Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

karlos12
10. lis 2016

@jani1982 jasně , vystřídáme se 😉 Mám si vzít košili , nebo mi zase dají tu jejich svůdnou ? Na papírku je ať si vezmu .

jani1982
10. lis 2016

@karlos12 Tak to jsem zvědavá 🙂 Já minule měla tu jejich.....je to opravdu na chviličku..Ale nevím, jestli se něco nezměnilo

karlos12
10. lis 2016

@jani1982 tak já si nic nebvezmu a ono jim nic jiného nezbyde , kdo by chtěl koukat na mou prdel , že 😉 . Ne , vážně , v pondělí tam byla holčina ( všechny jsme stále holky ) po zavedení a měla jejich košili .Tak asi stejné

jani1982
10. lis 2016

@karlos12 Určitě....nahou tě nenechaj :D A když jo, tak o to to bude zábavnější na tom páse :D Tak budu doufat, že se potkáme :D Ale já tě asi nepoznám, jedině, že bys sebou vzala kočku, jako poznávací znamení :D

8karolina4
10. lis 2016

@jani1982 poznala by jsi ji, jedina nahata 🙂)))

karlos12
10. lis 2016

@jani1982 jo, to by byla změna. Zlaté mluvení z narkózy ;) poznala, i oblečenou, jsem furt stejná, jen trochu větší ;)

lussinka88
10. lis 2016

@jani1982
@karlos12 holky ja vam zavidim ze tam budete spolu. Na tranfer ani na OPu nic nepotrebujete. Kosili dostanete. Vemte si jen papuce. A pred transferem se hodne napit ale ne zas moc (ja se na sale malem pocurala 😁 a doktorka rikala ze ma mocak pres celou obrazovku a nic jinyho nevidi 😁😁😁jo a prej je lepsi bublinkata voda pac se rychlejc vstrebava 🙂)

karlos12
10. lis 2016

@lussinka88 super děkuji za radu. O to pití vím, ale ne bublinky. Teď už jo ;)

salenas
10. lis 2016

@lussinka88 aj, máš to jako já, to mizející a sraženinu, držím palečky 🙂. do půlky ještě daleko ! 15+1 🙂

lussinka88
10. lis 2016

@karlos12 minule jsem pila jak pominuta a mela jsem pocit ze chci na zachod, ale asi jen vic pusobil ten utros. Prej jsem mela mocak prazdnej. Nastesti deloha sla videt... tak mi dr rikala o tech bublinkacg. Samozrejme hodinu po transferu jsem malem praskla 🙂)) a u KETu jsem byla prepita a vstavala jsem po 20ti minutach protoze jinak bych to tam pustila.

lussinka88
10. lis 2016

@salenas jeee to ti to utika!!! 🙂) a uz vis co to je? Nebo si nechas prekvapko?

nastesti to dvojce je malilinkaty tak myslim ze se vstrebe a nebude delat problemy. No doufam, ze bude vse ok.nikdy jsem se neprehoupla pres 7tt tak snad ted... jinak nemam absolutme zadny priznaky.... mela jsi nejakx?

evelinah
10. lis 2016

@lussinka88 to je skvělé, dobré zprávy, drž se a opatruj. Určitě to bude ok 😉. Já plánuji v lednu další nativ, tak uvideme jak to půjde.

karlos12
10. lis 2016

@evelinah co je nativ? Vůbec mi to nic neříká. Děkuji

lussinka88
10. lis 2016

@evelinah diky moc 🙂. No jeste nemame vyhrano... ale verim ze se povede!

Muzu se zeptat kolik stoji nativ? Ty uz nemas pokusy na pojistovnu? A kolik se z neho tak ziska vajicek? Dela se Pk? To normalne beres clostik? Jsem strasne zvedava co?

Moc obdivuju ze to nevzdavas. Ja po nevydarim Etu uz nechtela jit do dalsiho pokusu... ale treba se ma clovek dostat do stavu kdy to vzda...

