prosím o radu...nechodím do takoveho centra ale potrebovala bych prosím vedět jaky hormonální profil vám dělali...co přesně ty zkratky jste měly při prvním odběru v době menzes a co v druhém..které přesně hormony to byly???

můžete mi to některá prosím dohledat?? děkuji

monrougemerise
22. srp 2016

@nita1984 Držím moc palečky! 😵 Dva folíky jsou lepší než jeden. 😉 😵

monrougemerise
22. srp 2016

@europa00 Bohužel má to doktor v kartě, takže já vůbec netuším a nemůžu pomoci. 😒

nita1984
22. srp 2016

@monrougemerise já nevím.... mě děsí představa dvojčat.... takže doufám, že se oplodnil jeden a už se mi pomalu hnízdí prcek v bříšku....

salenas
22. srp 2016

@europa00 AmH,TSH,fT4,STD,trombofilie, imunitní blok

europa00
22. srp 2016

@salenas to je stitna zlaza a co dale?trombofinni stavy atd mam...potrebuji čiste hormonalni prodfil

salenas
22. srp 2016

@europa00 hormonální profil mám napsáno AMH, to je ten odběr při menstruaci a ukazuje právě na funkci vaječníků. žádné jiné odběry nemám

monrougemerise
22. srp 2016

@nita1984 Mě to vůbec neděsí! Já bych dvě klidně brala 😀 😀

lussinka88
22. srp 2016

@salenas AMH se muze vzit kdykoliv, neni vazan na fazi cyklus. Je to tzv. Ovarialni rezerva, neni soucasti hormonalni profilu.

@europa00 mel by tam byt estradiol, FSH, LH a progesteron...

lussinka88
22. srp 2016

@europa00 jeste prolaktin

salenas
22. srp 2016

@lussinka88 bohužel, já měla jen toto, vše 3 den cyklu, ještě v lednu jsem si za amh platila 500, tento měsíc už ne, že už to pojištovna proplácí, a zrovna progesteron by mě fakt zajímal, kolik mám, se schválně pozeptám, až tam půjdu 🙂

lussinka88
22. srp 2016

@salenas podle me hormony cyklu ti brali taky. Jen ti treba nerekli vysledek...

To cos psala se muze brat kdykoliv. Ten progesteron by se mel nabirat po ovu - po 2 az 3dnech aby se vedelo jak stoupa... Pokud ale beres utros tak je jedno jakou mas hodnotu. Jinak to AMH nema podle me zadnou vykazovaci hodnotu. Podilela jsem se na testovani a sledovani pacientek a i pacientky s koncentraci 0 spontalne otehotneli... A treba ja mela hodnotu 1,2 a za pul roku hodnotu 2 -coz je fyziologicky nemozny. Takze ten test ovlivnuje tak moc faktoru, ze se nevyplati si ho platit... Ale je to jen muj nazor.. Bohuzel jsem nebyla jedina komu se to stalo. Zajimalo by me co by na to rekl doktor v CARu... 🙂 stejne nejdulezitejsi je jaky jsou vajicka pod mikroskopem...

salenas
22. srp 2016

@lussinka88 brali mě krev jen při menzes, ale po inseminaci či transferu jsem měla vždy utroš a ted si píchám agolutin. Já tenkrát vůbec nevěděla, za co to vlastně platím, jen mi bylo řečeno, že podle toho poznají, jakou dávku stimulantů mají nasadit ... jiank je možné, že ostatní výsledky mají jen u sebe, já mám v papírech jen toto, ale děkuju za vysvětlení 🙂

lussinka88
22. srp 2016

@salenas agolutin je taky progesteron jako utros jen je v inj... A jak se citis?

salenas
23. srp 2016

@lussinka88 po tom agolutinu ? příšerně, 24 hod každý den mě bolí břicho, v noci m to budí, dnes se chystám zavolat do caru, jestli je to normální :(, mám strach, že když mám pořád takový pocit tvrdnutí,že je to špatně

europa00
23. srp 2016

@lussinka88 ahoj me v dobe menzes bral fsh, lh, estradiol, prolaktin..plus stitnou žlazu..ale nemá se náhodou prolaktin brát až po te ovulaci??? jo a progesteron tam nikde nemam teda ten se bere kdy...

lussinka88
23. srp 2016

@salenas to je po progesteronu normalni... Ja myslela ze zacinam rodit :D spatne od zaludku mi bylo a tak... Prislo mi ze mi narostlo i bricho... Po vysazeni to zmizelo... Snad to neni nic vaznyho

salenas
23. srp 2016

@lussinka88 tak teď si mě krásně uklidnila, stejné pocity, i to zvětšené břicho, nic si neoblíknu a to si píchám teprve 12 dní a je to straně znát ! dnes jsem 6 den po ketu , a taky 28 den cyklu, tak snad menzes nedorazí a bude vše ok 🙂

lussinka88
23. srp 2016

@europa00 prolaktin je jedno kdy se bere. Ale mel by byt odebranej v rannich hodinach (nejlepe 3hodiny po probuzeni). Odpoledni odber uz je zkreslenej. A progesteron se bud bere po ovulaci nebo ten 2.-4. dC ale uprimne netusim k cemu jim to je kdyz je nizka hladina a zacina se tvorit az v druhy casti cyklu... To by ses musela zeptat

salenas
23. srp 2016

@lussinka88 mě štve, že já tyhle odběry vůůůbec neměla...

lussinka88
23. srp 2016

@salenas uvidis!! Ja ten progesteron protrpela... Jeste jsem na malou, prej mi to podrazdilo i ledviny 🙂) takze muzes byt v klidu... Pak dej vedet jestli se zadarilo!! A ty chodis do ISCARE?

lussinka88
23. srp 2016

@salenas ani zadny stary? Tak ten progesteron dostavas a FSH jsi si pichala