Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
12. říj 2016

@evcann presne, ale bohuzel to uz zjistila spousta lidi tak tam ma narvano :-/

lussinka88
12. říj 2016

@m4rtin4 tak to nevim jestli maj pristroj 🙂 ale dela se to vetsinou pres mikroskop nebo pristroj co to vyfoti. Kazdopadne je dobry vedet nacem jste 🙂

lussinka88
12. říj 2016

@karlos12 tak dobry!!! To imuno je zradny. Me nasli protilatky proti trofoblastu a spermiim dali mi na to prednison a vysledky se nezlepsuji...

salenas
12. říj 2016

@lussinka88 a půjdeš příště do řízeného ketu nebo pořád nativ ?

salenas
12. říj 2016

@monrougemerise hele, když tam přijde bezďák se super spermio, myslíš, že ho vezmou ? asi nééé, co ? takže když tam přijde, pardon za výraz " debil", co smrdí na dálku, chybí mu zuby, tak je to jasný :D 🤐

lussinka88
12. říj 2016

@salenas nativ 🙂 sliznici a vsechno mam prej dobry

karlos12
12. říj 2016

@lussinka88 aha , no uvidím příští týden . A v pátek , to budu mít výsledky v ruce , snad tam něco vyčtu .

monrougemerise
12. říj 2016

@karlos12 to je dobre, ze jste ok. Ale s tou pricinou to chapu. My jsme taky v poradku a nic.

monrougemerise
12. říj 2016

@salenas Ja doufam, ze neee! 😳😃

karlos12
12. říj 2016

@monrougemerise asi bych raději něco našla a mohla to řešit . No uvidíme . Co Tvá hormonální bouře ? 😉

monrougemerise
12. říj 2016

@karlos12 Ja rozhodne taky. Pritel mel prvni spermio spatny, tak jsme mysleli, ze je to ono. Ale od te doby mel vzdy v poradku, takze nic nevime. Hormonalni boure se uklidnila 😃😃😃 Asi protoze jsem to dobrala 😃 Snad to zabralo a budou uzasni folici zitra! 😍

lussinka88
12. říj 2016

@monrougemerise zitra dej hned vedet!!

monrougemerise
13. říj 2016

@lussinka88 Uz jsem tu. Je tu plna cekarna. 😳 Tak snad to nebude moc na dlouho.

lussinka88
13. říj 2016

@monrougemerise ja tam minule cekala skoro 2hodky ☹

monrougemerise
13. říj 2016

@lussinka88 zatim porad cekam 🙄 Snad uz pujdu.

karlos12
13. říj 2016

@monrougemerise ještě čekáš ? Určitě jich tam bude víc a budou se na Tebe smát 😉 Já měla po clostíku 2 super na jedné a jeden na druhé . Ale nic , prostě to neumíme 😉

lussinka88
13. říj 2016

@karlos12 asi tam usnula 😁

monrougemerise
13. říj 2016

@karlos12
@lussinka88 Takze konecne to mam za sebou. Cekala jsem hodinu a 15 min a vic nez 30 min jsem tam byla. Ostatni museli mit radost 😃 Mam 3 vajicka. Napravo 2 folici 16 mm a nalevo jeden 22mm. Zitra IUI.
Budu brat prednison, anopyrin utrogesten. Za 14 dni test. Ale uz mam zadanku na IVF. A pokud to dostanu, hned jdu na ultrazvuk a hned zacnu stimulaci na IVF 😳😍 Uz mam rozpis injekci Ovaleap a Orgalutran.
Koupila jsem si v lekarne Inofolic od kdy to mam jist? Hned?

monrougemerise
13. říj 2016

Ten prednison a anopyrin mam kvuli tomu, ze jsem mela 3 potraty pred tim, nez jsem mela holky. Utrogestan mam 1-1-1

monrougemerise
13. říj 2016

A doktorka Jarzembovska byla opravdu uzasna! Uplne pozitivni a pomohlo mi to! 😍

salenas
13. říj 2016

@monrougemerise můžeš hned, pokud bys šla na ivf, budeš mít aspoň předstih 🙂 a tři folíky super 🙂

lussinka88
13. říj 2016

@monrougemerise ona je proste nejlepsi! 🙂) tak faaaajn snad to nebudes potrebovat 🙂 koukam ze mas stejny schema jak ja 🙂) akorat ja dostala po ETu jeste fraxik misto anopyrinu 😁 takze jsme na tom uplne stejne i s tema 3potratama 😁🙈. Inofolic zacit pit hned a priste si kup fertipronu je levnejsi a slozenim stejna! Dostala jsi pregnyl nebo ani nebyl potreba?

salenas
13. říj 2016

@lussinka88 fertiprona je levnější, ale složením lepší :D

monrougemerise
13. říj 2016

@salenas Asi spis jeden. Nevim, jak ty mensi dva budou zraly. Ale cekat uz pry nemuzeme.

monrougemerise
13. říj 2016

@lussinka88 Uplne jsem si na tebe vzpomnela, ze je vazne skvela. 😍 Pregnyl mi hned pichla sestra, protoze neni cas, kdyz mam IUI zitra. Pry by uz ten vetsi folik nevydrzel.

monrougemerise
13. říj 2016

@lussinka88 kolik si mela toho Ovaleapu? Super, ze to mame stejne 😃😍

monrougemerise
13. říj 2016

Tam byl jen Inofolic. ☹️️

lussinka88
13. říj 2016

@monrougemerise prvni 3dny 225 a pak 200... kdyby naaaaahodou jsi na to sla, tak mam doma nejakej zbytek na dopichani.. dali mi leky na tyden a to byl doplatek nejakych 9korun a na to dopichani mi dali polovocni mnozstvi a to stalo nejak pres 500 😁 vydridusi...

salenas
13. říj 2016

@monrougemerise to neva, má v sobě inositol na kvalitu vajíček a podporu ovulace. fertiprona má v sobě navíc štěpenou listovku, takže už k tomu pak nemusíš nic zobat,

salenas
13. říj 2016

@monrougemerise na co čekat, stačí ti jeden, trojčátka si umíš představit ?? :D hihhi