Verim, ze miminko na nas vsechny ceka... az bude spravny cas, tak prijde 🙂 neni to ale jednoduchy cekani... bohuzel...

lussinka88
10. lis 2016

@karlos12 nativ je minimalni stimulace- podle me clostikem, kde se ziska malo vajicek, ale je to levnejsi jak klasicka stimulace IVF, kterou uz ti neuhradi pojistovna

salenas
10. lis 2016

@lussinka88 já začala na 6 tt zvracet, až do 14 tt, a nevíme, snad za dva týdny řeknou 🙂

evelinah
10. lis 2016

@lussinka88 Jj nativ je minimální stimulace clostíkem nebo jen co se za cyklus urodí. Já mám vyzkoušené obě možnosti. Přesně, už mám vyčerpané pokusy, ale o to by zas tolik nešlo, při stimulaci se mi stejně vytvořila jen 2 vajíčka, tak nemá smysl. Stojí to něco přes dvacet a prodlouženou kultivaci u toho nedělají protože většinou není z čeho vybírat, prý je embryjku lépe v děloze než laboratoři. S clostíkem jsem měla 3 folikly, z toho 2 vajíčka a oplodnilo se 1, prý bylo jedničkové a stejně nic. Asi už půjdeme naposled, i když jsem to při tom posledním říkala taky, někteří si myslí, že jsem blázen pořad "vyhazovat" peníze, ale já si to ještě jednot mimi fakt moc přeji.

lussinka88
10. lis 2016

@salenas jééé tak to mi pak musíš napsat.... 🙂 tak jsem to asi zakřikla 🙂 dneska večer se mi pořád zvedá žaludek, ale naštěstí jsem nezvracela 🙂

lussinka88
10. lis 2016

@evelinah jééé tak to mě moc mrzí ☹, ono se to podaří, uvidíš. Já se ti na jednu stranu nedivím že bojuješ. Když člověk něco chce, tak to prostě musí zkoušet dokola dokud se nepovede.

Koukám, že už jedno dítě máš. Kolik mu je? 🙂 Taky ho máš z IVF?

evelinah
11. lis 2016

@lussinka88 Jj mám a také z IVF, ale ten se povedl hned na první pokus. Je mu 5 a taky by si přál sourozence. A teď je to boj, uvidíme jestli ho ještě jednou vyhrajeme.

karlos12
11. lis 2016

@lussinka88 zlatíčko, jak se jmenuje ten lepší způsob zmražení? Dnes v 11:30 mám být na recepci ;). Všechna miminka jsou v pořádku 😀 😀 😀 😀 moc děkuji

8karolina4
11. lis 2016

@lussinka88 prej zadny a vcera v tescu tak blbe 🙂)))

lussinka88
11. lis 2016

@karlos12 vitrifikace. Uz jdes na transfer????? Jupiiiiii

lussinka88
11. lis 2016

@8karolina4 jsem premyslela co udelam s kosikem a jedtli to stihnu na zachod.. 😁

jani1982
11. lis 2016

@karlos12 Supeer, takže dneska budeš mít bobika v bříšku :D Tak se zase nepotkáme :DDržim palce 😉

karlos12
11. lis 2016

@jani1982 také jsem si říkala, škoda, tak jindy a jinde. Vlastně na srazu miminek z Iscaru, pak si všechny tady dáme poznávací znamení ;)

karlos12
11. lis 2016

@lussinka88 děkuji, ano, už jsme tu, čekáme na embryologa. Můžu být už namalován, ne? Aby se miminko hned neleklo ;)

8karolina4
11. lis 2016

🙂))))))
@karlos12

lussinka88
11. lis 2016

@karlos12 urcite muzes!!! Tak tfuj tfuj!!! Posli pak fotku

8karolina4
11. lis 2016

@karlos12 hodne stesti 🙂